رفتن به مطلب

از بازی های Single Player حمایت کنید!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بعد از مراسم Game Award امسال بتسزدا کمپینی راه انداخته است با نام   To save single player games  و هدف بتسزدا ترغیب شرکت های مستقل بازیسازی به  ساخت بیشتر بازیهای تک نفره است. آنها رسما اعلام کرده اند دست از ساخت بازی های تک نفره  برنخواهند داشت.

بتسزدا یکی  از بزرگ ترین شرکت ها بازیسازی است که در بخش توسعه بازیهای  تک نفره یا single player زحمات زیادی کشیده است. سال 2017 بستزدا تعداد زیادی بازی های تک نفره مهم و زیبا را به تنهایی انتشار داد.بتسزدا نه تنها استودیوی های قدرتمندی چون Id و آرکان استودیوز و ماشین گیمز را در زیر مجموعه  خود دارد ، خود استودیو مرکزی بتسزدا سازنده های برخی از بزرگترین و بهترین بازی های نقش آفرینی تاریخ است ، سری فالوت و طومار باستانی   جز بهترین بازی های نقش آفرینی  تاریخ به حساب می آیند.

3077813-fallout4_nukaworld_e3_02_1465776998.thumb.jpg.43b6f9189286daf55e326d4989111baa.jpg

فالوت 4 توانسته نزدیک به 15 میلیون نسخه فروش داشته باشد و هنوز تا 22 میلیون رکورد  اسکایرم راه در پیش دارد. بازی های تک نفره اصلا نمرده اند و زنده هستند و سرحال!

برخلاف ناشران بزرگ صنعت بازی بازیهای بتسزدا معمولا تک نفره  هستند. الگویی که اخیرا در صنعت بازی راه افتاده با نام Games as a service  (ناشر بازی PUBG) و بتسزدا از این   الگو خوشش نیامده است و برخواسته تا  با طرفداران بیشمارش  از پیروزی های بزرگی که باز ارائه بازیهای تک نفره بدست آورده صحبت کند. Fallout 4 اخیراً توانسته  به مرز های فروش اسکایرم  (حدود 22 میلیون نسخه) دیگر بازی پرفروش تاریخ شرکت نزدیک شود و به   یکی  از پرفروش ترین بازی های   بتسزدا بدل شود، فالوت  4 در روز لانچ 12 میلیون نسخه فروش داشت و تاکنون نزدیک به 15 میلیون نسخه فروش داشته است . سری ولفنشتاین و Dishonored ها در کنار سری Evil within و Doom با مجموعه بازی های خود بتسزدا، لیست بسیار خوبی از بهترین بازی های تک نفره  این چند سال اخیر را تشکیل داده اند. اخیراً بتسزدا در هفته پیش  برخی از بازی های خود را با بیش از 50 درصد تخفیف  به فروش رساند همچنین بستزدا  100.000 دلار به  ESAF سازمان توسعه  نرم افزارهای سرگرمی کمک کرد  تا برای خانم هایی که قصد وارد شدن به هنر ساخت بازی های رایانه ای را دارند هزینه  دانشجویی فراهم کند.

bethesda_e3_2017_park-1152x859.thumb.jpg.aeec08a8c76b64fae8dfb8b9e32aca64.jpg

پارک سرگرمی های بستزدا- تمام این بازیها،SP هستند!

امسال شرکت های بازیسازی از ساخت باز ی های اونلاین  زیادی پرده برداشتند.  اخرین نسخه NFS و استاروارز بتلفرانت 2 از EA  نمونه های تلاش برای تسخیر بازار بازیهای رایانه ای  به عنوان یک سرویس  هستند ، جایی که بازی هایی نه چندان جذا ب و بی کیفیت به شکلی ناقص عرضه میشوند و  بعد این شرکت ها از مصرف کننده ها میخواهند با استفاده از لوت  باکس ها  بازی خود را کامل کنند. استفاده بی رویه از  لوت باکس  ها صدا ی همه را درآورده است. میکروترنزکشن  در بازی های Destiny 2 و  EA آنقدر  بد ایمپلنت شده بود که  نه تنها بازیبازان و منتقدان با نقدهای بسیار بد و منفی  واکنش نشان دادند بلکه   قانون گذاران کشور هایی که این سازندگان بازی در آن کشورها فعالیت میکنند را مجبوربه  ایجاد قوانینی در بحث  استفاده  از میکروترنزکشن ها در  این سطح گسترده نرم افزاری کرد. به عقیده بسیاری میکروترنز کشن ها  قاتل صنعت بازی هستند و  قادرند یک تنه جذابیت های بازی  و آن هدف و حس خوب یک دستاورد  در یک بازی را ازبین برده و بازی ها رابه هاب های خرید و فروش  شرکت های حریص تبدیل کنند. اینجاست که شرکت های بازیسازی  چون CDPR ناشر  و سازنده ویچر یا بتسزدا  و چند تیم قوی دیگر که هنوز از الگوی های کلاسیک بازیسازی  برای ساخت بازی های بیشتر تک نفره  استفاده میکنند میتوانند با ساخت بازی های تک نفره بزرگ و شاخص  دوباره صنعت بازی را از این بلا دور کرده و بازی ساختن و انجام آن را به دواران باشکوه و کلاسیک و جذابش برگردانند.

بتسزدا اعلام نمود که  آنها قصد ندارند دست از ساخت بازی های تک نفره بردارند و هدفشان خلق بزرگ ترین بازی ها ی تک نفره تاریخ است و  برخلاف شرکت هایی چون EA و اکتیویژن، بتسزدا یک شرکت خصوصی است و  به سهام دارانش پاسخ پس نمی دهد بلکه به  طرفدارانش با بازی های عالی و بزرگ  تک نفره پاسخ خواهد داد.

برای این تیم های بازیسازی آروزی موفقیت  داریم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

جای برای  رای دادن نداره؟

یا منظورش ب بازیسازها بوده

لینک به دیدگاه

بازی فقط تک نفره چون داستان محور هست.

آخه چیه این آنلاین بکش بکش !!!!!

نه داستانی ، نه سناریویی ، هیچی .....

من به عمرم فقط آنلاین گرن توریسمو بازی کردم با ینموره بتل

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

بازی فقط تک نفره چون داستان محور هست.

آخه چیه این آنلاین بکش بکش !!!!!

نه داستانی ، نه سناریویی ، هیچی .....

من به عمرم فقط آنلاین گرن توریسمو بازی کردم با ینموره بتل

ینی تو بازی تک نفره شما هیچ کس رو نمیکشی؟

اخر بازی سینگل چیه؟!
یه سری مرحله با سناریو و داستان هست که نهایت سه روز بعد تموم میشه و انگیزه ای برای ادامش نیس.

ولی بازی های انلاین و به قول دوستمون بکش بکش همیشه انگیزه هست برای ادامش و هر سری که بازی کنی یه چیز جدید اتفاق میفته یه هوش جدید جلوته که یه کار جدید میکنه نه یه کامپیوتر که کارهاش از پیش برنامه ریزی شده و 100 بار هم یه مرجله رو بری عین سری قبل هست.

بازی های سینگل الان رو باید دان کنی یه بار بری و پاکش کنی.
ولی دوتا دو از روزی که سیستمم رو خریدم رو سیستمم هست و هنوزم بیشترین تایم بازیم در روز رو به خودش اختصاص میده. (البته شبیه ساز ps1 و بازی های اویل 3 و داینو کرسیس از سیستم قبلیم و قبل تریش هم بام بوده و خاهد بود)

من از طرفداران سینگل هستم ولی سینگل خوب خیلی وقته که سالی دو سه تا میاد متاسفانه. که همون ها هم تو بحث انلاین خیلی قویتر از سینگل هستن.

لینک به دیدگاه

واقعا بازی های تک نفره یک چیزه دیگه است، یک حال دیگه ای میده. الانم که دارم بازی های آنلاین مثل war thunder بازی میکنم  واسه اینه که سخت افزارم بازی های جدید رو نمیکشه متاسفانه وگرنه عمرا طرف آنلاین میرفتم.

لینک به دیدگاه

بتسدا اول بره Creation  Club اش را جمع کنه بعدش بیاد به فکر حمایت از صنعت بازی ها باشه. خجالت آور

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

بتسدا اول بره Creation  Club اش را جمع کنه بعدش بیاد به فکر حمایت از صنعت بازی ها باشه. خجالت آور

دوست من پست شما  ربطی به بازی های اونلاین و تک نفره نداشت باید برای شما یک توضیحی بدم: کریشن کلاب اسمش معلومه کلوپ خلق کردن. این ایجاد شد برای مودر ها-مادینگ کاری سخت و طالق فرسا، من سالهاست با مودرهای  نکسوس  صحبت میکنم در فروم  نکسوس . یک عده شون رو سالهاست میشناسم . من از اولین روزهای نکسوس در اونجا عضو بودم و میدونم مادینگ چه کاری  دردس ساز است. این کلا ب ایجاد شده برای کسانی که میخواند مادهای حرفه ای رو  ساختشون بسیار سخت و وقت گیره با یک قیمتی ناچیز به فروش بزارن و کاملا هم به حق است.  این مادهایک درصد هم از مادهای نکسسو نیستن چون هزار برابر آنها ماد رایگان است.

چرا خجالت آور ؟ اصلا این کلاب با شما کاری نداره شما اگر مودر نیستی یا ماد نصب نکنی شاید تا ابد هم چشمت به این نیفته- خود نکسوس سیستم دونیت داره منتهی این کلاب ایجاد شده برای کسانی که زحمت میکشن و بازی های مورد علاقه من نوعی رو جذاب تر میکنن و  زیباتر وکامل تر میکنن.  وقتی یک مودی 5 میلیون بار دانلود میشه  خوب سازنده اش حق داره یک پول ناچیزی ازش دربیاره. من خودم  حاضرم  امکانش  باشه  و بشه راحت  هر چقدر میتونم دونیت کنم.

کریشن هیچ ربطی به  قضیه بالا نداره.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست من پست شما  ربطی به بازی های اونلاین و تک نفره نداشت باید برای شما یک توضیحی بدم: کریشن کلاب اسمش معلومه کلوپ خلق کردن. این ایجاد شد برای مودر ها-مادینگ کاری سخت و طالق فرسا، من سالهاست با مودرهای  نکسوس  صحبت میکنم در فروم  نکسوس . یک عده شون رو سالهاست میشناسم . من از اولین روزهای نکسوس در اونجا عضو بودم و میدونم مادینگ چه کاری  دردس ساز است. این کلا ب ایجاد شده برای کسانی که میخواند مادهای حرفه ای رو  ساختشون بسیار سخت و وقت گیره با یک قیمتی ناچیز به فروش بزارن و کاملا هم به حق است.  این مادهایک درصد هم از مادهای نکسسو نیستن چون هزار برابر آنها ماد رایگان است.

چرا خجالت آور ؟ اصلا این کلاب با شما کاری نداره شما اگر مودر نیستی یا ماد نصب نکنی شاید تا ابد هم چشمت به این نیفته- خود نکسوس سیستم دونیت داره منتهی این کلاب ایجاد شده برای کسانی که زحمت میکشن و بازی های مورد علاقه من نوعی رو جذاب تر میکنن و  زیباتر وکامل تر میکنن.  وقتی یک مودی 5 میلیون بار دانلود میشه  خوب سازنده اش حق داره یک پول ناچیزی ازش دربیاره. من خودم  حاضرم  امکانش  باشه  و بشه راحت  هر چقدر میتونم دونیت کنم.

کریشن هیچ ربطی به  قضیه بالا نداره.

ایجاد creation club فقط طمع برای درامد بیشتر از micro transaction هاست. نه چیز بیشتری. امیدوارم یه روزی bethesda مثل قبل بازی های خوب بسازه و مثل کمپانی های دیگه فقط دنبال خلق راه های جدید برای خالی  کردن جیب مردم نباشه.

وجود mod ها به صورت رایگان و در دسترس همه همیشه از خوبی های PcGaming بوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

ایجاد creation club فقط طمع برای درامد بیشتر از micro transaction هاست. نه چیز بیشتری. امیدوارم یه روزی bethesda مثل قبل بازی های خوب بسازه و مثل کمپانی های دیگه فقط دنبال خلق راه های جدید برای خالی  کردن جیب مردم نباشه.

وجود mod ها به صورت رایگان و در دسترس همه همیشه از خوبی های PcGaming بوده.

میلیون ها ماد  وجود داره رایگان! این دوست من میکرو ترنزکشن نیست. این اصلا کاری به بازی نداره- مگر شما بدون ماد نمیتونید بازی کنید؟  مثلا فالوت 4 کم محتوی داره؟ پانصد ساعت بازی است!  این میره تو جیب مودر که ساپورت بشه ماد قوی بسازه اتفاقا خیلی خوبه . این تو جیب بتسزدا نمیره- بتسزدا امسال بهترین بازی ها رو ر عرضه کرد.dishonored  دی ال سی و ولف 2 و  اویل ویتین 2 هرسه  عالی - فالوت vr و doom  Vfr و اسکایرم روی سوییچ هیچ کدوم نه میکرو داشتن نه قفل  نه چیزی  . نه اونلاین .  پرونده اش پر باره بستزدا!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

ینی تو بازی تک نفره شما هیچ کس رو نمیکشی؟

اخر بازی سینگل چیه؟!
یه سری مرحله با سناریو و داستان هست که نهایت سه روز بعد تموم میشه و انگیزه ای برای ادامش نیس.

ولی بازی های انلاین و به قول دوستمون بکش بکش همیشه انگیزه هست برای ادامش و هر سری که بازی کنی یه چیز جدید اتفاق میفته یه هوش جدید جلوته که یه کار جدید میکنه نه یه کامپیوتر که کارهاش از پیش برنامه ریزی شده و 100 بار هم یه مرجله رو بری عین سری قبل هست.

بازی های سینگل الان رو باید دان کنی یه بار بری و پاکش کنی.
ولی دوتا دو از روزی که سیستمم رو خریدم رو سیستمم هست و هنوزم بیشترین تایم بازیم در روز رو به خودش اختصاص میده. (البته شبیه ساز ps1 و بازی های اویل 3 و داینو کرسیس از سیستم قبلیم و قبل تریش هم بام بوده و خاهد بود)

من از طرفداران سینگل هستم ولی سینگل خوب خیلی وقته که سالی دو سه تا میاد متاسفانه. که همون ها هم تو بحث انلاین خیلی قویتر از سینگل هستن.

سینگل خوب دو سه سالی یکبار میاد ؟ بعد همه اونلاین ها خوبند؟ حالتون خوبه ؟ امسال در لیست گیم اوراد یک بازی اونلاین نبود شوت بودند. تمام بازیهای نامزد شده  تک نفره بودند!  خوب حالا اویل ویتین  2 و  زلدا و   ولف 2 و   پروجکت کارز  2 و  اسسن اورجینز و .........  زیر بازی  های تقریبا  کاملا تک نفره 2017 هستند به اضافه خیلی دیگه که من نزاشتم! کجا اونلاین امد؟ یک  استار وارز که   شوت بود!

Capture4.thumb.JPG.3d4f5ba230fd0421e1eabce7e0d08a45.JPGCapture2.thumb.JPG.acb7eef91505b4ca343d90dae4f03628.JPGCapture.JPG.317e926619028ef29cbb657f80fa5ae7.JPGCapture_3JPG.JPG.d9fcc61fbc7ebfbd07f3c37d5d5cca60.JPGCapture5.thumb.JPG.5d23873663ad739fa56c706e0f24b662.JPGCapture6.thumb.JPG.fc694fdb2f73c0c96bd699ee7ed34955.JPGCapture7.thumb.JPG.da12834751535d59536e42aa1ee24d87.JPG

؟؟  دوستن من 50 تا بیشتر بازی خوب تک نفره آمد! اینا رو کجا رسیدیم همه رو بازی کردیم؟ من هنوز تو فالوت 4 ام!! داستانی میگید!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...