رفتن به مطلب

هشدار! مصرف ترکیبی با نسبت 2 به 1 همون 1/3

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دوستان تعبیر نسبت یک به دو برای مصرف ترکیبی همچنان گنگ هست و کسی هم بهش توجه نمیکنه.

در صورت مصرف ترکیبی اصلاعات درج شده در جدل زیر کاملا متفاوت خواهد شد :

70a6e00c-aab1-404f-8c32-86d9ae466f18.jpg.3d793a570759e3be667328812bc462d3.thumb.jpg.f80211f8767c7ee4e454409ae8e3005d.jpg

دقت کنید همش بازی با کلمات هست. چه وضعیه . خ خ خ

لینک به دیدگاه

یعنی اگر مصرف ترکیبی باشه . مقدار حجمی که از اینترنت میتونی استفاده کنید 1/3 کل حجم منصفانه هست و الباقی 2/3 میتونید اینترانت استفاده کنید(اینترانت هم نه همون تعداد سایت محدود).

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

یعنی اگر مصرف ترکیبی باشه . مقدار حجمی که از اینترنت میتونی استفاده کنید 1/3 کل حجم منصفانه هست و الباقی 2/3 میتونید اینترانت استفاده کنید(اینترانت هم نه همون تعداد سایت محدود).

درود سعید جان برای همه شرکت ها؟ و چه کسی گفته؟

حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک داخل و بین الملل است که به ترتیب به نسبت 1 به 2 تقسیم خواهد شد. بطور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 150 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می تواند، 75 گیگابایت اینترنت بین الملل مصرف، یا 150 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی، به نسبت 1 به 2 محاسبه مي شود

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود سعید جان برای همه شرکت ها؟ و چه کسی گفته؟

دقت نمیکنید همشون نوشتن در صورت مصرف ترکیبـــــــــــــــــی. نسبت 1 به دو محاسبه میشود. تمام isp ها همینو نوشتن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دقت نمیکنید همشون نوشتن در صورت مصرف ترکیبـــــــــــــــــی. نسبت 1 به دو محاسبه میشود. تمام isp ها همینو نوشتن.

مصرف ترکیبی که مسلما اجتناب ناپذیره!

خودت با پشتیبانی صحبت کردی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

مصرف ترکیبی که مسلما اجتناب ناپذیره!

خودت با پشتیبانی صحبت کردی؟

بله اجتناب ناپذیر هست.

پشتیبانی هیچی نمیدونه هر دفعه یه چیزی میگه. فعلا باید منتظر ماند و دید.

اگر سرعت پایه که الان 128 کیلوبیت هست رو زیاد کنن تا حد زیادی این گندی که الان زدن برطرف میشه زیاد کسی اعتراض نمیکنه.

ولی نسبت یک به دو در صورت استفاده ترکیبی با 1/2 کل کاملا فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

ولی یک خبر خوب. الان اکثر ispها رو مرور میکنم همگی واژه ی نسبت یک به دو رو حذف کردن :3_grin:. به جاش " در صورت مصرف ترکیبی هم مطابق همین فرمول عمل خواهد شد. "

بازم باید صبر کرد و دید. من هنوز یک مقدار از سرویس قبلیم مانده.:34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بله اجتناب ناپذیر هست.

پشتیبانی هیچی نمیدونه هر دفعه یه چیزی میگه. فعلا باید منتظر ماند و دید.

اگر سرعت پایه که الان 128 کیلوبیت هست رو زیاد کنن تا حد زیادی این گندی که الان زدن برطرف میشه زیاد کسی اعتراض نمیکنه.

ولی نسبت یک به دو در صورت استفاده ترکیبی با 1/2 کل کاملا فرق میکنه.

حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک داخل و بین الملل است که به ترتیب به نسبت 1 به 2 تقسیم خواهد شد. بطور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 150 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می تواند، 75 گیگابایت اینترنت بین الملل مصرف، یا 150 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی، به نسبت 1 به 2 محاسبه مي شود

من فکر می کنم اینجوره اینجا نوشته ترافیک منصفانه به مجموع ترافیک داخلی و بین الملل که به ترتیب با نسبت 1 به 2 تقسیم میشه مشخصه یعنی از حجم  اختصاص یافته کاملا میشه به صورت داخلی استفاده 

کرد و اگر بین المللی باشه نصف میشه و گفته اگر ترکیبی مصرف کنی باز به همون نسبته دیگه،.

sign-contentدر صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

درود.. خیلی کنجکاو بودم که ببینم آخر کدوم مورد درسته... من از مخابرات اهواز اینترنت دارم و

سرویس "یک ماهه پیش پرداخت 16Mbps مصرف منصفانه 350 گیگ" رو خریدم.. همون شبش تست کردم و تا جایی که من دیدم توی ریز مصرف

همون دو برابر کم میکنه از من... حالا شرکت های دیگه رو نمیدونم اما مخابرات خوزستان به این صورت هست...

اگر از دوستان دیگه کسی تست کرد اینجا قرار بده که به یه جمع بندی برسیم...

jfq1_111111.jpg

توی این عکس دانلود من 282.01 مگ بوده که میشه 564.02 و آپلود 8.33 بوده که  میشه 16.66 که جمعشون شده 580.66

دقیقا 2برابر حساب شده... مصرف من هم ترکیبی هستش... امیدوارم همینجوری بمونه... الان نسبت به قبلا خیلی راضیم... 175گیگ مصرف در ماه انگار دارم نامحدود استفاده میکنم... هرچند که دانلود های حجیم رو مثل بازی ها هنوز با شبانه ی ایرانسل انجام میدم... اما چون خانواده هم مصرف اینرنتشون بالاست این سرویس واقعا جواب میده...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، shayan.vampire گفته است :

درود.. خیلی کنجکاو بودم که ببینم آخر کدوم مورد درسته... من از مخابرات اهواز اینترنت دارم و

سرویس "یک ماهه پیش پرداخت 16Mbps مصرف منصفانه 350 گیگ" رو خریدم.. همون شبش تست کردم و تا جایی که من دیدم توی ریز مصرف

همون دو برابر کم میکنه از من... حالا شرکت های دیگه رو نمیدونم اما مخابرات خوزستان به این صورت هست...

اگر از دوستان دیگه کسی تست کرد اینجا قرار بده که به یه جمع بندی برسیم...

jfq1_111111.jpg

توی این عکس دانلود من 282.01 مگ بوده که میشه 564.02 و آپلود 8.33 بوده که  میشه 16.66 که جمعشون شده 580.66

دقیقا 2برابر حساب شده... مصرف من هم ترکیبی هستش... امیدوارم همینجوری بمونه... الان نسبت به قبلا خیلی راضیم... 175گیگ مصرف در ماه انگار دارم نامحدود استفاده میکنم... هرچند که دانلود های حجیم رو مثل بازی ها هنوز با شبانه ی ایرانسل انجام میدم... اما چون خانواده هم مصرف اینرنتشون بالاست این سرویس واقعا جواب میده...

درود

خدارو شکر که شما راضی هستین، قکر کنم درسته استثنباط بنده، الان به تست کنین بک فایل از یه سایت ایرانی دانلود کنین ببینین چطور میشه مثله پی سی دانلود.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

خدارو شکر که شما راضی هستین، قکر کنم درسته استثنباط بنده، الان به تست کنین بک فایل از یه سایت ایرانی دانلود کنین ببینین چطور میشه مثله پی سی دانلود.

الان تست کردم P30Download رو مثل اینکه خارجی حساب میکنه ... کاش راهی بود متوجه میشدیم که چه سایتی رو داخلی حساب میکنن... چون سرور دیدم که آیپی ایران بوده و بازم خارجی حساب شده...

هرچند که راه وجود داره که کل ترافیک داخلی حساب بشه...

سرعت دانلود روی Downstream 16200

به این صورت هست و دقیقا 16مگ رو سرعت نمیده... حدود 13.800مگ سرعت  میده...

حالا باید دید که چه سایت هایی داخلی حساب میشن... ولی با همه ی اینا حتی اگر همه ی ترافیک رو 2برابر حساب کنه بازم من "نسبت به قبل" راضیم...

nk29_speed.jpg

لینک به دیدگاه

ببینید، مثلاً برای بنده که آستانه مصرف ماهیانه ام 75 گیگابایت هست اینطوری میشه:

اگر دانلودهامو از سایت های منتخب مخابرات انجام بدم میتونم تا نهایتاً 75 گیگابایت با سرعت کامل در هر ماه استفاده کنم.

اگر دانلودهام از هر سایتی غیر از اون سایت های منتخب باشه، بعد از 37.5 گیگابایت، سرعت به حداقل خواهد رسید.

در صورت استفاده ترکیبی، اگر فرضاً امروز 10 گیگابایت دانلود کنم و از این مقدار، 5 گیگابایتش از سایت های منتخب باشه و 5 گیگابایت دیگر از سایت های متفرقه، اون وقت 5 گیگابایت سایت های منتخب به صورت عادی حساب میشه و 5 گیگابایت سایت های دیگر x2 میشه، و در پایان اون روز 15 گیگابایت از آستانه مصرف کم میشه و به 60 گیگابایت میرسه.

اگر هم بعد از اتمام حجم آستانه ماهیانه سرعتم به 128 کیلوبیت برسه، می تونم با خرید حجم اضافه دوباره به سرعت عادی برگردم. در این صورت به اضای هر 1 گیگابایت دانلود از سایت های متفرقه همون 1 گیگابایت از حجمم کم میشه اما اگر از سایت های منتخب دانلود کنم 500 مگابایت کم میشه.

در 10 دقیقه قبل، shayan.vampire گفته است :
امیدوارم همینجوری بمونه... الان نسبت به قبلا خیلی راضیم... 175گیگ مصرف در ماه انگار دارم نامحدود استفاده میکنم...

دوست عزیز امکانش هست بفرمایید طرح قبلیتون چی بود؟ چند ماهه؟ چند خریدید؟ حجم اولیه؟ شبانه رایگان داشت یا نه؟ اگر شبانه رایگان داشت شبی حداکثر چند گیگابایت دانلود می کردید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

اگر دانلودهامو از سایت های منتخب مخابرات انجام بدم میتونم تا نهایتاً 75 گیگابایت با سرعت کامل در هر ماه استفاده کنم.

اگر دانلودهام از هر سایتی غیر از اون سایت های منتخب باشه، بعد از 37.5 گیگابایت، سرعت به حداقل خواهد رسید.

در صورت استفاده ترکیبی، اگر فرضاً امروز 10 گیگابایت دانلود کنم و از این مقدار، 5 گیگابایتش از سایت های منتخب باشه و 5 گیگابایت دیگر از سایت های متفرقه، اون وقت 5 گیگابایت سایت های منتخب به صورت عادی حساب میشه و 5 گیگابایت سایت های دیگر x2 میشه، و در پایان اون روز 15 گیگابایت از آستانه مصرف کم میشه و به 60 گیگابایت میرسه.

اگر هم بعد از اتمام حجم آستانه ماهیانه سرعتم به 128 کیلوبیت برسه، می تونم با خرید حجم اضافه دوباره به سرعت عادی برگردم. در این صورت به اضای هر 1 گیگابایت دانلود از سایت های متفرقه همون 1 گیگابایت از حجمم کم میشه اما اگر از سایت های منتخب دانلود کنم 500 مگابایت کم میشه.

دوست عزیز امکانش هست بفرمایید طرح قبلیتون چی بود؟ چند ماهه؟ چند خریدید؟ حجم اولیه؟ شبانه رایگان داشت یا نه؟ اگر شبانه رایگان داشت شبی حداکثر چند گیگابایت دانلود می کردید؟

من اولین ماهی هست که این سرویس رو میگیرم هنوز ندیدم اگر تمام بشه چه اتفاقی میفته... اما برای کن هم نحوه ی کم کردنش مثل شماست... 350گیگ کل که 175گیگ خارجی میشه استفاده کرد... قبل از این 2مگ 18گیگ داشتم که 60گیگ همراهش ترافیک میخریدم میشد ماهی 130تومن حدودا و 1 تا 6 صبح رایگان بود که بیشتر شب هارو فقط یوتوب میدیدم میشه گفت در ماه 80گیگ رایگان دانلود داشتم... الان 87تومن با مالیات هزینه سرویس میشه و دیگه هرموقع که نیاز باشه استفاده میکنم...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود

دقیقا مثله چیزیه که توضیح دادن، پس این قضیه که 1 به سه کلا غلطه، اگر سرور داخلی دانلود کنی (بعضی از شرکت ها مثله مخابرات و شاتل و آسیاتک یه سری سایت) به صورت عادی  و اگر سرور خارجی باشه دو برابر کسر میشه.

لینک به دیدگاه

من ک فقط لعنت میفرستم:46_confounded:

سایت مخابرات مشهد حجم های 1-5-10 گیگ گذاشته! برای خرید

هنوز این طرح های جدید رو نذاشته برای فروش

تنها دلخوشی من حجم های زمان دار بود ک خیلی عالی بود مثلا 20 گیگ 2 روزه 5 تومن ک اونم برداشتن

ایرانسلم ک تو محدوده ما بین 500کیلوبایت و 1 مگ سرعتشه واسه نت نامحدود 2تا8 صبح

امشب سیمکارت همراه اول خریدم اونم تو منطقه ما اصلا 4g نیس

خلاصه مث چیز تو گل گیر کردم دیگه باید قید بازی دانلود کردنو  زد:46_confounded:

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من ک فقط لعنت میفرستم:46_confounded:

سایت مخابرات مشهد حجم های 1-5-10 گیگ گذاشته! برای خرید

هنوز این طرح های جدید رو نذاشته برای فروش

تنها دلخوشی من حجم های زمان دار بود ک خیلی عالی بود مثلا 20 گیگ 2 روزه 5 تومن ک اونم برداشتن

ایرانسلم ک تو محدوده ما بین 500کیلوبایت و 1 مگ سرعتشه واسه نت نامحدود 2تا8 صبح

امشب سیمکارت همراه اول خریدم اونم تو منطقه ما اصلا 4g نیس

خلاصه مث چیز تو گل گیر کردم دیگه باید قید بازی دانلود کردنو  زد:46_confounded:

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه

سلام از جای دیگه نمیتونی سرویس بگیری؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، shayan.vampire گفته است :

من اولین ماهی هست که این سرویس رو میگیرم هنوز ندیدم اگر تمام بشه چه اتفاقی میفته... اما برای کن هم نحوه ی کم کردنش مثل شماست... 350گیگ کل که 175گیگ خارجی میشه استفاده کرد... قبل از این 2مگ 18گیگ داشتم که 60گیگ همراهش ترافیک میخریدم میشد ماهی 130تومن حدودا و 1 تا 6 صبح رایگان بود که بیشتر شب هارو فقط یوتوب میدیدم میشه گفت در ماه 80گیگ رایگان دانلود داشتم... الان 87تومن با مالیات هزینه سرویس میشه و دیگه هرموقع که نیاز باشه استفاده میکنم...

تشکر عزیز

در 24 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

دقیقا مثله چیزیه که توضیح دادن، پس این قضیه که 1 به سه کلا غلطه، اگر سرور داخلی دانلود کنی (بعضی از شرکت ها مثله مخابرات و شاتل و آسیاتک یه سری سایت) به صورت عادی  و اگر سرور خارجی باشه دو برابر کسر میشه.

درود

بله، به همین صورت هست اما به نظرم لزوماً دلیل نمیشه اوضاع OK باشه. اصلاً بحث اینجاست که این سایت های منتخب چیزی برای عرضه ندارن که خواسته باشی براشون ترافیک در نظر بگیری! مثلاً وب سایت تبیان برای بنده چه چیزی داره که خواسته باشم ترافیک مجزا براش در نظر بگیرم؟ یا سایتی مثل عصرایران که یک سایت خبری هست چقدر می خواد برای یک صفحه خبر حجم کم کنه که دلم خوش باشه مشمول تعرفه نیم بها میشه؟

برای همین بنده به شخصه حجم واقعیمو همون 37.5 گیگابایت در نظر می گیرم و این مشکلو در تاپیک دیگر هم عرض کردم. ببینید، بنده در جایی که هستم کلاً آنتن دهی اینترنت همراه صفر هست. (و به نظرم نمیشه گفت این دیگه فقط مشکل من هست، در حالیکه می بینید دوستان دیگر هم از این مورد شکایت دارند و اینترنت همراه براشون استفاده ای نداره). ضمن اینکه حتی اگر آنتن دهی مناسب هم باشه بازم در هر صورت اونم خودش ماهیانه یک هزینه اضافه محسوب میشه به علاوه اینکه الان بحث گرون شدن خدمات اینترنت ثابت هست و نه پیدا کردن جایگزین. مورد دیگر هم اینکه خطوط تلفن اینجا فیبر نوری هست و از دیگر شرکت ها هم نمی تونم طرح بگیرم. (بماند که از طرح های دیگر شرکت ها هم چندان راضی نیستم. فقط به نظرم فن آوا طرح های مناسبی داره که از شانس بنده اونم در شهر ما خدمات نداره!) بنابراین تنها انتخابم همین مخابرات هست.

حالا برای مقایسه، طرح فعلیمو در مقابل طرح قبلیم که به نظرم بدترین طرحی بوده که تا الان داشتم می گذارم: طرح قبلیم، با ماهی 11.500 تومن، ماهی 8 گیگابایت حجم اولیه داشت + شبی 2 گیگابایت دانلود رایگان! (یعنی در مجموع ماهی 68 گیگابایت دانلود به 11.500 تومن) اما طرح فعلیم ماهی 27.000 تومن و حجم دانلود تنها 37.5 گیگابایت!

خب همونطور که می بینید در حال حاضر هزینه ماهیانه بنده نه تنها %135 افزایش داشته، که حجم دانلودیمم %80 کاهش داشته؛ تازه بازم تأکید می کنم اونم در مقابل بدترین طرحی که تا به حال داشتم! واقعاً به نظر شما بنده چطور می تونم از وضعیت فعلی راضی باشم؟ فقط می تونم بگم به زیبایی در حالت کیش و مات قرار گرفتم ¬¬

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

تشکر عزیز

درود

بله، به همین صورت هست اما به نظرم لزوماً دلیل نمیشه اوضاع OK باشه. اصلاً بحث اینجاست که این سایت های منتخب چیزی برای عرضه ندارن که خواسته باشی براشون ترافیک در نظر بگیری! مثلاً وب سایت تبیان برای بنده چه چیزی داره که خواسته باشم ترافیک مجزا براش در نظر بگیرم؟ یا سایتی مثل عصرایران که یک سایت خبری هست چقدر می خواد برای یک صفحه خبر حجم کم کنه که دلم خوش باشه مشمول تعرفه نیم بها میشه؟

برای همین بنده به شخصه حجم واقعیمو همون 37.5 گیگابایت در نظر می گیرم و این مشکلو در تاپیک دیگر هم عرض کردم. ببینید، بنده در جایی که هستم کلاً آنتن دهی اینترنت همراه صفر هست. (و به نظرم نمیشه گفت این دیگه فقط مشکل من هست، در حالیکه می بینید دوستان دیگر هم از این مورد شکایت دارند و اینترنت همراه براشون استفاده ای نداره). ضمن اینکه حتی اگر آنتن دهی مناسب هم باشه بازم در هر صورت اونم خودش ماهیانه یک هزینه اضافه محسوب میشه به علاوه اینکه الان بحث گرون شدن خدمات اینترنت ثابت هست و نه پیدا کردن جایگزین. مورد دیگر هم اینکه خطوط تلفن اینجا فیبر نوری هست و از دیگر شرکت ها هم نمی تونم طرح بگیرم. (بماند که از طرح های دیگر شرکت ها هم چندان راضی نیستم. فقط به نظرم فن آوا طرح های مناسبی داره که از شانس بنده اونم در شهر ما خدمات نداره!) بنابراین تنها انتخابم همین مخابرات هست.

حالا برای مقایسه، طرح فعلیمو در مقابل طرح قبلیم که به نظرم بدترین طرحی بوده که تا الان داشتم می گذارم: طرح قبلیم، با ماهی 11.500 تومن، ماهی 8 گیگابایت حجم اولیه داشت + شبی 2 گیگابایت دانلود رایگان! (یعنی در مجموع ماهی 68 گیگابایت دانلود به 11.500 تومن) اما طرح فعلیم ماهی 27.000 تومن و حجم دانلود تنها 37.5 گیگابایت!

خب همونطور که می بینید در حال حاضر هزینه ماهیانه بنده نه تنها %135 افزایش داشته، که حجم دانلودیمم %80 کاهش داشته؛ تازه بازم تأکید می کنم اونم در مقابل بدترین طرحی که تا به حال داشتم! واقعاً به نظر شما بنده چطور می تونم از وضعیت فعلی راضی باشم؟ فقط می تونم بگم به زیبایی در حالت کیش و مات قرار گرفتم ¬¬

متاسفانه برای شما بد بوده، اما بنده ماهی 70 میدادم از سرعت راضی نبودم ، نامحدود بود ولی سرعت کم 1 مگابیت اونم برای استفاده حدود 7 دیوایس همزمان... اما الان با ماهی 70 تومن حدود 225 گیگ ترافیم دارم گیرم همش هم بین المللی استفاده کنم که بشه 112 گیگ، مصرف اینترنت بنده در ماه با دانلود و... حدود 150 گیگ بود الان اکثر دانلود های حجیم رو شبا انجام می دم و فکر می کنم این مقدار حجم کاملا پاسخگو باشه، شرکت فن اوا هم برای مصرف داخلی سایت خاصی رو در نظر نگرفته و تمام سایت هایی که تو ایران میزبانی میشن رو شامل میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام از جای دیگه نمیتونی سرویس بگیری؟

ظاهرا باید برم سمت یه isp  دیگه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ظاهرا باید برم سمت یه isp  دیگه

داداش فن آوا بگیر خودتو راحت کن، دانلود شبانه هم داره.

لینک به دیدگاه

با سلام

سایت مخابرات یزد این pdf  رو داده لیست سایت هایی که تعرفه داخلی حساب میشه :4_joy:

SitesIPList2.pdf

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hnplay گفته است :

با سلام

سایت مخابرات یزد این pdf  رو داده لیست سایت هایی که تعرفه داخلی حساب میشه :4_joy:

SitesIPList2.pdf

اینا که همه سایتای خبری و ..شعر هست:43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

جالبه هر کی یک لیستی داره و معلوم نیست 500 تا کدومه

من خودم مذهبیم ولی مثلا فلان مسجد در یکی ده کوره های کاشان کی میره ببینش که جز ترافیک داخلی حساب بشه؟

فعلا سایت شاتل آیلند تو اکثریت مشترک و دانلودیه

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

شاتل آیلند

!!! شاتل لند داداش...

الان خودم دقيقاً نفهميدم چى شد و تا الان هم خبرى نيست چون خود شركتها هم تعرفه هاى جديدشون رو درج نكردن كه بينشون انتخاب كنيم اونوقت معلوم ميشه

من به شخصه تو اين مدت از فشفشه هاى هاى وب استفاده ميكردم ولى اگه شركتى طرحهاى تشويقيش بهتر باشه بايد كوچ كنم سمت اون بخاطر اينكه مصرف دانلودهام بالاست

لینک به دیدگاه

دوستان عجولانه صحبت و تصمیم گیری نکنید

"در صورت استفاده ترکیبی نسبت ۱ به ۲ رعایت خواهد شد."

تعریف نسبت 1 به 2 کاملا مشخصه یعنی هنگام استفاده از ترافیک بین الملل به میزان دوبرابر از میزان مصرف منصافنه کسر میشه(این برای isp هایی صادقه که از این نسبت ستفاده کردن..هایوب نمی دونم به چه صورته)

ولی مسئله که هست تخلف اشکارمخابرات که خلاف این موضوع عمل می کنه و این موردی رو که خودم بنده اطلاع دادم 1/3 حساب می کنه بر خلاف گفته هاشون مختص مخابرات هست و باقی isp  ها رو اطلاع ندارم

در هرصورت تخلف اشکار یه ارائه ذهنده اینترنت که همه  باهاش اشنایی دارن خیلی عجیب نیست...هیچ جای حرف ها و گفته ها گنگ و نامفهوم نیست قوانین و شرایط واضح و مشخصه ولی طبق معمول اجرای اون هاست که اصل کاریه و معمولا لنگ میزنه

پس اگر موردی خلاف متن صریح اعلامی اجرا شد چارش شکایت به 195 هست...که حتی در صورت عدم رسیدگی حداقلش این که شخص تلاشش رو کرده

در نهایت هم تخلیه و رفتن به isp های دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...