رفتن به مطلب

نظرات کاربران آسیاتک در باره تعرفه های جدید

lvlEhRaN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

این تاپیک و زدم تا نظرات کاربران آسیاتک  نظرات خودشون رو در باره کیفیت سرویس های جدید ، قیمت ها ، اعلام کنند تا کاربران جدید بتونند بهتر تصمیم گیری کنند

همچنین در این تاپیک سعی میکنم نظرات سایر کاربران آسیاتک رو که از طریق اینستاگرام  (اونهایی که جالب تر هست) رو باهاتون به اشتراک بگذارم

اول نظر خودم :

من قرار دادم از این یک ساله و نیمه هاست یعنی طبق قرار دادی که دارم باید سرویس دهی به من با شرایط سابق باشه 

حالا اینجا رو ببنید

5a2c40a4ed8ab_Snap2017-12-09at23_28_56.thumb.png.29ec8509928bf877c430e5ba8a473577.png

عکس بالا داره میگه : شما گرچه قرار داد قبلی خرید کردی (مطابق تعرفه های قدیم) اما ما با شما طبق تعرفه جدید حساب میکنیم . یعنی 174 گیگ من اگه برم اینستا و تلگرام تقسیم بر دو میشه . 

اگه آسیاتک بخواد اینطور ادامه بده من بعد از تموم شدن ترافیکم  خط و تخلیه میکنم از یک شرکت دیگه میگیرم

حالا نظرات کاربران اینستاگرام آسیاتک رو ببنید 

سعی میکنم در بین نظرات سایر دوستان نظرات جالب رو کم کم به اشتراک بگذارم

نقل قول
  • ddddddd8011 بله اصلا طرح جدید حیرت انگیزه، از دیروز همین موقع که من خریدم، فقط مصرفم اینستا و اپارات بوده، تو پنل فقط زده ترافیک بین الملل و دوبرابر حساب کرده، من ترافیک داخلی ندیدم. من قبلا در طول یکماه سی گیگ مصرفم بوده، یعنی متوسط هروز یک گیگ اما در طول بیست و چهار ساعته گذشته هفت گیگ از حجم من رفته درحالیکه این روند همیشه ی من بود. با این اوصاف اگر آسیاتک تغییری در تعرفه هاش نده من تخلیه میکنم، اصلا صرفه نداره. حداقل باید دانلود رایگان شبانه رو برگردونه.
نقل قول
  • mohamadreza3844واقعا هم سرعت اومده پایین هم خیلی زیاد از حجم کم میشه اصلا فکر نکنم بین‌الملل 2برابر باشه بیشتره خدایی
نقل قول
  • fereshteh_diتو تعرفه های جدید همه چیز ترافیک بین الملل حساب میشه، حتی اپارات. فقط پنل اسیاتک داخلی حساب میشه. واقعا جالبه
نقل قول
  • ellinaz_banooاگر نمیخواید گیگ باکس برگردونید من تخلیه کنم برم نت موبایل بخرم ،ارزونترم هست،همه جا هم باهامه
نقل قول
  • mohammad_saffar_این بستم تموم بشه کلا جمع اوری میزنم راحت میشم از اسیاتک حال به هم زن شده دیگه

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه چرا عین بچه ادم به مردم اینترنت نمیدن چرا سرعت رو برنمیدارن مثلا برای همه سرویسها سرعت 16 مگ رو بزارن چرا این ترافیک داخلی مزخرف رو برنمیدارن شما که میخاین حجم بدین عین ادم بدین دیگه چیکار دارین بین الملل و داخلیش کردین دیروز زنگ زدم شاتل میگم سرویس 12500 تومن سرعتش تا16 بازه میگن نه نهایت سرعتش 512 هست بعد میگم ینی سرعت دانلود چند میشه میگه باید تقسیم بر8 کنی
ینی واقن توسال 2017 ما باید با سرعت64 کیلوبایت دانلود کنیم!!  شبانه هم که قبلا 7تومن بوده شده 11 تومن فک نمیکنم شرکتهای دیگم شرایطشون بهتر باشه همشون دزدتر از هم دیگن 

فقط بلدن دروغ بگن ودزدی کنن 

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

دقیقا افتضاح شده

من از کاربرای قدیمشون هستم و طرح قدیم دارم 2 ماهش مونده  

الان برام ترافیک گیگی 2 تومن کردن ولی در صورت استفاده از سرورهای بینالمللی میشه معادل نیم گیگ ... یعنی گیگی 4 تومن برای سایتها و سرورهای بین المللی که با مالیات بیشتر میشه . من که طرحم قدیم هست چرا برای ما این بساط درست کردن نمیدونم

بعدشم گیگ باکس حذف کردن که برای من مهم بود

من هم اگه فکری بحال خودشون و طرح هاشون نکنن تخلیه میکنم

طرح های جدیدشون هم ترافیکشون نسبت به رقبا کمتره و شبانه هم ندارن مثل اینکه

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

سلام خیلی بده، حداقل کسانی که قبلا سرویس داشتن باید تا اتمام اشتراک مثل ثبل بهشون سرویس دهی می شد!

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام خیلی بده، حداقل کسانی که قبلا سرویس داشتن باید تا اتمام اشتراک مثل ثبل بهشون سرویس دهی می شد!

اره خدایی

حیف پولی که با هزار زحمت درمیاریم و به اینا میدیم 

وضعشون خوب شده خرشون از پل گذشته مشتری مهم نیست دیگه

تو این وضعیت اقتصادی خراب کشور و بازار راکد در اکثر اصناف  اینها خوب کار میکنن ولی مشتری مداری 0

من الان 1 گیگ میگیرم 2160 تومن که در اصل نیم گیگ هست  مسخره بازیا دراوردن

روزی 2 تا نیم گیگ میگیرم  هیچی هم دانلود نمیکنم ولی باز هم تموم میشه

چه 1 گیگ بگیری چه 100 گیگ قیمت همون 2 تومن هست که مالیات هم اضافه میشه

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

یه سوال الان اسیاتک کامل سرویسا حجمی رو برداشته یا نه  چون نمیتونم سرویس حجمی تمدید کنم124123.PNG.9a9b934c10d4a9127aeba25e2eb3567f.PNG

لینک به دیدگاه

از وقتی تعرفه جدید گرفته بعضی وقت ها اینترنت یهو قطع میشه و کلا میشه اینترانت

یا باید مودم رو ریست کنی یا باید 5 دقیقه صبر کنی  

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، violent1992 گفته است :

یه سوال الان اسیاتک کامل سرویسا حجمی رو برداشته یا نه  چون نمیتونم سرویس حجمی تمدید کنم124123.PNG.9a9b934c10d4a9127aeba25e2eb3567f.PNG

بله کلا سرویس حجمی برداشته شده

لینک به دیدگاه

چند روز قبل یک شکایت زدم از بابت مشکلات جدید اسیاتک حذف گیگ باکس و گرون شدن ترافیک

از واحد ادونسد با من تماس گرفتن دیشب که اقا ترافیک اشتباه شده براتون یعنی 1 گیگ 2 تومن برای طرح شما که قدیم هست همون 1 گیگ بینالمللی هست و نیک گیگ نیست  تماس بگیرید براتون درست کنن(گیگ باکس هم رفته پی کارش)

من هم پشتیبانی زنگ زدم گفتم جریانو   گفتن که پیام بذارید تا مشکلتون حل کنن ما نمیتونیم کاری کنیم  تماس من با واحد ادونسد تایید کردن ...  من پیام گذاشتم دیشب تو پنل ...

امروز تماس گرفتن میگن نه اقا  اون اقایی که دیشب از واحد ادونسد بهت همچی چیزی گفته اشتباه کرده  شما هومن ترافیک 1 گیگت  معادل نیم گیگ بینالمللی هست  و 1 گیگ بینالمللی قیمت 4200 تومن هست... و همینی که هست هیچکاری نمیتونیم کنیم

عجب خر تو خری هست   دیشب حتمن طرف خوابش میومده  یک شعری گفته

هنوز خودشون دقیق نمیدونن چیکار میکنن و چه خبره

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

الان این تو سایت اسیاتک زده  تعرفه ترافیک اضافه:

image.thumb.png.7c2c657596d34edfa07e95cb6c8ecde5.png

بعد طبق این هر گیگ ترافیک داخلی 1 تومنه که برای من 2 تومن حساب میکنن:40_rage: خاک تو سرشون (طرح من قدیم هست)

تو پنل یک چیز نوشته بعد اینجا سایت اسیا تک یک چیز دیگه  بعد پشتیبانی باز یک چیز دیگه میگه بعد واحد ادونسد باز اونم یک حرف دیگه میزنه ...   کامل معلومه خر تو الاقه

شرکت های دیگه هم همین قیمت زدن برای ترافیک طرح های جدیدشون مثل فن اوا  ...  حالا نمیدونم اونها هم هر گیگ داخلیو 2 تومن حساب میکنن یا طبق حرف خودشون 1000 تومن

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

الان این تو سایت اسیاتک زده  تعرفه ترافیک اضافه:

بعد طبق این هر گیگ ترافیک داخلی 1 تومنه که برای من 2 تومن حساب میکنن:40_rage: خاک تو سرشون (طرح من قدیم هست)

تو پنل یک چیز نوشته بعد اینجا سایت اسیا تک یک چیز دیگه  بعد پشتیبانی باز یک چیز دیگه میگه بعد واحد ادونسد باز اونم یک حرف دیگه میزنه ...   کامل معلومه خر تو الاقه

شرکت های دیگه هم همین قیمت زدن برای ترافیک طرح های جدیدشون مثل فن اوا  ...  حالا نمیدونم اونها هم هر گیگ داخلیو 2 تومن حساب میکنن یا طبق حرف خودشون 1000 تومن

هر گیگی 2 تومن حساب می کنن که اگر بین المللی استفاده بشه همون یک گیگه اگر داخلی 2 گیگه، فن آوا سامانه کاربری جدید داده برای این تعرفه های غیر حجمی

http://my2.fanava.net

sign-contentدر صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه خواهد شد.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/19, 06:01:48، ATER گفته است :

از وقتی تعرفه جدید گرفته بعضی وقت ها اینترنت یهو قطع میشه و کلا میشه اینترانت

یا باید مودم رو ریست کنی یا باید 5 دقیقه صبر کنی  

درود

تایید میشه. این مشکل رو بنده هم دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

هر گیگی 2 تومن حساب می کنن که اگر بین المللی استفاده بشه همون یک گیگه اگر داخلی 2 گیگه، فن آوا سامانه کاربری جدید داده برای این تعرفه های غیر حجمی

http://my2.fanava.net

sign-contentدر صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه خواهد شد.

دقیقا آسیاتک مخالف این عمل می کنه!

1 گیگ که بخری اگر داخلی استفاه کنی 1 گیگ و اگر بین الملل باشه 0.5 گیگ! چون داره حجم محاسبه شده رو دوبل حجم مصرفی حساب می کنه برای ترافیک بین الملل.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HeX گفته است :

دقیقا آسیاتک مخالف این عمل می کنه!

1 گیگ که بخری اگر داخلی استفاه کنی 1 گیگ و اگر بین الملل باشه 0.5 گیگ! چون داره حجم محاسبه شده رو دوبل حجم مصرفی حساب می کنه برای ترافیک بین الملل.

والا فن اوا این نوشته، کلا ترافیک بین المللی باید 2 تومن باشه که اگر از اون فقط برای سایت های داخلی استفاده بشه نیم بها حساب میشه.

آسیاتک هم باید فقط با تخلیه کردن جوابشو داد! شاید سرشون به سنگ خورد یه تجدید نظری کردن، دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن!

بهونه ها مختلف میارن تو این چند وقت با این همه مشترک کلی پول میزنن به جیب بعد میگن مشکل نرم افزاری بود رفع شده ببخشید!

در ضمن معین الان اگه به ضررته زودتر تخلیه کن قم مگه نداره فن آوا؟ نکنه واسه گیم اینترنتی می خوای که پینگ کمی داشته باشه؟

سرویس مخصوص گیمرها هم دارن، پشتیبانیشون تو اینستاگرام می گفت تمام جواباتون اینجا هست، کامنتارو بخونین:

https://www.instagram.com/fanava_dp/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

والا فن اوا این نوشته، کلا ترافیک بین المللی باید 2 تومن باشه که اگر از اون فقط برای سایت های داخلی استفاده بشه نیم بها حساب میشه.

آسیاتک هم باید فقط با تخلیه کردن جوابشو داد! شاید سرشون به سنگ خورد یه تجدید نظری کردن، دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن!

بهونه ها مختلف میارن تو این چند وقت با این همه مشترک کلی پول میزنن به جیب بعد میگن مشکل نرم افزاری بود رفع شده ببخشید!

باز خوبه دو تا شرکت رقیب هست! اینا اینقدر مشترکشون زیاد شده که اصلا دیگه گوشی نمیدن به کاربرا.

تنها راهش همینه که هر کسی آسیاتک داره بعد از اتمام دوره یا حجم سریعا به سمت ISP دیگه ای بره.

الان داشتم ریز مصرف چک می کردم به نکته جالبی رسیدم. تو بازه های زمانی کوتاه هم حجم بسیار زیادی برای آپلود حساب می کنن! دقیقا چه چیزی از سیستم ما آپلود میشه با این سرعت پایین آپلود! سرعت آپلود در کانفیگ مودم 509Kbps نمایش داده میشه که در بهترین حال حدود 60 کیلوبایت بر ثانیه هست. چطور حجمهای 70-60 مگی در بازه های زمانی 10-15 دقیقه ای آپلود میشه خدا میدونه!

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، HeX گفته است :

باز خوبه دو تا شرکت رقیب هست! اینا اینقدر مشترکشون زیاد شده که اصلا دیگه گوشی نمیدن به کاربرا.

تنها راهش همینه که هر کسی آسیاتک داره بعد از اتمام دوره یا حجم سریعا به سمت ISP دیگه ای بره.

الان داشتم ریز مصرف چک می کردم به نکته جالبی رسیدم. تو بازه های زمانی کوتاه هم حجم بسیار زیادی برای آپلود حساب می کنن! دقیقا چه چیزی از سیستم ما آپلود میشه با این سرعت پایین آپلود! سرعت آپلود در کانفیگ مودم 509Kbps نمایش داده میشه که در بهترین حال حدود 60 کیلوبایت بر ثانیه هست. چطور حجمهای 70-60 مگی در بازه های زمانی 10-15 دقیقه ای آپلود میشه خدا میدونه!

پشتیبانی زنگ نزدی؟

اینجور که دزدیه تو روز روشن،  195 شکایت کنین.

بسیاری از دوستان از خطوط اینترنتشون برای بازی های آنلاین اینترنتی استفاده می کنند.
در صورتی که پایین بودن پینگ خیلی براتون مهمه می تونید با تماس با واحد پشتیبانی درخواست فعالسازی پروفایل مخصوص گیم رو داشته باشید. دوستان بدون هیچ هزینه ای پروفایل رو فعال می کنند. پس از فعالسازی می تونید مطمئن باشید پینگ اینترنت شما به زیر ۱۰۰ خواهد آمد. نکته مهم اینه که نهایت سرعت تضمینی برای پروفایل بازی ۴ مگابیت خواهد بود. یعنی در صورت فعالسازی این پروفایل سرعت سرویس شما از ۱۶، ۱٢ و ٨ مگابیت به ۴ مگابیت تغییر خواهد کرد. علت هم این بوده که باتوجه به نیاز دوستان گیمر سرعت ۴ مگابیت تمام نیازها رو پوشش میده و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیست.

photo_2017-12-11_14-09-01.thumb.jpg.9c9cd406520a11c577a1389d9caf3b46.jpg

لینک به دیدگاه

من بشخصه فقط بخاطر دانلود شبانه رفتم سمت اسیاتک و این ماه همکه حجمم تموم بشه سریع تخلیه میکنم

فقط دوستان کدوم شرکت ها دانلود رایگان شبانه دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هم تخلیه میکنم

ولی اگه زیادی لفت ندن تخلیه خط 

شنیدم گفتن 2 هفته طول میکشه  فکر کنم برای پشیمون کردن کاربرا از تغییر isp هست  احتمالن بلوف هست

لینک به دیدگاه

منم احتمالا تخیله کنم

الان همه شرکت های دیگه داره با همین قیمت حجم بیشتر میدن

فن آوا که 2 تا 8 رایگان هم داره

تنها دلیلی که تا الان داشتم هم همین بوده که پینگم خوب بوده

تو کانتر و دوتا بین 90 تا 130 هست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alireza5157 گفته است :

فن اوا چطوره کسی استفاده میکنه ؟؟؟؟؟

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=150916&page=851

لینک به دیدگاه

وضع فعلی اینترنت فاجعه باره. من 3 تا خط دارم تو خونه از 3 شرکت مختلف. نقطه مخابراتی ما هم تو تهران جایی هست که هم نویز و هم مارجین خیلی مناسبی داریم و کیفیت خط و سیم های تلفن تا خونه بد نیست. یه هفته‌ست که معلوم نیست اینترنت چشه. گهگاهی پینگ میره رو آسمون... با شرکت ها هم که تلفنی حرف میزنی هیچ جوابی ندارند. فکر کنم در یک کلام از "حضرت سعدی":

دست بر هم زند طبیب ظریف

چون حرف بیند اوفتاد حریف

خانه از پای بند ویران است

خواجه در بند نقش ایوان است

با اینکه مدتی هم از یه روتر میکروتیک استفاده کردم تا خط ها رو مرج کنم ولی در کل چاره ای نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان ظاهرا فن آ وا هم برای 400 سایت خاصی که گفته اعلام میکنه به زودی نیم بها حساب میکنه و مابقی سایت ها چه در ایران و چه در خارج میزبانی بشن

به صورت ضریب دو برابر  حساب میشه.

2017-12-11-18-22-www.instagram_com.png.59f188dacec52a77f7197f832dbcbbf4.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

من هم تخلیه میکنم

ولی اگه زیادی لفت ندن تخلیه خط 

شنیدم گفتن 2 هفته طول میکشه  فکر کنم برای پشیمون کردن کاربرا از تغییر isp هست  احتمالن بلوف هست

تهدید کنید که به 195 شکایت می کنید. تو یکی دو روز جمع می کنن بجای یکی دو هفته.:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...