رفتن به مطلب

شرکت مدیران در حراجی نظر شما چیست ؟

39 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا مدیران می تونن در حراجی شرکت کنن ؟

• بله
      28
    • خیر
      11

Recommended Posts

ببخشید من به عنوان مدیر نبایستی توی این تاپیک پست می زدم ولی ...

چی؟

huh.gif مدیران هم شرکت کنند؟blink.gif

یعنی یکی از زیر مجموعه های شما و سایت که زینفع هست تو افزایش قیمت وکاهش زرر مدیریتشان؟eek.gif

نه این نه اخلاقی هست نه معقول نه داخل عرف.its%20was%20not%20me.gif

ولی ممکن که اتفاقاتی بیوفته مشکلاتی پیش بیاره.pouting.gif

نمی خواهم دقیق تر مثال بزنم تا سوء تفاهم نشه. ولی بهتر هست که برای یه حراجی سالم تر و پاکتر و همچنین جلو گیری از سوء تفاهم ها این کار صورت نگیره.cool.gif

موفق باشید.Rose.gif

آقای حسینی از این به بعد ، هر کالایی که فروختید به هر مدیر 10% از کل مبلغ رو بدید ، چون ما زینفع هستیم .

:-S

جناب حسینی سوء تفاهم چه با یک چه با 100 مدیر فرقی نداره.

من که مخالفم شدید.

بحث عدم اعتماد و اینجور چیزا نیست کی هست که به شما شک داشته باشه؟ ولی خودتون کلاتون رو قاضی کنید.

یکی از کارمند های خود شما که شاید از شما هم حقوق بگیره؟ هر جور فکر میکنم با عقل جور در نمیاد.

آقای حسینی نمی خواهید این حقوق مارو بدید نا سلامتی ما کارمندای شما هستیما =D>

دوستان 2 تا مسئله هست تو این سیستم حراجی که منو آزار میده. جناب حسینی اگه میشه توضیح بدید ممنون میشم.

یکی همین امکان شرکت یک مدیر یا فرد وابسته به سایت.

دوم هم اینکه جناب حسینی پیشنهاد دادن پول تقد به خریدار میکنند. مثلا سر همون 5700، اینجوری شاید افرادی توی حراجی شرکت کنند که نیتشون گرفتن پول حتی هزار تومان باشه نه خرید کالا.

چرا خودتو آزار می دی عزیز دلم ، شرکت نکن توی حراجی ، سلامتیت که واجب تره .

گیریم آقای حسینی نخواست اون کالا رو که طرف برده با قیمت بالاتر بخره .

من قبلاً از شما جنس هم خریدم (بچه محلیم ناسلامتی) انصافاً خودت کالا رو برای سود توی همه فروم ها خریدوفروش می کنی یا برای مصرف شخصی . خودتون گفتید با برادرتون یک مغازه دارید می زنید برای خرید و فروش ، شمام بیا به نیت سود ، کسی مگه چیزی گفته ، پول خود آقای حسینی هست می خواهد ضرر کنه .

در مورد مسئله اول من نظرمو گفتم و جناب حسینی مختار.بهتر در موردش بحث نکنیم. ممکنه باعث کدورت بشه.

در مورد بحث دوم. فکر کنم منظورمو نتونستم خوب برسونم.

سر همین 5700 جناب حسینی گفتند که فلان قدر میریزم به حسابتون. منظورم اینه که من میام میگم این جنس 110 هزارتمانی رو 95 می خرم 100 میدم به خود جناب حسینی در صورتی که شاید نه نیاز داشته باشم نه پول خرید.

این جوری بیشتر شبیه یه بازی با پول مسخره میشه.

به نظر من جناب حسینی باید کالا رو تحویل بدن. نه ماوتفاوت کالا رو.

شانست خوبه . از کجا معلوم خود آقای حسینی این کالا رو ازت 100 برداره ؟ اگر بگه نمی خرم تویی که می گی پول ندارم بایستی 95 پول بدی . اتفاقاً مسخره که نیست هم هیجان داره هم سود برای خریدارها .

من که قانع نشدم.

نمیدونم هدف از این حراجی بالا بردن قیمت فروش هست یا پایین اوردن قیمت خرید برای خریدار در کنار سود جناب حسینی؟

من که قانع شدم ، ولی متوجه نشدم ؟ :-S?

ببینید دوستان ، تعجب نکنید ، طی صحبت هایی که با آقای حسینی داشتم ازشون پرسیدم آقا چرا اینقدر داری ضرر می دید ؟ گفتند : من هر ماه مبلغی برای تبلیغ فرومم و سایت دارم می دم ، حالا به جای اینکه این پول رو بدم به سایت هایی مثل ایستگاه ، میام و همین هزینه رو به کاربرا می دم . ایم خودش بهترین تبلیغ ، که انصافاً هم هست و همه می تونند این رو ببینند . ما مثل سایت های دیگه نیستیم هر روز بگیم ، سایت ما بهترینه ، سایت ما ... . رشد فروم و سایت رو خودتون برید ببینید .

شما خیلی خیلی بد بینید ، واقعاً توی فرومی که به مدیراش اعتماد ندارید چرا فعالیت می کنید .

ما یک چت باکسی برای مدیران داریم که اگر عکس بگیرم ازش ، از تواضع و فروتنی مدیران اینجا (خودم رو عرض نمی کنم ، من که بچه پر رو هستم) خجالت زده می شید . به والله قسم که تا به امروز بخاطر پست زدن توی این فروم و مدیریت 1 ریال هم از آقای حسینی پول نقد نگرفتم (200 تا از امتیازاتم رو فقط خرج کردم یک هارد 1 ترا WD 2.5 اینچی قرمز رنگ USB3 خریدم ، خیلیم باحاله دست شمام درد نکنه آقای حسینی ، مابتفاوتشم دادم خدمتشون).

به خدا بارها می خواستم یک کالا که قیمتش خوب بوده رو قیمت بدم ، آقای حسینی نگذاشتند ، می گفتند برامون حرف در میارن .

ببخشید نباید یک سری مسائل رو می گفتم ، ولی احساس کردم یک خورده تیم مدیریتی ناراحت شدند (من که پررو و رک هستم ککمم نمی گزه)

=D>

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

پوریا جان ناراحت نشو عزیز .

اصلا گیریم که شما دوستان پول بگیرید از دید من حقتونه اینجا یک فروم ازاد هستش در زمینه سخت افزار و الکترونیک .

این فروم برای راحتتر شدن کاربرانی ایجاد شده که از فروشگاه خرید میکنن . و در ضمن فروشگاه یک درامدی برای خودش داره که بخشیش هم باید مطعلق به مدیران باشه ولی اینقدر این دوستان تواضع و فروتنی و رفاقت دارن که من همیشه پیششون شرمسار هستم .

پوریا جان مهم نیستش عزیزم همه مدیران بر طبق همون چیزی که گفتم میتونن شرکت کنن چون همیشه رای با اکثریت هستش .

در هر حراجی دو مدیر میتونه شرکت داشته باشه البته فقط در دو تاپیک

در اینجا به دوستان گلم اعلام میکنم هر کسی نگران 1000 تومانش هستش شماره حساب بده سریعا براش واریز میشه . :-S

لینک به دیدگاه

در اینجا به دوستان گلم اعلام میکنم هر کسی نگران 1000 تومانش هستش شماره حساب بده سریعا براش واریز میشه . :-S

جناب حسینی شک نکید که اگه حتی خودتون هم تو حراجی شرکت کردید باز برای ما شرکت تو همچین حراجی نفع داره.

شما مختاری.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی شک نکید که اگه حتی خودتون هم تو حراجی شرکت کردید باز برای ما شرکت تو همچین حراجی نفع داره.

شما مختاری.

من هم واقعا همینو میخوام چون اگر نفع برای شما عزیزان نداشته باشه چه دلیلی میتونید پیدا کنید تا دفعه بعد هم شرکت کنید . من تازه میخوام کارهایی بکنم که این سیستم جالبتر هم بشه . فقط یه مقدار به صبر شما دوستان گلم نیاز دارم :-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم واقعا همینو میخوام چون اگر نفع برای شما عزیزان نداشته باشه چه دلیلی میتونید پیدا کنید تا دفعه بعد از هم شرکت کنید . من تازه میخوام کارهایی بکنم که این سیستم جابتر هم بشه . فقط یه مقدار به صبر شما دوستان گلم نیاز دارم :-S

واقعا آقای حسینی همین ایده های عالی شماست که فروش شما رو از بقیه متمایز کرده!wink.gifclapping.gifRose.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

من هم واقعا همینو میخوام چون اگر نفع برای شما عزیزان نداشته باشه چه دلیلی میتونید پیدا کنید تا دفعه بعد هم شرکت کنید . من تازه میخوام کارهایی بکنم که این سیستم جالبتر هم بشه . فقط یه مقدار به صبر شما دوستان گلم نیاز دارم @};-

جناب حسینی بالاخره اعلام نکردید که مدیران میتونن شرکت کنند یا خیر؟(یه وقت مدیر نشیم از یکی از بهترین سیستم های فروم بویی نبریم

silly.gif)

لینک به دیدگاه

جناب حسینی بالاخره اعلام نکردید که مدیران میتونن شرکت کنند یا خیر؟(یه وقت مدیر نشیم از یکی از بهترین سیستم های فروم بویی نبریم

silly.gif)

درود

بر طبق رای گیری که شد مدیران میتونن شرکت کنن ولی در هر حراجی همه مدیران نمیتونن و فقط دو مدیر میتونه در حراجی شرکت کنه . در ضمن همانطور که میبینید مدیران زیاد تمایلی برای شرکت در حراجی ندارن مگر اینکه کالایی رو نیاز داشته باشن . @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...