رفتن به مطلب

سینمای خانگی بلوری یا سینمای خانگی معمولی با پلی ایستیشن 3

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به دوستان / روزه هاتون قبول خداوند انشاال..

یکی از دوستانم می خواد سینمای خانگی بگیره حالا مونده بین این دو تا گزینه لطفاً کمک کنید

1- سینمای خانگی دارای بلوری

2- سینمای خانگی معمولی + پلی ایستیشن 3 ( که بتونه از بلوری استفاده کنه )

مرسی

لینک به دیدگاه

اگر اهل بازی کردن هم هست بگو PS3 بگیره . اگر اهل بازی نیست بهتره سینمای خانگی بلوری بگیره . هم به دلیل مصرف برق .هم به دلیل زیبایی چیدمان . هم قیمت . هم کیفیت صدا . البته من خروجی صدای PS3 رو نمیدونم چطوره . ولی به احتمال زیاد سینمای خانگی ورودی 5.1 یا 7.1 نداره و به صورت استریو صدا رو باید بهش وصل کرد که کیفیت افت میکنه و عملا باندهای اون بدون استفاده میشن .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله من حرف حامد جان رو تایید میکنم!باید بگم PS3 مصرف برق بسیار پایینی داره حدود 190W و شایدم کمتر!(مدل باریک یا همون سری جدید)

PS3 هم باید بگم خروجی صدا نداره و فقط از روی HDMi فعال میشه که اونم تا حالت Stereo ساپورت میکنه یعنی نمیتونید 5.1 یا 7.1 داشته باشید همون طور که آقا حامد فرمودند!wink.gif

در ضمن یه چیزه دیگه هم هست PS3 از تکنولوژی 3D هم ساپورت میکنه و با داشتن تلویزیون 3D و همچنین فیلم بلوری 3D میتوانید شاهد یکی از بهترین پخش کننده های 3D باشید!wink.gif

لینک به دیدگاه

دانیال جان 190 وات برای وسیله ای که فقط پلیر هست و باند و صفحه نمایش نداره خیلی زیاده ها :-S? کارت گرافیک نیست که =D> :-S سینمای خانگی بلوری هم 3D پخش میکنه . فقط موقع خرید کابل HDMI به ورژن اون توجه کنید . از ورژن 1.4a از 3D پشتیبانی میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانیال جان 190 وات برای وسیله ای که فقط پلیر هست و باند و صفحه نمایش نداره خیلی زیاده ها :-S? کارت گرافیک نیست که =D> :-S سینمای خانگی بلوری هم 3D پخش میکنه . فقط موقع خرید کابل HDMI به ورژن اون توجه کنید . از ورژن 1.4a از 3D پشتیبانی میکنه .

حامد جان شما هم اطلاعات خوبی داری ها!Oh%20Go%20On.gif

190W روی حالت لود و روی بازیهای بسیار سنگین هست مثل GOW 3 ولی روی حالت پخش بلوری نهایت به 50W میرسه و در حالت 3D روی 150!wink.gif

لینک به دیدگاه

50 وات باز هم قابل قبوله . ولی باز هم نمیشه از امکانات صوتی سینمای خانگی استفاده کرد . در حالی که اصلی ترین هدف برای خرید سینمای خانگی همین امکانات صوتی اونه .شما هم میگی که ps3 خروجی صوتی نداره ، پس اصلا نمیشه اون رو مستقیم به سینمای خانگی وصل کرد . اول باید به تلویزیون وصل بشه و بعد از تلویزیون به سینمای خانگی تا صدا از باندهای اون به صورت استریو بیاد . به نظر من اصلا خوب نیست . چون فیلم های بلوری دارای کیفیت صدای خیلی بالایی هستن و به صورت چند کاناله پخش میشن . با اینکار عملا صدای اونها از بین میره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

50 وات باز هم قابل قبوله . ولی باز هم نمیشه از امکانات صوتی سینمای خانگی استفاده کرد . در حالی که اصلی ترین هدف برای خرید سینمای خانگی همین امکانات صوتی اونه .شما هم میگی که ps3 خروجی صوتی نداره ، پس اصلا نمیشه اون رو مستقیم به سینمای خانگی وصل کرد . اول باید به تلویزیون وصل بشه و بعد از تلویزیون به سینمای خانگی تا صدا از باندهای اون به صورت استریو بیاد . به نظر من اصلا خوب نیست . چون فیلم های بلوری دارای کیفیت صدای خیلی بالایی هستن و به صورت چند کاناله پخش میشن . با اینکار عملا صدای اونها از بین میره .

درسته حامد جان منهم که همینو گفتم!فقط گفتم محض اطلاع قابلیت پخش بلوری 3D هم داراست هم این دستگاه هم Xbox 360!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گزینه دوم بهنره . کیفیتش واقعا عالیه

در ضمن بلوری هنوز خوب جا نیافتاده . تا ایراداتش خوب اصلاح بشه زمان میبره .

لینک به دیدگاه

امکانش هست ایراداتی رو که سیستم سینمای خانگی بلوری داره اینجا بگید تا ما هم متوجه بشیم ؟ :-S آخه تا جایی که من میدونم بلوری الان یک سیستم بسیار پیشرفته برای تولید دیسک های ویدئوی هست که بالاترین کیفیت صدا و تصویر رو داره و به شرکت تولید کننده اجازه میده امکانات خیلی زیادی بر روی دیسک فراهم کنه . بعضی از دیسکهای بلوری با توجه به ظرفیت بالایی که دارن حتی شامل بازی و سرگرمی هم هستن . اگر شما بگید مشکل این سیستم چیه خوشحال میشم . با تشکر :-S

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...