رفتن به مطلب

کدوم گرافیک پیشنهاد میکنید؟

arashh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان و اساتید عزیز در مجموعه لیون کامپیوتر
قصد خرید گرافیک gtx 1050 دارم 
مشخصات سیستمم به شرح ذیل:

cpu : i3 4160
main : msi 81m-p33
ram :8 gb 1600
power : green 600

سوالم اینه ایا گرافیک 4 گیگ برای این سیستم مشکل بوجود نمیاره؟مثلا در اجرای بازیها سی پی یو کم بیاره
gtx 1060 3gig چطور؟
یا همون gtx 1050 2gig بخرم؟

لینک به دیدگاه

با چه رزولوشنی بازی می کنید

هیچکدوم از گرافیک ها مشکلی به وجود نمیاره اما اگر برای بازی می خواهید بهتره 1060 6 گیگ بگیرید یا اگر براتون گرونه 3 گیگ یا 1050 4 گیگ

2 گیگ برای گیم کمه

کلا این سیپیو کمه برای اجرای بازی روز بهتره تبدیلش کنید به i5

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

سلام عزیز خسته نباشید

نه پردازنده اونقدر ضعیفی ندارید که با 1050ti و 1060 سه گیگ گلوگاه ایجاد کنه

ولی یه پیشنهاد بهتر هم واستون دارم که میتونید فکر کنید بهش اونم خرید 970 استوک درحد هست.

1060 شیش گیگ اگه خریداری بکنید چون در جزییات high و ultra ازش استفاده میکنید در رزولیشن فول اچ دی شاید پردازندتون نکشه

ولی در تنظیمات medium هم 970 هم 1050ti خیلی خوب عمل میکنن و پردازندتون هم گلوگاه ایجاد نمیکنه

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا دوربر گرافیک ۲ گیگ نرید ُ 1060 3 گیگ بهتره ُ اگه امکان نو 6 گیگ ندارید دست دو بگیرید یا اگه با قیمت خوب پیدا کردید و بدون ماین 470 یا 570 گزینه بهتری هستن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

با چه رزولوشنی بازی می کنید

هیچکدوم از گرافیک ها مشکلی به وجود نمیاره اما اگر برای بازی می خواهید بهتره 1060 6 گیگ بگیرید یا اگر براتون گرونه 3 گیگ یا 1050 4 گیگ

2 گیگ برای گیم کمه

کلا این سیپیو کمه برای اجرای بازی روز بهتره تبدیلش کنید به i5

رزولیشن 1080 
ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

1060 سه گیگ مسلما از 1050 ti چهار گیگ بهتره. ضمن اینکه قیمتشون تفاوت چندانی نداره در حدود 150 تا 200 تومان 1060 سه گیگ گرونتره. اما پرفورمنس و قدرت خیلی بیشتری داره

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، arashh گفته است :

رزولیشن 1080 
ممنون از راهنمایی

برای بازی های روز 4گیگ خوبه و اکثر بازی ها را جواب می ده نه همه ی بازی ها را

ولی 2 گیگ بسیار کمه و نمی تونید بازی ها را توی حالت الترا بازی کنید

لینک به دیدگاه

من بهتون یه پیشنهاد میدم

1- باعوض کردن سی پی یو از i3 به i5 جاده واستون هموار تر هست  واسه انتحاب گرافیک .  بازیهای کنونی خیلی تمایل به تعداد هسته دارن  . یه تاپیک فوری بزنید و سی پی یو خودتون رو واسه فروش بذارین یا حالت معاوضه با یه 4460 یا 4440

2- واسه رزولیشن 1080 پیشنهاد میشه که حداقل مموری گرافیک واسه بازیهای روز 4 گیگ باشه

3- به نظر من یه gtx 970 یا rx 470 بگیرین که خیالتون از بابت رم گرافیک راحت میشه و تفاوتش رو حس میکنید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mehdidolaty گفته است :

من بهتون یه پیشنهاد میدم

1- باعوض کردن سی پی یو از i3 به i5 جاده واستون هموار تر هست  واسه انتحاب گرافیک .  بازیهای کنونی خیلی تمایل به تعداد هسته دارن  . یه تاپیک فوری بزنید و سی پی یو خودتون رو واسه فروش بذارین یا حالت معاوضه با یه 4460 یا 4440

2- واسه رزولیشن 1080 پیشنهاد میشه که حداقل مموری گرافیک واسه بازیهای روز 4 گیگ باشه

3- به نظر من یه gtx 970 یا rx 470 بگیرین که خیالتون از بابت رم گرافیک راحت میشه و تفاوتش رو حس میکنید

پیشنهاد خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا RX 470  هیچ چا ندارن هر جا گشتم نبود

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zadmehr گفته است :

پیشنهاد خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا RX 470  هیچ چا ندارن هر جا گشتم نبود

كارت rx 570 تو همين فروما بگردين پيدا ميشه

لینک به دیدگاه

1050 ti خوبه ،سراغ سه گیگ و دو گیگ نرید ،ایده عال ترین گرافیک موجود برای فول اچدی تا سه چهار سال یا بیشتر کارت gtx1060 هست ،اگر از نو ام اس ای گیمینگ ک باشه عالی تر! کلا توسیه میکنم سمت amd نرید،نمونه هشت گیگش از 1060 مقداری ضیفتره! و نکته دیگه اکثر بازی ها با اسپانسرینگ و یا تکنولوجی انویدیا تولید میشن ! ویا بیشتر قطعات سخت افزاری لوگو انویدیا دارن.و در اینکه فول اچدی بخاید بازی کنین خریداری کارت یتر پول دور ریختنه،طبق بنچمارک ها و کارایی 1060 رتبه 19 دنیا را داره و بالاتر از مدل های amd هست بجز چند مدل قیمتی تر. و پرچمدار اون شرکت ،و کارت 1050ti رتبه نزدیک به 60 رو داره از بین 600 کارت گراف محبوب دنیا با ارزش خرید خوب، بنظ من بودجتونو صرف cpu نکنید عوضش شیش گیگ ارمور ام اس ای نو یا کارکرد وردارید و این تایپیک رو تمام کنید! با یک تومن یا کمی بیشتر کارکرد رو میشه تهیه کرد .

http://gpu.userbenchmark.com/Nvidia-GTX-1060-6GB/Rating/3639

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...