رفتن به مطلب

در مورد AirFlow داخل کیس کمک کنید!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه کیس جدید جمع کردم حالا از اساتید در خصوص گردش بهینه هوای داخل کیس و ایرکولینگ ان سوالاتی داشتم

ابا سپاس از دوستان گرامی

اول مشخصات سیستم:

Mainboard: P5E Asus

CPU : E8400

VGA : MSI NX8800 GT512 -OC

RAM : Crucial 1066 2GB (2*1GB)

HDD : Hitachi 320GB SATA II

CASE : Green Prince5

Power :Green 680 Watt

اما در مورد دمای قطعات در هنگام بالا امدن ویندوز سی پی یو 28 - مین 27-هارد 27

ولی بعد از حدود 10 دقیقه در فعالیتهای عادی و بدون اور و یا پردازش سنگین درجه حرارت مادربورد بالا میره و به 37 تا 40 درجه میرسه ولی درجه حرارت سی پی یو تو 31 درجه ثابت میمونه و درجه حرارت هارد هم به 34 تا 37 درجه میرسه

تا حالا چند بار داخل کیس رو باز کردم و مثلا" جای هارد رو بالا پایین کردم نتیجه بهتریی عایدم نشد

من خودم فکر میکنم اشمال از دمای زیاد کارت گرافیک باشه ! نمیدونم نظر شما چیه ؟

یه چند تا عکس هم از کیسم گرفتم شاید کمک کنه

تصویر کیس

20052008001_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گلم حجم عکسهاتون خیلی بالاست لطفا برای اینکه صفحه خراب نیشه از عکسهای حجم پایینتر استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز تصویر کیستون رو به دلیل حجم بالای عکستون به لینک منتقل نمودم.

و اما در مورد سوال شما دمای پردازنده شما و همچنین سایر قطعاتتون به نظر بنده کاملا عادی و مناسبه و کلیه سیستم ها با افزایش زمان روشن بودنشون به یک حدی از درجه دما خواهند رسید و این حد تا زمانی که اور یا تحت فشار قرار نگیرند ثابت خواهد بود. و احتیاجی به تغییری در چیدمان قطعات یا تهویه کیستون نیست.

شما یک اماری از دمای قطعاتتون در فواصل زمانی بدون اور و گیمینگ و اصطلاحا در حالت بیکاری سیستم بگیرید تا بهتر بشه نتیجه گیری کرد.در مورد دمای کارت گرافیکتون هم همینطور.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بله دما ها خیلی هم خوبه... شما کلی پول خرج کردین فن Ocz 'گرفتین! دماتون زیره 40 ه! دیگه چی میخواین؟

یکم سیم هارو جم و جور کنین بهتر میشه

لینک به دیدگاه

سلام

با تشکر از دوستان گرامی که جواب دادن و ایضا" تذکر بجای اقای حسینی و اقدام دوست گرامی در انتقال تصویر

پس به نظر اساتید دما معمولی هستش و نیازی به این همه وسواس نیستش!

خیلی ممنون

یه دوتا عکس دیگه میزارم امیدوارم کمکی بکنه در حل بهتر مساله

اولی در حالتیه که ویندوز بالا اومده و بدون اور یا کار گرافیکی سنگین دماها رو نشون میده پس از 35 دقیقه کار کردن در محیط وب

2_thumb.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...