رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم کامل گیمینگ تا 4 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام داداش من خودم ارومیه هستم اگه خواستی برات اسمبل می کنم 

در مورد سیستم هم چند نکته باید بهت بگم :

1 . ssd رو بعدا تهیه کن الان نیازی نیست ( پولش رو بذار رو VGa )

2 . core i3 7100 کاملا نیاز شمارو براورده می کنه و گلوگاه نیست برای 1060 اگه هم باشه 10 درصد هستش که خیلی کمه 

سیستم پیشنهادی من اینه :

Processor : Intel Core i3 7100 3.9 GHz Kabylake : 455.000

Mainboard : Gigabyte  b250m HD3 LGA1151 : 390.000

8GB DDR4 2400 MHz Geil rgb cl16 * 2 : 820.000

VGA : Gigabyte gtx 1060 g1 oc wf2x : 1.615.000

ODD : LG  GH24NS95 : 55.000

HDD : 1tb sata iii 7200 rpm 64mb seagate barracuda : 190.000

power : green gp580a-es : 230.000

keyboard : TSco 8018 Gaming : 50.000

Mouse : tsco TM2018N : 45.000

Speaker : Creative a60 : 60.000

Case : Green Z2 Honor : 170.000

مجموع : 4.080.000

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام داداش من خودم ارومیه هستم اگه خواستی برات اسمبل می کنم 

در مورد سیستم هم چند نکته باید بهت بگم :

1 . ssd رو بعدا تهیه کن الان نیازی نیست ( پولش رو بذار رو VGa )

2 . core i3 7100 کاملا نیاز شمارو براورده می کنه و گلوگاه نیست برای 1060 اگه هم باشه 10 درصد هستش که خیلی کمه 

سیستم پیشنهادی من اینه :

Processor : Intel Core i3 7100 3.9 GHz Kabylake : 455.000

Mainboard : Gigabyte  b250m HD3 LGA1151 : 390.000

8GB DDR4 2400 MHz Geil rgb cl16 * 2 : 820.000

VGA : Gigabyte gtx 1060 g1 oc wf2x : 1.615.000

ODD : LG  GH24NS95 : 55.000

HDD : 1tb sata iii 7200 rpm 64mb seagate barracuda : 190.000

power : green gp580a-es : 230.000

keyboard : TSco 8018 Gaming : 50.000

Mouse : tsco TM2018N : 45.000

Speaker : Creative a60 : 60.000

Case : Green Z2 Honor : 170.000

مجموع : 4.080.000

ممنون  خب اینم میشه

کلا تو بستن سیستم الان روتین اینه که حتما به کارت 1060 برسی؟یا من اشتباه میکنم؟چون اکثر دوستان پیشنهادشون این بود که حتما 1060 رو داشته باشی

الان این سیستم شما تقریبا فیکس رو 4 تومنه نمیشه core i5 انداخت رو این سیستم و مثلا رم رو 8 کرد؟

اینکه میگن نصب ویندوز رو ssd باعث روون تر شدن سیستم میشه یعنی دقیقا چقدر روون؟(میخوام بدونم اگه نباشه مثلا چقدر سرعت سیستم کند میشه؟)

شرمنده  زیاد سوال میکنم تو زمینه سخت افزار نوبی بیش نیستم : )

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amin firooznia گفته است :

ممنون  خب اینم میشه

کلا تو بستن سیستم الان روتین اینه که حتما به کارت 1060 برسی؟یا من اشتباه میکنم؟چون اکثر دوستان پیشنهادشون این بود که حتما 1060 رو داشته باشی

الان این سیستم شما تقریبا فیکس رو 4 تومنه نمیشه core i5 انداخت رو این سیستم و مثلا رم رو 8 کرد؟

اینکه میگن نصب ویندوز رو ssd باعث روون تر شدن سیستم میشه یعنی دقیقا چقدر روون؟(میخوام بدونم اگه نباشه مثلا چقدر سرعت سیستم کند میشه؟)

شما اگه بخوای اینتل ببندی مثلا core i3 7100 مثل یه شوخی میمونه و فقط میتونید 30 فریم بازی کنید تازه همونم شک دارم. حتی core i5 هم در بازی های امروزه داره به زور دووم میاره. چه برسه به بازی های آینده

core i7 انتخاب خوبی هست ولی به بودجه شما نمیخوره. SSD رو فراموش کنید به جاش روی کارت گرافیک و CPU بزارید. تو بازی SSD به چه دردتون میخوره. الان ryzen 1400 با 4 هسته و 8 ترد برای بازی های امروز خوبه

و اندازه ی یک core i7 هست. سیستمی که من پیشنهاد دادم رو نگاه کنید به جای ۱۶ گیگ رم ۸ گیگ بردارید و به جای کارت گرافیکش msi gtx 1060 6gigabyte بزارین. اینجوری هم cpu تون کم نمیاره هم کارت گرافیک قوی دارید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، 

شما ssd نخر و به جاش یک مادربرد بخر که از تکنولوژی اینتل آپتین استفاده کنه (دقیقاً به اندازه ی یک ssd جواب میده) 

http://www.pideo.ir/اپتین_82c1ee396.html (ویدئو توضیح اینتل آپتین)

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/videos/view-113-بررسی-تکنولوژی-اینتل-آپتین-به-همراه-مادربرد-msi-b250-bazooka/ (ویدئو بررسی مادربرد MSI B250 BAZOOKA به همراه اینتل آپتین توسط ایمان خالقی کاربلد و پر انرژی) 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Amin firooznia گفته است :

اینکه میگن نصب ویندوز رو ssd باعث روون تر شدن سیستم میشه یعنی دقیقا چقدر روون؟

سرعت Copy/Paste در SSD سه برابر سريعترين هاردهاست

با SSD پروژه هاى رندرينگ تا 30% سريعتر انجام خواهد گرفت

فول اسكن ضد ويروس در SSD دو برابر سريعتر از هارد انجام مى گيرد

SSD معناى ديفراگمنت، دما، سروصدا، زمين خوردن، و وزن را نميفهمد

سرعت جستجوى فايل ها در SSD بيش از 5 برابر هاردهاى 7200 دور است

سرعت بوت كامپيوتر را فقط SSD به چند ثانيه كاهش ميدهد نه پردازنده ى Core i7

سرعت لودينگ مراحل بازى و سرعت بازخوانى نقشه در SSD سه برابر سريعتر از هارد ديسك است 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Amin firooznia گفته است :

ممنون  خب اینم میشه

عزیز این که میگم ۱۰۶۰ بگیر به خاطر اینه که اینده نگرانه تره بهتره ۱۰۶۰ بگیرید 

بله میتونید سی پی یو رو i5 7400 بردارید و بعدا یه ۸ گیگ دیگه رم بندازید روش

بله روون تره ولی الان نه برای شما ... بهتره بهدا تهیه کنید .... ولی خیلی هم زیاد نیست تفاوتش 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

میشه حرفتون رو ثابت کنید اینکه با i3 7100 ۳۰ فریم میشه بازی کرد ؟؟؟؟

و اینکه من خودم هم i3 7100 هم i5 7400 و هم i7 7700k رو همزمان دستم بود و این بنچمارک هارو گرفتم ازشون و میتونم بگم بین i5 7400 و i7 7700k روی gtx 1060 تفاوت فریم بین ۱ الی ۳ فریم هست و i3 7100 هم حداکثر ۷ الی ۸ فریم تفاوت داره با این دو به طور میانگین 

روی هوا حرف نزنید لطفا ... اشتباه راهنمایی نکنید 

لینک به دیدگاه

بازم ممنون از همه دوستان کلی به اطلاعاتم اضافه شد دمتون :xگرم

خب کلی تو اینترنت چرخ زدم راجع به کارایی cpu اینتل و amd و اینکه حداکثر کارایی خودم تقریبا این نتایج بدست اومد:

سی پی یو های رایزن درسته قیمت خوبی دارن و هسته بیشتر مثلا ryzen1500x  تو تک هسته عملکرد پایین تری نسبت به هم رده با سی پی یو های اینتل دارن

خب منم که نمیخوام کار گرافیکی کنم کل کارایی سیستمی که من بخوام جمع کنم بازی آنلاین اونم تایم 4 ساعت در روز و وبگردی و نهایتش فیلم دیدنه

پس من فعلا نیازی به اس اس دی  ندارم هاردم 1 ترا هم بسمه گرافیک هم 4 گیگ حل میکنه مشکلمو( چون مثلا من از اونایی نیستم که تا یه بازی انحصاری و به روز بباد فرتی بگیرم بازی کنم!!! )

پس اگه ممکنه یه سیستم با توضیحات بالا که نهایتا رو 4 تومن بشه جمع کرد بر پایه core i5 و همشون رو بشه اینترنتی خرید بگید(کارت 1060 رو بعدا میشه جایگزین کرد مثلا بعد یه سال)

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Amin firooznia گفته است :

بازم ممنون از همه دوستان کلی به اطلاعاتم اضافه شد دمتون :xگرم

خب کلی تو اینترنت چرخ زدم راجع به کارایی cpu اینتل و amd و اینکه حداکثر کارایی خودم تقریبا این نتایج بدست اومد:

سی پی یو های رایزن درسته قیمت خوبی دارن و هسته بیشتر مثلا ryzen1500x  تو تک هسته عملکرد پایین تری نسبت به هم رده با سی پی یو های اینتل دارن

خب منم که نمیخوام کار گرافیکی کنم کل کارایی سیستمی که من بخوام جمع کنم بازی آنلاین اونم تایم 4 ساعت در روز و وبگردی و نهایتش فیلم دیدنه

پس من فعلا نیازی به اس اس دی  ندارم هاردم 1 ترا هم بسمه گرافیک هم 4 گیگ حل میکنه مشکلمو( چون مثلا من از اونایی نیستم که تا یه بازی انحصاری و به روز بباد فرتی بگیرم بازی کنم!!! )

پس اگه ممکنه یه سیستم با توضیحات بالا که نهایتا رو 4 تومن بشه جمع کرد بر پایه core i5 و همشون رو بشه اینترنتی خرید بگید(کارت 1060 رو بعدا میشه جایگزین کرد مثلا بعد یه سال)

داداش همون سیستمی که نوشتم رو بگیر با این تغییرات :

رم رو ۸ گیگ بردار بعدا ۱۶ می کنی 

سی پی یو رو این مدل بردار core i5 7400 

کارت گرافیک هم این مدل بردار Gigabyte gtx 1050 ti 4gb g1 wf2x oc

خواستی خودم برات ترو تمیز اسمبل می کنم ... 

الکی این همه پول اسمبل نده 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Game World گفته است :

موفق باشی

من کاملا با نظر دوستمون موافقم، فقط میگم مادربردی بخر که روش اینتل آپتین داشته باشه، تا خیالت از ssd هم راحت باشه . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Game World گفته است :

موفق باشی

دمت گرم داداش آقایی فقط مادربورد msi b50 bazuka مچه دیگه با core i5 ? عکساشو دیدم خیلی خوشگل بود یه بار کل سیستم رو اینجا میذارم اگه مشکلی نبود همون رو میگیرم،، یه چیز دیگه این گرافیگ تو رنج 4 گیگ خوبه دیگه ؟آخه یکی از دوستان یه 4 گیگ دیگه رو صفحه اول معرفی کردن هر کدوم خوبه همون رو بگیرم

در ۱ ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

من کاملا با نظر دوستمون موافقم، فقط میگم مادربردی بخر که روش اینتل آپتین داشته باشه، تا خیالت از ssd هم راحت باشه . 

مرسی داداش msi یه مدل از اینیی که میگی داره 600 تومن قیمت زده فک کنم گرونه یکم : )

لینک به دیدگاه

مادربرد و کارت گرافیک رو از یک برند بردار (اگر از یک برند هم نباشن، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ولی هم برند باشن بهتره و کلاً حس خوبی داره) 

ارزش داره بین 50 تا 100 هزار تومن به اینتل آپتین این ماردبرد پول بدی، فکر کن یک هارد دیسک 1 ترابایت به سرعت یک ssd یک ترابایتی داری (دقیقاً نه یک ssd ولی سرعت هارد مکانیکی رو خیلی افزایش میده) 

کاملا با پردازنده انتخابی مچه، خیالت راحت . 

لینک به دیدگاه

Cpu:core i5 7400

Main:msi b250m bazooka opt boost

Ram:evo spear 16 gb 8g×2 2400mhz

Gpu:gigabyte 1050ti 4gb G1

Hdd:seagate barracuda 1 tb

Power:master watt lite600w

Case:green magnum evo

کیبورد و ماوس: asus u2000

Speaker:green gs315-r

Asus 24x

اگه بهتره که مادربورد و گرافیک از یه برند باشن تو همین رنج (900 تومن) اگه امکانش هست از msi پیشنهاد بدین

الان اینا با هم مچن دیگه؟کیس و رم و ... مشکلی ندارن که؟؟(یعنی آمادم سرم رو بکوبم به دیوار اگه این سری مچ :1_grinning:نشن)

پدر بی پولی بسوزه دیگه تا حد امکان ارزون ترین ها رو انتخاب کردم جمع اینا میشه تقریبا 3.7 میلیون

ویرایش شده توسط Amin firooznia
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Amin firooznia گفته است :

Cpu:core i5 7400

Main:msi b250m bazooka opt boost

Ram:evo spear 16 gb 8g×2 2400mhz

Gpu:gigabyte 1050ti 4gb G1

Hdd:seagate barracuda 1 tb

Power:master watt lite600w

Case:green magnum evo

کیبورد و ماوس: asus u2000

Speaker:green gs315-r

Asus 24x

اگه بهتره که مادربورد و گرافیک از یه برند باشن تو همین رنج (900 تومن) اگه امکانش هست از msi پیشنهاد بدین

الان اینا با هم مچن دیگه؟کیس و رم و ... مشکلی ندارن که؟؟(یعنی آمادم سرم رو بکونم به دیوار اگه این سری مچ :1_grinning:نشن)

پدر بی پولی بسوزه دیگه تا حد امکان ارزون ترین ها رو انتخاب کردم جمع اینا میشه تقریبا 3.7 میلیون

خیلی فرق نداره این که برد و کارت گرافیک هم برند باشن ولی اگه اینطوری دوست دارین میتونین همین سیستم رو بردارین فقط گرافیک رو همین بردارید منتهی msi که حدود ۳۰ تومن گرون تر از گیگا هست 

کیس رو z2 honor بردارید 

دی وی دی رو ال جی یا لایت ان بردارید به شخصه خودم ایسوس داشتم همین مدل 

که متصفانه ریدش ضعیف بود صداشم کم نبود 

ولی ال جی خیلی بهتره

رم رو هم geil یا gskill بردارید 

دیگه تمومه تمومه 

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/21, 12:02:20، Amin firooznia گفته است :

ممنون از راهنماییتون

والا من شهرستان هستم رفتم قیمت گرفتم واسه خرید قطعات اکثر چیرایی که میخواستم رو نداشت عوضش میخواست جنس های مونده خودش رو بندازه که با یه لبخند صحنه رو ترک کردم.:1_grinning:

الان میخوام ابنترنتی بخرم بار چنتا مشکل هست:

اسمبل این قطعات که خودم نه اعصابشو دارم نه وقت نه دانشش رو

سیستم کار کرده با این مشخصات من جایی پیدا نکردم  ، بحث اعتماد و کارایی سیستم کار کرده هم هست که کلا گیج شدم نمیدونم چی کنم.:43_slight_frown:

الان من از لیون همه رو بخرم درخواست اسمبل هم میشه کرد و هزینش چقدر در میاد؟

در در 1396/09/22, 12:28:45، Amin firooznia گفته است :

ممنون از همه بابت راهنمایی

رم 16 گیگ با 8 گیگ 350 تومن اختلاف قیمت دارن که مقدور نیست فعلا

گرافیک هم بخوام 1060 بگیرم 680  تومن باید اضافه کنم که بازم نمیشه نهایت بودجه 4 الی 4.200 تومنه

مادربورد رو b250 میگیرم گرافیک هم 4 گیگ جواب میده فعلا واسه من

لا مصب آدم نمیدونه لااقل صبر کنه بلکه فرجی شد و قیمت ها پایین اومد بعد بگیره که امیدی نیست با این وضیعت : (

سلام ،برای اسمبل کردن کیس نو سایت مقداد ایتی اینکارو انجام میده با کسر هزینه ،دوستمون ک گفت سه سال دیگه 970 ارزون میشه یه مورد دیگه اینکه سه سال دیگه باید بازی های الان رو تازه بازی کنی ! پس درنگ نکن ، چبزی تو این مملکت ارزون نشده ! در مورد پاور 480 یا 580 گرین کاملا کافیه ،600b قدیمیه ،جدیدا بهترن و اپدیت شدن ،تا دویست بیشتر پول پاور نده ،تا گراف 1060 ساپرت میکنن! اگر خواستی 480 کم کار دارم در حد با گاران کامل تقدیم  میکنم 175 ت.شهریور گرفتم .در مورد گرافیک هم شما دنبال نو نباش ،دسه دو تو همین لیون پیدا کن ، کلا پول نو برای کامپیوتر اشتباس،چون قطعه مکانیکی نیس ک اصتحلاک بیاره ،مگر خیلی قدیمی باشه! گراف 1060 یکو خورده ایی پیدا کن شیش گیگ ،این اولویت باشه ،فول اچدی تا چند سال راحت و بی دقدقه! 7500 بگیر یا7400 ترجیحا دسه دو،اگه نه نوش صد تومن فرقه! مادربرد نو بگیر خوبه،هاردم خوبه ،اس اس دی حتما! کولر نگیر ،با این خریدا فکر کنم رم 16 هم بتونی بگیری ،البته بدون فرکانس بالاتر اگه مادربرد ساپرت میکنه یا نه ! فک کنم سری زد ،بالای 2400 قبول کنه! ک بهتره! اگه نخواستی رم 8 گیگ دو کاناله فعلا راحت کارتو را میندازه ،البته انلاینو نمیدونم ،ولی مشکلی نباید باشه ،

لینک به دیدگاه

سلام چنتا سوال از اساتید گرامی

نظرتون در باره کیس های ریدمکس sigma و مسترتک t301 چیه؟(دلیل انتخاب اینا هم به خاطر خوشگلی و شیشه ای بودن کیس هاست ) حدود 100 تومن با کیس های پیشنهادی فرق دارن که بنظرم خیلی تفاوت داره وقتی مادربورد و گرافیک افکت رنگی دارن

اگه نظرتون با دو تا کیس بالایی منفیه چی پیشنهاد میدین با خصوصیات بالا؟

یه مشکل فقط داره که درایو نوری اکسترنال باید تهیه شه

=-=-=-=-=-=

تقریبا کلی فیلم از تست گرافیک gtx 1050 ti g1 دیدم بنظرم عملکردش تو بازی های روز خوب( نه عالی) هستش با در نظر گرفتن فن های قوی و نویز بسیار کمش:14_relaxed:

یه سوال دیگه؟

اینکه مثلا من بیام تهران حضوری خرید کنم (از خود لیون مثلا یا جای دیگه) تفاوتی تو قیمت ها داره یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، در محدوده بودجه شما فقط کیس های گرین توصیه میشن (که به نظر من با کیفیت و خوش قیمت هستن و همه جا پیدا میشن و گارانتی خوبی دارن و به روز هستن، و به عنوان مثال کیس Z4 روی خودش پنج عدد فن 12 سانتی داره، که قیمت جداگونه این فن ها حدود 100 هزار تومن میشه) (در کل کیس فقط گرین) 

(من خودم Z4 دارم، خیلی کیس قشنگ، محکم و امکانتش کامله و از نظر کولینگ هم خوبه)

درایو نوری اکسترنال تقریباً قیمتش دو برابر درایو نوری اینترنال هستش و با این بودجه اصلا خرید درایو نوری اکسترنال پیشنهاد نمیشه)

شما کارت گرافیک با 1050TI 4GB OC تهیه کن، خیالت راحت باشه . (من ASUS ROG STRIX 1050TI 4GB OC داشتم، خیلی کارت جون دار و خوبی بود، خیلی دوسش داشتم)

فروشگاه لیون، داخل مجتمع کامپیوتره، 

اگر حضوری برین برای خرید، داخل مجتمع اختلاف قیمت هارو متوجه میشید (از ده هزار تومن تا سیصد هزار تومن بر اساس قطعه و نوع گارانتی) حضوری برین برای خرید خوبه و خیلی به صرفه تره (ولی دو سه روز از کار و زندگی می افتی و برای خرید حتماً باید با یک کاربلد بری)

سایت های شهر فافا و مقداد آی تی، قیمت هاشون از بقیه فروشگاه های تخصصی فروش سخت افزار اینترنتی ارزونتره . 

و تقریباً لیون کامپیوتر از بقیه فروشگاها گرونتره . 

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

دوست عزیز، در محدوده بودجه شما فقط کیس های گرین توصیه میشن (که به نظر من با کیفیت و خوش قیمت هستن و همه جا پیدا میشن و گارانتی خوبی دارن و به روز هستن، و به عنوان مثال کیس Z4 روی خودش پنج عدد فن 12 سانتی داره، که قیمت جداگونه این فن ها حدود 100 هزار تومن میشه) (در کل کیس فقط گرین) 

(من خودم Z4 دارم، خیلی کیس قشنگ، محکم و امکانتش کامله و از نظر کولینگ هم خوبه)

درایو نوری اکسترنال تقریباً قیمتش دو برابر درایو نوری اینترنال هستش و با این بودجه اصلا خرید درایو نوری اکسترنال پیشنهاد نمیشه)

شما کارت گرافیک با 1050TI 4GB OC تهیه کن، خیالت راحت باشه . (من ASUS ROG STRIX 1050TI 4GB OC داشتم، خیلی کارت جون دار و خوبی بود، خیلی دوسش داشتم)

فروشگاه لیون، داخل مجتمع کامپیوتره، 

اگر حضوری برین برای خرید، داخل مجتمع اختلاف قیمت هارو متوجه میشید (از ده هزار تومن تا سیصد هزار تومن بر اساس قطعه و نوع گارانتی) حضوری برین برای خرید خوبه و خیلی به صرفه تره (ولی دو سه روز از کار و زندگی می افتی و برای خرید حتماً باید با یک کاربلد بری)

سایت های شهر فافا و مقداد آی تی، قیمت هاشون از بقیه فروشگاه های تخصصی فروش سخت افزار اینترنتی ارزونتره . 

و تقریباً لیون کامپیوتر از بقیه فروشگاها گرونتره . 

ممنون از راهنماییتون

حتما اون کیس رو هم میرم ببینم چون نهایتا 200 تومن اختلاف قیمت داشتن گفتم رو اون کیس ها هم یکم فکر کنم

این مقداد ایتی مطمعن هست دیگه؟اختلاف قیمت هم قشنگ معلومه با لیون

یعنی میشه با اطمینان خرید کرد ازشون؟ببخشید زیاد سوال میپرسم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، مخلصیم، کیس فقط گرین بگیر . 

مقداد آی تی، کاملا مورد تاییده و مورد اعتماده، با خیال راحت خریدتو انجام بده (قبل از خرید اینترنتی به بخش فروششون زنگ بزن، بپرس قطعاتی رو که میخوای موجود دارن و سوالاتت رو هم بپرس)

(سایتی که نماد اعتماد اینترنتی داره، مورد تاییده) 

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Amin firooznia گفته است :

ممنون از راهنماییتون

حتما اون کیس رو هم میرم ببینم چون نهایتا 200 تومن اختلاف قیمت داشتن گفتم رو اون کیس ها هم یکم فکر کنم

این مقداد ایتی مطمعن هست دیگه؟اختلاف قیمت هم قشنگ معلومه با لیون

یعنی میشه با اطمینان خرید کرد ازشون؟ببخشید زیاد سوال میپرسم

بهترین کیس دیپ کول هست با 5 فن تهویه عالی و کیفیت عالی ،حدود دویست تومن ، ،مقدادم داره اگه نداشت یه جا ک نماد داره بگیر ،اول هم با اپ تروب استعلام بگیر قیمت کی بهتره ،قیمت فن جدا اگه بگیری 100 تومن پولشه!!! بیشتر کیسا یک یا دوتا فن دارن تو این رنج،.deepcool kendoman mid tower case

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...