رفتن به مطلب

درخواست خرید از کشور های دیگر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

اگر دوستانی که خارج از کشور هستند می تونند قطعه ای رو خریداری کنند و به همراه خود به کشور ایران بیارند ممنون میشم برای بنده یک پیام خصوصی ارسال کنند

به غیر از کشور های امارات متحده عربی

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، aminkhatoonabadi گفته است :

با سلام

اگر دوستانی که خارج از کشور هستند می تونند قطعه ای رو خریداری کنند و به همراه خود به کشور ایران بیارند ممنون میشم برای بنده یک پیام خصوصی ارسال کنند

به غیر از کشور های امارات متحده عربی

سلام دوست عزیز

اگه میخوای میتونی راحت از امازون خرید کنی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، yasin khan گفته است :

سلام دوست عزیز

اگه میخوای میتونی راحت از امازون خرید کنی

شماجایی ویاسایتی رو میشناسید که بدون قیمتای نجومی برا ارسال وپول گمرک بیاره؟ممنون میشم به بنده هم معرفی کنید.مالتینا ولک لک که عملن ارزش نداره خرید ازشون حتی برای قطعه ای مثل CPU که وزنش کمه

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

شماجایی ویاسایتی رو میشناسید که بدون قیمتای نجومی برا ارسال وپول گمرک بیاره؟ممنون میشم به بنده هم معرفی کنید.مالتینا ولک لک که عملن ارزش نداره خرید ازشون حتی برای قطعه ای مثل CPU که وزنش کمه

بله این دوستمون حرف راستی می گن عملا 2 برابر هزینه یک کالا رو باید برای وارد کننده ها بپردازی تا یک محصول رو برات وارد کنند

بنده با آمازون صحبت کردم که به ایران ارسال دارید یا نه گفتند بدون مشکل ارسال می کنیم ولی وقتی می خوام کالا رو سفارش بزنم میگه این کالا برای کشور شما قابل ارسال نیست:43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

راستش من خودم یه فلش خواستم مجبور شدم از مالتینا خرید کنم چون جای دیگه نبود متاسفانه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من میتونم خرید بزنم از کشور های دیگه اگر چیزی خواستید با شماره 09197126009 تماس بگیرید فقط کشور های اروپایی 

لینک به دیدگاه

اگر خودت دوست اشنا فامیل داری اونور اب پول بفرس برات بیارن 

در غیر این صورت فکر نمیکنم کسی در راه رضای خدا برات چیزی بیاره از اونور 

جنس های خوب و خاص هم  اکثرا توی فورشگاهای امریکایی هستش که پرواز از امریکا به ایران مستقیم نیست طرف باید دو مسیره بیاد ایران واسه همین کسی برا خودش دردسر درست نمیکنه و بارشو الکی سنگین نمیکنه 

مراقب باش سرت کلاه نره و پولتو بالا نکشن !

لینک به دیدگاه

کلا آدم خودش بره بیاره فکر کنم هزینه اش از وارد کنندگان و فروشندگان قانع مملکتمون و سایتهایی که برای رفاه حال ما دایر شدن نه سود خودشون ، به صرفه تر میشه و تازه در کنارش یه سفر خارجه هم رفتی و کلی حالشو میبری؟!

مالتینا که علنا ۲ برابر قیمت  کالا رو برات رد میکنه و سر میندازه؟!!

لینک به دیدگاه

ادم با لک لک پرواز کنه تا امریکا خرجش کمتره تا سایت لک لک. 

یه قاب ژله ای 2 دلاری هرجور حسای کنی دیگه 100 هزار تومن نمیشه. واقعا افراد خیرخواهی هستن من احساسم اینه که اینا پول نذاشتن از اونور جنس بیارن سایت زدن که ما پول بهشون بدیم لابه لای جنس اونا جنس ماهم بیاد شایدم نیاد! 

لینک به دیدگاه

تعداد منابع خرید و نحوه خریدشون طوری نیست که بتونه همه رقم جنس رو بخرن، هزینه حمل نقل زیادی میدن

بعد از این همه سال و سابقه خیلی بیشتر انتظار میره ازشون، ضمنا اینا گمرکی رو تا خرخره ازت میگیرن، حالا چه پرداخت کنن چه نکنن

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، mohammadreza1378 گفته است :

ادم با لک لک پرواز کنه تا امریکا خرجش کمتره تا سایت لک لک. 

یه قاب ژله ای 2 دلاری هرجور حسای کنی دیگه 100 هزار تومن نمیشه. واقعا افراد خیرخواهی هستن من احساسم اینه که اینا پول نذاشتن از اونور جنس بیارن سایت زدن که ما پول بهشون بدیم لابه لای جنس اونا جنس ماهم بیاد شایدم نیاد! 

:D????

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...