رفتن به مطلب

فروش دو عدد لبتاب ایسوز 10اینچ ویندوزی همراه و ایسر (مشخصات داخل تاپیک)

Recommended Posts

رنگ مشکی - سالم برای فروش دارم قیمت هم ندارم لطفا هر کسی میخواد قیمت پیشنهادی را برای بنده پیام خصوصی کند. با تشکر

ویرایش شده توسط kianfar
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• 1 ماه بعد...

درود دوستان

ایشون کلاهبردار هستند و بنده به زودی شکایتی از ایشون در پلیس فتا خواهم کرد

از ایشون خرید نکنید

دوستان رو در جریان روال شکایت قرار میدم

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

درود دوستان

ایشون کلاهبردار هستند و بنده به دزودی شکایتی از ایشون در پلیس فتا خواهم کرد

از ایشون خرید نکنید

دوستان رو در جریان روال شکایت قرار میدم

سلام اقا حمید میشه یه ذره بیشتر توضیح بدید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام اقا حمید میشه یه ذره بیشتر توضیح بدید 

سلام مرتضی جان

بزودی تاپیکی برای دوستان دارم اماده میکنم که گول این کاربر نخورن.سریعا هم یه شکایتی تنظیم میکنم  از طریق پلیس فتا. فکر نکنه خیلی زرنگه

لینک به دیدگاه

تاپیک ایجاد شد که بعد از بررسی توسط مدیریت به نمایش درخواهد امد

ایشون عنوان داشتند که لب تاب بسیار تمیزی دارند و از اول دست خودشون بوده و یسال ونیم بیشتر کار نکرده و سالمه و....

بنده باهاشون تماس گرفتم و قرار گذاشتیم که بریم برای معامله.ایشون مال استان اصفهان و شهرستان مبارکه خودشونو معرفی کردن به اسم کیانفر( راست و دروغش با خودشون.اسم کاربریشون کیانفر بود ک بتازگی عوضش کردنO.o فک کردن به همین راحتی میتونن ردشونو گم کنن)

وقتی اومدن سر قرار با یه خانومی اومدن ومن به همراه ایشون رفتیم صندلی عقب.وقتی لب تاب رو ازشون گرفتم متوجه شدم بیشتر از یکسال ودوسال و... کارکرده ضمن اینکه مشخص بود پیچهاش باز شده بود.....

اونجا بمن گفتن که یه مشکلی فراموش کردم بگم اونم لولای لب تاب هستش که دادم درستش کردن و چسبش زدن و... لب تاب ظاهر خوبی نداشت و وقتی هم درش بسته بود کامل چفت نمیشد.

وقتی ویندوز اومد بالا من دیدم که گرافیکش نصب نیست.ایشون عنوان کردند با درایو پک نصب شده و عجله داشتن خانومشون یا ... مشکلی دارن و باید برن و عنوان کردند هیچ مشکلی نداره فقط زمان ندارند ...

من پول رو براشون واریز کردم و وقتی اوردم خونه . با هارد اکسترنالم ویندوز 10 نصب کردم که تو مغازه برای مشتریام نصب میکنم.به هارد ایشون و ویندوزش دست نذاشتم که نگن شما خرابش کردی.قبلا سابقه این کلاهبردارا رو میدونستم...

درایور اینتل نصب شد مشکلی نداشت. ولی برای نصب گرافیک اصلی دوگیگش هنگ کرد و حدس من درست بود

بهشون زنگ زدم گفتم دوست عزیز هنوز 24 ساعت نگذشته از معاملمون شما گفتی همه چیش اوکی هست ولی گرافیکش نصب نیست گفت نصب بود که.گفتم صرف اینکه تصویر بده که نصب نیست.gpu z بصورت ناقص میوردش.توی بازی فقط اون گرافیک اینتل ران میشه اونو که غیر فعال کنی اصلا دیگه نمیورد بالا.گرافیک amd دوگیگ رو اصلا نمیشناخت. msi after burner هم دما و لود و... هیچی از گرافی نشون نمیداد که همه تاییدی بر مشکل دار بودنش بود

بعد از اینکه دیدن نمیتونن جوابی بدن گفتن من سردر نمیارم از کامپیوترO.oO.oتا قبلش حتی همون روز دم عابر بانک گفتن یکی دوسالیه زدم تو کار کامپیوتر.سرم درد گرفته مدتیه و...O.oO.o خلاصه وقتی دیدن این دروغاهم فایده ای نداره جمله معروف کلاهبردارا گفتن که خودت خرابش کردی

منم گفتم اتفاقا بخاطر همین حرفت که احتمال دادم بعدا بزنی به ویندوزت دست نذاشتم و همون جور که بوده هست.با برنامه های مختلف میشه نشون داد که ویندوز فعلی لب تاب قبل از ملاقات ما نصب شده و بعد از اون ویندوز و تغییری ایجاد نشده و به همون شکل هست و اگه مشکلی هست از قبل بوده نه بخاطر تعویض ویندوز و...از طرف من

لینک به دیدگاه

شما لبتاب رو با اشنایی کاملی که از کامپیوتر دارید چک کردید و خریدید اگر مشکلی داشت نباید خرید میکردید

شما هر روز که میتونید اطلاع دهید با لب تاب تشریف میارید شهر ما . با هم میریم کلانتری و بعد دادگستری . بنده هم فایل صوتی و فحاشی ها و الفاظ رکیکی که به ناموس بنده دادید رو میارم

اونجا کارشناس هست برای لبتاب تست میکنه و مخص میشه جریان چیه

همچنین فرم شکایت و دادخواست بر علیه شما به دلیل فحاشی به دادگاه ارایه میشه که یادبگیرید چطوری باید صحبت کنید.

منتظر شما هستم تا وقت تعیین کنید جواب تماس بنده رو نمیدید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

شما لبتاب رو با اشنایی کاملی که از کامپیوتر دارید چک کردید و خریدید اگر مشکلی داشت نباید خرید میکردید

شما هر روز که میتونید اطلاع دهید با لب تاب تشریف میارید شهر ما . با هم میریم کلانتری و بعد دادگستری . بنده هم فایل صوتی و فحاشی ها و الفاظ رکیکی که به ناموس بنده دادید رو میارم

اونجا کارشناس هست برای لبتاب تست میکنه و مخص میشه جریان چیه

همچنین فرم شکایت و دادخواست بر علیه شما به دلیل فحاشی به دادگاه ارایه میشه که یادبگیرید چطوری باید صحبت کنید.

منتظر شما هستم تا وقت تعیین کنید جواب تماس بنده رو نمیدید

بله.ببینم اونجا هم بلبل زبونی میکنی.تو که وجدان نداری.برای کلاهبرداری یه خانوم باخودت میاری.متاسفم برای تو .شرف نداری

لینک به دیدگاه

در ادامه عرایضم :

بنده سه تا لبتاب بهتون نشون دادم و گفتم من از سخت تافزار سر در نمیارم و خودتون هم قیمت بدید و هم چک کنید. شما قبل از دیدن لبتاب 1300 قیمت دادید ولی موقع معامله گفتید من 1میلیون بیشتر ندارم و بخاطر اینکهع ناراحت نشید و هم اینکه این همه راه رو امده بودم نخواستم بهتون ندم  . با این حال میتونستید نخرید و معامله به زور نبوده ضمن اینکه لبتاب کاملا سالم بوده و من دو سال بهش کار میکردم

بیخود هم بر علیه بنده اراجیف سره هم نکنید هر حرفی دارید مستقیم میایید اینجا تا بریم کلانتری بنده مثل شما ترسو نیستم فحش بدم دیگه گوشی رو برندارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

بله.ببینم اونجا هم بلبل زبونی میکنی.تو که وجدان نداری.برای کلاهبرداری یه خانوم باخودت میاری.متاسفم برای تو .شرف نداری

مردک بی شرف حرف دهنت رو بفهم رو بزن . خانم بنده جلوی ماشین نشسته بود و حرفی تو معامله نزد و دخالتی نداشت و اینکه دنبالم بود یا نبوده به شما مربوط نمیشه

به والله قسم من تورو ببینمت تیکه بزرگت گوشته که دیگخ متوجه باشی چی داری بلقور میکنی نمیتونم از کدوم دهات عمل اومدی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

در ادامه عرایضم :

بنده سه تا لبتاب بهتون نشون دادم و گفتم من از سخت تافزار سر در نمیارم و خودتون هم قیمت بدید و هم چک کنید. شما قبل از دیدن لبتاب 1300 قیمت دادید ولی موقع معامله گفتید من 1میلیون بیشتر ندارم و بخاطر اینکهع ناراحت نشید و هم اینکه این همه راه رو امده بودم نخواستم بهتون ندم  . با این حال میتونستید نخرید و معامله به زور نبوده ضمن اینکه لبتاب کاملا سالم بوده و من دو سال بهش کار میکردم

بیخود هم بر علیه بنده اراجیف سره هم نکنید هر حرفی دارید مستقیم میایید اینجا تا بریم کلانتری بنده مثل شما ترسو نیستم فحش بدم دیگه گوشی رو برندارم

1300؟؟؟ خسته نمیشی انقدر دروغ میگی

احتیاجی نیست من بیام اونجا.من بلدم چطوری امثال شماهارو ادب کنم.فکر کردی روزانه کلاهبرداریای مختلفی از جمله تو همین سایت میشه و اکثرشون میگن ازش گذشتم و حرومش باشه و....

ن داداش نمیذارم از گلوت بره پایین.کلفت میشی اینجوری.خوب نیست واسه جامعه

لینک به دیدگاه

1300؟؟؟ خسته نمیشی انقدر دروغ میگی

احتیاجی نیست من بیام اونجا.من بلدم چطوری امثال شماهارو ادب کنم.فکر کردی روزانه کلاهبرداریای مختلفی از جمله تو همین سایت میشه و اکثرشون میگن ازش گذشتم و حرومش باشه و....

ن داداش نمیذارم از گلوت بره پایین.کلفت میشی اینجوری.خوب نیست واسه جامعه

لبتاب رو بر میداری میای اینجا و زنگ میزنی فکر نمیکنم حرفی بمونه مملکت قانون داره میریم مشخص میشه .

لینک به دیدگاه

حالا یک میلیون یا هر چیزی

شما با بنده اختلاف دارید میاید اینجا با هم میریم دادگستری دادخواست میدیم کارشناس هست مشخص میکنه

لینک به دیدگاه

بی صبرانه منتظر شما هستم برادر فقط لطفا در ساعات اداری بین ساعت 9 صبح تا 1 ظهر باشه منتظرم

لینک به دیدگاه

حالا یک میلیون یا هر چیزی

شما با بنده اختلاف دارید میاید اینجا با هم میریم دادگستری دادخواست میدیم کارشناس هست مشخص میکنه

نخیردوست عزیز.شما که فحش ناموسی میدی چه تضمینی بهت هست من بیام اونجا. مردی تو بیا اینجا.من با شما دیگه کاری ندارم.پلیس فتا روزانهبا  صدهانفر امثال شما سرو کله میزنه تمام مدارک هم هست تاپیکای شما که نوشتی تمیزه و بدون مشکل.

فکر کردی تاپیکاتو ویرایش کنی با اسمتو هیچکی نمیفهمه.قابل توجهت مدیریت سایت به همشون دسترسی داره حتی موارد ویرایش شده

که بارها گفتن درصورت شکایت با پلیس فتا همکاری میکنن کمه بنده ازشون کمال تشکر دارم حق به حقدار برسه

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی نیست برادر شما از طریق فتا روند قانونی را دنبال کن بنده هم از طریق دادگستری روند قانونی رو طی میکنم خوشبختانه تمام صحبتهای شما هم قبل و هم اکنون و هم تمام فحاشی های شما که به زن و مادر بنده فحش ناموسی رکیک دادید هست .  دنبال کنید حتما . چه فتا چه دادگستری همش قانون هست و مشخص میکنه .مثل اینکه اصلا قانون رو نمیشناسید فحاشی جرمش چیه

ایپی ادرس و ایمیل بنده هست چه نام کاربری مجازی اصلاح بشه چه نشه ...زیاد با این فرومها کار نکردم ولی میدونم تمام مشخصات ادرس شما ظبط شده و به راحتی پیداتون میکنم.

لینک به دیدگاه

ادمین محترم اگر اجازه بدند فایل صوتی و فحاشی این کار در این تاپیک قرار بگیره ممنون میشم

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی نیست برادر شما از طریق فتا روند قانونی را دنبال کن بنده هم از طریق دادگستری روند قانونی رو طی میکنم خوشبختانه تمام صحبتهای شما هم قبل و هم اکنون و هم تمام فحاشی های شما که به زن و مادر بنده فحش ناموسی رکیک دادید هست .  دنبال کنید حتما . چه فتا چه دادگستری همش قانون هست و مشخص میکنه .مثل اینکه اصلا قانون رو نمیشناسید فحاشی جرمش چیه

ایپی ادرس و ایمیل بنده هست چه نام کاربری مجازی اصلاح بشه چه نشه ...زیاد با این فرومها کار نکردم ولی میدونم تمام مشخصات ادرس شما ظبط شده و به راحتی پیداتون میکنم.

خب حالا چرا عوضش کردی؟چرا نام کاربری و تاپیکتو ویرایش کردی؟کسی که خانوم واسه کلاهبرداریش ببره هیچیش درست نیست.

لینک به دیدگاه

ادمین محترم اگر اجازه بدند فایل صوتی و فحاشی این کار در این تاپیک قرار بگیره ممنون میشم

بله قرار بدین تا مشخص شه من فحش میدادم و شما قربون صدقه من میرفتین

شما فوش دادین بدترش نصیبتون شد.تموم اون حرفا هم لیاقت خودتون بود

لینک به دیدگاه

خب حالا چرا عوضش کردی؟چرا نام کاربری و تاپیکتو ویرایش کردی؟کسی که خانوم واسه کلاهبرداریش ببره هیچیش درست نیست.

تو رو هم ویرایش میکنم عزیز کمی صبر کن به زودی ملاقاتت میکنم اقا حمید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، azim101520 گفته است :

تو رو هم ویرایش میکنم عزیز کمی صبر کن به زودی ملاقاتت میکنم اقا حمید

ویرایش شده امادس.ببر واسه اونکه میخاد.میدونی کیو میگم:x

لینک به دیدگاه

ویرایش شده امادس.ببر واسه اونکه میخاد.میدونی کیو میگم:x

انشا الله که به حقتون میرسین...با توجه به امتیازتون حرفتون سنده

لینک به دیدگاه

........................ منتظرم حتما ببینمتون ...

ویرایش شده توسط azim101520
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

انشا الله که به حقتون میرسین...با توجه به امتیازتون حرفتون سنده

ممنون عزیز.مرسی.ولی بنده خداشاهده خیلی صبرکردم افاقه نکرد.بردم خونه دکمه هاش بعضیاش سفته و نمیزنه گفتم طوری نیست.باطریش بقران افتضاحه حتما باید یکی بخرم ولی به فروشنده گفتم چشم پوشی میکنم ولی گرافیکو نمیشه من بخام اینو بفروشم نه طرف  میتونه بازی کنه نه هیچی.اندازه لب تاب-700 800 تومنی باید بفروشم

روش جدید کلاهبرداری : بردن خانومبا خودت سر قرار و عجله و...باید به این تاپیک اضافه شه

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/84153-هشدار-در-مورد-یک-شیوه-کلاهبرداری/

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، azim101520 گفته است :

اینقدر بشین اینجا برا خودت زر بزن تا بالا و پایینت یکی بشه ابله بی شعور

فقط دستم بهت برسه از وسط دو شقت میکنم میگنی نه روبرو شو بهم تا نشونت بدم

اینقدر خایه نداری بدبخت بلندشی بیای اینجا بریم دادگستری

رفتی لبتاب رو زدی زمین خرابش کردی ادعات میشه برو بابا رده کارت ابله بی شعور

شعور خانوادیگیتو فقط

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...