رفتن به مطلب

فروش قدرتمند ترین کارت صدای کریتیو سری sound blasterX AE-5

Slash_Slash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جدیدترین کارت صدای کریتیو هست که از اون جایی سیستم صوتی جور نشد فقط کارتش به دستم رسید که به کار نمیاد کارت صدا فقط دقایقی تست شده برچسب هاش روشه پیچشم نشده در همین مدت کوتاهی که تستش کردم با اسپیکر معمولی صدایی ازش گرفتم که باورم نمی شد تنها کارتی هست که صدای 32 بیت با فرکانس 384KHZ پشتیبانی می کنه در انتهای لینک سایتش نقدهاشم موجوده غیر از این 1 امپ فوق حرفه ای هم برای هدفون داره که هر کانالش مجرا تقویت می شه صدای 7.1 مجازی هم تولید می کنه که طبق نقدهاش بسیار عملکرد عالی داره.

https://us.creative.com/p/sound-cards/sound-blasterx-ae-5#specs

24 ساعت هم مهلت تست می دم با اینکه خودم تست کردم هیچ مشکلی نداشت.

قیمت 625

20171213_015750.jpg

20171213_015758.jpg

20171213_015809.jpg

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام کارت هنوز موجود هست؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hosseinasadi
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، hosseinasadi گفته است :

چطور میتونم این کارتو تهیه کنم؟؟

حقیقت این کارت تعداد محدود تولید می شه همه چیزشم با سری قبل فرق داره پنلش کلا عوض شده باید از اون طرف تهیه کنید بعیده ایران بیا باشه اگرم بیاد با این قیمت دلار اصلا قیمت مناسبی نخواهد داشت. من 1 عدد Z هم دارم اگر خواستید اونم خیلی خوبه اما خوب این 1 چیز دیگس مخصوصا خروجی هدفونش که من نظیرش ندیدم حتی در کارت های خیلی حرفه ای غیر گیم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

حقیقت این کارت تعداد محدود تولید می شه همه چیزشم با سری قبل فرق داره پنلش کلا عوض شده باید از اون طرف تهیه کنید بعیده ایران بیا باشه اگرم بیاد با این قیمت دلار اصلا قیمت مناسبی نخواهد داشت. من 1 عدد Z هم دارم اگر خواستید اونم خیلی خوبه اما خوب این 1 چیز دیگس مخصوصا خروجی هدفونش که من نظیرش ندیدم حتی در کارت های خیلی حرفه ای غیر گیم

یعنی کیفیت خروجی هدفونش از پلیرهای کووان هم بهتره؟البته اگر صداشونو شنیده باشید با هدفون حرفه ای

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

یعنی کیفیت خروجی هدفونش از پلیرهای کووان هم بهتره؟البته اگر صداشونو شنیده باشید با هدفون حرفه ای

نه من نشنیدم متاسفانه اما به درستی تقویتش می کنه امکان انتخاب بازه ی مقاومت هدفونم داره تنظیمات کارت صدا هم به برای جبران کمبود های هدفون خیلی مناسب هست. اما از اون جذاب تر تبدیل صدای 7.1 هست که با هدفون 2 کانال بهتر از هدفون های REAL عمل می کنه حتی صدای از بالا هم قابل تشخیص هست البته Z هم خیلی خوب عمل می کنه اما به مراتب این کارت دقیق تر هست در نقدهاشم بهش اشاره شده خیلی ازش تعریف شده منم باورم نمی شد تا تستش کردم.

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...