رفتن به مطلب

کاربر کلاه بردار (For loveیا Itech PC قبلی)

The.13east
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی عزیز 

ما به امتیاز این فروم طبق معمول اعتماد مردیم و 3.400 هزار تومن به حساب کاربر @For love واریز کردیم ک 2 تا کارت 1070 یکی مارک گیگا g1 و ایسوس استریکس 

من روز 3 شنبه برای ایشون پول رو تمام و کمال پرداخت کردم و ایشون قرار شد 4 شنبه تیپاکسشون کنه 

از اون روز ایشون حتی به بنده یه شماره پیگیری هم نداده و از روز 5 شنبه کلا جواب من رو نه تلفنی و نه  در تلگرام ندادن

ایشون یه کلاه بردار به تمام معناست و دوستانی ک ادرسی از این کلاه بردار دارید برای من بفرستین ممنون میشم

پ.ن: پلیس فتا صبح اول وقت شکایت کردم با عکس های تمام چت های تلگرام و رسید واریز های بانک و شماره کارت و تلفن ایشون و هر روز پیگیرش خواهم بود 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 8 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

سلام دوستان لیونی عزیز 

ما به امتیاز این فروم طبق معمول اعتماد مردیم و 3.400 هزار تومن به حساب کاربر @For love واریز کردیم ک 2 تا کارت 1070 یکی مارک گیگا g1 و ایسوس استریکس 

من روز 3 شنبه برای ایشون پول رو تمام و کمال پرداخت کردم و ایشون قرار شد 4 شنبه تیپاکسشون کنه 

از اون روز ایشون حتی به بنده یه شماره پیگیری هم نداده و از روز 5 شنبه کلا جواب من رو نه تلفنی و نه  در تلگرام ندادن

ایشون یه کلاه بردار به تمام معناست و دوستانی ک ادرسی از این کلاه بردار دارید برای من بفرستین ممنون میشم

پ.ن: پلیس فتا صبح اول وقت شکایت کردم با عکس های تمام چت های تلگرام و رسید واریز های بانک و شماره کارت و تلفن ایشون و هر روز پیگیرش خواهم بود 

داداش به نظر من صبر کنید یکم شاید اتفاقی براشون افتاده باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، محمد کیانی گفته است :

داداش به نظر من صبر کنید یکم شاید اتفاقی براشون افتاده باشه

داداش تا روز پنج شنبه ک مثلا ارسال کردند جواب دادن ولی خبری از شماره پیگیری نیست و کلا جواب نمیدن 

شما مردی زنگ بزن شماره رو پ خ کردم 

در 1 دقیقه قبل، amirs گفته است :

دوست من هیچ وقت تو فروم امتیاز رو به تنهایی ملاک قرار نده . 

اشتباهی بود ک دیگه تکرار نمیشه 

لینک به دیدگاه

اگر شماره پیگیری پستی بهتون نمیدن 100 درصد کلاه برداری کردن داداش حتما پیگیری کن

لینک به دیدگاه

اگر شماره پیگیری پستی بهتون نمیدن 100 درصد کلاه برداری کردن داداش حتما پیگیری کن

شانس من باشه طرف با امتیاز بالای 10 ک از برخی از دوستان توی انجمن هست ک فعال هستند و فیک نبودن معامله کنم طرف پولمو میخوره 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The.13east گفته است :

شانس من باشه طرف با امتیاز بالای 10 ک از برخی از دوستان توی انجمن هست ک فعال هستند و فیک نبودن معامله کنم طرف پولمو میخوره 

داداش گلم من خودم چند روز پیش کارت گرافیک rx 480 معامله کردم از سیستم واسطه استفاده کردم شما هم نباید اشتباه میکردید این رقم بالا پول باید از واسطه استفاده میکردید

لینک به دیدگاه

داداش گلم من خودم چند روز پیش کارت گرافیک rx 480 معامله کردم از سیستم واسطه استفاده کردم شما هم نباید اشتباه میکردید این رقم بالا پول باید از واسطه استفاده میکردید

اشتباهیه دیگه تکرار نمیشه 

لینک به دیدگاه

من که داشتم از خودم میگرفتی بابا... 

هیچوقت بخاطر ۱۰۰ تومن قیمت کمتر آدم نباید ریکس کنه....  

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahanhemati68 گفته است :

من که داشتم از خودم میگرفتی بابا... 

هیچوقت بخاطر ۱۰۰ تومن قیمت کمتر آدم نباید ریکس کنه....  

شما پروفایل رو نگاه کنی به نظرت نمیاد این اتفاق بیوفته 

ولی وضعیت اینه فعلا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی متاسف و ناراحت شدم و ان شا الله با پیگیری به حقتون میرسین.

متاسفانه بیشتر ریت هایی که ایشون گرفته از فروش اکانت کلش بوده.

گرچه دیروز تو سایت حضور داشتن. از طریق مدیریت فروم شاید بتونید به ip  دسترسی داشته باشین و این کار رو برای پیدا کردن ایشون راحت می کنه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HeX گفته است :

درود

خیلی متاسف و ناراحت شدم و ان شا الله با پیگیری به حقتون میرسین.

متاسفانه بیشتر ریت هایی که ایشون گرفته از فروش اکانت کلش بوده.

گرچه دیروز تو سایت حضور داشتن. از طریق مدیریت فروم شاید بتونید به ip  دسترسی داشته باشین و این کار رو برای پیدا کردن ایشون راحت می کنه.

فعلا سعی بر از اینه از یه اشنا توی بانک صادرات ادرس خونش رو پیدا کنم 

ایشالا حل میشه اقا معین ولی خب گفتم تاپیک کنم ک تجربه رو بقیه هم استفاده کنن ک واسطه لیون کارایی خیلی خوبی داره 

لینک به دیدگاه

هزاربار ما اینجوری معاملات رو توضیح دادیم تقصیر خود شماست که بدون اینکه نگاه کنی امتیازاتش چی هست ازش خرید کردی،شخصی که فروشنده هست باید امتیاز  تو فروش محصولات هم داشته باشه نه فقط خرید محصول !

فروش محصولاتش هم نباید چیزای ارزون باشه همین الان تو پرشین تولز طرف 300امتیاز داره که همش از طریق فروش کارت شارژ هست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

بعد خودش دزده

چقدر خوش شانس هستم من 

27-8 تا معامله 1 مشکل پیدا نشد 

بالاخره یکی از سرم در اومد 

لینک به دیدگاه

آقا منم یه اکانت کلش با لول 76 از ایشون خریدم بعداز یکی دو ماه رمز ایمیل  رو عوض کرد البته من اونموقع بهش امتیاز مثبت دادم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

آقا منم یه اکانت کلش با لول 76 از ایشون خریدم بعداز یکی دو ماه رمز ایمیل  رو عوض کرد البته من اونموقع بهش امتیاز مثبت دادم

داداش بد نبود بعدش 1 منفی براشون ثبت میکردین 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما که اکانت و خریدی پس چرا رمز و تغییر ندادی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The.13east گفته است :

داداش بد نبود بعدش 1 منفی براشون ثبت میکردین 

اصلا یادم رفته بود از کی خریدم الان که رفتم تو پروفایلش دیدم بازخوردها رو یدفعه بازخورد خودم رو دیدم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

تغییر داده بودم ولیکن رمز دوم براش گذاشته بود و موبایلش رو ثبت کرده بود بعدا از طریق موبایلش رمز رو تغییر داد

لینک به دیدگاه

آدم میمونه چ بگه

من خودم بشخصه تو معاملات از دوستانی ک تمتیاز کمتری دارن اول ارسال رو ملاک قرار میدم مگر دوستانی ک امتیاز بالا و معتبر باشن.

بقول دوستمون کیفیت معامله رو هم نگا کن ک چقدر مبلغ رد و بدل شده و مهمــــــتر اینکه اکثرا خریــــدار بوده یا فروشنـــــده؟!!!! ک توجه کن فروشاش چی و چنتا بوده

بازم متاسفم ان شاالله درست بشه

انســــــان است دیگر شیــــــر خــــــــام خورده هر چیــــــزی ازش بر مــــیاد

ویرایش شده توسط I Am United
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Edric گفته است :

دوست عزیز شما اگه این امداده شده بهش میدیدن, متوجه میشدین که تقریبا همش فروش اکانت کلش و اینا بوده و اکثرا معامله های ۵۰ تومنی و کمتر بوده.

دوست عزیز آقا مرتضی یک از خوش قول ترین افراد فروم ئه و کاربر یکی دو روزه اینجا نیست من به شخصه ایشون رو دیدم و با هم  خرید و فروش های زیادی رو انجام دادیم جدای از فروم ، بعید میدونم ایشون خطایی انجام داده باشند

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

isfy_00001.jpg

این موبایل رو تو گوگل ثبت کرده بود و بعدا از همین طریق تغییرش داد آخر 2 شماره پایینی موبایل 51 هست من هیچوقت همچین شماره ی نداشتم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

دوست عزیز آقا مرتضی یک از خوش قول ترین افراد فروم ئه و کاربر یکی دو روزه اینجا نیست من به شخصه ایشون رو دیدم و با هم  خرید و فروش های زیادی رو انجام دادیم جدای از فروم ، بعید میدونم ایشون خطایی انجام داده باشند

فعلا بحث کاربر دیگه ای هست 

ایشون اینقدر دیگه امتیاز داره ک یه کامنت خرابشون نکنه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...