رفتن به مطلب

کاربر کلاه بردار (For loveیا Itech PC قبلی)

The.13east
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 20 دقیقه قبل، mobah1983 گفته است :

مشکل از دوستان خودشونه طرف نگاش کنی باید نماز وحشت بخونی و کفاره بدی از بس تابلو هست قیافه نحسش و کاراش..هر وقت ینفر اینقدپیله کرد معلومه مشکل داره .

ادمیرو ادمیت لازمه یا این امتیازا نشون کاردرستی نیست من مدیرشو دیدم با صدتا ادعا  از 4 تا هارد خراب نگذشت و الانم میبینم راست راست میچرخه و مدیر یکی قسمتا هم هست..البته توپی تی مدیر بود اینجا کاربره احتمالا..

برا کسیکه پولو با صد بدبختی بدست اورده( که بیشتر اینجا همینجوره و بیشتر از قشر متوسطن و خودشون بایدپول بدن برا سیستم و واقعا زور داره و واقعا سخته و شما هم اگه پول بابایی نیست بد ظلمیه در حقت..خدا ازش نگزره و خرج دوا درمونش بشه( البته با اجازه صاحب پول)..اگه رگ حلال داشته باشه که یجا گیر میاد ولی متاسفانه مملکت بیشتر شدن تخم حروم و انتظار بیشتری نیست تو این اوضاع و باید کلارو سفت چسبید میای تو این سایتا..

شهر زندگیشم اعلام کن شاید کسی تونست خفتش کنه برات..

دوست عزیز بنده با شما مخالفم ،

چهره و قیافه انسان ها مادر زادیه و نمیشه اعمال افراد رو از روی چهرشون تشخیص داد ، مهم باطن انسان هاست

لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 41 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

من نمیدونم یکی دیگه کلاه برداری کرده چرا چند تا NEW USER  گیر دادن به من ؟

درود .. فکر کنم بد برداشت کردین .. اون دوستمون شما رو به عنوان یه کاربر با تجربه  مثال زدن  اینجا :  علاوه بر تعداد کیفیت بازخورد هم مهمه ( یعنی اینکه اولا چقدر پول وسط بوده دوما چه کسی این بازخورد رو داده مثلا کاربری که خودش هیچی بازخورد نداره و یک ماهه به انجمن اضافه شده یا مثلا کاربر @nasabam)

منظورشون اینه که بازخورد دادن کسی که 1 ماهه عضو شده با کسی مثل  شما که چند ساله عضو هستین فرق داره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Erebor گفته است :

درود .. فکر کنم بد برداشت کردین .. اون دوستمون شما رو به عنوان یه کاربر با تجربه  مثال زدن  اینجا :  علاوه بر تعداد کیفیت بازخورد هم مهمه ( یعنی اینکه اولا چقدر پول وسط بوده دوما چه کسی این بازخورد رو داده مثلا کاربری که خودش هیچی بازخورد نداره و یک ماهه به انجمن اضافه شده یا مثلا کاربر @nasabam)

منظورشون اینه که بازخورد دادن کسی که 1 ماهه عضو شده با کسی مثل  شما که چند ساله عضو هستین فرق داره

نه داداش بدبرداشت نکردم ایشون به بنده توهین کردن و نوشتن کاربر NASABAM به خاطر پروفایلشون نمیشه بهشون اطمینان کرد !!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

نه داداش بدبرداشت نکردم ایشون به بنده توهین کردن و نوشتن کاربر NASABAM به خاطر پروفایلشون نمیشه بهشون اطمینان کرد !!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز اینجا حتما میخواستن (با )رو بنویسن حواسشون نبوده به جاش (یا) نوشتن !!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز اینجا حتما میخواستن (با )رو بنویسن حواسشون نبوده به جاش (یا) نوشتن !!

فعلا که ایشون نیمدن جوابی بدن -بنده منتظرم که ایشون بیان توضیح بدن 

لینک به دیدگاه

بله به نظرمنم خاستن بگن این با اون خیلی فرق داره که اشتباه کردن یا منظورو بد رسوندن آخه بیخودم که نمیشه بیان تهمت بزنن همینطوری به یه کاربر با سابقه!!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، nasabam گفته است :

فعلا که ایشون نیمدن جوابی بدن -بنده منتظرم که ایشون بیان توضیح بدن 

داداش به قول خود شما new user هست شما کل کل نکن کسی اهمیتی نمیده به ایشون 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

اینم کارتی ک به من دادن و به نام احمد مختاریه 

سلام داداش بابت موضوع پیش اومده واقعا متاصفم، پول کمی نیست، امیدوارم تا زمانی که حقتو نگرفتی بیخیال نشی.

نکته: عکست کمی منشوریه خخخخخ

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The.13east گفته است :

داداش به قول خود شما new user هست شما کل کل نکن کسی اهمیتی نمیده به ایشون 

دوست عزیز ایشالا به حقت برسی نمیدونم چرا میان از چیزای که ماها دنبالشون هستیم مثل قطعات سیستم قوی سر ما کلاه میزارن خجالتم خوب چیزیه! ااگه خدای نکرده پیداش نکردی ایشالا هزار مرض و درد بی درمون بگیره که صد برابرش رو مجبور باشه خرج کنه!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز ایشالا به حقت برسی نمیدونم چرا میان از چیزای که ماها دنبالشون هستیم مثل قطعات سیستم قوی سر ما کلاه میزارن خجالتم خوب چیزیه! ااگه خدای نکرده پیداش نکردی ایشالا هزار مرض و درد بی درمون بگیره که صد برابرش رو مجبور باشه خرج کنه!

امکان پیدا نشدنش 0 هست 

ایشون بالاخره از یه اینترنت استفاده کرده ک اومده فروم 

شماره همراهش به اسم یه نفر هست 

شماره کارت هم ازش داریم

این اقای حروم خور زندگیش سیاهه 

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز اول اینکه با افرادی که باهاشون معامله داشتن صحبت کنید و ادرسی که براش جنس فرستادن رو گیر بیارید.

قدم بعدی برید بانک صادرات و بگید این شماره کارت ازم کلاهبرداری کرده اگر ممکنه ادرس و شماره تماس بهم بده. به کارمند بانک بگو نرو پیش رئیس و معاون و... به همونی که پشت باجس بگی خیلی بهتره.

کارمند بانکی که پشت میز هست با زدن یه شماره کارت همه چیز اون طرف رو میتونه ببینه حتی شعبه ای که توش حساب باز کرده. و اینکه حتما یه کپی کارت ملی داده و مشخصات کاملا صحیحی ازش تو سیستم هست.

قدم بعد هم شکایت با داشتن یه سری اطلاعات مثل ادرس دقیق و شماره تماسه. این شکایت تنها خویش اینه که اگر یه روز اتفاقی دیدیش و زدی ترکوندیش میتونی اعلام کنی که شکایت هم کرده بودی خیلی دردسرت کمتره.

در هر حال امیدوارم همه پولتون بازگشت داده بشه.

درباره اینکه ایشون کاربر ویژه هست هم به نظرم فروم باید پاسخگو باشه. چون منه کاربر وقتی میبینم یکی کاربر ویژس تقریبا کاری به امتیازش ندارم و فک میکنم دارم با فروم لیون معامله میکنم نه یه کاربر معمولی. خیلی بده اگر صرفا با دادن پول یکی کاربر ویژه بشه و هیچ اطلاعات و مشخصات کاملتری نسبت به بقیه نداده باشه. امیدوارم اینطور نباشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

کاربر ویژه پولی ! (اونم اینقدر چیپ)

تغییر نام کاربری !

عجب

لینک به دیدگاه

این بشر یه 1070 هم میخواست به من بفروشه، میگفت 1500  الان بده بقیش رو بعدا (چون بودجه من 1.5 میلیون بود)

این هم پیغامش بود:

سلام 

giga1070 8g با سه سال گارامتی اواژنگ موجوره 

1700

اگه خواستی برا 200 تومنت وقت میدم

پس بگو طرف کلاهبردار بوده!!!  میگن هر لطفی بی قصد و غرض نیست، "اگه خواستی برا 200 تومنت وقت میدم"

ویرایش شده توسط NerdPatcher
لینک به دیدگاه

دوستان به نظر من خیلی بهتر می شد اگر لیون می تونست کنترل بیشتری رو فروم هاش داشت. یا مثلا برای کاربرهایی که کاربری ویژه می خرن یه چیزایی برای اعتبار بیشتر می خواست... چه می دونم مث آدرس و عکس کارت ملی و عکس خود طرف و ... .
اینجوری راحت تر می شد به این کاربرها اعتماد کرد .
واقعا من خودم الان این نوشته ها رو می خونم دارم شاخ درمیارم و موهام سیخ میشه که تا الان زیاد از سیستم واسطه استفاده نکردم . خدایی خیلی شانس آوردم که تا به حال گیر همچین ادمهایی نیفتادم.
امیدوارم دوست عزیزمون هم به زودی بتونن این کلاهبردار رو پیدا کنن و حالشو اساسی بگیرن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NerdPatcher گفته است :

این بشر یه 1070 هم میخواست به من بفروشه، میگفت 1500  الان بده بقیش رو بعدا (چون بودجه من 1.5 میلیون بود)

این هم پیغامش بود:

سلام 

giga1070 8g با سه سال گارامتی اواژنگ موجوره 

1700

اگه خواستی برا 200 تومنت وقت میدم

پس بگو طرف کلاهبردار بوده!!!  میگن هر لطفی بی منظور نیست، "اگه خواستی برا 200 تومنت وقت میدم"

داداش من کسی اون 1070 گیگا رو گرفته هم پیدا کردم و پول اونم نداده حتی 

با باربری ترمینال فرستاده و باید کارت شناسایی ارائه داده باشه و راحت میشه پیداش کرد 

لینک به دیدگاه

انشالا به پولتون برسید ؛ عزیز منم ناراحت شدم.

فقط  باید پیگیری کنید ، از یه مشاوره با وکیل در میون بزارید. باید برچست کلاهبرداری بزنید به این آدم ها که حداقل  1 تا 5 سال  زندان ؛ یا جزای نقدی 2 تا 10 میلیون متحمل بشن.

منم یه بار  سرم کلاه رفت 150 هزار بود  ؛ ولی  خیلی برام زور داشت ؛ یه بی شعور بیاد و راحت کلاه بزار سرم - (کاش اون زمان میرفتم ازش شکایت میکردم ؛ مطمین بعد از من سر چند نفر رو تا الان کلاه گزاشته :43_slight_frown::41_pensive: )) ولی به نظر من توی همین دنیا بالاخره به زمین میخورن اینطور آدمها 

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

سلام  .متاسفانه من این کارت رو براش فرستادم و هنوز پول رو به من نداده.

وقتی اگهی رو گذاشتم چند نفر اومدن گفتن به شرط اول ارسال و اینا خریداریم منم گفتم حتما روال کار همینه. اصرارم داشت که کارتو با ترمینال بفرست که زودتر برسه.منم که بی خبر فرستادم. 

فردا میرم شکایت میکنم

به من گفت فیشو بنام علی رضایی بزن که تو ترمینال بتونم بگیرم .

داخل یه گروه مشخصات کارت منو داد گفت با 3 سال گارانتی موجوده من شک کردم اخه کارت من تا 3 ماه دیگه گارانتی داشت. 

ویرایش شده توسط amiiir_mk
لینک به دیدگاه

واقعا این اتفاقات ناراحت کننده هستش اونم مبالغ بالا.
انشالا که مشکل حل شه دوست عزیز و تجربه ای هست برای همه مون.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Illidan گفته است :

سلام

این دوستمون میگه تبریزیه

دامادمون قاضی هستند تبریز . اگه کمکی خواستید بگید. خدا کنه وقت داشته باشه میدم برات بکننش تو گونی بیارن در خونتون...

اگرم تبریزی نیست , مشاوره ای سوالی کمکی خواستید بگید من بهشون بگم

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

متاسفانه روند شکایت جوری هست که وکیل یا قاضی سعی میکنن اول منصرفت کنن(نمیدونم چرا واقعا)

بنده ۵ سال پیش یه کالایی رو خریدم ۵۵۰ ولی طرف خاموش کرد و رفت

رفتم دادگاه گفت اگه بخوای پیگیری کنی هم خیلی خرج برمیداره هم باید زمان بزاری

خلاصه خیلی حرف زد ماهم بیخیال شدیم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ring گفته است :

متاسفانه روند شکایت جوری هست که وکیل یا قاضی سعی میکنن اول منصرفت کنن(نمیدونم چرا واقعا)

داداش اونا به فکر این هستن ک پرونده براشون ثبت میشه و نتونن طرف رو پیدا کنن 

براشون خوب نیست سعی میکنن این موارد پایین رو منصرف کنن 

زیادم خرج نداره و شما بهتر بود پیگیرش میشدین 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش اونا به فکر این هستن ک پرونده براشون ثبت میشه و نتونن طرف رو پیدا کنن 

براشون خوب نیست سعی میکنن این موارد پایین رو منصرف کنن 

زیادم خرج نداره و شما بهتر بود پیگیرش میشدین 

بله متاسفانه اینجور که وکیل با من صحبت کرد منصرفم کرد

جالب اینجاست که من پولو که ریختم فرداش رفتم فیشبوک دیدم  یه صفحه زدن ک هومن فکری دزده

و نزدیک ۳۰ تا شاکی داشت بیشترشون هم مثل خودم شهرستانی بودن که دادگاه هم به من گفت باید بری تهران

ان شاالله که مشکل همه دوستان حل بشه

ویرایش شده توسط ring
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ring گفته است :

واقعا همینجوره البته قبل از همینا اولین کسی که سعی میکنه مال باخته رو منصرف از شکایت بکنه  نیروی محترم انتظامی هست.

هر زندانی برای دولت کلی خرج داره و باید آب و غذاشو  بدن و .....

خلاصه  فقط دنباله اینن خرج خودشونو کم تر کنن و مردم  اصلا براشون مهم نیستن چون اگه بودن وضعیتمون اینی که الان هستیم نمیشد

لینک به دیدگاه

ان شاا... که طرف رو گیر بیارید و حقتونو بگیرید ازش

چند سال پیش برنامه ای گذاشتن برای فروش که مربوط میشد به بازی وارکرفت تقریبا ۱۵۰ واریز کردم بعد از واریز کردن طرف کلا محو شد 

راستش اولش قصدم خیلی جدی بود برای شکایت و حسابی پیگیر بودم بعد از یه هفته رفت و آمد و کلی هم خرج به خودم اومدم دیدم اندازه همون قدری که طرف دزدیده داره خرجم میشه کارکنان دادگاه هم که من رو میدیدن به شکل وقیحانه ای اسکل میکردن که آره کدوم آدمی میاد واسه یه بازی این جوری پول بده و ...

به کل پشیمون شدم از شکایتم قرض از پیام دادنم این بود که اول امیدوارم این جور افراد ریشه کن بشن و دوم اینکه بعد از اینکه آدم چنین اشتباهی انجام میده متاسفانه سیستم قضایی کشور به طرز عجیبی نادیده میگیره این جور مسائل رو و بیشتر باعث میشه این گونه افراد حروم خور روز به روز بیشتر بشن جای تاسف داره که باید به جای گرفتن حق خودمون بدهکار دادگاه هم بشیم به خاطر شکایت کردن!!!!!

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان 7alireza7 قرار بود کارت 1070 از ایشون بخرن که باهامون هماهنگ کردن که ایشون حضوری بیان فروشگاه ما و موقع تحویل مبلغ زده بشه که ایشون زیر بار نمیرن ! و دقیقه نود کنسل میکنن

ممنون میشم شماره تماس های ایشون رو برای بنده بفرستید چون نیاز میشه :دی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...