رفتن به مطلب

کاربر کلاه بردار (For loveیا Itech PC قبلی)

The.13east
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

.

چند وقت پیش این آقا تایپیک زدن خریدار کارت گرافیک 1080 و 1080Ti هستن ، منم خصوصی گفتم یه کارت 1080 دارم 2500 میدم گفت " قبوله ولی هزینه ارسال باشما " منم گفتم " باشه " بعد گفت " چون امتیاز شما پایینه شما باید ارسال کنید " من گفتم " عمرا کارتی که 3 تومن پولش هست رو اونم با هزینه ارسال برات بفرستم ، گفتم اگه آشنا داری آدرس میدم تهران بیا حضوری بررسی کن و بخر " ولی زیر بار نمی رفت و می گفت " من تو 1 ماه گذشته 6 میلیون از فروم جنس خریدم " ؛ خدا رحم کرد ./.

.

پیداش کردی رحم نکن ، اهل تبریز هست ./.

لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود

انشالله که فرد خاطی پیدا بشه و به مجازات کارش برسه، اما بنظر من هنگام معامله با شخصی ببینید اصلا حاضره حضوری معامله کنه!!! و سعی کنید اعتبار سنجی کنید از این راه، یبار یکی اینجوری به پست منم خورده بود بهش گفتم بچه کجایی گفت فلان جا بهش گفتم الکی یه اشنا دارم میفرستم حضوری معامله کنیم هرجا بگی طرف رفت که رفت دیگه پیداش نشد... :P

در اخر باید همچین ادمایی رو گرفت دستشون رو از گردن قطع کرد زندان که فایده نداره!!!^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

حقته گرامی....فروشنده معتبر طبق توصیه مدیر تالار کسیه که بالای ۵۰ معامله موفق داشته.....علاوه براون خودت هم باید بری ببینی چه چیزایی رو با چه کسایی و از کجاها معامله کرده.....

سه و نیم میلیون !  تو سال ۹۶ بیشتر از یک میلیون رو ادما حساب نکن... احتمالا یه چیزی گذاشته روی پول تو به بلاد کفر متواری شده

لینک به دیدگاه

من که دارم اذیتش میکنم... 

همش بلاکم میکنه و دوباره بهش پیام میدم.... 

Screenshot_2017-12-17-20-34-10.thumb.png.d8fe476e271db649d30628e4c9ed8cb3.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، coca cola گفته است :

حقته گرامی....فروشنده معتبر طبق توصیه مدیر تالار کسیه که بالای ۵۰ معامله موفق داشته.....علاوه براون خودت هم باید بری ببینی چه چیزایی رو با چه کسایی و از کجاها معامله کرده.....

سه و نیم میلیون !  تو سال ۹۶ بیشتر از یک میلیون رو ادما حساب نکن... احتمالا یه چیزی گذاشته روی پول تو به بلاد کفر متواری شده

این تاپیکو زدن که شما اگاه باشید معمله نکنید.نصیحتاتم واس خودت نگه دار

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mahanhemati68 گفته است :

من که دارم اذیتش میکنم... 

همش بلاکم میکنه و دوباره بهش پیام میدم.... 

Screenshot_2017-12-17-20-34-10.thumb.png.d8fe476e271db649d30628e4c9ed8cb3.png

D:

لینک به دیدگاه

واقعا از خوندن و شنیدن اتفاقی که برای دوستمون افتاده واقعا ناراحت شدم...
خیلی نامردی هست این کار و اعتماد کاربرا رو از بین میبره

امیدوارم که هر چه زودتر دوستان به پولشون برسن... زحمت کشیدن واسه پولشون...

ولی به نظر من برای این شرایط و واسه اینکه توی فروم اینجور اتفاقات نیفته، به نظرم باید لیون یه فکری کنه... راستش سیستم واسطه لیون خیلی خوبه، اما وقت گیر هست، خیلی وقتها شما به پولتون نیاز دارین ولی اگه بخواهین با واسطه کار کنید، یه مقداری زمان رسیدن پول به دست فروشنده طولانی میشه... 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، coca cola گفته است :

حقش نیست ، ایشون اعتماد کردن جواب اعتماد دزدی نیست شما بجای این که بیای دنبال مقصر بگردی و نصیحت بی اثر کنی خودت دقت کن.

بنده خودم بارها مثل ایشون معامله  کردم ولی اتفاقی نیفتاده فقط یک بار سر مادربرد دست دوم  این اتفاق برام افتاد کلاهبردار معروف بهرام امامی پور مبلغ 350 تومن ازم دزدید که با پیگیری و ترسوندش مبلغ رو پس گرفتم باز اون احمق اینقدر عقل داشت که نذاشت برم پلیس فتا و قبلش پول رو برگردوند، امیدوارم مشکل این دوستمون حل و نسل این دزدای بی شرف منقرض  بشه.

به دوستمون پیشنهاد میکنم تا آخرش پیگیری کنه قطعا به یک جایی میرسه مبلغی که ازش دزدیدن زیاده و ارزش پیگیری و پافشاری رو داره.

ویرایش شده توسط alireza_73
لینک به دیدگاه

دزد همیشه هست...منقرض نمیشه....من طرف دزد رو نمیگیرم.... اگه پیداش هم کرد بهش دینامیت میدم منفجرش کنه!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، jonze گفته است :

آقای محترم 

جناب بختیاری از کازبران قدیمی و کاملا امین فروم هستن

لطفا اگه اطلاعات کافی ندارید نظر علکی ندید

ایشون کسی هستن که بیش از 5 سال عضو هستن و بالای 120 تا بازخورد دارن

انسانی شریف هستن باشه شما ضامنش شو پول این آقا رو بده اگه راس میگی  

لینک به دیدگاه

یهو خود مجرم عضو نشه یا با یه یوزر دیگه نیاد تو این تاپیک به خودش فحش بده خخخخخخخخ:4_joy:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من ب صورت کاملا اتفاقی این سایت رو دیدم و وارد انجمن شدم و با دیدن این کلاهبرداری متاسف شدم.و تصمیم گرفتم ثبت نام کنم تا نطلبی عرض کنم خدمتتون.

بنده یا مفاهیم شبکه اشنا هستم و لازم دونستم بگم که:

وقتی یکی از دوستان میتونه به تلگرام شخص خاطی پیام بده یعنی راحت میتونه به ای پی و مشخصات اون ای اس پی دسترسی بگیره.مثلا کسی که با سیم کارت ایرانسل انلاین میشه با ادرس پابلیک ایپی اون میشه فهمید سرویس دهندهش mtn irancell هست و یه شکایت شیک و مجلسی با مراجعه بع ایرانسل یا شاتل یا هرجای دیگه یا هرنوع شرکت وابسته ی دیگه.شما حتی میتونی مکان تقریبی اون رو هم بدست بیاری.

اگر به پلیس فتا شکایت کردی حتما پیگیر شو .چون این کارایی که من گفتم تنها میشه از طریق یه کاربر ساده بدست بیاد و این درحالیه که پلیس فتا همهی ای اس پی هارو رصد میکنه و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو میکنی میتونه اطلاعاتشو در اختیار بگیره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amiiir_mk گفته است :

عزیز کارتو خودم واسش ارسال کردم

photo5886655727945231326.thumb.jpg.23b7c1f25e6ad6bedf1c7f93ceea9118.jpg

سلام

فردا با باربری مذکور تماس بگیرید ببینید به باربری کدوم منطقه  تبریز تحویل دادن  ادرس و شماره تماس باربری رو برای بنده بفرستید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mehdigoodboy گفته است :

سلام دوست عزیز.من ب صورت کاملا اتفاقی این سایت رو دیدم و وارد انجمن شدم و با دیدن این کلاهبرداری متاسف شدم.و تصمیم گرفتم ثبت نام کنم تا نطلبی عرض کنم خدمتتون.

بنده یا مفاهیم شبکه اشنا هستم و لازم دونستم بگم که:

وقتی یکی از دوستان میتونه به تلگرام شخص خاطی پیام بده یعنی راحت میتونه به ای پی و مشخصات اون ای اس پی دسترسی بگیره.مثلا کسی که با سیم کارت ایرانسل انلاین میشه با ادرس پابلیک ایپی اون میشه فهمید سرویس دهندهش mtn irancell هست و یه شکایت شیک و مجلسی با مراجعه بع ایرانسل یا شاتل یا هرجای دیگه یا هرنوع شرکت وابسته ی دیگه.شما حتی میتونی مکان تقریبی اون رو هم بدست بیاری.

اگر به پلیس فتا شکایت کردی حتما پیگیر شو .چون این کارایی که من گفتم تنها میشه از طریق یه کاربر ساده بدست بیاد و این درحالیه که پلیس فتا همهی ای اس پی هارو رصد میکنه و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو میکنی میتونه اطلاعاتشو در اختیار بگیره.

یه آقای از سنندج هست صد تومن پول منو نمیده آدرسشو دارم و شماره موبایلش رو.. میگه نمیدم برو دنبال کارت ...الان من بخوام شکایت کنم هزینه شکایت و پیگیری خیلی بیشتر از صد تومن میشه واسه همین بی خیالش شدم  ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

یه آقای از سنندج هست صد تومن پول منو نمیده آدرسشو دارم و شماره موبایلش رو.. میگه نمیدم برو دنبال کارت ...الان من بخوام شکایت کنم هزینه شکایت و پیگیری خیلی بیشتر از صد تومن میشه واسه همین بی خیالش شدم  ?

مشکل این ممکلت همینه 

یه نفر اگر از هر نفر 100 تومن بخوره بیخیالش میشن چون نمیصرفه شکایت کنی 

بعد طرف میلیاردی میخوره و میره دست کسی هم به جایی بند نیست 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

فردا با باربری مذکور تماس بگیرید ببینید به باربری کدوم منطقه  تبریز تحویل دادن  ادرس و شماره تماس باربری رو برای بنده بفرستید

سلام

روی برگه هست.سیرو سفر تبریز

ویرایش شده توسط amiiir_mk
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amiiir_mk گفته است :

سلام

روی برگه هست.سیرو سفر تبریز

با این شماره تماس بگیرید عرض کنم روند رسیدگی رو

09027770735

09142521321

لینک به دیدگاه

با سلام اخه چه اطمینانی می کنید ارسال می کنید بدون ضامن . اصلا  امتیازش هم بالا باشه اومدیم طرف عشق ش کشید پول نداد دستت کجا بنده. امیدوارم دوستان در امر خرید و فروش بیشتر دقت کنند و سعی کنند فقط حضوری بفروشند یا اول دریافت مبلغ بعد ارسال ، هر چند این عمل هم خودش خطر داره ......خیلی ازرده شدم ولی اگر پیگیر باشی و زمان بزاری می تونی پیداش کنی  تو هر چیزی در زندگی مصر و پیگیر باشی به نتیجه خواهی رسید اما احتیاط شرط اول معامله است

لینک به دیدگاه

والا من چن بار قطعه خواستم بفروشم گفتم اول ارسال کنم بعد واریز کنن چون شاید طرف امتیازمو معیار قرار بده 

اینو گفتم ازاین به بعد اگه چیزیم بخوام بفروشم از سیستم واسطه استفاده میکنم

این پست استارتر منو یاد ترکشی که تو پرشین تولز بهم زدن میفتم

دادا ایشاا حقتو بگیری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

بنظر من اینکه میگن شکایت کنی هزینه داره شاید از نظر اول درست باشه اما بعد که یارو رو گرفتی هزینه ی دادگاه و وقت و غیره رو ازش می تونی بگیری در نتیجه یه سرمایه گذاری خداپسندانه ی مدت دار هست که باعث میشه طرف سر بقیه ی دیگه کلاه نگذاره اینکه ولش می کنید میره اصلا کار درستی نیست حداقل برید گزارش دزدی رو بدین به پلیس و فرم پر کنید بنظرم !!!

خودمو اومدن چاقو گذاشتن زیر شکمم گفتن گوشیتو بده تا نزدم دل و رودت بریزه بیرون منم گوشیو دادم بهش رفت اما رفتم پلیس شکلیت کردم و گزارش دزدی رو حداقل دادم، چند سال بعد گفتن یکی رو گرفتن میگه هونجایی که از شما سرقت صورت گرفته سرقت انجام داده بیا تازه طرف بیش از 20-30 تا رو اعتراف کرده بود بالاخره گیرش اورده بودن، خلاصه که یه پرونده ای تشکیل شد وگرنه هرکی می گفت برو بابا کی دیگه گوشی پیدا میشه بیخیالش میشد طرف بکارش ادامه میداد!!! منم برام گوشی مهم نبود اما برای اینکه این اتفاق برای کس دیگه ای نیافته رفتم شکایت کردم!!!

در اخر دوستان 1000 تومنم ازتون بردن برید شکایت کنید، پول در میاد اصلا مهم نیست اما اون اعصاب خوردی و دقدقه ی فکری هست که روح ادمو تا مدت ها میخوره!!!

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

Untitled.thumb.jpg.d5043f0ba32bc77157b8604970edee27.jpg

اکانت تلگرامشو پاک کرده حروم زاده-الان خواسم دوباره ببینم چجوریاس هسش ک برای ادامه ماجرای خرید گرافیک پیام بدم

ینی جا داره دوستانی ک تبریزن باهم قشنگ ی شکایت مجلسی تشکیل بدن و پیداش کنن و خدایی مفصل از خجالتش دربیان

خدایی ارزش داره

ویرایش شده توسط I Am United
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

انسانی شریف هستن باشه شما ضامنش شو پول این آقا رو بده اگه راس میگی  

عزیز بانمکم جناب بختیاری کاربر nasabam هستن نه این دزد شیاد که پول این بنده خدارو کشیده بالا 

قشنگ برو صفحه اول این پست از اول شروع کن کامنتارو بخون بعد که کاملا متوجه شدی جریان چی به چیه برو کلشتو بازی کن

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، jonze گفته است :

عزیز بانمکم جناب بختیاری کاربر nasabam هستن نه این دزد شیاد که پول این بنده خدارو کشیده بالا 

قشنگ برو صفحه اول این پست از اول شروع کن کامنتارو بخون بعد که کاملا متوجه شدی جریان چی به چیه برو کلشتو بازی کن

کلش  رو واسه خواهر زاده 8   سالم گرفته بودم پیش دوستاش پز بده  خودم بازی نمیکنم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، jonze گفته است :

ببخشید کلش مگه چشه؟؟ ??

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

ببخشید کلش مگه چشه؟؟ ??

نمیخوام تاپیک از مسیر اصلیش منحرف بشه ! چون اکثرا بچه ها این بازی رو انجام میدن این آقا منو بچه تصور کرده  

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...