رفتن به مطلب

کاربر کلاه بردار (For loveیا Itech PC قبلی)

The.13east
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آقا من میخواستم چیزی نگم ولی حرف سر دلم مونده اگه اشتباه میکنم بنده رو راهنمایی کنید

الان این دزد محترم چطور کاربر ویژه شدند ؟

لیون از این آقا کپی کارت ملی ،فیش برق یا تلفن ، و بقیه مدارک در دست داره ؟

اگه داره که کمک کنه و اگه نداره خیلی باعث تعجبه

بابا اون پرشین تولز بی در و پیکر که سالی یکبار هم مدیراشون رو نمی بینی برای اینکه "فروشنده معتبر" بهت بدند همه جور مدارک میگیرند

توی چند صفحه قبل هم گفتم والا اگه من هم بودم همین اتفاق برام می افتاد و سرم کلاه میرفت.

استارتر محترم ممکنه تو مراحل دادرسی کمی اذیت بشی اما جان مولا کم نیار و پدرشو دربیار

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

آقا من میخواستم چیزی نگم ولی حرف سر دلم مونده اگه اشتباه میکنم بنده رو راهنمایی کنید

بابا اون پرشین تولز بی در و پیکر که سالی یکبار هم مدیراشون رو نمی بینی برای اینکه "فروشنده معتبر" بهت بدند همه جور مدارک میگیرند

توی چند صفحه قبل هم گفتم والا اگه من هم بودم همین اتفاق برام می افتاد و سرم کلاه میرفت.

استارتر محترم ممکنه تو مراحل دادرسی کمی اذیت بشی اما جان مولا کم نیار و پدرشو دربیار

شک نکن

دیروز یه سری مدارک همراهم نبود ولی الان دادسرا هستم و در حال شکایت

بعدشم یک راست میرم پلیس فتا و پیگیرش میشم

دوستان عزیز کسی در بانک صادرات اشنایی داره ک بتونه ادرس رو برای من بگیره ممنون میشم به تلگرامم پیام بده

https://t.me/The13east

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

درود

اونی که قصدش کلاه برداری هست مدراک و کپی کارت ملی و شناسنامه ی یکی دیگه رو میتونه به لیون تحویل بده شما فک کن حتی میتونه از نت هم عکس کارت ملی پیدا کنه بگه این منم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، peto گفته است :

درود

اونی که قصدش کلاه برداری هست مدراک و کپی کارت ملی و شناسنامه ی یکی دیگه رو میتونه به لیون تحویل بده شما فک کن حتی میتونه از نت هم عکس کارت ملی پیدا کنه بگه این منم.

داداش ی استعلام کار سختی نیس

ب عنوان مدرک بگه ی استشهاد از کلانتری بیاره

راه هست کاش انجام بدن

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mahanhemati68 گفته است :

من که دارم اذیتش میکنم... 

همش بلاکم میکنه و دوباره بهش پیام میدم.... 

Screenshot_2017-12-17-20-34-10.thumb.png.d8fe476e271db649d30628e4c9ed8cb3.png

آقا یه سوال

این HEPTA PC الان کیه خودتونین یا اون کلاه برداره هست؟:35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش ی استعلام کار سختی نیس

ب عنوان مدرک بگه ی استشهاد از کلانتری بیاره

راه هست کاش انجام بدن

الان شما خودت بهت بگن برای کاربر ویژه  شدن  برو  از کلانتری استشهاد بیار میای انجام میدی؟:1_grinning:

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، peto گفته است :

الان شما خودت بهت بگن برای کاربر ویژه  شدن  برو  از کلانتری استشهاد بیار میای انجام میدی؟:1_grinning:

عاره

10 دقه کلا کار داره

میری میگی این منم کلانتری تاییدش میکنه مهر میزنه زیرش تمام

لیونم با کلانتری تماس میگیره چک میکنه کاربر ویژه میزنه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

سلام

این آقا اسم اصلیش itech pc بود king boy

شمارشم دارم

+989331049960

من داشتم با این آقا ۳ میلیون سیستممو معامله میکردم

ایشون اول گفت شماره کارت بده پولو بریزم و تاپیک رو ببند

بعد بهونه آورد که پول ندارم، اول بفرست واسم تا دو روز دیگه که برسه پول دستم میاد ، من کاربر ویژه ام و ... !

اما به لطف دوست خوبم @LEON1994 بهم گفت این آقا آدم درستی به نظر نمیاد و منم باهاش معامله نکردم و وقتی اسم واسطه آوردم دیگه بارشو بست و رفت

اینم یه چت من با ایشون

Screenshot_20171217-155655.thumb.png.b7b0f2e4de972ffb1a871740b71a025b.png

کاربر ویژه بودن دلیل بر معتبر بودن فروشنده نیست با خرید اشتراک کاربر ویژه میتونی از این ویژگی ها استفاده کنی نه اینکه بگی من اشتراک ویژه خردیم  پس در نتیجه معتبر شدم همه میتونن بهم اعتماد کنن

امکانات کاربران ویژه لیون کامپیوتر :

• فروش کالا به صورت عمده ( فروش سخت افزار با هماهنگی انجام شود)
  • دسترسی به بخش وبلاگ و ایجاد وبلاگ
  • خرید و فروش بسیار ساده در چت باکس
  • مهم و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه
  • عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
  • آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار
  • کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر تا 24 ساعت اول به کاربران ویژه پیشنهاد داده خواهد شد
  • امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
  • امکان جستجو در فروم بدون توقف
  • امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام
  • باز و بسته کردن تاپیکهای بازارچه
  • ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه
  • امکان دادن امتیاز مثبت در 24 ساعت 20 عدد
لینک به دیدگاه

حالا الان بحث سر ویژه بودن یا نبودن یا کاربر معتبر بودن نبودن این بنده خداست؟

خرید جنس دست دوما مخصوصا از راه دور و اینترنتی همیشه یه بخش بزرگیش ریسکه دیگه . این بابا که سهله ، بچه های اینجا اگر از کاربرهای قدیمی بازیسنتر بوده باشن مطمئنن جریان یه بابایی به اسم مجید شامی به گوششون خورده. طرف از کاسبای فوق معتبر بازیسنتر بود و در حدی بود که ملت پول پیش پیش بهش میدادن با قیمت کمتر کنسول بازی میاورد براشون . یه بار یه تاپیک باز میکنه و میگه یه سورس خفن برا خرید کنسول پیدا کردم با قیمتهای عجیب غریب پایین و n نفر پول میریزن حسابش . چند ماه این دست اون دست میکنه و آخرم فلنگ رو میبنده و بازیسنتر میمونه و کلی آدم ضرر دیده . میگن گویا یه بابایی سرش رو کلاه گذاشته بوده اونم پولی که از دست داده بوده رو اینطوری میخواسته از ملت کلاهبرداری کنه

اعتبار و امتیاز شرط لازم هست ولی اصلا کافی نیست. شما یه فرد یه کاسب یه هرچیزی رو ممکنه 100 بار باهاش معامله کنی و راضی باشی و خوش قول و برخورد و اینا باشه ولی دفعه 101 امی جوری کلاهتو برداره که تو فکرت هم نمیگنجه . دیجیکالا و بامیلو که از مثلا معتبر ترین فروشگاهای اینترنتی هست هزارتا خرابکاری میکنن و بازی در میارن که نمونش رو هروز داریم میبینم ، دیگه از فرد چه انتظاری دارین؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، gamer5 گفته است :

حالا الان بحث سر ویژه بودن یا نبودن یا کاربر معتبر بودن نبودن این بنده خداست؟

خرید جنس دست دوما مخصوصا از راه دور و اینترنتی همیشه یه بخش بزرگیش ریسکه دیگه . این بابا که سهله ، بچه های اینجا اگر از کاربرهای قدیمی بازیسنتر بوده باشن مطمئنن جریان یه بابایی به اسم مجید شامی به گوششون خورده. طرف از کاسبای فوق معتبر بازیسنتر بود و در حدی بود که ملت پول پیش پیش بهش میدادن با قیمت کمتر کنسول بازی میاورد براشون . یه بار یه تاپیک باز میکنه و میگه یه سورس خفن برا خرید کنسول پیدا کردم با قیمتهای عجیب غریب پایین و n نفر پول میریزن حسابش . چند ماه این دست اون دست میکنه و آخرم فلنگ رو میبنده و بازیسنتر میمونه و کلی آدم ضرر دیده . میگن گویا یه بابایی سرش رو کلاه گذاشته بوده اونم پولی که از دست داده بوده رو اینطوری میخواسته از ملت کلاهبرداری کنه

اعتبار و امتیاز شرط لازم هست ولی اصلا کافی نیست. شما یه فرد یه کاسب یه هرچیزی رو ممکنه 100 بار باهاش معامله کنی و راضی باشی و خوش قول و برخورد و اینا باشه ولی دفعه 101 امی جوری کلاهتو برداره که تو فکرت هم نمیگنجه . دیجیکالا و بامیلو که از مثلا معتبر ترین فروشگاهای اینترنتی هست هزارتا خرابکاری میکنن و بازی در میارن که نمونش رو هروز داریم میبینم ، دیگه از فرد چه انتظاری دارین؟

با عرض سلام و وقت بخیر

من متاسفم برای این اتفاقی که افتاده چون دوست گرامی که ازشون کلاهبرداری هم شده از همکارامون هست

و در ضمن پی نوشت حرف شما دوست گرامی  با این حرفی که شما زدید همرو زیر سوال میبرید 

بنده به شخصه با کسی بخوام معامله کنم مطمئن میشم بعد معامله میکنم چه بخوام چیزی رو بفروشم چ بخوام بخرم

ولی خب در هنگام معامله بایستی فیدبک های طرف رو ببینید برای چ چیزایی فیدبک گرفته ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، baned گفته است :

با عرض سلام و وقت بخیر

من متاسفم برای این اتفاقی که افتاده چون دوست گرامی که ازشون کلاهبرداری هم شده از همکارامون هست

و در ضمن پی نوشت حرف شما دوست گرامی  با این حرفی که شما زدید همرو زیر سوال میبرید 

بنده به شخصه با کسی بخوام معامله کنم مطمئن میشم بعد معامله میکنم چه بخوام چیزی رو بفروشم چ بخوام بخرم

ولی خب در هنگام معامله بایستی فیدبک های طرف رو ببینید برای چ چیزایی فیدبک گرفته ...

من کسیو زیر سوال نبردم دوست عزیز ولی امتیاز و اعتبار شرط لازم برای معامله هست و نه شرط کافی

نمونش هم چه تو این فروم و چه فرومهای بقلی و همسایه زیاد اتفاق افتاده . دور از جون و دور از افراد با سابقه و با اعتبار این فروم، ولی هر شخصی ممکنه شرایطی براش به وجود بیاد که سوق پیدا کنه به کار نادرست وقتی زمینه اش هست و این مسئله اصلا ربطی به شخص خاصی نداره. بنده خودم 4 5 بار کلا تا حالا از دیجیکالا خرید کردم و هر 4 5 بارش هم وجه کالا رو یا نقد یا با کارت خون سیار دم در خونه پرداخت کردم تازه بعد تست

الان میبینیم یه سری از دوستان از بامیلو جنس سفارش دادن و پولش رو دادن و براشون ارسال نشده یا جنس معیوب براشون فرستادن و ....

با هیچ منطقی نمیشه قبول کرد که همچین رقم سنگینی رو برا جنس دست دوم به کسی که ندیدی کارت به کارت کنی. اصن گیریم یارو فرستاد تو بار و پست آسیب دید و یه جاش مشکل پیدا کرد . یا یه جای کالا معیوب بوده بنده خدا هم نمیدونسته . تکلیف چیه؟کی این وسط میخواد پاسخگو باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

من کسیو زیر سوال نبردم دوست عزیز ولی امتیاز و اعتبار شرط لازم برای معامله هست و نه شرط کافی

نمونش هم چه تو این فروم و چه فرومهای بقلی و همسایه زیاد اتفاق افتاده . دور از جون و دور از افراد با سابقه و با اعتبار این فروم، ولی هر شخصی ممکنه شرایطی براش به وجود بیاد که سوق پیدا کنه به کار نادرست وقتی زمینه اش هست و این مسئله اصلا ربطی به شخص خاصی نداره. بنده خودم 4 5 بار کلا تا حالا از دیجیکالا خرید کردم و هر 4 5 بارش هم وجه کالا رو یا نقد یا با کارت خون سیار دم در خونه پرداخت کردم تازه بعد تست

الان میبینیم یه سری از دوستان از بامیلو جنس سفارش دادن و پولش رو دادن و براشون ارسال نشده یا جنس معیوب براشون فرستادن و ....

با هیچ منطقی نمیشه قبول کرد که همچین رقم سنگینی رو برا جنس دست دوم به کسی که ندیدی کارت به کارت کنی. اصن گیریم یارو فرستاد تو بار و پست آسیب دید و یه جاش مشکل پیدا کرد . یا یه جای کالا معیوب بوده بنده خدا هم نمیدونسته . تکلیف چیه؟کی این وسط میخواد پاسخگو باشه؟

در مورد سوال اخرتون

از طریق پست میتونین کالاتون رو بیمه کنید

ولی بعضی از دوستان بخاطر اینکه هزینه کمتری براشون داشته باشه اینکار رو نمیکنن که مسئولیتش با خریدار هست

در مورد کالای معیوب که فروشنده نمیدونسته

این به عهده فروشنده هست دیگه

یا باید کالا رو پس بگیره یا اگر مشکل جدی نباشه در صورت رضایت خریدار مقداری از مبلغ به صورت توافقی به خریدار برگشت داده بشه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

ببخشید کلش مگه چشه؟؟ ??

در 13 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

نمیخوام تاپیک از مسیر اصلیش منحرف بشه ! چون اکثرا بچه ها این بازی رو انجام میدن این آقا منو بچه تصور کرده  

دوستان گل کلش چیش نیست؟ یه بازی مسخره! بدرد نخور! گرافیک ندار! الکی خودتو سرگرم میکنه هیچ حالی هم بهت نمیده چون گرافیکی نداره. اصلا تا به حال فکر کردین برای چی بازی میکنید ؟ هدف تون چیه تو این بازی ؟برید مرحله ی بعد؟ اصلا معلومه چقدر مرحله داره؟ بازی باید هدف داشته باشه مثل اکثر بازی های کامپیوتری کهprogressداره میدونی الان داری در بازی به سمت چی پیش میری ولی با این دلایل و هزاران هزار دلایل معلوم و مجهول این بازی بسیار مسخره و بدرد نخوره و داره الکی سر بازیکنانشو شیره می ماله!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوستان گل کلش چیش نیست؟ یه بازی مسخره! بدرد نخور! گرافیک ندار! الکی خودتو سرگرم میکنه هیچ حالی هم بهت نمیده چون گرافیکی نداره. اصلا تا به حال فکر کردین برای چی بازی میکنید ؟ هدف تون چیه تو این بازی ؟برید مرحله ی بعد؟ اصلا معلومه چقدر مرحله داره؟ بازی باید هدف داشته باشه مثل اکثر بازی های کامپیوتری کهprogressداره میدونی الان داری در بازی به سمت چی پیش میری ولی با این دلایل و هزاران هزار دلایل معلوم و مجهول این بازی بسیار مسخره و بدرد نخوره و داره الکی سر بازیکنانشو شیره می ماله!

اخوی هرکسی علاقه به یه بازیی داره

یکی اکشن یکی استراتژیک یکی... حتی فاینال فانتزی که JRPG هست هم هوادار داره با اینکه بعید میدونم خیلیا اصلا علاقه ای بهش نشون بدن

همگی باید به همدیگه احترام بذاریم چون سلایق افراد متفاوته دلیل نمیشه چون کسی از یه بازیی خوشش میاد باید شما بهش بگی بچه

اگر شما یادتون باشه روی نوکیا ۱۱۰۰ به بعد فکر میکنم یه بازی Snake بود؛ من این بازی رو حتی روی ساعتمم ریختم و بازی میکنم، آیا این یعنی کوچولو عم؟؟

بعدشم شما از یه بازی موبایلی انتظاری داشته باش که از موبایلت داری! انتطار شاهکار هایی مثل GTA V برای موبایل مثل پرواز کردن دلفین هاست!(در حال حاضر!)

لینک به دیدگاه

دوست گرامی من از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم و خودم رو جای شما تصور میکنم به هر حال شرایط طوری شده که نباید به راحتی به کسی اعتماد کرد خود من هم صابون اینطور افراد به تنم مالیده شده و حالتون رو درک میکنم و بیشترین سختی و ناراحتیش که بیشتر از خود از دست دادن پول هست اون حسِ بدی هست که بخاطر اعتماد کردن و صداقتتون با طرف مقابل بهتون دست میده حتی تا اونجایی که یادم میاد روایتی از حضرت علی (ع) خوندم که گفته بود تمام محبتت رو به پای دوستت بریز اما تمام اعتمادت رو نه، انسان ها معمولا افراد رو از دریچه قلب خودشون قضاوت میکنن شما هم چون آدم صاف و صادقی هستید و قطعا در رابطه با دیگران هیچ وقت فکر دغل و فریب نداشتید بقیه رو هم به همین نگاه میبینید اما به هر حال که این اتفاق افتاده و به امید خدا با پیگیری هاتون به حقتون برسید ان شاءالله، دوست گرامی من از طریق شماره تلفن ایرانسلی که یکی از دوستان در برگه بارنامه ثبتت شده بود واستون پرس و جو کردم هرچند به احتمال زیاد این شماره هم واسه خود این شخص نباشه اما حداقل کاری بود که از دستم واستون برمیومد، این شماره و سیمکارت از طریق مدارک گذرنامه گرفته شده و بنده هم تمام مشخصاتش رو که ثبت شده واستون تایپ میکنم

نام safak نام خانوادگی turkeli شماره مدرک شناسایی u13814465 پلاک 1 نوع مدرک گذرنامه نام پدر JAN(!!!) تاریخ تولد 1971.11.10 کدپستی 5867134765 زبان فارسی

لینک به دیدگاه

داداش تا تهش برو.3400 مبلغ کمی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد.توو مراجع قضایی هم کسی حق نداره شما رو به تمسخر بگیره و یا از زیر بار پیگیریش شونه خالی کنه.

واقعا باید تاسف خورد برای این وضعیتی که هممون میدونیم دلیلش چی هست!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hunter گفته است :

داداش تا تهش برو.3400 مبلغ کمی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد.توو مراجع قضایی هم کسی حق نداره شما رو به تمسخر بگیره و یا از زیر بار پیگیریش شونه خالی کنه.

داداش شکایت انجام شده و داریم با چند تا از دوستان پیگیریش میکنیم 

ایشالا به زودی طرف رو پیدا میکنیم و قضیه تموم میشه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

اخوی هرکسی علاقه به یه بازیی داره

یکی اکشن یکی استراتژیک یکی... حتی فاینال فانتزی که JRPG هست هم هوادار داره با اینکه بعید میدونم خیلیا اصلا علاقه ای بهش نشون بدن

همگی باید به همدیگه احترام بذاریم چون سلایق افراد متفاوته دلیل نمیشه چون کسی از یه بازیی خوشش میاد باید شما بهش بگی بچه

اگر شما یادتون باشه روی نوکیا ۱۱۰۰ به بعد فکر میکنم یه بازی Snake بود؛ من این بازی رو حتی روی ساعتمم ریختم و بازی میکنم، آیا این یعنی کوچولو عم؟؟

بعدشم شما از یه بازی موبایلی انتظاری داشته باش که از موبایلت داری! انتطار شاهکار هایی مثل GTA V برای موبایل مثل پرواز کردن دلفین هاست!(در حال حاضر!)

دوست عزیز داریم داخل تایپیک غیر متعارف صحبت میکنیم بیا پ خ.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hunter گفته است :

ببخشید میشه بفرمایید دلیلش چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

ببخشید میشه بفرمایید دلیلش چی هست؟

ایشون منظورشون اینه که مسئولینی که باید پیگیر باشن از کارشون سر بار میزنن برای پول های نسبتا کم مثلا 100یا 300 برای پول های بالاتر هم اذیت میکنن به گفته ی بچه های فروم.

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amir.s.b گفته است :

ایشون منظورشون اینه که مسئولینی که باید پیگیر باشن از کارشون سر بار میزنن برای پول های نسبتا کم مثلا 100یا 300

آهان ، اوکی اوکی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، apple2070 گفته است :

دوست گرامی من از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم و خودم رو جای شما تصور میکنم به هر حال شرایط طوری شده که نباید به راحتی به کسی اعتماد کرد خود من هم صابون اینطور افراد به تنم مالیده شده و حالتون رو درک میکنم و بیشترین سختی و ناراحتیش که بیشتر از خود از دست دادن پول هست اون حسِ بدی هست که بخاطر اعتماد کردن و صداقتتون با طرف مقابل بهتون دست میده حتی تا اونجایی که یادم میاد روایتی از حضرت علی (ع) خوندم که گفته بود تمام محبتت رو به پای دوستت بریز اما تمام اعتمادت رو نه، انسان ها معمولا افراد رو از دریچه قلب خودشون قضاوت میکنن شما هم چون آدم صاف و صادقی هستید و قطعا در رابطه با دیگران هیچ وقت فکر دغل و فریب نداشتید بقیه رو هم به همین نگاه میبینید اما به هر حال که این اتفاق افتاده و به امید خدا با پیگیری هاتون به حقتون برسید ان شاءالله، دوست گرامی من از طریق شماره تلفن ایرانسلی که یکی از دوستان در برگه بارنامه ثبتت شده بود واستون پرس و جو کردم هرچند به احتمال زیاد این شماره هم واسه خود این شخص نباشه اما حداقل کاری بود که از دستم واستون برمیومد، این شماره و سیمکارت از طریق مدارک گذرنامه گرفته شده و بنده هم تمام مشخصاتش رو که ثبت شده واستون تایپ میکنم

نام safak نام خانوادگی turkeli شماره مدرک شناسایی u13814465 پلاک 1 نوع مدرک گذرنامه نام پدر JAN(!!!) تاریخ تولد 1971.11.10 کدپستی 5867134765 زبان فارسی

عججببببببب

لینک به دیدگاه

دوستان کسی تو بانک کشاورزی اشنا داره ؟

ویرایش شده توسط amiiir_mk
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، The.13east گفته است :

داداش شکایت انجام شده و داریم با چند تا از دوستان پیگیریش میکنیم 

ایشالا به زودی طرف رو پیدا میکنیم و قضیه تموم میشه 

تایید میشه  900 تومن کارت  منم بالا کشید   نوش جونش  من به اون دنیا اعتقاد دارم  اگه اینجا نگرفتم  حقم رو  اون دنیا میگیرم 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...