رفتن به مطلب

پول همینجوری اومده به حسابم ؟!(مشکل حل شده! )

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا امروز 200هزار تومن اومده به حسابم از طرف کسی که نمیشناسمش و اصلا قرار نبود پولی بیاد

الان باید چجوری پیگیری کنم؟فقط از طریق شماره حسابش تونستم اسمش رو پیدا کنم و از بانک تجارت هم هست،نوشته از طریق خود پرداز هم انجام شده

فقط یک مورد رو ذکر بشم :

آقا سه ماه پیش کارت اعتباری من بخاطر استفاده نکردن از کیبورد مجازی موقع شارژ اینترنت شاتل از درگاه  کیش ایران(که بعدا شاتل حذفش کرد) هک شد و مبلع 200هزار تومان از حسابم کسر شد

منم پلیس فتا شکایت کردم و پیگیری نکردم

------------------------------------

پلیس فتا بعد از 4 ماه تونست پول من رو پس بگیره

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

آقا امروز 200هزار تومن اومده به حسابم از طرف کسی که نمیشناسمش و اصلا قرار نبود پولی بیاد

الان باید چجوری پیگیری کنم؟فقط از طریق شماره حسابش تونستم اسمش رو پیدا کنم و از بانک تجارت هم هست،نوشته از طریق خود پرداز هم انجام شده

فقط یک مورد رو ذکر بشم :

آقا سه ماه پیش کارت اعتباری من بخاطر استفاده نکرده از کیبورد مجازی موقع شارژ اینترنت شاتل از درگاه  کیش ایران(که بعدا شاتل حذفش کرد) هک شد و مبلع 200هزار تومان از حسابم کسر شد

از طریق پلیس فتا پیگیر بشید 

شاید پولتون رو برگشت دادن 

لینک به دیدگاه

احتمالات و سناریوها

1=پلیس*** هوشیار و زیرک فتا*** مجرم رو شناسایی کرده و با ایشون طی تماسی که داشتن گوشزد کردند که یا خودت مبلغ رو  عخ میکنی به حساب یا میری پارکینگ بالایی که نتیجه داده!!! :D

2=هکر زبون بسته آفتابه دزدی بیش نبوده که شبها از عذاب وجدان خوابش نبرده و پس از روزهای متوالی کل انجار بالاخره به ذهن مجرمش غلبه کرده و پول رو برگشت زده!!! 9_9

3=بی زبون .قربانی جامعه و تورم بوده که کمکی هوش و خلاقیت به خرج داده به این شکل ازتون امانت گرفته .کارش راه افتاد پس داده!!

4=وای اینم بعید نیست: xD پلیس فتا ریخته بحسابت تا مجرم ها متنبه بشن و خجالت بکشن

و یه چند تا ی دیگه که ....نگم بهتره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

احتمالات و سناریوها

1=پلیس*** هوشیار و زیرک فتا*** مجرم رو شناسایی کرده و با ایشون طی تماسی که داشتن گوشزد کردند که یا خودت مبلغ رو  عخ میکنی به حساب یا میری پارکینگ بالایی که نتیجه داده!!! :D

2=هکر زبون بسته آفتابه دزدی بیش نبوده که شبها از عذاب وجدان خوابش نبرده و پس از روزهای متوالی کل انجار بالاخره به ذهن مجرمش غلبه کرده و پول رو برگشت زده!!! 9_9

3=بی زبون .قربانی جامعه و تورم بوده که کمکی هوش و خلاقیت به خرج داده به این شکل ازتون امانت گرفته .کارش راه افتاد پس داده!!

4=وای اینم بعید نیست: xD پلیس فتا ریخته بحسابت تا مجرم ها متنبه بشن و خجالت بکشن

شما باید کاراگاه میشدی داداش

دمت گرم ولی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

احتمالات و سناریوها

دهنت سرویس xD

در 46 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

از طریق پلیس فتا پیگیر بشید 

شاید پولتون رو برگشت دادن 

داداشم پیگیر قضیه پرونده بود و وکالت هم دادم بهش باهاش تماس گرفتم بدون اینکه ماجرا رو بهش یاد آوری کنم گفت پلیس فتا پولتو برگشت داده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فقط یک مورد رو ذکر بشم :

آقا سه ماه پیش کارت اعتباری من بخاطر استفاده نکردن از کیبورد مجازی موقع شارژ اینترنت شاتل از درگاه  کیش ایران(که بعدا شاتل حذفش کرد) هک شد و مبلع 200هزار تومان از حسابم کسر شد

خداروشکر.باز حوبه فتا کارشو خوب انجام میده

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/26, 17:12:08، Coffee Addicted گفته است :

دهنت سرویس xD

داداشم پیگیر قضیه پرونده بود و وکالت هم دادم بهش باهاش تماس گرفتم بدون اینکه ماجرا رو بهش یاد آوری کنم گفت پلیس فتا پولتو برگشت داده

داداش گلم شما بهتره دیگه پیگیر نشی و خدا رو شکر کنی ک پول برگشت خورده چون تا 500 تمن اصلا ارزش پیگیری نداره !!!!

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

چه ذهنی:D:D

میتونست خیلی اتفاقی باشه چون اصلا فراموش کرده بودم پولمو چند ماه پیش بردن

خیلی پیش اومده که اتفاقی پول به حساب کس دیگه واریز شده باشه یامسائل دیگه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

میتونست خیلی اتفاقی باشه چون اصلا فراموش کرده بودم پولمو چند ماه پیش بردن

خیلی پیش اومده که اتفاقی پول به حساب کس دیگه واریز شده باشه یامسائل دیگه

اوه ه ه من اومدم حرف کاربر tsd137 رو نقل کنم اشتباه مال شمارو زدم (از دردسرای گوشیه)ذهن ایشون رو میخاستم بگم خیلی پویاس شمام فک کنم به حسابت برگشت داده پلیس دیگه خداروشکر کن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tsd137 گفته است :

احتمالات و سناریوها

چه ذهنی دارین ماشالا شما سناریوها عالی بودن:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/26, 18:31:54، alimogharehabed گفته است :

چه ذهنی دارین ماشالا شما سناریوها عالی بودن:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

داداش ذهنی نمونده دیگه !!! فقط یه خورده پیش فعالم ^_^

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

داداش ذهنی نمونده دیگه !!! فقط یه خورده پیش فعالم ^_^

البته مجید دلبندم اون بیش فعاله نه پیش فعال!!!خخخخ:D:Dیعنی بیش از حد فعال هستید که چیز خوبیم هست.

لینک به دیدگاه

درود

عزیز پیشنهاد میکنم حتما پیگیری کنید

گاها پول های دزدی میبینید ناخود آگاه وارد حساب شما میشه و بعد یقه شما رو میگیرن!

بنظر بنده حتما پیگیرش باشید تا خدایی ناکرده براتون مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/26, 18:47:09، alimogharehabed گفته است :

البته مجید دلبندم اون بیش فعاله نه پیش فعال!!!خخخخ:D:Dیعنی بیش از حد فعال هستید که چیز خوبیم هست.

میگم دادا شما هم ماشا الله بخش هیپواشکالوس مغزتون تراوشاتش منو خیس کرد.یواشتر ولی خداییش تا امروز نمیدونستم بیش هست نه پیش!!!! اخه جغرافیام ضعیفه :D

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/26, 18:57:29، ArminZol گفته است :

درود

عزیز پیشنهاد میکنم حتما پیگیری کنید

گاها پول های دزدی میبینید ناخود آگاه وارد حساب شما میشه و بعد یقه شما رو میگیرن!

بنظر بنده حتما پیگیرش باشید تا خدایی ناکرده براتون مشکلی پیش نیاد

اینم حرفیه داداش گلم زد. اینم به موارد اضافه کنید که از اصول هست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

احتمالات و سناریوها

طهط طعثیر غرار گرفطم

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/26, 20:13:25، 7alireza7 گفته است :

طهط طعثیر غرار گرفطم?

داداش حالا به  کل متلب کاری ندارم او ط آخرش بدجور تو زوغعه :)

لینک به دیدگاه

داداش برو خدا رو شکر کن.من 2ماهه توی یه فروشگاه 45هزار تومن کارت کشیدم با اینکه رمز رو اشتباه زد صاحب فروشگاه ولی بازم از کارتم کم کرد نه حساب صاحب فروشگاه رفت نه حساب خودم برگشت خورد هر چقدر هم دوندگی کردم به جایی نرسیدم حالا شما خوبه 200 تومن اومد حسابت :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

شدیدا به شما توصیه میکنم تویه اولین فرصت رمز دوم کارتت رو عوض کن.

یک بار برای داداشم شبانه 1/500 اومد بعد از 7-8 ساعتم کل اون مبلغ + 500 هزار تومان ازکارتش رفت به یه حساب دیگه‍

روز بعدش رفت  شکایت پر کرد.(شانس آورد اینکارو کرد و گرنه چجور میخواست ثابت کنه که اون پول یه اون ربطی نداشته!)

الانم حدود 2 سالی میگذره و پلیس فتا(که حواسش به همه چیز هست)نتونسته هیچ شکری بخوره

فقط هر 6 ماه یبار یه احظاریه میاد که ر..ده تو اعصابش..

خلاصه حکایت هر ماه ما شده شاید این ماه بیاید×!

لینک به دیدگاه

چند نفر اصلا نخونده پست میزارن :|

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چند نفر اصلا نخونده پست میزارن :|

خب چه کاریه .مشکلت حل شد عنوان تاپیکو ویرایش کن خب

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

عیول بابا ظاهرا پلیس فتا اخیرا داره دست میجنبونه! دمش‌گرم!

شما هم ۲۰۰ تومنت از آسمون برات برگشت بیا به بچه های فروم شیرینی بده دگه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...