رفتن به مطلب

تجربه بد از بامیلو

satsuki
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام,

3 آذر تو جمعه سیاه (کلاه برداری) چندتا چیز خریدم بعد یه هفته ارسال نکردن و انصراف زدم تا الان هم پولمو برگشت ندادن چیکار کنم ؟ زنگ میزنم جواب نمیدن به زور دوبار گرفته گفتن پیگیری میشه اما 20 روز گذشته ...

بروز رسانی ۹ دی: هنوزم پول ندادن :(

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، KVICRE گفته است :

سلام,

3 آذر تو جمعه سیاه (کلاه برداری) چندتا چیز خریدم بعد یه هفته ارسال نکردن و انصراف زدم تا الان هم پولمو برگشت ندادن چیکار کنم ؟ زنگ میزنم جواب نمیدن به زور دوبار گرفته گفتن پیگیری میشه اما 20 روز گذشته ...

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

متاسفانه مشکل منم مثل این کاربر هست فقط مبلغ من بیشتره و بیخیال نمیشم. 

لینک به دیدگاه

منم ۳ آذر سفارش دادم و تا الان تامین نشده! میترسم کنسل کنم پولو برگشت نزنن!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان از طریق صفحه ی اینماد که پایین فروشگاه هست هم یه شکایت ثبت کنید شاید زودتر کارتون رو راه بندازن

لینک به دیدگاه

پس خوب شد برای من بعد از دو هفته ارسال شد. 

اینقدر زنگ زدیم و ایمیل زدیم و تهدید به شکایت به پلیس فتا و تعزیرات حکومتی کردیم که بعد از بیشتر از ده روز فرستادن 

این درحالی بود که تقریبا همه کالا ها چند روز پس از جمعه ی سیاه واقعا سیاه تامین شده بود ولی ارسال نمیکردن.

حساب کنین چندین میلیارد تومن پول گرفته اند از مردم ولی تحویل نداده ان یا دیر تحویل داده ان. پولارو بذارن بانک چند روز سود بگیرن...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

امروز ۴۰ روزی شده، هنوز پولمو ندادن پلیس فتا هم آدرس داده نمیدونم فردا برم پلیس فتا یا دادگاه 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، KVICRE گفته است :

امروز ۴۰ روزی شده، هنوز پولمو ندادن پلیس فتا هم آدرس داده نمیدونم فردا برم پلیس فتا یا دادگاه 

با 195 تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

به اینجا ربط نداره ولی من کتاب خریدم از انتشارات قدیانی 5 هفته شده که نفرستادن و پولم نمیدن

معلوم نیست این نماد الکترونیکی چه تضمینی داره !

به نظرم به جز معدود سایتهای خرید از بقیه اشون مفت هم دادن خرید نداشته باشید.

لینک به دیدگاه

رفتم پلیس فتا گفت برو دادگاه شکایت حقوقی کن. دوباره زنگ زدم بامیلو گفت امروز واریز میشه

لینک به دیدگاه

منم پارسال میخواستم ازش یه کارت شبکه وایرلس بخرم منتها پرداخت در محل بود سفارشم رو ثبت کردم اما بعد از 10 روز نیومد بعدش مجبور شدم برم از بیرون بخرم .

لینک به دیدگاه

درود

جمعه سیاه من هم مانیتورش می کردم

چند مورد جنس رو انتخاب  کردم که بره سبد خرید(اونهایی که تخفیف واقعا خوبی داشتند)ولی بدون دلیل همشون پاک می شدن

اولی  و دومی  و سومی رو گفتم حتما به دلیل ازدحام و... هست چهارمی هم این طور شد متوجه شدم صد در صد دارن زیر ابی می رن

سرچ کردم  دیدم اااا چه فروشگاه منفوری هست و این داستان سال پیش هم بوده و داره به ریش ملت میخنده

به هر جهت کارش بی نهایت زشت  و به نوعی کلاهبرداری هست.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، KVICRE گفته است :

رفتم پلیس فتا گفت برو دادگاه شکایت حقوقی کن. دوباره زنگ زدم بامیلو گفت امروز واریز میشه

شکایت کنید، ولشون نکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...