رفتن به مطلب

تست Intel HD Graphics 630 در بازی ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود داداش.

چون با msi afterburner میگرفتم فریم و میاورد پایین با گوشی گرفتم کیفیتشم چون حجم بالا بود اوردم پایین امیدوارم اذیت نشی داداش:3_grin:

ادیت قبل از ارسال: داداش نمیدونم چرا سرور خرابه بالای 1 مگو نمیارهO.o

ادیت 2: فایرفاکسو اپدیت کردم درست شد!!

avc_VID_20171220_000528.mp4

الان خوشحال باش توی این مرحله چون واسه منم این فریم رو میداد ولی وقتی وارد شهر بشی اونم توی روز دوروبر 30 فریم میده :D

موفق باشی^_^

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

الان خوشحال باش توی این مرحله چون واسه منم این فریم رو میداد ولی وقتی وارد شهر بشی اونم توی روز دوروبر 30 فریم میده :D

موفق باشی^_^

اوکی برم تو شهر ببینم چی یشه:3_grin::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Game World گفته است :

بله ... نمیدونستید ؟؟؟

نه والا:3_grin:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر محترم

بشخصه دنبال این بودم ببینم گراف های انبورد سی پی در گیم ها چه کارایی و فریمی از خودشون بجا میزارن البته بدون رفتن ب سایت های بنچمارک و دست ی هموطنی خودمون!!!

واقعا عالی بود کارتون

کاش فقط میشد کمی اور کرد و در حالت اور Gpu ازش تست هم بزارین

واقعا عالی بود بشخصه خودم یکم امیدوار شدم خصوصا برای bf ,و cod

انشاا.. تست های عالی تر دیگه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rasa.d گفته است :

سلام خدمت استارتر محترم

بشخصه دنبال این بودم ببینم گراف های انبورد سی پی در گیم ها چه کارایی و فریمی از خودشون بجا میزارن البته بدون رفتن ب سایت های بنچمارک و دست ی هموطنی خودمون!!!

واقعا عالی بود کارتون

کاش فقط میشد کمی اور کرد و در حالت اور Gpu ازش تست هم بزارین

واقعا عالی بود بشخصه خودم یکم امیدوار شدم خصوصا برای bf ,و cod

انشاا.. تست های عالی تر دیگه

ممنونم از شما حمزه جان والله در مورد اور کردن این gpu یه ذره شک دارم ... یعنی اینو اورش کنم مشکلی پیش نیاد ؟؟

لینک به دیدگاه

زنده باشی داداش

حقیقت اطلاع خاصی از سی پی های ضریب بسته واسه اور Gpu ندارم

رو 4770k و 3770k رفیقم ک اور کردیم gpu هارو

اینارو نمیدونم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rasa.d گفته است :

زنده باشی داداش

حقیقت اطلاع خاصی از سی پی های ضریب بسته واسه اور Gpu ندارم

رو 4770k و 3770k رفیقم ک اور کردیم gpu هارو

اینارو نمیدونم

واسه منم ضریب بازه 7700k 

میشه از طریق msi afterburner اور کرد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم

من همیشه اور سی پی رو از طریق بایوس مین انجام میدم

لینک به دیدگاه

توی گرافیک انبرد حرف اول واخرو  رم میزنه

ویکسری مدلها عملکردشون بهتره  !!

لینک به دیدگاه

سلام داداش!

بازی کردم رفتم داخل شهر ولی توی شهر گرافیکم کار نمیکنه!

میزنه لود گرافیک 54 درصد ولی سیپیوم 100 درصده بعد فریمم روی 30 قفل میشه حتی 31 هم نمیشه.

هرکار کردم از گرافیک بیش تر از 60-70 تو بازی استفاده نمیکنه داخل شهر.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 23:56:26، sajad564 گفته است :

ببخشید ی سوالی داشتم خدمتتون
بنده کارتم rx460 هستش توی بازی تبلفید1 توی قسمت کمپین روی تنظیمات الترا بین هفتاد تا نود فریم میگیرم توی صحنه های خیلی خیلی شلوغ هم دیگه 65 رو حتما میگیرم ولی توی مولتی پلیر فریم حدود پنجاه هستش و توی صحنه های شلوغ فریم به 30 میرسه رم سیستمم هم 8 هستش کارت گرافیکم از نوع دو گیگ هستش ...خودم احساس میکنم دلیلش این باشه که توی قسمت مولتی رم بیشتر مصرف میشه و از اون طرف کارت گرافیک میخواد از رم برای جبران حافظه استفاده کنه ولی چون بخش عظیمی از رم به بازی اختصاص پیدا کرده به کارت چیزی نمیرسه و فریم افت میکنه...ممنون میشم شما هم نظرتون رو در این مورد بگین...میخواستم مدل چهار گیگ رو بخرم ولی دو به شک شدم که نکنه تاثیری نداشته باشه و صرفا باید مدل قوی تر مث 1050ti رو تهیه کنم

احتمالا باید از سی پی یو باشه چون تو حالت مولتی نیاز بیشتری به پردازش هست سی پی یو کم میاره و به اصطلاح گلوگاه میشه

مدل سی پی یوتون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Cantaver گفته است :

احتمالا باید از سی پی یو باشه چون تو حالت مولتی نیاز بیشتری به پردازش هست سی پی یو کم میاره و به اصطلاح گلوگاه میشه

مدل سی پی یوتون چیه؟

ممنون که جواب دادین(و ممنون از استارتر که جواب ندادن :|)
I5 2500 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

ممنون که جواب دادین(و ممنون از استارتر که جواب ندادن :|)
I5 2500 

من i5 6400 روی 60 فریم بعضی وقتا لگ میزنه. با msi afterburner فریم رو قفل کن رو 50 -40

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، alireza_r15 گفته است :

من i5 6400 روی 60 فریم بعضی وقتا لگ میزنه. با msi afterburner فریم رو قفل کن رو 50 -40

با همین کارت 60 فریم میگیرین؟؟توی مولتی؟؟چه تنظیماتی چه رزولیشنی؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

با همین کارت 60 فریم میگیرین؟؟توی مولتی؟؟چه تنظیماتی چه رزولیشنی؟؟

با gtx 1050 روی high اگه سی پی یو اذیت نکنه 60 فریم هم میده. بله مولتی. 1920x1080

لینک به دیدگاه

سلام داداش خوبی ؟

اتفاقا به خاطر همینه ... Vram شما ۲ گیگ هستش و کم میاره و از رم کمک میگیره و ر شما کم میاره^_^

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 20:23:16، Game World گفته است :

خدا بگم چیکار کنه این وارد کننده هارو 

رم من این مدله 8gb * 2 ddr4 3200 mhz gskill ripjaws v cl15 black  قشنگ یادمه خریدم 600 تومن 5 ماه پیش الان یه رمه 16 گیگ 2400 سینگل و یه برند چرت شده 800 تومن :41_pensive:

آره واقعا بنده یه رم تک هشت گیگ از خارج برام آوردن Kingston Hyper X Fury 2400 میخواستم یه هشت گیگ دیگشم بگیرم دیدم گرون شد یکدفعه! بی خیال شدم. گفتما ایشالا تابستان سال بعد که i5 7600Kگرفتم دوتا رم Trident Z هشت گیگ روش میگیرم !

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

ببخشید دوستان من میخوام (پردازنده مرکزی اینتل سری Coffee Lake مدل Core i5-8400 )  بگیرم و گرافیک آن Intel HD Graphics 630  هست کارم اصلا بازی نیست فقط بورس و وب گردی هست آیا این کارت گرافیک کارم را راه میندازه یعنی نیاز به کارت گرافیک ندارم ... در ضمن رم من (Geil Pristine DDR4 2400MHz CL16 Single Channel Desktop RAM - 8GB) *2 هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kasraaziz گفته است :

ببخشید دوستان من میخوام (پردازنده مرکزی اینتل سری Coffee Lake مدل Core i5-8400 )  بگیرم و گرافیک آن Intel HD Graphics 630  هست کارم اصلا بازی نیست فقط بورس و وب گردی هست آیا این کارت گرافیک کارم را راه میندازه یعنی نیاز به کارت گرافیک ندارم ... در ضمن رم من (Geil Pristine DDR4 2400MHz CL16 Single Channel Desktop RAM - 8GB) *2 هست

نه نیاز ندارید گرافیک آنبرد کافیه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان من چون بودجم به خریدن گرافیک خوب نمیرسه و دلم هم نمیخاد پول بدم و گرافیک بد بگیرم گفتم نظر شما رو بپرسم اگر رم 16 گیگ دو کاناله 3600 هرتز با پردازنده intel core i5 8600k بگیرم که همراه UHD Graphic 630 هم باشه مشکلی برام پیش نمیاد ؟

خیلی ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سینا ابروزن گفته است :

سلام دوستان من چون بودجم به خریدن گرافیک خوب نمیرسه و دلم هم نمیخاد پول بدم و گرافیک بد بگیرم گفتم نظر شما رو بپرسم اگر رم 16 گیگ دو کاناله 3600 هرتز با پردازنده intel core i5 8600k بگیرم که همراه UHD Graphic 630 هم باشه مشکلی برام پیش نمیاد ؟

خیلی ممنون میشم جواب بدید

سلام گرافیک انبرد بازیهاتو با تنظیمات پایین و رزولوشن پایین میتونه اجرا کنه. بازی هایی هم که دوستمون تست کردنون ببین. برای 4 سال پیشه و شاید بازی های روز الان نشه به این راحتی اجراشون کرد 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تست کنید ببینید گرافیک آنبردتون توانایی اجرای فیلم 4k کدک 265 رو داره به صورت روون و بدون لگ اگر 60 فریم هم تست کنید چه بهتر و لطفا میزان درگیری سی پی یو و گرافیک رو هم از تسک منیجر ببرسی کنید.ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام گرافیک انبرد بازیهاتو با تنظیمات پایین و رزولوشن پایین میتونه اجرا کنه. بازی هایی هم که دوستمون تست کردنون ببین. برای 4 سال پیشه و شاید بازی های روز الان نشه به این راحتی اجراشون کرد 

با رم 16 باز هم نمی کشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...