رفتن به مطلب

مشاوره

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید خدمت استاتید محترم و همچنین با تشکر از سایت خوب لیون کامپیوتر

چند تا سوال داشتم : ببخشید زیاده اگر معذرت می خوام .. فقط خواهش به دانش شما نیاز دارم .

این مشخصات سیستم من هست .

I7 6700

RAM DDR4 16G (2*8_DUAL) KINGESTON BUS 2100 DUAL

َASUS MATHERBOARD H110MC SATA 6G USB3

1_می خواستم بگم اول که اگر من همین سه قطعه بخوام بفروشم چقدر قیمت بدم مناسب هست ؟ 

2_اینکه مادربرد من یه مادربرد ساده هست با امکانات معمولی می تونه تو سرعت پردازنده و رم تاثیر داشته باشه برای کارای گیم و رندرهای معمولی تک سکانس .

3_اگر سیستم بفروشم بعد یه مادربرد معمولی با پردازنده Amd Ryzen 1600  که 6 هسته و 12 ترد هست و دوتا رم 8 گیگ باس 3 هزار بخرم تو سرعت سیستمم خیلی تاثیر داره برای گیم و رندر ؟

4_این پردازنده تا چند سال می تونه گیم های جدیدو پشتیبانی کنه ؟ کلا ارتقا بدم خوب هست یا نه مرسی از مشاوره شما

5_ می خواستم گرافیک بخرم بعد دوتا گرافیکو مقایسه می کنم دقیقا مشخصات هم هستن 128 بیت با مموری DDR5 با مثلا فرکانس 1400 مگا هرتز بعد اختلاق قیمت 200 تومان هست تا 700 تومان گرافیک خوب برای گیم چی پیشنهاد می کنید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...