رفتن به مطلب

مشکل عجیب سرعت پایین تر با آنتن خارجی در دانگل E3372 !!!!

POURIA.G
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر

من تقریبا یکی دو ماه پیش یک دانگل E3372 ایرانسل آنلاک شده و یک آنتن خارجی 4G  و یک عدد سیم کارت همراه اول تهیه کردم.

اوایل وقتی با دانگل به تنهایی شروع به دانلود میکردم سرعت دانلود از 2 مگ بیشتر نمیشد اما با متصل کردن آنتن خارجی و پیدا کردن موقعیت مناسب ( رو به روی دکل مخابراتی )  این سرعت به 6 مگ در ثانیه رسید و تا همین چند شب پیش به طور مداوم با همین سرعت در حال دانلود بود.

اما از چند شب پیش به طرز عجیبی سرعت دانلود با آنتن  از 6 مگ سابق به 1 مگ بر ثانیه رسیده ( آنتن در همون موقعیت) و عجیب تر از اون این هستش که وقتی آنتن رو از دانگل جدا میکنم سرعت به 4 الی 5 مگ بر ثانیه بر میگرده و این واقعا برام عجیبه...

خواستم نظر شما عزیزان رو که در این زمینه تجربه ی بیشتری دارید بدونم  و این مشکل به خاطر چی هستش. متشکرم

لینک به دیدگاه

مشکل از خرابی دکلی که بهش متصل میشدم بود و کلا ارسال سیگنال 4G در اون دکل با مشکل مواجه شده...

متشکرم از تمام دوستانی که این مطلب رو باز کردن و جوابی ندادن و باعث شدن که خودم روی پای خودم وایستم و مشکلم رو حل کنم :4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، POURIA.G گفته است :

مشکل از خرابی دکلی که بهش متصل میشدم بود و کلا ارسال سیگنال 4G در اون دکل با مشکل مواجه شده...

متشکرم از تمام دوستانی که این مطلب رو باز کردن و جوابی ندادن و باعث شدن که خودم روی پای خودم وایستم و مشکلم رو حل کنم :4_joy::4_joy:

دکل رو درست کردی مشکلت حل شده؟!:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

دکل رو درست کردی مشکلت حل شده؟!:4_joy:

نه داداش آنتن رو بردم گذاشتم به سمت یه دکل دیگه  از یه پنچره دیگه حالا دارم شیره اون  دکل  رو میکشم :4_joy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...