رفتن به مطلب

موس و کیبورد از برند ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، تجربه های شخصی خودتون رو در مورد موس و کیبوردهای برند ایسوس مطرح کنید . 

(خصوصا موس و کیبورد ایسوس سربروس) 

ممنونم .

لینک به دیدگاه

من کیبرد سربروس دارم عالی وهمه چی تمومه وخوش قیمت 170 تومن خریدم تابستون اما الآن بالا200 شده ولی در کل خیلی خوب وزیبا وباکیفیت ساخت بالاس اما تعریف خوبی از موسش نشنیدم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

من کیبرد سربروس دارم عالی وهمه چی تمومه وخوش قیمت 170 تومن خریدم تابستون اما الآن بالا200 شده ولی در کل خیلی خوب وزیبا وباکیفیت ساخت بالاس اما تعریف خوبی از موسش نشنیدم.

ممنونم دوست عزیز، 

بیشتر گیم بازی میکنید یا برنامه نویسی ؟ 

حروف فارسی روش حک شده ؟

از موسش چی شنیدین ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mbar گفته است :

ممنونم دوست عزیز، 

بیشتر گیم بازی میکنید یا برنامه نویسی ؟ 

حروف فارسی روش حک شده ؟

از موسش چی شنیدین ؟

گیمرم وتوی مدت 4ماهی که تو تابستون واوایل مهر باهاش بازی میکردم هیچ نقص ومشکلی حس نکردم الآن دیگه نمیرسم.اما درکل کیفیت ساختش خوبه وبالاس وحروف فارسی هم داره یه نمونه با حروف عربیش هم بود وشاید هست تو بازار واینکه بله حک شده.موسش رو یکی از دوستان تو همینجا یه تاپیکی که یادم نیس کجا بود میگفتن راضی کننده نبوده.من گرین گیمینگ رو دارم بد نیست کار راه بندازه اما زیبایی داره نورپردازیش و اینش خوبه.درکل من از خرید کیبردش تو اون رنج قیمتی پشیمون نیستم اما الآن گرون شده خیلی.البته به نسبت اگه سایر برندا هم گرون شدن باز انتخاب خوبیه طبیعتا.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

گیمرم وتوی مدت 4ماهی که تو تابستون واوایل مهر باهاش بازی میکردم هیچ نقص ومشکلی حس نکردم الآن دیگه نمیرسم.اما درکل کیفیت ساختش خوبه وبالاس وحروف فارسی هم داره یه نمونه با حروف عربیش هم بود وشاید هست تو بازار واینکه بله حک شده.موسش رو یکی از دوستان تو همینجا یه تاپیکی که یادم نیس کجا بود میگفتن راضی کننده نبوده.من گرین گیمینگ رو دارم بد نیست کار راه بندازه اما زیبایی داره نورپردازیش و اینش خوبه.درکل من از خرید کیبردش تو اون رنج قیمتی پشیمون نیستم اما الآن گرون شده خیلی.البته به نسبت اگه سایر برندا هم گرون شدن باز انتخاب خوبیه طبیعتا.

موفق باشید

ممنونم دوست خوبم، 

هر چی میخوام پست هاتو لایک کنم، نمیشه، نمیدونی دلیل چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mbar گفته است :

ممنونم دوست خوبم، 

خاهش میکنم.

لطف دارید راسش شاید چون کاربر تازه وارد هستید اینطوریه.اطلاع دقیق ندارم.من بدون مشکل پست شمارو لایک کردم.احتامل زیاد بخاطر همونه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

خاهش میکنم.

لطف دارید راسش شاید چون کاربر تازه وارد هستید اینطوریه.اطلاع دقیق ندارم.من بدون مشکل پست شمارو لایک کردم.احتامل زیاد بخاطر همونه.

خیلی ممنونم، 

آره دیگه تازه کاریم، شاید به خاطر همین باشه . 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mbar گفته است :

ممنونم دوست خوبم، 

تعداد ارسال های شما باید بالا 50 عدد باشه تا بتونید لایک کنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

تعداد ارسال های شما باید بالا 50 عدد باشه تا بتونید لایک کنید

ممنونم، 

پس خیلی تازه کاریم .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mbar گفته است :

ممنونم، 

پس خیلی تازه کاریم .

خواهش میکنم 

کم کم راه می افتید

لینک به دیدگاه

از نظر کیفیت ساخت موس های ایسوس زیاد جالب نیست. پیشنهاد من برای موس برند Logitech هست که ثابت کرده بهترین موس های را تولید می کنه و برای کیبورد هم بهتره سراغ Corsair و Cooler Master یا SteelSeries برید.

لینک به دیدگاه

من به برند ایسوس علاقه دارم، و بعد از اون لوجیتک . 

حال با این شرایط موس و کیبورد از برند لوجیتک معرفی کنید (برای تایپ و برنامه نویسی خوب باشه، کلیدهای مولتی مدیا داشته باشه، برای گیم هم خوب باشه، گیمر حرفه ای نیستم، وایرلس هم پیشنهاد ندید)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mbar گفته است :

من به برند ایسوس علاقه دارم، و بعد از اون لوجیتک . 

حال با این شرایط موس و کیبورد از برند لوجیتک معرفی کنید (برای تایپ و برنامه نویسی خوب باشه، کلیدهای مولتی مدیا داشته باشه، برای گیم هم خوب باشه، گیمر حرفه ای نیستم، وایرلس هم پیشنهاد ندید)

موس: Logitech G502 Proteus Spectrum 

کیبورد: Logitech G810 Orion Spectrum  یا اگر به نور پردازی RGB علاقه ای ندارید Logitech g610 Orion Red هر دو کیبورد های عالی و دارای سوئیچ های مکانیکی Romer G هستند.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

موس: Logitech G502 Proteus Spectrum 

کیبورد: Logitech G810 Orion Spectrum  یا اگر به نور پردازی RGB علاقه ای ندارید Logitech g610 Orion Red هر دو کیبورد های عالی و دارای سوئیچ های مکانیکی Romer G هستند.

خیلی ممنونم، موس قشنگ و خوب بود،  ولی کیبردهارو نپسندیدم، اگر امکانش هست، موس و کیبرد از برند ایسوس هم معرفی کنید (بیشتر قطعاتم رو از برند ایسوس گرفتم، برای همین میخوام کامل ست شن)

کیبورد مکانیکی یعنی چی ؟ مگه این معمولی ها چه نوعی هستن ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام در مورد موس باید بگم زیر 200 تومن فقط سری Bloody انصافا همه چیزشون اوکیه من خودم موس میگرفتم نهایت کاری که برا بنده میکردن تا قرقره هاشون از کار بیفته 2 ماه بود تعداد ساعت زیادی پای کامپیوترم و بازی هم زیاد میکنم اما این موس های Bloody من پارسال حدود 16 ماه پیش دو تا گرفتم برای خودم اخ نگفتن مثل روز اولن برای دوستامم بالای 15 تا گرفتم یکی از دوستامم گیم نت داره 12 تا گرفت هر موقع منو میبینه کلی تشکر میکنه چون خرابی موس تو مغازه اش به ستوه اورده بودش اما الان خیلی وقته یدونه هم خراب نشده و کلی هم مشتری داره که راضین تازه از سری های ارزون قیمتشم گرفته 

در مورد کیبورد هم من از لاجیتک استفاده میکنم و اوکیه 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mbar گفته است :

خیلی ممنونم، موس قشنگ و خوب بود،  ولی کیبردهارو نپسندیدم، اگر امکانش هست، موس و کیبرد از برند ایسوس هم معرفی کنید (بیشتر قطعاتم رو از برند ایسوس گرفتم، برای همین میخوام کامل ست شن)

کیبورد مکانیکی یعنی چی ؟ مگه این معمولی ها چه نوعی هستن ؟

داداش کیبورد و موس های ASUS کیفیت ساختشون پایینه نخر :| به نسبت پولی که بابتشون میدی از برند های دیگه مثل Cooler Master، Logitech و Corsair عقب تر هستند.

کیبورد های مکانیکی به طور خلاصه، کیبورد های هستند که برای هر کلید مجزا سوئیچ جداگانه و از نوع مکانیکی دارند، برتری های خیلی زیادی هم نسبت به کیبورد های معمولی دارند خصوصا برای تایپ و برنامه نویسی و البته گیم خیلی مناسب و لذت بخش هستند. 

من نمیتونم خوب توضیح بدم پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کن و حتما هر کیبوردی میخری مکانیکی باشه چون واقعا لذت و کیفیت خاصی داره 

لینک مطلب: https://intotech.ir/6863

این کیبورد های لاجیتک که بهت گفتم کیفیت ساخت بالا و سوئیچ های خیلی خوبی دارند. نور پردازی کیبرد های لاجیتک به علت سوئیچ های Romer G از برند های دیگه زیبا تره(نور از وسط کلید ها میاد).  اینارو نخوای باید بری سراغ Cooler Master، مدل Cooler Master Masterkeys Pro L را بررسی کن که با سوئیچ های Cherry MX عرضه میشه که با کیفیت ترین سوئیچ های مکانیکی دنیا هستند.(کیبرد فعلی خودم، مهشره)

COUGAR 700K هم هست که سوئیچ های Cherry MX داره و خوبه. 

اگر دقت کنی کیبورد های ASUS هم قیمت سوئیچ هاشون KaiHua هست که در واقع کپی چینی ها از Cherry Mx های ساخت آلمان هستند.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، nima19 گفته است :

دوست عزیز سلام در مورد موس باید بگم زیر 200 تومن فقط سری Bloody انصافا همه چیزشون اوکیه من خودم موس میگرفتم نهایت کاری که برا بنده میکردن تا قرقره هاشون از کار بیفته 2 ماه بود تعداد ساعت زیادی پای کامپیوترم و بازی هم زیاد میکنم اما این موس های Bloody من پارسال حدود 16 ماه پیش دو تا گرفتم برای خودم اخ نگفتن مثل روز اولن برای دوستامم بالای 15 تا گرفتم یکی از دوستامم گیم نت داره 12 تا گرفت هر موقع منو میبینه کلی تشکر میکنه چون خرابی موس تو مغازه اش به ستوه اورده بودش اما الان خیلی وقته یدونه هم خراب نشده و کلی هم مشتری داره که راضین تازه از سری های ارزون قیمتشم گرفته 

در مورد کیبورد هم من از لاجیتک استفاده میکنم و اوکیه 

سلام دوست خوبم، ممنونم . 

تا به حال موس از همه برندها تست کردین؟ خرابی دو سه ماهه موس، برای موس های ارزون قیمت اتفاق می افته، نه موس های رده بالا فعلی بازار (رنج قیمتی بالای 150 تومن)، انصافاً مگه چکار میکنی باهاشون ؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

ممنونم دوست عزیز، بایت وقتی که گذاشتی . 

نظرت درباره این موس چیه : https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس/asus/موس-گیمینگ-ایسوس-rog-strix-evolve.html#product.info.description

از موس لوجیتکی که در بالا بهم معرفی کردی، خیلی خوشم اومد، ولی از کیبوردها نه . 

از برند لوجیتک، کولر مستر، موس و کیبورد در کنار هم، داخل یک پک، و کیبورد جداگونه از برند لوجیتک معرفی هم کن (نوشته فارسی روی کیبورد حک شده باشه، بهتره، ظاهر خوبی هم داشته باشه، RGB بودن مهم نیست، تک رنگ یا دو رنگ هم باشه، خوبه)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mbar گفته است :

سلام دوست خوبم، ممنونم . 

تا به حال موس از همه برندها تست کردین؟ خرابی دو سه ماهه موس، برای موس های ارزون قیمت اتفاق می افته، نه موس های رده بالا فعلی بازار (رنج قیمتی بالای 150 تومن)، انصافاً مگه چکار میکنی باهاشون ؟

درود دوست عزیز بنده علاوه بر کار طراحی سایت بازی هم زیاد میکنم  البته نگفتم موس های رده بالا زود خراب میشن اونجا منظورم موس های تا 50 تومن بود 

رده بالا موس خیلی داشتم درسته موس bloody با موس های ریزر قابل مقایسه نیست (( البته مقایسش اشتباس شما باید هزینه ای که میدید رو هم به حساب بیارید)

به جز موس های الکی که داشتم بنده از موس های زیر هم استفاده کردم 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-ریزر-naga-chroma-75.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-رپو-v310-usb-rgb-8200-dpi-dota2-76.html

الان هم این سه موس رو دارم 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-لاجیتک-g402-35.html

https://lioncomputer.ir/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-ایفورتک-tl80-24.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/موس-گیمینگ-ای-فورتک-al90-99.html

به جرات میگم موس های bloody فقط کمی از ریزره کیفیتشون پایین تر بود اونم تازه با این اختلاف قیمت اصلا به صرفه نیست 

ویرایش شده توسط nima19
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...