رفتن به مطلب

گیرین RGB کیت

Recommended Posts

در 21 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

با عرض پوزش از صاحب تاپیک

این فن ها چطوره ؟ مخصوصا نوع بلبرینگی ژاپنی

http://digik.ir/فن-fan-main/FAN-Without-heatsink/فن-12-سانتی-متری-220-ولت

digik.ir/فن-fan-main/FAN-Without-heatsink/فن-12-سانتی-متری-12-ولت

دوست عزیز، برندهای ناشناخته ای هستن، و به نظر من به اندازه قیمتشون کارایی میدن، 

گارانتی رو هم مدنظر قرار بدید، گارانتی این دو فن چه شرکتیه ؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

این فن با مدل GF120-FSB چه تفاوتی داره؟

تو این جدول می تونید مقایسه این دو مدل فن رو مشاهده کنید: 

5a3d465e27990_GREENFAN.thumb.PNG.3bb913604241c97ab3f4c844bcfab286.PNG

البته در مدل GF120-HAF ابعاد اندازه هسته و سیم پیچ ها و مگنت تقریباً دو برابر شده تا علیرغم افزایش سرعت چرخش، هسته با دمایی به مراتب کمتر کار کنه و عمر فن حتی در بدترین شرایط حرارتی  کاهش پیدا نکنه.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

مسئولین گرین، که از این فن خیلی تعریف میکنن. و حتماً نسبت به تولیدات قدیم خیلی بهتر شده .

حتما بهتره

می دونید گیرین چه عنوانی رو داره از نظر من البته 

ما همه می دونیم قوی ترین cpu در حال حاضر اینتل core i9

حتی در مقابل رایزن AMD 

ولی وقتی یه نگاه به قیمت و یه مقایسه قدرت می کنیم 

می بینیم ای ام دی خیلی سر تره 

مثل گیرین و کورسیر درسته کورسیر قوی ترینه

ولی گیرین بهتره  آخه قیمت حرف اول رو می زنه ?

هر چقدر هم پول مهم نباشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

آریا کامپیوتر موجود داره

کیت سه فنش حدود 340 خورده بود دو سه روز پیش قیمت کردم

termaltake riing rgb

ندیدم با این حال درسته خیلی زیبا هستن 

ولی این قیمت برای من که سیستم حرفه ای 

ندارم زیاده :|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

فن دیپکول xfan/l خریدم با نوار rgb 5050

فن هارو دونه ای 22 از دیجی کالا سفارش دادم

در فروم هست آموزش کامل ساختش بگردید پیدا میکنید

ممنون بزار ببینم چیکار می کنم:x

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

تو این جدول می تونید مقایسه این دو مدل فن رو مشاهده کنید: 

5a3d465e27990_GREENFAN.thumb.PNG.3bb913604241c97ab3f4c844bcfab286.PNG

البته در مدل GF120-HAF ابعاد اندازه هسته و سیم پیچ ها و مگنت تقریباً دو برابر شده تا علیرغم افزایش سرعت چرخش، هسته با دمایی به مراتب کمتر کار کنه و عمر فن حتی در بدترین شرایط حرارتی  کاهش پیدا نکنه.

این مدل فن چرا RGB نیست:3_grin:

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Shadowlessman گفته است :

ندیدم با این حال درسته خیلی زیبا هستن 

ولی این قیمت برای من که سیستم حرفه ای 

ندارم زیاده :|

راستش خوشگلن ولی گرونن!!!!

من تک رنگش که روی رادیات termaltake riing silent 12 red بود خردیمش نزدیک 170

البته یکم تصویر بد شد و خوشگل تر از این حرفاس و اصلا صدایی نداره حتی روی دور 1200

photo_2017-12-23_11-18-57.jpg

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/01, 20:53:06، Ali Subi گفته است :

اره الان دیدم اریا فقط مدل پرمیوم ادیشن رو موجود داره 400 تومن.
اگر میتونی تماس بگیر با شرکت گارانتی کنندش بپرس کی بار میارن صبر کن ارزشش رو داره.

یاد شعار سایپا و ایران خودرو افتادم.:8_laughing:

آقا علی شما که کلا از گرین متنفرین ! داخل همه پستاتون زدید تو سر گرین ! من نمیگم گرین خیلی خوبه ولی اینقدر هم که میزنن تو سرش بد نیست !

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

آقا علی شما که کلا از گرین متنفرین ! داخل همه پستاتون زدید تو سر گرین ! من نمیگم گرین خیلی خوبه ولی اینقدر هم که میزنن تو سرش بد نیست !

عاقا خونسردی خودتو حفظ کن عشقم:x

خو برند خوب یه حس خوب داره که بعدش دیگه حاضر نمی شی چیز دیگری رو قبول کنی :3_grin:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Shadowlessman گفته است :

عاقا خونسردی خودتو حفظ کن عشقم:x

خو برند خوب یه حس خوب داره که بعدش دیگه حاضر نمی شی چیز دیگری رو قبول کنی :3_grin:

من‌ طرفدار بیشتر برند ها هستم و هر برند رو سعی میکنم تست بزنم . گیگا و ایسوس رو تست زده بودم رفتم سر ام اس ای و فن ترمالتیک هم تست بزنم گرین هم تا به حال تست نزده بودم پاورش رو که یکی بمن پیشنهاد داد استفاده اش کردم ولی اونجوری که میگفت خوب نبود چون یه بار رفت گارانتی . ولی اونقدر که ازش انتظار میره خوب نیست ولی ایتقدر هم که دوستان تو این فروم میزنن تو سرش بد نیست !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

من‌ طرفدار بیشتر برند ها هستم و هر برند رو سعی میکنم تست بزنم . گیگا و ایسوس رو تست زده بودم رفتم سر ام اس ای و فن ترمالتیک هم تست بزنم گرین هم تا به حال تست نزده بودم پاورش رو که یکی بمن پیشنهاد داد استفاده اش کردم ولی اونجوری که میگفت خوب نبود چون یه بار رفت گارانتی . ولی اونقدر که ازش انتظار میره خوب نیست ولی ایتقدر هم که دوستان تو این فروم میزنن تو سرش بد نیست !

من همیشه گیرین بوده مشکلی هم تا الان خدا رو شکر نداشتم.:21_kissing_closed_eyes:

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Shadowlessman گفته است :

من همیشه گیرین بوده مشکلی هم تا الان خدا رو شکر نداشتم.:21_kissing_closed_eyes:

بنده الان پاور ، کیس و اسپیکرم گرینه غیر از پاور که یک بار رفته گارانتی با هیچ کدومشون هیچ مشکلی نداشتم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

آقا علی گلمون خوشبختانه با بقیه گارانتی ها سر کار نداشتن که ببینن چه به سر مشریانشون میارن. یه گارانتی هست دیگه خیلی مشهوره همه میشناسن نمیخوام اسم ببرم به هیچ وجه قبول نمیکنه تعویض کنه فقط تعمیر ! حتی اگه نزدیک یه سال به طول بینجامد!

لینک به دیدگاه

سلام اقای سیگال،مخلصیم

یه لامپ 220 ولت حبابی بذار تو کیست 

خاص ترین کیس دنیا نصیبت میشه

کسی جرات نمیکنه توشا ببینه:D

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

نمیخوام اسم ببرم

آواژنگ رو میفرمایند به احتمال زیاد

تعویض یا نمیکنن یا با یه مدل بی سر و ته کارکرده تعویض میکنن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

آقا علی گلمون خوشبختانه با بقیه گارانتی ها سر کار نداشتن که ببینن چه به سر مشریانشون میارن. یه گارانتی هست دیگه خیلی مشهوره همه میشناسن نمیخوام اسم ببرم به هیچ وجه قبول نمیکنه تعویض کنه فقط تعمیر ! حتی اگه نزدیک یه سال به طول بینجامد!

منم موافقم.مشتری مداری گرین یکی از حُسن های خوب گرینه.(به شرطی بچه های گرین همینطور بمونن:D)

پنل جلوی کیس من تو حمل و نقل پست شکست ولی با کمال تعجب بچه های گرین تعویض کردن با هزینه پست خودشون:)کولر بوفالو من فنش صدا میداد برام کلا تعویضش کردن!خلاصه ک از گارانتی این شرکت نگم برات

در رابطه به پاورت دادا خرابی تو همه برند ها هست.الان پاور سیستم خودم 650 ocpt جدید گرینه ک واقعا عالیه.کیفیت کابل ها خوب.کابل ها همه فلت.طول کابل ها بلند.گارانتی بلند مدت!دیگه چی میخوای؟:D

خب از بحث اصلی دور نشیم این فن های جدید گرین ک تازه معرفی کردن فوق العاده پر قدرت و ساکتن!من خودم الان فن های کیسم Cooler master jetflo هستن با اینکه قیمتش هم بالاس ولی بینهایت صدا داره اصلا عصبیم کرده.رو دور 900 هم صدا داره!!!!

امیدوارم گرین از این فن های جدیدش مدل RGB بزنه ک مث سایر شرکت ها مث TT.Nzxt.coolermaster.corsair بشه و عقب نمونه

ویرایش شده توسط ali.king
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

سلام اقای سیگال،مخلصیم

یه لامپ 220 ولت حبابی بذار تو کیست 

خاص ترین کیس دنیا نصیبت میشه

کسی جرات نمیکنه توشا ببینه:D

آقا جواد فکر کنم ایشون دیگه فن ایر فلو بهترین برند به کارشون نخوره !!!مجبور هستن فن کارگاهی بذارن جلو و عقب کیسشون ! راستی فکری هم به خاطر گرم شدن و آب شدن ای سی ها کردین ؟با ما در میون بذارین لطفا

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

منم موافقم.مشتری مداری گرین یکی از حُسن های خوب گرینه.(به شرطی بچه های گرین همینطور بمونن:D)

پنل جلوی کیس من تو حمل و نقل پست شکست ولی با کمال تعجب بچه های گرین تعویض کردن با هزینه پست خودشون:)کولر بوفالو من فنش صدا میداد برام کلا تعویضش کردن!خلاصه ک از گارانتی این شرکت نگم برات

در رابطه به پاورت دادا خرابی تو همه برند ها هست.الان پاور سیستم خودم 650 ocpt جدید گرینه ک واقعا عالیه.کیفیت کابل ها خوب.کابل ها همه فلت.طول کابل ها بلند.گارانتی بلند مدت!دیگه چی میخوای؟:D

خب از بحث اصلی دور نشیم این فن های جدید گرین ک تازه معرفی کردن فوق العاده پر قدرت و ساکتن!من خودم الان فن های کیسم Cooler master jetflo هستن با اینکه قیمتش هم بالاس ولی بینهایت صدا داره اصلا عصبیم کرده.رو دور 900 هم صدا داره!!!!

امیدوارم گرین از این فن های جدیدش مدل RGB بزنه ک مث سایر شرکت ها مث TT.Nzxt.coolermaster.corsair بشه و عقب نمونه

شاید شانس من بوده یه بار رفتم تعمیرات گرین یه پیچ ساده کیس z4 می خواستم 2 هزار تومان پام آب خورد آخر هم مثل پیچ اصلیش نشد ولی از جناب موسوی که در این انجمن حضور دارند سپاس گذارم بابت پاسخ گویی شون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali.king گفته است :

شما فن های جدید گیرین رو تست کردید ؟ 

اگه ارزشش رو داره همونطور که آقای موسوی فرمودند RGB همین مدل فن در راه من منتظر بمونم -_-

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

راستش خوشگلن ولی گرونن!!!!

من تک رنگش که روی رادیات termaltake riing silent 12 red بود خردیمش نزدیک 170

البته یکم تصویر بد شد و خوشگل تر از این حرفاس و اصلا صدایی نداره حتی روی دور 1200

photo_2017-12-23_11-18-57.jpg

ترمال رینگ یکم گرونه  برای من 

من ۴ تا فن لازم دارم اگه بخوام این مدل بردارم 

خیلی زیاد می شه :o

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Shadowlessman گفته است :

ترمال رینگ یکم گرونه  برای من 

من ۴ تا فن لازم دارم اگه بخوام این مدل بردارم 

خیلی زیاد می شه :o

با رادیاتش 160تومن شد . فکر کنم نزدیکای 60 70 تومن فنش میشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Shadowlessman گفته است :

شما فن های جدید گیرین رو تست کردید ؟ 

اگه ارزشش رو داره همونطور که آقای موسوی فرمودند RGB همین مدل فن در راه من منتظر بمونم -_-

یکی از آشنایان خریده بود و راضی بود.مشخصات خودش گویای همه چیز هست دادا

شما تو رویا ببینی ک فن 24تومن بخری و 80cfm داشته باشه یا 2100rpm سرعت چرخش داشته باشه9_9تازه بهتر از اون نهایت 25db نویز داشته باشه!!ولی فن های گرین این قابلیت ها رو داره .فقط حیففف ک RGB نیس

امیدوارم بچه های گرین اگه مدل RGB این فن رو زدن مث سری قبل یه دور SMD نپیچن دور فن.حداقل مث کولر مستر یا کورسیر چندتا ال ای دی تو مرکز فن بذارن خیلی زیبا تر میشه مث مدل جدید کولر مستر دقیقا

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Shadowlessman گفته است :

اگه ارزشش رو داره همونطور که آقای موسوی فرمودند RGB همین مدل فن در راه من منتظر بمونم -_-

به نظرم ارزش داره منتظر بمونی ! چون هم قیمتش مناسبه و هم کیفیتش . اگر خیلی خوره ی rgbهستید میتونید داخل این مدت همون نوارsmdرو بپیچید دور فناتونولی دیگه اینطوریم نیستی دیگه ! یکم منتظر بمون !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

به نظرم ارزش داره منتظر بمونی ! چون هم قیمتش مناسبه و هم کیفیتش . اگر خیلی خوره ی rgbهستید میتونید داخل این مدت همون نوارsmdرو بپیچید دور فناتونولی دیگه اینطوریم نیستی دیگه ! یکم منتظر بمون !

نه اونقدر دیگه :8_laughing: ولی  منتظر می مونم مهم نیست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali.king گفته است :

یکی از آشنایان خریده بود و راضی بود.مشخصات خودش گویای همه چیز هست دادا

شما تو رویا ببینی ک فن 24تومن بخری و 80cfm داشته باشه یا 2100rpm سرعت چرخش داشته باشه9_9تازه بهتر از اون نهایت 25db نویز داشته باشه!!ولی فن های گرین این قابلیت ها رو داره .فقط حیففف ک RGB نیس

امیدوارم بچه های گرین اگه مدل RGB این فن رو زدن مث سری قبل یه دور SMD نپیچن دور فن.حداقل مث کولر مستر یا کورسیر چندتا ال ای دی تو مرکز فن بذارن خیلی زیبا تر میشه مث مدل جدید کولر مستر دقیقا

خیلی مخلصیم علی جان، 

حرف حساب هم جواب نداره، حرف دل همه رو گفتی، آقایون سیاره سبز پیگیر باشین لطفاً . 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...