رفتن به مطلب

راهنمایی خرید موس وایرلس گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام یه موسوایرلس از برند ایفورتک واسه گیم بخرم اما چیز خاصی پیدا نمیکنم تو همه سایتا ناموجود زدن ...مثل این مدلا

A4tech Bloody Gaming Gear R8A

A4TECH Bloody R30

A4TECH BLOODY R3 -Mouse

بودجه 150-200تومن

خودم چند ساله الان Blody v7سیمی  رو دارم عالیه. .برندای دیگه مدلای وایرلسشون قیمتاشون بالاس. اما مدلای  ایفورتک هم خوش قیمتن هم با کیفیت

اگه کسی سایتی یا جایی سراغ داره ک اینارو موجود داشته باشه خصوصا مدل اولی r8a  یا از سایر برندا مدل خوش قیمت  اگه هست ممنون میشم اطلاع بده

لینک به دیدگاه

معمولا موس های وایرلس لگ و پرش زیاد دارن مخصوصا برای گیم

بجز چند مورد از برندهای معروف که خب قیمت بالایی هم دارن 

فکر نمیکنم موس های وایرلس گیمینگ زیر 300تومان اصلا کیفیت مناسب داشته باشند 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

سلام

این سایتها قبلا بررسی شده اگه با دقت هر دوتا لینکی که دادی رو ببینی زده موجود نمی باشد!

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر عزیز، 

دوستان نظرتون درباره موس ایسوس سربروس چیه ؟

لینک به دیدگاه

شدیدا توصیه میکنم تو این رنج قیمت اصلا و ابدا دنبال موس بیسیم گیمینگ نباشی که لگ و پرش ارتباطیش بیچاره کننده است

کلا پول ریختن دور هست

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

شدیدا توصیه میکنم تو این رنج قیمت اصلا و ابدا دنبال موس بیسیم گیمینگ نباشی که لگ و پرش ارتباطیش بیچاره کننده است

کلا پول ریختن دور هست

والا من که ریویو همین Bloody R8A رو تو یوتیوب میدیدم طرف بدون لگ و پرش و مشکل خاصی داشت بازی میکرد

https://www.youtube.com/watch?v=3KpN2zxHClQ

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

والا من که ریویو همین Bloody R8A رو تو یوتیوب میدیدم طرف بدون لگ و پرش و مشکل خاصی داشت بازی میکرد

میتونه تبلیغ باشه. کلا زیر ۴۰۰تومان وایرلس برای گیمینگ اصلا با کیفیت نیست

میتونین دست دوم ریزر یا استیل سریز بگیرین 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Vikings گفته است :

وجهه تبلیغش به کنار که یکی از دوستان اشاره کردن ، وقتی پای موس بیسیم کلا میاد وسط یه پای یه سری فاکتور مهم دیگه هم میاد وسط که شاید تو سیمی یا کلا مطرح نباشه یا کم مطرح باشه

مسائلی مثل : شارژدهی موس وایرلس ، نوع و دقت سنسور ، تاثیر پذیری از interference یا همون تداخلات wifi ، بحث click latency ، برنامه ای که اون موس به عنوان utility در اختیار کاربر قرار میده برا مثلا تعریف چند کلید ماکرو و ...

با همه تفاسیر بالا اصلا پیشنهاد نمیکنم به طور کلی موس بیسیم گیمینگی به جز برند Razer و Logitech (بالخص برند دوم) رو انتخاب کنی

g900 رو یکی از بچه های فروم همسایه گذاشته بود 400 تومن یه هفته پیش . دنبال یه همچین پیشنهاداتی باش

تو رنج قیمت 200 اصلا و ابدا سراغش نرو

لینک به دیدگاه

نظر دوستان رو تایید می کنم....موس وایرلس قیمت  پایین نگیر...در کل سراغ موس بیسیم نرو....همون سیمی رو نگه دار....دلت رو نزنه....

لینک به دیدگاه

سلام.

حدود نه ماهه که R30 رو خریدم.

قبلش 3 تا دیگه هم خریدم برای دوستانم.

همگی راضی بوده و هستیم.

مشکل لگ رو داره بله داره ولی راه حلش نزدیک کردن دانگل به موسه که خود شرکت یه اکستندر تو جعبه گذاشته برای همین قضیه. من قبلا به پشت کیس وصل کرده بودم تقریبا قطع میشد از لگ گذشته بود.
بعد که دانگل رو به موس نزدیک کردم کاملا عالی شد لگ بی نهایت کم داره. تاخیر و ... تقریبا نداره.

جالبه تو دسکتاپ بعضی وقتا لگ میزنه ولی تو بازی که من روزی بالای 6 بازی دوتا دو بازی میکنم یه بارم تا حالا لگ نزده. کال اف هم بازی میکنیم هم من و هم دوستی که براش r30 خریدم تا حالا مشکل لگ تو بازی نه من دیدم نه اون.

ولی از خوبیاش میشه به قیمت بی نهایت عالیش اشاره کرد. ارگونومیک دقیقا دث ادر ریزر هس یکی از خوش دست ترین موس ها این رو دقیقا از رو اون کپی کردن! قابلیت برنامه ریزی و تغیر پروفایل با یه کلیک. باتری نگه داشتن عجیب غریب! من هفته ای دو بار نهایت شارژش میکنم کامپیوتر من از 24 ساعت بالای 15 ساعت روشن هست. غیر از اون فست شارژه و با 2 ساعت زیر شارژ بودن این مقدار شارژ نگه میداره. باتریشم داخلیه.
بازم بخام موس تو این قیمت بخرم بی شک همین رو میخرم.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

حدود نه ماهه که R30 رو خریدم.

قبلش 3 تا دیگه هم خریدم برای دوستانم.

همگی راضی بوده و هستیم.

مشکل لگ رو داره بله داره ولی راه حلش نزدیک کردن دانگل به موسه که خود شرکت یه اکستندر تو جعبه گذاشته برای همین قضیه. من قبلا به پشت کیس وصل کرده بودم تقریبا قطع میشد از لگ گذشته بود.
بعد که دانگل رو به موس نزدیک کردم کاملا عالی شد لگ بی نهایت کم داره. تاخیر و ... تقریبا نداره.

جالبه تو دسکتاپ بعضی وقتا لگ میزنه ولی تو بازی که من روزی بالای 6 بازی دوتا دو بازی میکنم یه بارم تا حالا لگ نزده. کال اف هم بازی میکنیم هم من و هم دوستی که براش r30 خریدم تا حالا مشکل لگ تو بازی نه من دیدم نه اون.

ولی از خوبیاش میشه به قیمت بی نهایت عالیش اشاره کرد. ارگونومیک دقیقا دث ادر ریزر هس یکی از خوش دست ترین موس ها این رو دقیقا از رو اون کپی کردن! قابلیت برنامه ریزی و تغیر پروفایل با یه کلیک. باتری نگه داشتن عجیب غریب! من هفته ای دو بار نهایت شارژش میکنم کامپیوتر من از 24 ساعت بالای 15 ساعت روشن هست. غیر از اون فست شارژه و با 2 ساعت زیر شارژ بودن این مقدار شارژ نگه میداره. باتریشم داخلیه.
بازم بخام موس تو این قیمت بخرم بی شک همین رو میخرم.

موفق باشید دوست من.

سلام ممنون ..عزیز اگه ممکنه یه پ خ بهم بده کارت داشتم نتونستم بهت پ خ بدم..ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...