رفتن به مطلب

لیزیک چشم

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان و گرامیان ارجمند بویژه فرهیختگان پزشکی  فروم

درمورد لیزیک چشم میخاستم سوالاتی بکنم چون چشمام داره نمره ش به یک نزدیک تر میشه!!

فکرمیکنم فیفا بازی کردن زیاد هم خیلی تاثیر گذاشته روشD

اولا میخام بدونم چندمدل لیزیک داریم

و نوع لیزیک به چشم بستگی داره یا چیز دیگه؟؟

عوارضش چیه؟

دوتا از فامیلامون لیزیک کردن حدود 10 سال پیش و هیچ اتفاقی براشون نیوفتاده درضمن

هزینه ش چقدر درمیاد

جای معتبر تو اصفهان یا تهران؟

ممنون میشم هر اطلاعاتی دارین اینجا به اشتراک بذارین

لینک به دیدگاه

آقا نکن. شما پروفسور ها رو نگا کن همه عینکی هستن. حتما یه چیزی میدونن دیگه. من هم 10 سال پیش که میخاستم از دبیرستان برم دانشگاه خیلی شوق این کارو داشتم خدا رو شکر اطرافیانم منصرفم کردن.

لینک به دیدگاه

این عمل جراحی در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و الان تقریبا به عملی سرپایی بدون درد و بدون کوچکترین ریسک تبدیل شده.

پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کنید:

https://americanrefractivesurgerycouncil.org/lasik-safe-need-know/

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

آقا نکن. شما پروفسور ها رو نگا کن همه عینکی هستن. حتما یه چیزی میدونن دیگه. من هم 10 سال پیش که میخاستم از دبیرستان برم دانشگاه خیلی شوق این کارو داشتم خدا رو شکر اطرافیانم منصرفم کردن.

والا هنوز قطعی نیستم

اگ منطق بگه خوب نیست نمیکنم

بازم تشکر

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

این عمل جراحی در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و الان تقریبا به عملی سرپایی بدون درد و بدون کوچکترین ریسک تبدیل شده.

پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کنید:

https://americanrefractivesurgerycouncil.org/lasik-safe-need-know/

خیلی عالی

اگ تو ایران این مدلی انجام بشه که خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از بچه های گیم نت چندسال پیش عمل کرد و تا الان مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من خودم تیرماه امسال عمل کردم و الان هم خیلی راضی هستم

من فمتولازیک عمل کردم که هزینش تقریبا دوبرابر لازیک هستش (تو کلینیک چشم پزشکی ایرانیان در تهران دکتر هاشمی)

هزینه عمل لازیک 2500 هستش و عمل فمتو لازیک 4900

من مجموع چشام 10 بود

بهتره تو سنین 25 تا 25 عمل چشم انجام بشه چون تو این سن شماره چشم ثابت باقی میمونه شماهم اگه می خوای عمل کنی باید حداقل یک سال شماره چشماتون تغیری نکنه

عملش یه ربعه نه دردی داره نه هیچی (البته چون قطره چشم بی حسی میزنن)

نیم ساعت بعد از عمل سوزش چشم شروع میشه و تا چندروزی ادامه پیدا میکنه سوزشی مثله اینکه کف رفته تو چشاتون حس میکنید که اصلا نباید چشماتون رو بمالین اصلا نباید این کارو بکنید

عمل فمتو لازیک پیشرفته تر از عمل لازیک هستش و اسیب پذیری چشم بعد از عمل کمتره سوزش چشم در این عمل خیلی کمتره لازم نیست دوماه عینک افتابی بزنید همون دوروز اول کافیه

من خودم فقط دوسه ساعت اول سوزش چشم داشتم که اون دوسه ساعت رو خوابیدم و بلند شدم اصلا سوزش نداشتم الانم خداروشکر چشام دیدش کامل و سلامتی

سوالی بود درخدمتم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

خیلی عالی

اگ تو ایران این مدلی انجام بشه که خوبه

توی ایران هم اتفاقا خیلی پیشرفت داشته و پا به پای تکنولوژی روز دنیا رفته.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوست عزیز

من خودم تیرماه امسال عمل کردم و الان هم خیلی راضی هستم

من فمتولازیک عمل کردم که هزینش تقریبا دوبرابر لازیک هستش (تو کلینیک چشم پزشکی ایرانیان در تهران دکتر هاشمی)

هزینه عمل لازیک 2500 هستش و عمل فمتو لازیک 4900

من مجموع چشام 10 بود

بهتره تو سنین 25 تا 25 عمل چشم انجام بشه چون تو این سن شماره چشم ثابت باقی میمونه شماهم اگه می خوای عمل کنی باید حداقل یک سال شماره چشماتون تغیری نکنه

عملش یه ربعه نه دردی داره نه هیچی (البته چون قطره چشم بی حسی میزنن)

نیم ساعت بعد از عمل سوزش چشم شروع میشه و تا چندروزی ادامه پیدا میکنه سوزشی مثله اینکه کف رفته تو چشاتون حس میکنید که اصلا نباید چشماتون رو بمالین اصلا نباید این کارو بکنید

عمل فمتو لازیک پیشرفته تر از عمل لازیک هستش و اسیب پذیری چشم بعد از عمل کمتره سوزش چشم در این عمل خیلی کمتره لازم نیست دوماه عینک افتابی بزنید همون دوروز اول کافیه

من خودم فقط دوسه ساعت اول سوزش چشم داشتم که اون دوسه ساعت رو خوابیدم و بلند شدم اصلا سوزش نداشتم الانم خداروشکر چشام دیدش کامل و سلامتی

سوالی بود درخدمتم

اقا دم شما گرم

الان‌ نمره چشمت چنده؟

نوع عمل به چشم مربوط نمیشه؟ یا محدودیت داشته باشه برا کسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

کلا عمل جراحی برا بدن انسان بدترین راه حل و آخرین راه حله. که واقعا هیچ چاره ای نباشه که متاسفانه الان بخصوص تو ایران برا راحتی کار و نداشتن علم کافی اولین حرکت اکثرا حساب میشه که خب اگر خیلی موفقیت امیزم باشه سیستم بدن بهم میریزه و حتما تو طولانی مدت عوارض که تا آخر عمر باقی خواهد موندو نشون میده 

کلا تا اونجا که مقدور به هیچ عنوان سمت عمل جراحی حالا هرچند ساده نرید 

بخصوص اعضای حساسی مثل چشم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

اقا دم شما گرم

الان‌ نمره چشمت چنده؟

نوع عمل به چشم مربوط نمیشه؟ یا محدودیت داشته باشه برا کسی

قربان شما

الان نمره دوتا چشم من 0/25 هستش که دیده دوتاچشم میشه ده دهم یعنی دیده هردوتاچشم من کامله ولی خب هرکدومش تکی 25صدم تا نیم ضعیفی هستش که اکثرا مردم هم دید بیناییشون همینگونه هستش

بهرحال دکترباید چشاتونو معینه کنه و تشخیص بده که چشای شما قابل عمل هستش یا نه (مثلا نباید ضخامت قرینه نازک باشه و زاویه چشم نباید زیاد باشه و ازین چیزا که دکتر خودش اونو معاینه میکنه )

من خودم چشام یه مشکلی داشت که دکتر گفت عمل فمتولازیک رو انجام بدیم بهتره 

محدودیتی نداره فقط باید نمره چشات ثابت باشه مثلا از دوسال قبل تاحالا نباید زیاد تغییری کرده باشه .

من خودم واقعا از عینک خسته شده بودم یه خط توش میوفتاد باید عینک رو عوض میکردم روزی حداقل سه بار باید تمیز میکردم اونم با دستمال مخصوصه خودش و ....

جدی میگم الان که عملو انجام دادم به خودم میگم کاش خیلی وقته پیش این عملو انجام میدادم

لینک به دیدگاه

من کلا مخالف اینم یه حکم کلی داد. نه با افرادی که کلا عمل جراحی رو رد می کنن موافقم و نه با اونایی که راحت تن به عمل جراحی میدن. به نظرم اگه نمره چشم های شما بالا هست مخصوصا هر دو چشم و باعث میشه شما وابستگیتون به عینک همیشگی باشه. همچنین خیلی دوست دارید بدون عینک تیپ بزنید و فکر می کنید بدون عینک ظاهر بهتری دارید به نظرم این عمل با توجه به اینکه تا الان دیدم خیلی ها راضی بودن مخصوصا بعد پیشرفتهایی زیادی که در سال های اخیر شده به نظرم این عمل می تونه گزینه خوبی برای شما باشه. توصیه می کنم حتما قبل عمل به سه پزشک متخصص مراجعه کنید و اگه همه اونها عمل رو برای شما مناسب دیدن این کار رو بکن. حقیقتش زیاد هم به صحبت افراد غیر متخصص که سر رشته ای در پزشکی ندارن گوش نده چه اونایی که خیلی موافق عمل هستن و چه اونایی که خیلی مخالفن. همیشه سعی کن نظر افراد متخصص در هر زمینه رو بپرسی و نه هر کسی. چون بیشتر گیج میشی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

قربان شما

الان نمره دوتا چشم من 0/25 هستش که دیده دوتاچشم میشه ده دهم یعنی دیده هردوتاچشم من کامله ولی خب هرکدومش تکی 25صدم تا نیم ضعیفی هستش که اکثرا مردم هم دید بیناییشون همینگونه هستش

بهرحال دکترباید چشاتونو معینه کنه و تشخیص بده که چشای شما قابل عمل هستش یا نه (مثلا نباید ضخامت قرینه نازک باشه و زاویه چشم نباید زیاد باشه و ازین چیزا که دکتر خودش اونو معاینه میکنه )

من خودم چشام یه مشکلی داشت که دکتر گفت عمل فمتولازیک رو انجام بدیم بهتره 

محدودیتی نداره فقط باید نمره چشات ثابت باشه مثلا از دوسال قبل تاحالا نباید زیاد تغییری کرده باشه .

من خودم واقعا از عینک خسته شده بودم یه خط توش میوفتاد باید عینک رو عوض میکردم روزی حداقل سه بار باید تمیز میکردم اونم با دستمال مخصوصه خودش و ....

جدی میگم الان که عملو انجام دادم به خودم میگم کاش خیلی وقته پیش این عملو انجام میدادم

خیلی هم عالی

انشاالله همیشه سلامت باشین

تشکر از پاسخ

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

من کلا مخالف اینم یه حکم کلی داد. نه با افرادی که کلا عمل جراحی رو رد می کنن موافقم و نه با اونایی که راحت تن به عمل جراحی میدن. به نظرم اگه نمره چشم های شما بالا هست مخصوصا هر دو چشم و باعث میشه شما وابستگیتون به عینک همیشگی باشه. همچنین خیلی دوست دارید بدون عینک تیپ بزنید و فکر می کنید بدون عینک ظاهر بهتری دارید به نظرم این عمل با توجه به اینکه تا الان دیدم خیلی ها راضی بودن مخصوصا بعد پیشرفتهایی زیادی که در سال های اخیر شده به نظرم این عمل می تونه گزینه خوبی برای شما باشه. توصیه می کنم حتما قبل عمل به سه پزشک متخصص مراجعه کنید و اگه همه اونها عمل رو برای شما مناسب دیدن این کار رو بکن. حقیقتش زیاد هم به صحبت افراد غیر متخصص که سر رشته ای در پزشکی ندارن گوش نده چه اونایی که خیلی موافق عمل هستن و چه اونایی که خیلی مخالفن. همیشه سعی کن نظر افراد متخصص در هر زمینه رو بپرسی و نه هر کسی. چون بیشتر گیج میشی.

دقیقن همینطوره

از اهلش باید امار گرفت

لینک به دیدگاه

درود

خواهر من 2 سال عمل کرده در بیمارستان نور تهران عمل بدون نقص بود دیدش از 10 / 10 هست و مشکلی نداره نزدیک بینی هم نداره 

راحت عمل کنید البته در بیمارستان نور من توصیه میکنم وسایل به روزی دارن خودمم سال دیگه احتمالا این عمل انجام بدم

http://www.noorvision.com

هزینه کلی عمل 3.5 ملیون شد

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

درود

خواهر من 2 سال عمل کرده در بیمارستان نور تهران عمل بدون نقص بود دیدش از 10 / 10 هست و مشکلی نداره نزدیک بینی هم نداره 

راحت عمل کنید البته در بیمارستان نور من توصیه میکنم وسایل به روزی دارن خودمم سال دیگه احتمالا این عمل انجام بدم

http://www.noorvision.com

هزینه کلی عمل 3.5 ملیون شد

از شما هم تشکر ویژه دارم

منتها این‌ هزینه ها‌ درقبال درامدی درمیاریم کم نیستن

فک کنم باید عین اسب کارکنم

ارم تویوتا همین الان دارم میزنمD ،اسنپ هم باید برم 

دیگه هزینه ها و کارای خودمم باید کم کنم

1514045964668318174530.jpg

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...