رفتن به مطلب

سرعت سیستمم خیلی کم شده!فقط این نیست...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی.

من 2 تا مشکل بزرگ توی سیستمم دارم.

1- سرعت سیستم خیلی پایین اومده.در نظر بگیرید کپی از یک دی وی دی به هارد 45 دقیقه وقت می گیره!توی این زمان در قسمت task manager و تب Performance ، آیتم cpu usage صد درصد می شه!هر کاری هم که فکر می کردم ممکنه کمکی بکنه انجام دادم.مثل عوض کردن ویندوز و Defragment و Disk cleanup و نصب برنامه های کمکی جهت بالا بردن سرعت و پاک کردن خطاهای سیستم.ولی کمک چندانی نکرد.

2- سیستم DVD-ROM و DVD-RW رو جداگانه می شناسه. ولی وقتی سوکت کابل IDE رو به هردوشون وصل میکنم ، سیستم هیچکدوم رو نمی شناسه. اولش فکر می کردم مشل از کابل باشه ولی کابل مشکل نداشت. مارک هر دو هم Liteon هست.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی.

من 2 تا مشکل بزرگ توی سیستمم دارم.

1- سرعت سیستم خیلی پایین اومده.در نظر بگیرید کپی از یک دی وی دی به هارد 45 دقیقه وقت می گیره!توی این زمان در قسمت task manager و تب Performance ، آیتم cpu usage صد درصد می شه!هر کاری هم که فکر می کردم ممکنه کمکی بکنه انجام دادم.مثل عوض کردن میندوز و Defragment و Disk cleanup و نصب برنامه های کمکی جهت بالا بردن سرعت و پاک کردن خطاهای سیستم.ولی کمک چندانی نکرد.

2- سیستم DVD-ROM و DVD-RW رو جداگانه می شناسه. ولی وقتی سوکت کابل IDE رو به هردوشون وصل میکنم ، سیستم هیچکدوم رو نمی شناسه. اولش فکر می کردم مشل از کابل باشه ولی کابل مشکل نداشت. مارک هر دو هم Liteon هست.

با سلام

اناهیتا جان سیستم رو به تازگی خریدی و یا رامهای سیستم رو به تازگی خریدید ؟

اگر تازه خریدید باید جامپر پشت اونها رو عوض کنید و یکی رو روی SLAVE و دیگری رو روی MASTER بزارید تا سیسم به تریبت اونها رو شناسایی کنه به همین دلیله که هیچ کدوم رو نمیشناسه .

ولی در مورد کندیه سیستم حالتهای مختلفی امکان داره پیش اومده باشه ولی لطفا همیشه برای اینکه بهتر راهنمایی بشید سعی کیند اطلاعات دقیقی از قطعات سیستمتون بدید از کیبرد و پاور و کرات گرافیک و سایر قطعات .

منتظرم .

لینک به دیدگاه

با سلام

اناهیتا جان سیستم رو به تازگی خریدی و یا رامهای سیستم رو به تازگی خریدید ؟

اگر تازه خریدید باید جامپر پشت اونها رو عوض کنید و یکی رو روی SLAVE و دیگری رو روی MASTER بزارید تا سیسم به تریبت اونها رو شناسایی کنه به همین دلیله که هیچ کدوم رو نمیشناسه .

ولی در مورد کندیه سیستم حالتهای مختلفی امکان داره پیش اومده باشه ولی لطفا همیشه برای اینکه بهتر راهنمایی بشید سعی کیند اطلاعات دقیقی از قطعات سیستمتون بدید از کیبرد و پاور و کرات گرافیک و سایر قطعات .

منتظرم .

مرسی آقا سعید. رامها رو قبلاً خریدم.یه مدت هم با هم جواب میدادن.ولی چند وقتیه اینجوری شده.شاید بچه ها دست کاری کرده باشن. جای اون جامپر هایی که گفتید کجا هست؟من ندیدم شاید چون دقت نکردم. راستی CD-ROM با هر کدوم از اونها جواب می ده ولی DVD-ROM و DVD-RW با هم جواب نمیدن.

سیستمم رو من 2 سال پیش بستم.مادر برد گیگا 478 اینتل سلرون .رم 256 .هارد 80 . کارت گرافیکم هم 7000ATI . کیبورد فراسو . پاور 400 وات.

نخندید ها! میدونم سیستمم از رده خارج هست.با این وجود حداقل تا 5 ماه دیگه نمیتونم سیستم جدید ببندم.

مشخصات دیگه ای هست که نیاز داشته باشین؟

لینک به دیدگاه

سلام . البته من زیاد وارد نیستم . ولی خودم به این مشکل برخوردم . یه سیستمی دستم اومده بود که خیلی کند بود. هرکاری می کردم درست نمی شد . آخرش معلوم شد ایراد از مادربورد بوده . تمام قطعات رو مادربورد دیگه مشکلی نداشتن و لی هر قطعه ای رو این مادربورد میذاشتم به مشکل موخورد . شما یه تست بکنید بد نیست

لینک به دیدگاه

سلام

من amd 4000 x2 دارم با main asus و رم 1 گيگ کند هستم ديگه شما که با اين رم 256 مي خواي کند نباشه

شما بايد سيستم رو بالکل ارتقاء بدهيد سيستم شما فکر کنم دو سال قبل هم به روز نبوده بلکه مال پنج سال قبل هست اش

لینک به دیدگاه

مرسی آقا سعید. رامها رو قبلاً خریدم.یه مدت هم با هم جواب میدادن.ولی چند وقتیه اینجوری شده.شاید بچه ها دست کاری کرده باشن. جای اون جامپر هایی که گفتید کجا هست؟من ندیدم شاید چون دقت نکردم. راستی CD-ROM با هر کدوم از اونها جواب می ده ولی DVD-ROM و DVD-RW با هم جواب نمیدن.

سیستمم رو من 2 سال پیش بستم.مادر برد گیگا 478 اینتل سلرون .رم 256 .هارد 80 . کارت گرافیکم هم 7000ATI . کیبورد فراسو . پاور 400 وات.

نخندید ها! میدونم سیستمم از رده خارج هست.با این وجود حداقل تا 5 ماه دیگه نمیتونم سیستم جدید ببندم.

مشخصات دیگه ای هست که نیاز داشته باشین؟

درود

دوست گرامی همه ما اینجا برای کمک به یکدیگر حضور داریم و اصلا مشخصات هیچ سیستمی خنده دار نیست و هرکس در حد توان خودش و کاربردش سیستم تهیه میکنه.اما اگر این سیستم رو دوسال پیش تهیه فرمودید متاسفانه باید بگم بعید میدونم این قطعات دو سال پیش به صورت تک چسب یا باکس وجود داشته و این قطعات مربوط به حدود 5یا 6سال پیش هستند.البته منظورم از گفتن این موضوع این بود که خدای نکرده به جای نو به شما نفروخته باشند.

جامپرهایی که جناب حسینی فرمودند دقیقا پشت DVD ROM و DVD RW شما قرار دارند و معمولا کنار کانتور آیدی ای یا ساتای درایو شما قرار دارند که براتون در تصویر زیر مکانشو مشخص کردم و معمولا روی خود درایوتون راهنمایی درباره چگونگی تغییر جامپرها و ترتیب مستر و اسلیو شدنشون قرار داره و البته بعد از تغییرات هم به نظر بنده وارد صفحه بایوستون شوید و اونجا هم میتوانید چک کنید.

190194205cfdb335028f0c7d22b37f79b8ed05d.jpg

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از همگی دوستان ممنونم

جای جامپر رو عوض کردم.مشکل حل شد:D

راجع به کند بودن سرعت سیستمم.سیستمم حدوداً یک ماهه که اینجوری شده.سرعتش پایین و غیر نرمال هست.واسه n سال پیش هم که بوده باشه. باید بی خیال سیستم بشم یا راهکاری هست؟من واقعاً نمیتونم حداقل تا 3 ماه دیگه یه کیس جدید ببندم.:D

لینک به دیدگاه

از همگی دوستان ممنونم

جای جامپر رو عوض کردم.مشکل حل شد:D

راجع به کند بودن سرعت سیستمم.سیستمم حدوداً یک ماهه که اینجوری شده.سرعتش پایین و غیر نرمال هست.واسه n سال پیش هم که بوده باشه. باید بی خیال سیستم بشم یا راهکاری هست؟من واقعاً نمیتونم حداقل تا 3 ماه دیگه یه کیس جدید ببندم.:D

درود

ما هم خوشحالیم که توانستیم خدمتی به شما بنماییم.راه کارهایی که برای بهتر شدن موقتی سرعت سیستمتون به نظر میرسه تا خرید سیستم جدید.چون هارد شما آی دی ای هست برای سرعت بهتر هم باید مستر باشه و هم در IDE 1 مادربردتون وصل بشه و البته ابنکه اگر فایل مهمی در سیستمتون ندارید اف دیسک بفرمایید و بعد از پارتیشن بندی جدید فقط ویندوز وو برنامه های لازم رو نصب کنید و هاردتون رو سنگین نکنید و فایل سیستمیتون هم NTFS باشه بهتره.در صورت امکان یک سرویسی هم از لحاظ تنظیف بشه بهتره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

با اجازه دوستان سیستم فعلیه من یه نوت بوک هستش که همین مشکل براش پیش اومده بود . من چند بار ویندوز نصب کردم ولی حل نشد . ساعتهای اول که بعد از نصب ویندوز خوب بود و بعد از چند ساع تدوباره همین طور میشد و نشون میداد که Cpu رو 100% داره کار میکنه . در نتیجه بعد از بررسی پی بردم که در داخل درایوهای دیگه سیستمم ویروس هستش و بعد از ویروس یابی اونها رو پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم و مشکل حل شد . یه مشکلی که هستش انتی ویروس ها هم خیلی مهم هستند وقتی شما یک انتی ویروس نامناسب نصب میکنید بعد از چند وقت اون انتی ویروس خودش کلی از سرعت رو میگیره .

خیلی مسائل وجود داره که امکان چنین اتفاقی رو بوجود میاره د نتیجه دونه دونه باید تست کنید .

بازم مسائل دیگه هست که باید کم کم اینجا مطرح کنم که شما سر در گم نشید .

لینک به دیدگاه

درود

ما هم خوشحالیم که توانستیم خدمتی به شما بنماییم.راه کارهایی که برای بهتر شدن موقتی سرعت سیستمتون به نظر میرسه تا خرید سیستم جدید.چون هارد شما آی دی ای هست برای سرعت بهتر هم باید مستر باشه و هم در IDE 1 مادربردتون وصل بشه و البته ابنکه اگر فایل مهمی در سیستمتون ندارید اف دیسک بفرمایید و بعد از پارتیشن بندی جدید فقط ویندوز وو برنامه های لازم رو نصب کنید و هاردتون رو سنگین نکنید و فایل سیستمیتون هم NTFS باشه بهتره.در صورت امکان یک سرویسی هم از لحاظ تنظیف بشه بهتره.

موفق باشید

دوست من. فایل سیستم رو NTFS گذاشتم. سیستم هم کاملآً تمیز کردم. درایو ویندوز رو هم فرمت کردم.ولی امکان اف دیسک کل هارد رو ندارم.

اینکه نوشتید "چون هارد شما آی دی ای هست برای سرعت بهتر هم باید مستر باشه" رو می شه بیشتر توضیح بدید !

ضمناً واسه اطلاع بیشتر درایو ویندوز من 5 گیگ حجم خالی داره. فکر می کنید مشکل از هارد باشه ؟

لینک به دیدگاه

دوست من. فایل سیستم رو NTFS گذاشتم. سیستم هم کاملآً تمیز کردم. درایو ویندوز رو هم فرمت کردم.ولی امکان اف دیسک کل هارد رو ندارم.

اینکه نوشتید "چون هارد شما آی دی ای هست برای سرعت بهتر هم باید مستر باشه" رو می شه بیشتر توضیح بدید !

ضمناً واسه اطلاع بیشتر درایو ویندوز من 5 گیگ حجم خالی داره. فکر می کنید مشکل از هارد باشه ؟

با سلام

دوست من امکان داره که از هارد باشه و برای این مسئله یک بار یک فایل رو از یک درایو هارد به درایو دیگه کپی کن ببین همین اتفاق میافته اگر نشد یک بار کابل IDE سیستم رو عوض کن . من این رو از روی تجربه هایی که دارم میگم . و یک سوال زمان نصب ویندوز بازم زیاد طول میکشه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

با اجازه دوستان سیستم فعلیه من یه نوت بوک هستش که همین مشکل براش پیش اومده بود . من چند بار ویندوز نصب کردم ولی حل نشد . ساعتهای اول که بعد از نصب ویندوز خوب بود و بعد از چند ساع تدوباره همین طور میشد و نشون میداد که Cpu رو 100% داره کار میکنه . در نتیجه بعد از بررسی پی بردم که در داخل درایوهای دیگه سیستمم ویروس هستش و بعد از ویروس یابی اونها رو پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم و مشکل حل شد . یه مشکلی که هستش انتی ویروس ها هم خیلی مهم هستند وقتی شما یک انتی ویروس نامناسب نصب میکنید بعد از چند وقت اون انتی ویروس خودش کلی از سرعت رو میگیره .

خیلی مسائل وجود داره که امکان چنین اتفاقی رو بوجود میاره د نتیجه دونه دونه باید تست کنید .

بازم مسائل دیگه هست که باید کم کم اینجا مطرح کنم که شما سر در گم نشید .

مرسی دوست من. آنتی ویروس سیستم من کاسپر هست. کارایی اون بد نیست. شما چه انتی ویروسی گذاشتید که تونسته ویروسها رو پاک کنه؟ البته من فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه.چون توی خونه اصلاً توی نت نمی رم.نمی گم تنها راه ورود ویروس از نت هست.ولی بهر حال...

امتحان کردن یه انتی ویروس دیگه ضرر نداره.چی نصب کنم؟ من که حالم از مکافی و نورتون بد می شه.کلی سرعت سیستم رو پایین می یارن.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من امکان داره که از هارد باشه و برای این مسئله یک بار یک فایل رو از یک درایو هارد به درایو دیگه کپی کن ببین همین اتفاق میافته اگر نشد یک بار کابل IDE سیستم رو عوض کن . من این رو از روی تجربه هایی که دارم میگم . و یک سوال زمان نصب ویندوز بازم زیاد طول میکشه ؟

حتماً این کار رو انجام میدم.فردا نتیجه رو بهتون اطلاع می دم.واسه نتیجه گیری بهتر و دقیقتر حجم فایلی رو که میخوام منتقل کنم چقدر باشه و نرمالی چقدر باید طول بکشه؟

ضمناً زمان نصب ویندوز اخرین باری که عوضش کردم عادی بود.البته این مشکل تقریباً 2 ماه بعد از نصب ویندوز پیش اومده.

لینک به دیدگاه

مرسی دوست من. آنتی ویروس سیستم من کاسپر هست. کارایی اون بد نیست. شما چه انتی ویروسی گذاشتید که تونسته ویروسها رو پاک کنه؟ البته من فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه.چون توی خونه اصلاً توی نت نمی رم.نمی گم تنها راه ورود ویروس از نت هست.ولی بهر حال...

امتحان کردن یه انتی ویروس دیگه ضرر نداره.چی نصب کنم؟ من که حالم از مکافی و نورتون بد می شه.کلی سرعت سیستم رو پایین می یارن.

درود

در کل در خرابی سیستم دو عامل هستش که خراب میشه یا نرم افزاره و یا سخت افزار . اول همیشه باید نرم افزارهای سیستم رو چک کرد و بعد سراغ سخت افزار رفت . در مورد انتی ویروس مهم نیست چه انتی ویروسی نصب کنید مهم اینه که ویروسها رو بشناسه و بعد از پاکسازیه ویروسها دوباره ویندوز رو نصب کنید بودنه اینکه انتی مجددا انتی ویروس نصب کنید کار کنید ببینید همین مشکل رو داره .

در مورد کابل و اتصال هارد و رام تون به سیستم یک بار امتحان کنید خیلی راحته و ارزون در میاد.

لینک به دیدگاه

حتماً این کار رو انجام میدم.فردا نتیجه رو بهتون اطلاع می دم.واسه نتیجه گیری بهتر و دقیقتر حجم فایلی رو که میخوام منتقل کنم چقدر باشه و نرمالی چقدر باید طول بکشه؟

ضمناً زمان نصب ویندوز اخرین باری که عوضش کردم عادی بود.البته این مشکل تقریباً 2 ماه بعد از نصب ویندوز پیش اومده.

درود

مهم نیست که چقدر باشه در کل حدودا 1 گیگ هم کافیه که یه مقدار از حجم یک سی دی بیشتر باشه

لینک به دیدگاه

1- سرعت سیستم خیلی پایین اومده.در نظر بگیرید کپی از یک دی وی دی به هارد 45 دقیقه وقت می گیره!

با سلام

آقا ما چند وقتی هست که نیستیم ولی بچه ها ترکوندن ، توی فورم چه خبره ؟؟؟؟

از اینا گزشته دوست من نظر من اینکه حتما هارد شما یا مکستور هست یا سامسنگ و احتمال داره موقع کپی کردن اگر مدیا پلیر رو باز کنید آهنگ به صورت تیکه تیکه پخش بشه ولی در کل نظرم اینکه با هارد خودتون خدا حافظی کنید چون چیزی به نام سیلندر براش نمونده . و همچنین مادربرد گیگا که سرآمد همه هست .

سلام

من amd 4000 x2 دارم با main asus و رم 1 گيگ کند هستم ديگه شما که با اين رم 256 مي خواي کند نباشه

شما بايد سيستم رو بالکل ارتقاء بدهيد سيستم شما فکر کنم دو سال قبل هم به روز نبوده بلکه مال پنج سال قبل هست اش

سرعت کپی کردن اونقدر به سرعت سیستم وابسته نیست و به هارد بیشترین وابستگی رو داره

نخندید ها! میدونم سیستمم از رده خارج هست.

اگر این طور باشه سیستم زغالی من کرکر خندس دی:

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی ضمن تایید نظر جناب حسینی مبنی بر تعویص کابل ای دی ای هم از طریق جامپرهای پشت هارد میتوانید مستر بنمایید هم اکثر کابل های ای دی ای یک سرشون مستر هست و سر دیگرشون اسلیو .یک سر کانکتور رو به IDE 1 مادربردتون بزنید و از دوسر دیگر اونی رو که مستر هست به هاردتون وصل کنید.برای اینکه متوجه بشید کدوم یک از این دو سر مستر هست میتونید بعد از وصل وارد بایوس مادربردتون شوید و چک کنید ببینید هاردتون در حالت مستر شناخته شده یا اسلیو.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی ضمن تایید نظر جناب حسینی مبنی بر تعویص کابل ای دی ای هم از طریق جامپرهای پشت هارد میتوانید مستر بنمایید هم اکثر کابل های ای دی ای یک سرشون مستر هست و سر دیگرشون اسلیو .یک سر کانکتور رو به IDE 1 مادربردتون بزنید و از دوسر دیگر اونی رو که مستر هست به هاردتون وصل کنید.برای اینکه متوجه بشید کدوم یک از این دو سر مستر هست میتونید بعد از وصل وارد بایوس مادربردتون شوید و چک کنید ببینید هاردتون در حالت مستر شناخته شده یا اسلیو.

موفق باشید

ممنونم از راهنمایی همگی.

کانکتور کابل به IDE1 متصل بود و کانکتور مستر هم به هارد متصل شده بود.

فکر کنم باید همینجوری تحملش کنم!:D

لینک به دیدگاه

درود

در مورد کابل و اتصال هارد و رام تون به سیستم یک بار امتحان کنید خیلی راحته و ارزون در میاد.

ممکنه بیشتر توضیح بدید.چی رو باید تعویض کنم؟ واسه من که قراره 3 ماه دیگه سیستم جدید ببندم ارزش داره؟

لینک به دیدگاه

با سلام

سرعت کپی کردن اونقدر به سرعت سیستم وابسته نیست و به هارد بیشترین وابستگی رو داره

اگر این طور باشه سیستم زغالی من کرکر خندس دی:

با تشکر

مشکل کم بودن سرعت سیستم من فقط واسه کپی کردن نیست.واسه باز کردن یه پنجره و یا اجرای مدیا پلیر هم همین مشکل رو دارم.:D

سیستم شما چیه مگه؟سیستم شما این مشکل رو نداره؟

لینک به دیدگاه

ممکنه بیشتر توضیح بدید.چی رو باید تعویض کنم؟ واسه من که قراره 3 ماه دیگه سیستم جدید ببندم ارزش داره؟

من منظورم کابل IDE بود عزیز . در مورد سیستم اگز تهران هستید لیون کامپیوتر در خدمت شماست و رایگان اگر قطعه قابل تعویض نباشه براتون انجام وظیفه مبکنیم .

لینک به دیدگاه

در مورد سیستم اگر تهران هستید لیون کامپیوتر در خدمت شماست و رایگان اگر قطعه قابل تعویض نباشه براتون انجام وظیفه مبکنیم .

مرسی از محبتتون.شما لطف دارید.خودم باهاش ور برم راحت ترم.

مهم نیست که چقدر باشه در کل حدودا 1 گیگ هم کافیه که یه مقدار از حجم یک سی دی بیشتر باشه

آقا سعید. من 900 مگ رو توی هارد منتقل کردم.8 دقیقه طول کشید.

لینک به دیدگاه

حالا از کجا معلوم مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه؟

شاید پارپیشنش به هم خورده

لینک به دیدگاه

درود

موفق باشید

حالا اگه هارد سیستم کلاً جامپر نداشته باشه چی؟

هاد سیستمم اصلاً جامپر نداشت! توی صفحه set up همواره اون رو Slave می شناخت.

IDE primary Master: None

IDE primary Slave: Maxtor

سوکت و کابل رو هم تعویض کردم. ولی تغییری نکرد.جامپر دی وی دی رام رو گذاشتم واسه هارد.مشخص نبود کدوم جامپر Master هست. 3 محل داشت واسه جامپر. گذاشتم توی اولین قسمت سمت کابل IDE .چک کردم هارد رو بعنوان Master شناخته. دی وی دی رام رو هم بدون جامپر به عنوان Slave شناخته.

همون فایل 900 مگی رو باز کپی کردم توی هارد. سرعت هیچ تغییری نکرده بود.کپی کردن همون 8 دقیقه طول کشید.

2 تا انتی ویروس هم جداگانه نصب کردم.ولی سیستم هیچ ویروسی نداشت!

مجبور شدم دوباره ویندوز عوض کنم.درایو ویندوز رو هم فرمت کردم.

بعد از نصب مجدد ویندوز بدون اینکه نرم افزاری نصب کنم مون فایل رو باز کپی کردم.این بار حدود 2 دقیقه طول کشید.

هنوز نرم افزار خاصی روی سیستم نصب نکردم.ولی باید هر بار که نرم افزاری نصب میکنم سرعت رو چک کنم ببینم باز کی مشکل پیش میاد.

به نظر من نمی تونسته مشکل از جامپر هارد باشه.چون تا قبل از این اینجور مشکلی توی سیستم نداشتم.

لینک به دیدگاه

حالا اگه هارد سیستم کلاً جامپر نداشته باشه چی؟

هاد سیستمم اصلاً جامپر نداشت! توی صفحه set up همواره اون رو Slave می شناخت.

IDE primary Master: None

IDE primary Slave: Maxtor

سوکت و کابل رو هم تعویض کردم. ولی تغییری نکرد.جامپر دی وی دی رام رو گذاشتم واسه هارد.مشخص نبود کدوم جامپر Master هست. 3 محل داشت واسه جامپر. گذاشتم توی اولین قسمت سمت کابل IDE .چک کردم هارد رو بعنوان Master شناخته. دی وی دی رام رو هم بدون جامپر به عنوان Slave شناخته.

همون فایل 900 مگی رو باز کپی کردم توی هارد. سرعت هیچ تغییری نکرده بود.کپی کردن همون 8 دقیقه طول کشید.

2 تا انتی ویروس هم جداگانه نصب کردم.ولی سیستم هیچ ویروسی نداشت!

مجبور شدم دوباره ویندوز عوض کنم.درایو ویندوز رو هم فرمت کردم.

بعد از نصب مجدد ویندوز بدون اینکه نرم افزاری نصب کنم مون فایل رو باز کپی کردم.این بار حدود 2 دقیقه طول کشید.

هنوز نرم افزار خاصی روی سیستم نصب نکردم.ولی باید هر بار که نرم افزاری نصب میکنم سرعت رو چک کنم ببینم باز کی مشکل پیش میاد.

به نظر من نمی تونسته مشکل از جامپر هارد باشه.چون تا قبل از این اینجور مشکلی توی سیستم نداشتم.

با سلام

آناهیتا جان در کل همانطور که اولش گفتم میتونه از ویروس باشه . چون در هر چقدر هم برنامه نصب کنید نباید حدود 4 برابر از کیفیت کار سیستم بیاد پایین . بازم میگم نظرم این نیست که بگم حتما نرمافزاریه ، اینها رو میگم که سعی کنیم از طریق نرمافزار کار رو راه بندازیم . اگر به هدف نرسیدیم بعد میریم روی سخت افزار. شما اگر چند بار به درایوهای دیگه وارد بشید مطمئنا ویروسها فعال میشن و دوباره همین وضع تکرار میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...