رفتن به مطلب

فروش سیستم حرفه ای - گیم

Recommended Posts

سری 5000 مدتیه کاهش قیمت چشمگیری داشتند و کارت شما هم الان 350 هست !

ولی همین لیون کامپیوتر MSI رو زده 495 و HIS رو هم همینطور !! مگه میشه بین دوتا برند 150 اختلاف باشه؟ اون هم sapphire که واقعا در تراشه های AMD-ATI حرفها داره

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ولی همین لیون کامپیوتر MSI رو زده 495 و HIS رو هم همینطور !! مگه میشه بین دوتا برند 150 اختلاف باشه؟ اون هم sapphire که واقعا در تراشه های AMD-ATI حرفها داره

اون قیمتها که احتمالا بروز نیست و msi و his هم همینطور بی دلیل داخل ایران گرونتر فروخته میشن ! و sapphire هم با اینکه بهترین برند amd هست داخل ایران قیمت بسیار مناسبی داره !

ضمنا کارت شما اون زمانی هم که گارانتیش تموم نشده بود فاقد گارانتی بود چون شرکت یونیکام خیلی وقته که جمع کرده رفته !

ویرایش شده توسط Xzero
لینک به دیدگاه

دوست عزی زپاورتون از این سری های جدید هست؟(فنش سبزه یا نه؟)اگه آره من می خوامش...

لینک به دیدگاه

رایانصبا این کیس رو 220 تومن برای فروش قرار داده .فعلا که تصمیم به فروش تگ قطعه نگرفتم .اما بگیرم هم به این قیمت نخواهم فروخت . می تونید اینفینیتی رو از گرین بخرید با این قیمت و شاید کمی ارزانتر !!

واقعا رایان صبا هم شد ملاک من 175 تا 180 نوی این کیس رو سراغ دارم تازه با چونه زدن کمترم میشه قیمت خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور 885 + گرافیک 5870+ مونیتور رو جمعا 480 خریدارم.

بدون مونیتور ، پاور و گرافیک رو 300. فقط تا فردا اعتبار داره پیشنهاد قیمتم.

خیر .چطوری حساب کردید ؟ میشه قیمت نو و کارکرده هر قطعه رو جدا جدا بفرمائید ؟؟

اول در مورد گرافیک:

مطمئنن کارت 6950 با حافظه دو گیگ از کارت 5870 1گیگ جدید تر و قوی تر و کم مصرف تر و خنک تره.

6950 قیمتش 340 هزار تومنه. که اگه 70 درصد 6950 دو گیگ رو حساب کنیم به عدد 240 هزار میرسیم. با توجه به اینکه 6950 برد وکولرش رفرنس نیست و بهتر از برد و کولر رفرنس هست.

همچنین اگه گارانتی رو درنظر نگیریم.

لینک فروش و قیمت این کارت

و اما کولر:

پاور های جدید گرین با 50 ماه گارانتی و ورژن جدید(2011) که مشکل خرابی های ورژن قبلی 885 (با فن سیاه رنگ) رو ندارن قیمتشون 158 تومنه.

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا رایان صبا هم شد ملاک من 175 تا 180 نوی این کیس رو سراغ دارم تازه با چونه زدن کمترم میشه قیمت خیلی خوبه

درسته منم همین قیمت رو دارم!ولی بازم به فروشنده توصیه میکنم!همچنین سیستمی تک فروشیش بهتر فروش میره!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ وقت برای قیمت روز به رایان صبا مراجعه نکنید!Shame%20On%20You.gifwink.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

دوست من ، بنده یه نمونه رو ذکر کردم . همین لیون کامپیوتر خودمون رو که انشاالله قبول دارید ؟ 205 تومن . رایانه دات کام رو چی؟ 205 تومن ؟ نمایندگی کولر مستر دریا کامپیوتر هست دیگه . از اونها بپرسید . اصلا 190 تومن !!! دیگه 190 تومن کجا 100 تومن کجا که دوستان پیغام خصوصی میدن ؟

-------------

من مدت ها قبل در سایت بازی سنتر خودم مشاوره می دادم .واقعا هم خودم نمی دونم که چرا این سیستم رو جمع کردم !!! اون هم در اوج بی پولی و جوری که مثلا هفته ای یک قطعه رو می خریدم !!!!

------------

شاید نرخ بازار اینی باشه که شما میگید اما واقعا وقتی میگم 1600 و قیمت اصلی 1900-50 هست ، وجدانا 400-500 ضرر دادن کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

-----------------

در مورد فروش جدا جدا قطعات هم ترسم از این هست که قطعه ای روی دستم بمونه یا برای فروش یه قطعه یه ماه وقت از دست بدم . وقت ندارم

ویرایش شده توسط bluray
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من ، بنده یه نمونه رو ذکر کردم . همین لیون کامپیوتر خودمون رو که انشاالله قبول دارید ؟ 205 تومن . رایانه دات کام رو چی؟ 205 تومن ؟ نمایندگی کولر مستر دریا کامپیوتر هست دیگه . از اونها بپرسید . اصلا 190 تومن !!! دیگه 190 تومن کجا 100 تومن کجا که دوستان پیغام خصوصی میدن ؟

-------------

من مدت ها قبل در سایت بازی سنتر خودم مشاوره می دادم .واقعا هم خودم نمی دونم که چرا این سیستم رو جمع کردم !!! اون هم در اوج بی پولی و جوری که مثلا هفته ای یک قطعه رو می خریدم !!!!

------------

شاید نرخ بازار اینی باشه که شما میگید اما واقعا وقتی میگم 1600 و قیمت اصلی 1900-50 هست ، وجدانا 400-500 ضرر دادن کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

تمامی بحث هایی که اینجا میشه هیچ کدوم به منظور توهین و زیر قیمت گرفتن نیست نمیگم به شما توهین شده ولی چون توی تاپیک های فروش زیادی بودم کلا همیشه چون یک نفر فروشنس به همه ی پست ها حساسه خودم همینطور بودم که میدونم شما نیستید!پس خیالت راحت که اینجا همه اگر پستی که کمی جنجال داره میزنن هیچکدوم قصد توهین ندارن و خواهشن از حرف های من لااقل ناراحت نشید!wink.gifRose.gif

کلا تمامی سایت های فروش که کمی بزرگ هستند باید زنگ زد و پرسید مثل لیون یا رایانه ولی مثلا سایت های نو پا اکثرا قیمتشون روزه!در مورد 100 تومن که واقعا بله بی انصافیه و همین حدود 130 میارزه!wink.gif

و این قیمتی که شما میگید ضرر نیست بلکه بالاخره بازار هست یه روز وفا میکنه یه روز نه!شما هم خیلی ناراحت نشو وسعی کن تک تک قطعات رو رد کنی بره من خودم امروز یه جنس داشتم 230 قیمت خورد تو سرش بخاطر بازار! جنسی که 5 ماه کارکرد داشتsigh.gif!Rose.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره ریسک داره ولی روی سیستم شما بیشتره!

لینک به دیدگاه

ممنون از danitondar به خاطر توضيحات كلا داشتن اين سيستم ها و زود فروختنشون همين ضرر ها رو داره من خودم يه چیزی که میخرم یا استفاده میکنم تا خراب بشه مثل ۴ تا موبایل قبلیم یا دیگه از مد بیفته هرچقدر ارزون خریدن دلم نسو‌زه مثل همین سیستمی که تو این تاپیک گذاشتم

این کیسم اگه اصفهان بودید بیشترم میخریدم ولی قیمتی که دادم با توجه به پول پست خوبه با‌زم فروشنده شمایی و باید به قیمتی که مد نظرتونه بفروشی

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا !!!

شاید هم قطعه قطعه فروختم . عزیزانی که قطعه به قطعه می خواند به شکل زیر به من پیغام خصوصی بدهند :

نام قطعه - قیمت پیشنهادی - شهر

اگر قیمت پیشنهادی رو ننویسید جواب نمیدم .

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا !!!

شاید هم قطعه قطعه فروختم . عزیزانی که قطعه به قطعه می خواند به شکل زیر به من پیغام خصوصی بدهند :

نام قطعه - قیمت پیشنهادی - شهر

اگر قیمت پیشنهادی رو ننویسید جواب نمیدم .

آقا جون چرا شرط و شروط می زاری مراسم خواستگاری نی که[-O<یه سوال پرسیدم یه صفحه رفتین جلو دریغ از یه جواب!پرسیدم اون پاور 885 که زدید از سری های جدید هست؟یا به اصطلاح فنش سبز رنگه؟اگه آره که من قیمت بدم خدمتتون!:-?

لینک به دیدگاه

آقا جون چرا شرط و شروط می زاری مراسم خواستگاری نی که[-O<یه سوال پرسیدم یه صفحه رفتین جلو دریغ از یه جواب!پرسیدم اون پاور 885 که زدید از سری های جدید هست؟یا به اصطلاح فنش سبز رنگه؟اگه آره که من قیمت بدم خدمتتون!:-?

نه عزیزم . فن مشکی هست . هیچ مشکلی هم نداره . کاملا سالم و پایدار . خواهش میکنم ایرانی بازی در نیار !!!! چیه تا یه چیز جدید میاد همه فکر می کنید دیگه ورژن های قبلی حتما مشکل دارند یا این جدیده مثلا قرار هست که خیلی متفاوت باشه ؟ بگذارید کنار بابا این رفتار ها رو . یه قدری حرفه ای برخورد کنید . این پاور عالی بوده ، هست و خواهد بود . حالا خریدش میل خودتون هست .

لینک به دیدگاه

اخه سری قدیم این پاور 885 گرین بعضی هاش مشکل داشتند که البته گارانتی درستش میکنه و تو این سری جدید رفع شده رنگش هم سبزه:-?

ولی اگه مشکلی نداشتید تا حالا فکر نکنم مشکلی هم براش پیش بیاد [-O<

اقا اون کیس رو میدی به ما یا نه؟"-:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کیس اگر خط و خش نداشته باشه 135 خریدارم .

تحویل حضوری تهران

لینک به دیدگاه

نه عزیزم . فن مشکی هست . هیچ مشکلی هم نداره . کاملا سالم و پایدار . خواهش میکنم ایرانی بازی در نیار !!!! چیه تا یه چیز جدید میاد همه فکر می کنید دیگه ورژن های قبلی حتما مشکل دارند یا این جدیده مثلا قرار هست که خیلی متفاوت باشه ؟ بگذارید کنار بابا این رفتار ها رو . یه قدری حرفه ای برخورد کنید . این پاور عالی بوده ، هست و خواهد بود . حالا خریدش میل خودتون هست .

نه حاجی من اتفاقا مخالف ایرانی بازیم.مرسی که جواب دادی.چند می دی این پاور رو؟:-?

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد پاور و کیس ، پیشنهادات رو در پیغام خصوصی دنبال می کنم و می نویسم و در انتها به بالاترین و بهترین شرایط می فروشم .

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

سلام

لینک اصلی کارت گرافیک و قیمت مدنظرتون رو برام پ خ کنید

متشکرم :-?

لینک به دیدگاه

برادرررررررررر . پیغام خصوصی .

شما میگی پیام خصوصی خوب لا اقل یه جوابم بدید تو پیام خصوصی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما میگی پیام خصوصی خوب لا اقل یه جوابم بدید تو پیام خصوصی

آخه گفتند بزارین تمامی پیشنهادات برسه بعد تصمیم گیری میکنند!

لینک به دیدگاه

خوب باید ادم پیشنهادای بقیه رو بدونه؟ که بتونه بالاتر بگه درستش اینه که بچه ها تو تاپیک پیشنهادا رو بدن هرکی خواست قیمت بالاتر بگه نه تو پیام خصوصی که از هیچ چی خبر پیدا نمیکنی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...