رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام چه برنامه هایی و چه روش هایی وجود داره برای بالا بردن سرعت دانلود من یه فیلمی تو اپارات و یوتیوب دیدم که با برنامه HIgh Net سرعت اینترنت میبرد بالا تو اینترنت گشتم پیدا نکردم 

ممنون میشم اگه روش های دیگه ای یا اگه همین برنامه رو پیدا کردید بدید مرسی

اینم لینک اون فیلمه https://www.aparat.com/v/WC6vJ/افزایش_سرعت_اینترنت_تا_100_برابر_با_نرم_افزار_high

لینک به دیدگاه

من فیلمو نگاه کردم نرم افزار جالبی هستش اگه اشتباه نکنم نرم افزار رایگان نیستش پولی هستش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nasabam گفته است :

من فیلمو نگاه کردم نرم افزار جالبی هستش اگه اشتباه نکنم نرم افزار رایگان نیستش پولی هستش 

اره اون پولی گذاشته 

میخوام رایگانش پیدا کنم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mahdiamjadian گفته است :

up

ببخشید فقط یک سوال، اینترنتی که از سوی خود شرکت محدود شده رو چطور میشه به وسیله یک نرم افزار سرعتشو بیشتر کرد؟

اینترنت موبایل منظورتونه؟

لینک به دیدگاه

up

در 18 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

ببخشید فقط یک سوال، اینترنتی که از سوی خود شرکت محدود شده رو چطور میشه به وسیله یک نرم افزار سرعتشو بیشتر کرد؟

اینترنت موبایل منظورتونه؟

دارم یه فیلم میذارم تو اپارات که سرعت اینترنتو میشه 4 برابر کرد من خودم شاتلی هستم 

هر وقت گذاشتم لینکشو میدم بهت

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mahdiamjadian گفته است :

up

دارم یه فیلم میذارم تو اپارات که سرعت اینترنتو میشه 4 برابر کرد من خودم شاتلی هستم 

مگه میشه؟؟؟؟

منی که خطم افتضاح میشه سرعتشو بیشتر کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mahdiamjadian گفته است :

up

اگه  امکانش هست   لینک اپارات رو همینجا بزار-وقتی ISP  محدود کرده سرعت رو غیر ممکنه بشه سرعت رو بالا برد  

لینک به دیدگاه

تنها راه افزایش سرعت اینه که چند تا سرویس اینترنت بگیری و همه را با هم کمباین کنید مثلا اینترنت همراه اول را با اینترنت ای دی اس ال شیر کنید تا سرعت بالا بره

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/04, 19:14:52، nasabam گفته است :

اگه  امکانش هست   لینک اپارات رو همینجا بزار-وقتی ISP  محدود کرده سرعت رو غیر ممکنه بشه سرعت رو بالا برد  

https://www.aparat.com/v/Rd5NV

اینم لینکش 

خودتون انجام بدین 

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/04, 19:10:47، Miad007 گفته است :

مگه میشه؟؟؟؟

منی که خطم افتضاح میشه سرعتشو بیشتر کرد؟؟؟

امتحان کن خودت 

https://www.aparat.com/v/Rd5NV

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/04, 19:22:32، nimajafarpour گفته است :

تنها راه افزایش سرعت اینه که چند تا سرویس اینترنت بگیری و همه را با هم کمباین کنید مثلا اینترنت همراه اول را با اینترنت ای دی اس ال شیر کنید تا سرعت بالا بره

چجوری ؟ 

میشه توضیح بدین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

جناب جسارته ها ولی این روش فقط گول زدن خودتونه :D

می دونید چرا چون شما با نرم افزار Cheat Engine فقط مقادیر متغیر های موجود در حافظه RAM اختصاص یافته به یه نرم افزار رو بدون اطلاع خودش به زور تغییر میدید اما در واقعیت تغییری ایجاد نمیشه.

یه مثال میزنم ببینید فکر کنید برنامه نویس این نرم افزار Download Accelerator Plus شما هستید و یه متن ساده تو یه بخش نرم افزار گذاشتید که محتویات یه متغیر در کدها که میانگین سرعت فعلی رو ذخیره میکنه رو نمایش بده.حالا فکر کنید من میام این متغیر رو که میانگین سرعت توش ذخیره میشه رو تو حافظه RAM سیستم خودم پیدا میکنم و تغییرش میدم و مثلاً میکنم 99999999999 نرم افزار هم بالاجبار می نویسه درحال دانلود با سرعت 99999999999  در ثانیه ولی آیا در عمل هم این سرعت رو دانلود میکنه؟؟ تو بازی ها این ویژگی کاربرد داره چون مثلاً میشه پول رو بی نهایت کرد ولی تو نرم افزار ها هیچ کاربردی نداره چون اصل کار عملکرده نرم افزاره نه ثبت یه امتیاز یا Score خاص.

تو فیلم هم طرف آمده با ویژگی Speed Hack نرم افزار Cheat Engine مثلاً سرعت رو تغییر داده در صورتی که اصلاً درک درستی از این ویژگی نداشته.ویژگی Speed Hack این نرم افزار برای ایجاد تاخیر یا حذف تاخیر بین عملیات های انجام شده یه نرم افزار یا بازی دیگه است یعنی صرفاً این ویژگی تغییراتی تو تاخیر های رابط کاربری یه نرم افزار یا بازی میده و مثلاً اگه برای نرم افزار WinRAR موقع فشرده سازی سرعتش رو با Speed Hack بالا ببرید هرگز سرعت فشرده سازی بیشتر نمیشه بلکه شاید انیمیشن هایی که ویندوز برای لودینگ ها (Progressbar ها) نمایش میده سریع بشن یا روی دکمه های OK و Cancel و... اش که برید سریع های لایت بشن و دوباره موس رو ببرید سریع برگردن به حالت قبل اما هرگز نمی تونه تو سرعت کارکردی که CPU در فشرده سازی با WinRAR یا در بازی ها کارت گرافیک در پردازش تکسچر ها داره رو زیاد یا کم کنه همونطور که گفتم صرفاً می تونه یا تاخیر ایجاد کنه یا تاخیرای موجود رو حذف کنه.

دقیقا درست میگین

cheat engine برای هک کردن بازیهای سینگل پلایر یا همون تک نفره استفاده میشه و برای بازیهای انلاین کاربرد نداره. اون مقادیری هم که توی ویدیو نشون میده به قول شما فقط گول زدنه خودمونه

از cheat engine قبلا برای وارکرافت استفاده میکردم برای افزایش damage یا heal یه هیروی خاص یا حتی افزایش gold وwood

اینم بگم بازیهای تحت شبکه توی گیم نت رو راحت میشه دستکاری کرد و اتفاقی هم نمیوفته ولی بازی انلاین داستانش فرق میکنه  در صورت استفاده از بازی  disconect میشیم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mahdiamjadian گفته است :

چجوری ؟ 

میشه توضیح بدین

http://anzalweb.ir/1396/04/07/ترکیب-استفاده-همزمان-دو-چند-خط-اینترنت/

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

جناب جسارته ها ولی این روش فقط گول زدن خودتونه :D

می دونید چرا چون شما با نرم افزار Cheat Engine فقط مقادیر متغیر های موجود در حافظه RAM اختصاص یافته به یه نرم افزار رو بدون اطلاع خودش به زور تغییر میدید اما در واقعیت تغییری ایجاد نمیشه.

یه مثال میزنم ببینید فکر کنید برنامه نویس این نرم افزار Download Accelerator Plus شما هستید و یه متن ساده تو یه بخش نرم افزار گذاشتید که محتویات یه متغیر در کدها که میانگین سرعت فعلی رو ذخیره میکنه رو نمایش بده.حالا فکر کنید من میام این متغیر رو که میانگین سرعت توش ذخیره میشه رو تو حافظه RAM سیستم خودم پیدا میکنم و تغییرش میدم و مثلاً میکنم 99999999999 نرم افزار هم بالاجبار می نویسه درحال دانلود با سرعت 99999999999  در ثانیه ولی آیا در عمل هم این سرعت رو دانلود میکنه؟؟ تو بازی ها این ویژگی کاربرد داره چون مثلاً میشه پول رو بی نهایت کرد ولی تو نرم افزار ها هیچ کاربردی نداره چون اصل کار عملکرده نرم افزاره نه ثبت یه امتیاز یا Score خاص.

تو فیلم هم طرف آمده با ویژگی Speed Hack نرم افزار Cheat Engine مثلاً سرعت رو تغییر داده در صورتی که اصلاً درک درستی از این ویژگی نداشته.ویژگی Speed Hack این نرم افزار برای ایجاد تاخیر یا حذف تاخیر بین عملیات های انجام شده یه نرم افزار یا بازی دیگه است یعنی صرفاً این ویژگی تغییراتی تو تاخیر های رابط کاربری یه نرم افزار یا بازی میده و مثلاً اگه برای نرم افزار WinRAR موقع فشرده سازی سرعتش رو با Speed Hack بالا ببرید هرگز سرعت فشرده سازی بیشتر نمیشه بلکه شاید انیمیشن هایی که ویندوز برای لودینگ ها (Progressbar ها) نمایش میده سریع بشن یا روی دکمه های OK و Cancel و... اش که برید سریع های لایت بشن و دوباره موس رو ببرید سریع برگردن به حالت قبل اما هرگز نمی تونه تو سرعت کارکردی که CPU در فشرده سازی با WinRAR یا در بازی ها کارت گرافیک در پردازش تکسچر ها داره رو زیاد یا کم کنه همونطور که گفتم صرفاً می تونه یا تاخیر ایجاد کنه یا تاخیرای موجود رو حذف کنه.

نه شما امتحان کنید یکمی میبره بالا فکر کنم 

حالا خودم با سرعت قبلیم و این سرعت جدید امتحان میکنم ببینم چطوریاس 

یه دونه دیگه بود کانکشن رو زیاد میکرد اسم برنامش get bot بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...