رفتن به مطلب

مشکل پردازنده xeon 771 در مادربرد 775

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت اساتید گرامی

بنده یک مادربرد foxconn p35ap-s سوکت 775 دارم. جدیدا واسش یک پردازنده xeon e5472 گرفتم.

مشخصات دقیق مادربرد:

http://www.game-debate.com/motherboard/index.php?mot_id=512&motherboard=Foxconn P35AP-S

مشخصات دقیق پردازنده:

https://ark.intel.com/products/33085/Intel-Xeon-Processor-E5472-12M-Cache-3_00-GHz-1600-MHz-FSB

پردازنده دارای استیکر و برش مخصوص پردازنده 775 هستش.

الان که پردازنده رو وصل میکنم و سیستم رو میزنم روشن شه هیچ تصویری (حتی صفحه مشکی) نمیاره و فقط از کیس صدای پشت سرهم بوق میاد. بعد از چند ثانیه هم خاموش میشه.

پردازنده قبلی خودم رو قرار دادم و بایوس رو به آخرین ورژن آپدیت کردم. همچنین بایوس رو با استفاده از روش های داخل نت ریست کردم ولی همچنان به همون صورت هستش.

لطفا بنده رو راهنمایی کنین

سپاسگزارم از لطفتون

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

تنها چیزی که نظرم رو جلب کرده این هستش که یکی از قویترین پردازنده هایی که مادربردم پشتیبانی میکنه q9650 هستش که سرعت باسش 1333 fsb ذکر شده. در حالیکه این پردازنده جدید xeon که گرفتم سرعتش 1600 fsb ذکر شده.

می تونه از اون باشه؟

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Hoseini گفته است :

سلام مجدد

تنها چیزی که نظرم رو جلب کرده این هستش که یکی از قویترین پردازنده هایی که مادربردم پشتیبانی میکنه q9650 هستش که سرعت باسش 1333 fsb ذکر شده. در حالیکه این پردازنده جدید xeon که گرفتم سرعتش 1600 fsb ذکر شده.

می تونه از اون باشه؟

مادربورد شما   این سی پی یو رو ساپورت نمیکنه 

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hoseini گفته است :

سلام مجدد

می تونه از اون باشه؟

حدس خودتون کاملاً درسته به نظرم ، مادربردتون باس 1333 بیشتر ساپورت نمیکنه. باید از سری 5450 بخرید

مادربرد خود من باسش 1333 بود الان با e5440 خیلی خوب و راحت کار میکنه.

ویرایش شده توسط Taghi
لینک به دیدگاه

سلام  مجدد

سپاسگزارم از راهنمایی دوستان

یه سایتم بود این رو نوشته بود

Some Xeons have a higher FSB or TDP* than their similar LGA 775 CPU

* TDP is a measure of how much heat your processor's cooling system will have to handle.

Because of this, you need to make sure your motherboard supports the FSB and TDP of the Xeon you're buying. Some motherboards will not boot processors with a TDP over 95W (or 65W for low power boards).

TDPs for some common Xeon processors
  • L54xx series has a max TDP of 50W
  • E54xx series has a max TDP of 80W
  • X54xx series with a 1333 FSB has a max TDP of 120W
  • X54x2 series with a 1600 FSB has a max TDP of 150W

فک کنم همون که فرمودید احتمالا پشتیبنی نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...