رفتن به مطلب

فروش مادربرد فوق حرفه ای

حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان گلم یک مادربرد dfi UT x58-t3eh8 فوق حرفه ای و یک عدد سی پی یو core i7 920 موجود هست.

باید اینو بگم که به هیچ وجه این اقلام اور نشده اند.

توجه داشته باشید این مادر و سی پی یو کلا چند ماه بیشتر کار نکرده.

دیگه برای اورکلاک کردن تو این مادربرد جای بحث نیست همه چیز کامل کامل.@};-

برای شروع قیمت برای هر دوشون 450 به بالاترین پیشنهاد فروش میره.بسم الله

post-8867-056284600 1313172947_thumb.jpg

post-8867-048853600 1313230831_thumb.jpg

post-8867-062710700 1313230845_thumb.jpg

post-8867-059702300 1313230857_thumb.jpg

ویرایش شده توسط حسینی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مادربرد گارانتی داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

مادربرد گارانتی داره ؟

این مادر برد از اون ور اومده کلا چند ماه بیشتر کار نکرده

لینک به دیدگاه

آخرت مادربورده. من داشتم ازش......

بایوسوش همه چیز توش داره.

آره داداشم مین خیلی خوبیه اما من میخام بفروشم.

لینک به دیدگاه

با توجه به این که گارانتی نداره هر چند داشت هم توفیری نداشت چونشرکت DFI درش تخته شده و هیچ خبری از کارکنانش نیست

و بخاطر اینکه دیگه ساپورت هم نداره (اپدیت بایوس) بنده 340 خریدارم

لینک به دیدگاه

با توجه به این که گارانتی نداره هر چند داشت هم توفیری نداشت چونشرکت DFI درش تخته شده و هیچ خبری از کارکنانش نیست

و بخاطر اینکه دیگه ساپورت هم نداره (اپدیت بایوس) بنده 340 خریدارم

نه عزیزم شما اگر کاربر حرفه ای باشی خودت میفهمی این مین نیاز به گارانتی نداره من خودم یک مادربرد داشتم فرستادم گارانتی آخرش به من گفتند که این مادربرد شوک برقی دیده از گارانتی خارجه پس نتیجه میگیریم گارانتی به درد این جور مادربردهای مخصوص اورکلاک نمیخوره چون احتمال خرابی بسیار پایینی دارند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیزم شما اگر کاربر حرفه ای باشی خودت میفهمی این مین نیاز به گارانتی نداره من خودم یک مادربرد داشتم فرستادم گارانتی آخرش به من گفتند که این مادربرد شوک برقی دیده از گارانتی خارجه پس نتیجه میگیریم گارانتی به درد این جور مادربردهای مخصوص اورکلاک نمیخوره چون احتمال خرابی بسیار پایینی دارند.

این مقوله به حرفه ای بودن و نبودن ربطی نداره .

گاها اتفاقاتی می افته که نیاز به ساپورت گارانتی هست .

اگر غیر از این بود که این همه اختلاف قیمت حتی بر سر نوع گارانتی نبود .

در حال حاضر مادربردهائی که دارای گارانتی اصلی هستند همانند الماس(ویستا پخش) و یا آواژنگ حدود 10%- 15% گرانتر از مادربردهائی که دارای گارانتی شرکتی هستند میباشند .

بطور مثال مادربرد p8p67 pro با گارانتی اصلی 245 هست و با گارانتی شرکتی حدود 210-215.

بعد هم گذشته از مقوله گارانتی مشکل اصلی پیش رو برای محصولات DFI عدم ساپورت کمپانی سازنده هست که دیگه وجود خارجی نداره .

و مورد آخر و خیلی مهم اینکه با آمدن 1155 دیگر خرید 1366 منطق نداره چون با همین قیمت و یا مقداری بیشتر میشه یه 2500K و یک مین مناسب تهیه کرد که قطعا بازدهی آن بیشتر از i7 920 هست .

http://www.anandtech.com/bench/Product/288?vs=47

برای اینکه Off تاپیک نباشه من 350 هستم آن هم بخاطر علاقه خاصی که به مادربردهای DFI دارم smile.gif

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

این مقوله به حرفه ای بودن و نبودن ربطی نداره .

گاها اتفاقاتی می افته که نیاز به ساپورت گارانتی هست .

اگر غیر از این بود که این همه اختلاف قیمت حتی بر سر نوع گارانتی نبود .

در حال حاضر مادربردهائی که دارای گارانتی اصلی هستند همانند الماس(ویستا پخش) و یا آواژنگ حدود 10%- 15% گرانتر از مادربردهائی که دارای گارانتی شرکتی هستند میباشند .

بطور مثال مادربرد p8p67 pro با گارانتی اصلی 245 هست و با گارانتی شرکتی حدود 210-215.

بعد هم گذشته از مقوله گارانتی مشکل اصلی پیش رو برای محصولات DFI عدم ساپورت کمپانی سازنده هست که دیگه وجود خارجی نداره .

و مورد آخر و خیلی مهم اینکه با آمدن 1155 دیگر خرید 1366 منطق نداره چون با همین قیمت و یا مقداری بیشتر میشه یه 2500K و یک مین مناسب تهیه کرد که قطعا بازدهی آن بیشتر از i7 920 هست .

http://www.anandtech...oduct/288?vs=47

برای اینکه Off تاپیک نباشه من 350 هستم آن هم بخاطر علاقه خاصی که به مادربردهای DFI دارم smile.gif

من نگفتم گارانتی به درد نمیخوره من گفتم مادربری که با بالاترین کیفیت طراحی شده و مدار تغذیه دیجیتال داره و بهترین بایوس دنیا روشه دیگه......................

لینک به دیدگاه

هر دو رو یک کلام 450 خریدارم .اگه کسی پیشنهاد دیگه ای نداره اینا مال من :-?

لینک به دیدگاه

دوست من این مین همونی نیست که 6ماه پیش از آلمان خریداری شده بود و براش 430 قیمت زده بودین؟

ویرایش شده توسط behruz_godrat
لینک به دیدگاه

هر دو رو یک کلام 450 خریدارم .اگه کسی پیشنهاد دیگه ای نداره اینا مال من :-?

ب سلام به دوست خوبم اگر مشتری بالاتر نبود مال شما

لینک به دیدگاه

دوست من چی شد پ.خ زدم براتون

الانم قصد فروش دارین؟ به قیمت پایه خریدارم؟

لینک به دیدگاه

فروش رفت به دوست گلم بهروز به قیمت 430 هزار.

ویرایش شده توسط حسینی
لینک به دیدگاه

مرسی از دوست گلم سید جان.قطعات خیلی خوبی هستن مخصوصآ سی پی یو پچ نامبرش فوق العده ست :(

در کل قطعات خوبی خریداری شدbatting%20eyelashes.gif:-j

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...