رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من میخوام کارت گرافیک 1070 بخرم که خیالم از بابت بازی های آینده راحت باشه .

الان بعضی ها رو دیدم که دارند این کارت رو میفروشند . آیا به نظرتون ارزش داره به خاطر فریم بیشتر اینقدر هزینه کنم یا مثلا کارت  graphic =gigabyte rx 560-4gig  =700

هم همون فریم قابل قبول رو چه در فیلم و چه در بازی ایجاد میکنه و بجاش هزینه رو بفرستم سمت مانیتور و هارد ssd ؟؟؟؟؟؟؟

راستش محدودیت بودجه دارم دیگه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

برای خرید، ssd رو در اولویت بذارید .

نیاز، سیستم پیشنهادی و بودجه تون رو اعلام کنید تا کاملا راهنماییتون کنم .

لینک به دیدگاه

سلام محمد آقا . هدف اولیه من فریم قابل قبول برای بازی هاست . ولی به نظرم هزینه بیشتر از 30 فریم روان  خیلی منطقی نیست . البته مادربورد و کیس جوری باشه شاید بعدا کارت گرافیک رو به یک قویتر ارتقا دادم . چون به نظرم در آینده نه چندان دور کارتهایی میاد ارزونتر که قدرتشون در حد 1070 باشه . به خاطر همین فعلا با همین بودجه 2.5 میلیونی باید کنار بیام  . مانیتور و هارد ssd  باید باشن .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ahmadjan گفته است :

سلام محمد آقا . هدف اولیه من فریم قابل قبول برای بازی هاست . ولی به نظرم هزینه بیشتر از 30 فریم روان  خیلی منطقی نیست . البته مادربورد و کیس جوری باشه شاید بعدا کارت گرافیک رو به یک قویتر ارتقا دادم . چون به نظرم در آینده نه چندان دور کارتهایی میاد ارزونتر که قدرتشون در حد 1070 باشه . به خاطر همین فعلا با همین بودجه 2.5 میلیونی باید کنار بیام  . مانیتور و هارد ssd  باید باشن .

مخلصم، با دو و نیم میلیون میخوای این سه قطعه رو فقط تهیه کنی ؟ یا سیستم کامل ؟  بقیه قطعات سیستمت رو هم بگو .

ازآینده هیچکس خبر نداره، که چه کارتی با چه قیمتی بیاد تو بازار ایران، پس اگربه کارت گرافیک الان نیاز دارین،  تهیه کنید .

گیم حرفه ای، و آنلاین هم بازی میکنی ؟

لینک به دیدگاه

نه سیستم کامل به همراه مانیتور .

میدونم بودجه کمه . ولی نهایتش دیگه 3 میلیون میتونم جور کنم .

لینک به دیدگاه

سیستم نو تهیه نکن، و یک سیستم دسته دو کم کار تر تمیز، بگیر. نظر خودت چیه ؟ 

نیازت فقط گیمه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...