رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس کامل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  خدمت دوستان لیون

میخوام  یه کیس کامل تا رنج قیمت 2 میلیون تومان بخرم ، لطفاً راهنمایی کنید.( سیستم واسه مغازه استفاده میشه کارت گرافیک جداگانه لازم ندارم و هارد جدا واسه ویندوز دارم ،و هارد و رایتر های دیگه هم بهش وصل میشه که مدنظر باشه )

موارد مدنظر :

سی پو : i3 یا i5

مادربورد : حداقل دارای 6 ساتا و گرافیک آنبرد

رم : 4 گیگ

پاور : 500 یا 600 وات

هارد : 4 ترا

کیس : یه مدل قیمت مناسب با خنک کنندگی عالی هارد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، نیازتون چیه ؟ (مصارف خانگی: مثل دیدن فیلم و موزیک و آرشیو دیتا و استفاده از نرم افزارهای آفیس و وب گردی)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، نیازتون چیه ؟ (مصارف خانگی: مثل دیدن فیلم و موزیک و آرشیو دیتا و استفاده از نرم افزارهای آفیس و وب گردی)

یکم توجه کنی نوشتم دادا

واسه استفاده مغازه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HARE46 گفته است :

یکم توجه کنی نوشتم دادا

واسه استفاده مغازه

فدای قد و بالات، 

مغازه کافی نته، مغازه گیم نته، مغازه کلوپه، مغازه طراحی بروشور و تبلیغات گرافیکیه، مغازه یا دفتر طراحی مهندسی ؟ فداتشم کدومش ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

فدای قد و بالات، 

مغازه کافی نته، مغازه گیم نته، مغازه کلوپه، مغازه طراحی بروشور و تبلیغات گرافیکیه، مغازه یا دفتر طراحی مهندسی ؟ فداتشم کدومش ؟

کلوپ

لینک به دیدگاه

مادربرد: ASUS PRIME B250M-A (این مادربرد MSI B250M PRO-VDH خوبه)

پردازنده: Intel Core i3-7100

رم:  G.SKILL Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz 

هارد:  ازبرند سیگیت تهیه کنید (بر اساس نیازتون)

پاور: گرین 650 وات سری u;k

کیس: GREEN Z+ Grand

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

مادربرد: ASUS PRIME B250M-A (این مادربرد MSI B250M PRO-VDH خوبه)

پردازنده: Intel Core i3-7100

رم:  G.SKILL Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz 

هارد:  ازبرند سیگیت تهیه کنید (بر اساس نیازتون)

پاور: گرین 650 وات سری u;k

کیس: GREEN Z+ Grand

مادربرد: مادربورد MSI بخاطر دارا بودن درگاه های خروجی بیشتر و جدیدتر  بنظرم جالب تر هستش ولی قبلا چندتا سیستم بستم همه ایسوس بودن نمیدونم MSI  هم در حد ایسوس باشه یا نه؟ و حالا مادربورد تا 500 تومن هم باشه ولی ارزش داشته باشه واسم قیمتش مهم نیست.

پردازنده: بنظرت به جای دوتا رم 4 ، یکی بذاریم و اون پول رو اضافه کنیم به سی پو یه سی پو قوی تر بذاریم مثل مدل زیر ، نظرت چیه ؟

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/سی-پی-یو/intel/سی-پی-یو-اینتل-i3-8100-coffee-lake.html

رم:  G.SKILL Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz  قیمتش چقدره دقیق ؟ هرجا گشتم موجود نبود

هارد: نمیدونم برند سیگیت بگیرم یا وسترن ؟

پاور:  کولر مستر که از گرین بهتره؟

کیس: GREEN Z+ Grand فن جلو واسه خنک سازی هارد نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

مادربرد: مادربورد MSI بخاطر دارا بودن درگاه های خروجی بیشتر و جدیدتر  بنظرم جالب تر هستش ولی قبلا چندتا سیستم بستم همه ایسوس بودن نمیدونم MSI  هم در حد ایسوس باشه یا نه؟ و حالا مادربورد تا 500 تومن هم باشه ولی ارزش داشته باشه واسم قیمتش مهم نیست.

پردازنده: بنظرت به جای دوتا رم 4 ، یکی بذاریم و اون پول رو اضافه کنیم به سی پو یه سی پو قوی تر بذاریم مثل مدل زیر ، نظرت چیه ؟

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/سی-پی-یو/intel/سی-پی-یو-اینتل-i3-8100-coffee-lake.html

رم:  G.SKILL Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz  قیمتش چقدره دقیق ؟ هرجا گشتم موجود نبود

هارد: نمیدونم برند سیگیت بگیرم یا وسترن ؟

پاور:  کولر مستر که از گرین بهتره؟

کیس: GREEN Z+ Grand فن جلو واسه خنک سازی هارد نداره

مادربردهای MSI هم مورد تاییدن، من به برند ایسوس علاقه دارم (قصد تحمیل برند خاصی رو ندارم)

پردازنده انتخابی شما از تولیدات جدید شرکت اینتل، یعنی نسل هشت پردازنده ها است، که برای استفاده از این پردازنده باید، مادربرد با چیپ ست z370 (سری 300 اینتل) خریداری بشه، که ارزون ترین مادربرد z370 فعلاً، قیمتش 700 تومنه . 

پس با این بودجه، لین مادربرد رو تهیه کنید : msi b250m bazooka opt boost

(اینم فیلم بررسی این مادربرد، توسط ایمان خالقی کاربلد و پرانرژی  https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/videos/view-113-بررسی-تکنولوژی-اینتل-آپتین-به-همراه-مادربرد-msi-b250-bazooka/

( اینم فیلم توضیح تکنولوژی اینتل آپتین : http://www.pideo.ir/اپتین_82c1ee396.html

نه رم رو بصورت دو کاناله تهیه کنید، خیلی بهتره . 

موجودی رم ها اومده پایین، با بخش فروش فروشگاه لیون کامپیوتر تماس بگیرید، در این مورد راهنماییتون میکنن . 

کیس های پیشنهادی من (از هر نظر عالین انصافاً) : گرین Z2 hero+ و گرین Z4 آستیاک . 

من پاور گرین های گرین رو انتخاب میکنم، گارانتی و کیفیت خوبی دارن این مدل پاور هم مناسبه : گرین GP500B-HP+ . 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

مادربردهای MSI هم مورد تاییدن، من به برند ایسوس علاقه دارم (قصد تحمیل برند خاصی رو ندارم)

پردازنده انتخابی شما از تولیدات جدید شرکت اینتل، یعنی نسل هشت پردازنده ها است، که برای استفاده از این پردازنده باید، مادربرد با چیپ ست z370 (سری 300 اینتل) خریداری بشه، که ارزون ترین مادربرد z370 فعلاً، قیمتش 700 تومنه . 

پس با این بودجه، لین مادربرد رو تهیه کنید : msi b250m bazooka opt boost

(اینم فیلم بررسی این مادربرد، توسط ایمان خالقی کاربلد و پرانرژی  https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/videos/view-113-بررسی-تکنولوژی-اینتل-آپتین-به-همراه-مادربرد-msi-b250-bazooka/

( اینم فیلم توضیح تکنولوژی اینتل آپتین : http://www.pideo.ir/اپتین_82c1ee396.html

نه رم رو بصورت دو کاناله تهیه کنید، خیلی بهتره . 

موجودی رم ها اومده پایین، با بخش فروش فروشگاه لیون کامپیوتر تماس بگیرید، در این مورد راهنماییتون میکنن . 

کیس های پیشنهادی من (از هر نظر عالین انصافاً) : گرین Z2 hero+ و گرین Z4 آستیاک . 

من پاور گرین های گرین رو انتخاب میکنم، گارانتی و کیفیت خوبی دارن این مدل پاور هم مناسبه : گرین GP500B-HP+ . 

مادربورد msi b250m bazooka opt boost  تعداد سوکت 4 عدد داره من 6 تا میخوام این بدرد من نمیخوره

کیس گرین Z2 hero+ و گرین Z4 آستیاک  اینم جای 3 تا هارد دیسک 3.5 اینچی داره من 4 تا جای هارد دیسک 3.5  میخوام

پاور  GP500B-HP+ زیاد جالب نیست نظر خودم روی کولر مستر GX550 بود

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، HARE46 گفته است :

مادربورد msi b250m bazooka opt boost  تعداد سوکت 4 عدد داره من 6 تا میخوام این بدرد من نمیخوره

کیس گرین Z2 hero+ و گرین Z4 آستیاک  اینم جای 3 تا هارد دیسک 3.5 اینچی داره من 4 تا جای هارد دیسک 3.5  میخوام

پاور  GP500B-HP+ زیاد جالب نیست نظر خودم روی کولر مستر GX550 بود

پاورهای نسل جدید و به روز رو تهیه کنید .

مادربرد پیشنهادی :

MSI B250 KRAIT GAMING LGA1151 B250

کیس: (رنج قیمتی 150 تا 300)

GREEN X3+ VIPER

RaidMax Case Super Viper Black

DeepCool KENDOMEN Ti

GREEN Magnum Evo Mid-Tower

GREEN MAC1

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

بعد کمی تحقیق درباره سی پو i3 7100  یه مشکل پیدا کردم اینه که میگن روی ویندوز 7 و 8 کار نمیکنه ؟!

بنظرتون از مادربورد های با چیپ b250 بهتره استفاده کنم یا چیپ های H170 ، H270  یا ...   ؟

متاسفانه موجودی مادربورد های  تا رنج قیمت 500 تومن داخل لیون خیلی کمه واسه انتخاب!

نظرتون در مورد پاور MasterWatt Lite 600W چیه ؟

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

بعد کمی تحقیق درباره سی پو i3 7100  یه مشکل پیدا کردم اینه که میگن روی ویندوز 7 و 8 کار نمیکنه ؟!

بنظرتون از مادربورد های با چیپ b250 بهتره استفاده کنم یا چیپ های H170 ، H270  یا ...   ؟

متاسفانه موجودی مادربورد های  تا رنج قیمت 500 تومن داخل لیون خیلی کمه واسه انتخاب!

این که مشکل زیاد جدی نیست، از ویندوز 10 استفاده کنید . 

H270 تهیه کنید، پاور خوبیه، و با خیال راحت خرید کن .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

این که مشکل زیاد جدی نیست، از ویندوز 10 استفاده کنید . 

H270 تهیه کنید، پاور خوبیه، و با خیال راحت خرید کن .

ویندوز 10 تا حالا چندبار نصب کردم ولی طول عمرش خیلی پایین هست ( ناسازگاری با بعضی از برنامه ها داره و زود ویندوز مشکل پیدا میکنه و بالا نمیاد )  و اتوماتیک هی دانلود میکنه ( هرچند داخل سایت های مختلف روش متعددی بوده و تست کردم ولی کامل قطع نشده ) !

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

پاور های جدید گرین گزینه های فوق العاده ای هستن

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

ویندوز 10 تا حالا چندبار نصب کردم ولی طول عمرش خیلی پایین هست ...

باسلام

دوست عزیز من دو ساله ویندوز ۱۰ رو سیستمم نصبه شما چطور میگین خرابه؟؟؟

شایدمشکل از دیسک ویندوز خودتون باشه.

دانلود هاش رو هم میشه قطع کرد ولی بهتره دانلود کنه.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

باسلام خدمت استارتر گرامی 

دوست عزیز می‌تونستید سوالتونو در فروم زیر مطرح کنید تا سایت منظم تر و  قانونمندتری داشته باشیم ولی به هر حال...

این سیستم تمامی نیاز های شما رو برطرف می‌کنه و قابلیت ارتقا در آینده رو هم داره که من شخصا همچین قطعاتی رو برای کامپیوتر یکی از آشنایان بستم ، واقعا عالی هستن و کیفیت فوق العاده ای دارن . مخصوصا مادربرد

?

مادربرد : Msi B250 KRAIT Gaming

پردازنده: Intel core i3 7100

پاور: Green 650 OCPT

کیس: Raid max cobra /Green Grand Z+

رم : Kingston Hyper X Fury 8 gb 2400Mhz

هارد : WD 4TB Blue 7200

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

من رو سری اسکای لیک و سی پی یو پنتیوم G4400 و مادربورد Asus B150 Pro D3 آمدم با آموزش خود ایسوس ویندوز 7 نصب کنم اما کلی مشکل و درگیری برام پیش آمد که پشیمون شدم و 10 نصب کردم.

سیستم قبلیم از سری SandyBridge 1155 بود و براحتی ویندوز 7 و 8 و حتی XP نصب میکردم اما رو این سیستم جدید ویندوز 7 که نصب میکنم چند تا مشکل دارم مثلاً بعضی درایور های سی دی خود مادربورد با ویندوز 7 سازگار نیست مثل درایور USB هاش که وقتی نصب بشه کلاً USB های مادربورد از کار میفتن و موس و کیبوردم دیگه کار نمیکنن!! به زور و زحمت باید از Safe Mode و با کلی دنگ و فنگ درایور رو Uninstall کنم.

مشکل دیگه ام هم درایور گرافیک آنبرد اینتل هستش که روی ویندوز 7 مثل آدم نصب نمیشه و باید با آموزش های سطح نت نصبش کنید و تازه بازم ویندوز هفتی که نصب کردم تو بخش Device Manager کلی علامت سوال میمونه که تا نصبشون میکنم مشکلاتی مثل USB که گفتم برام پیش میاد.سی دی DriverPack هم تست کردم اما اون بدترش میکنه.

کلاً درسته اینتل گفته بود رو Skylake مثلاً میشد ویندوز 7 و 8 نصب کرد ولی روی Kabylake گفت کلاً نمیشه ولی من والا رو Skylake هم کلی مشکل با ویندوز های قدیمی دارم.

اگه ویندوز 10 رو با SSD و خصوصاً حالت بوت UEFI و پارتیشن تیبل GPT تجربه کنید باور کنید دیگه هرگز به ویندوز های قبلی برنمیگردید.

در 8 ساعت قبل، Geek گفته است :

1212121212.thumb.png.0c0a4580b53ad29d4540ee9b070aab56.png

http://meghdadit.com/product/3150/

http://meghdadit.com/product/62429/

http://meghdadit.com/product/48926/

http://meghdadit.com/product/50002/

http://meghdadit.com/product/50151/

اینا رو میتونید کارکرده تهیه بکنید تا مقرن به صرفه تر باشه براتون

چرا همه پیشنهاد رم دو کاناله میدید ؟ و حالا اگه من یکی 4 استفاده کنم تا زمانی که پول باشه بکنم دوتا مشکلی هست؟

در 8 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

پاور های جدید گرین گزینه های فوق العاده ای هستن

تا حالا دو بار واسه خودم سیستم اسمبل کردم هر دوتا گرین گذاشتم ولی بعد مدت کوتاهی به مشکل برخوردم ، همه هم میگن گرین کیفیت گذشته رو نداره.

باسلام

دوست عزیز من دو ساله ویندوز ۱۰ رو سیستمم نصبه شما چطور میگین خرابه؟؟؟

شایدمشکل از دیسک ویندوز خودتون باشه.

دانلود هاش رو هم میشه قطع کرد ولی بهتره دانلود کنه.

ن دادا ، من با نرم افزار های مخلف زیاد کار می کنم  زود زود نرم افزار نصب میکنم و پاک میکنم و در بعضی مواقع ویندوز آپدیت میشد و باعث اختلال با بقیه برنامه ها میشد و اصلا ویندوز بالا نمی اومد رو آرم ویندوز 10 قفل میکرد و  سیستم مغازه هست اصلا نمیتونم زود زود ویندوز عوض کنم یا اینترنت رو قطع کنم یا ... در کل نباید ویندوزم مشکلی پیدا کنه بیخودی ، الان 3 ماه هست ویندوز 7 رو دارم تا حالا مشکلی نداشته و ویندوز حجم اینترنت روهم زود تمام میکرد! 

باسلام خدمت استارتر گرامی 

دوست عزیز می‌تونستید سوالتونو در فروم زیر مطرح کنید تا سایت منظم تر و  قانونمندتری داشته باشیم ولی به هر حال...

این سیستم تمامی نیاز های شما رو برطرف می‌کنه و قابلیت ارتقا در آینده رو هم داره که من شخصا همچین قطعاتی رو برای کامپیوتر یکی از آشنایان بستم ، واقعا عالی هستن و کیفیت فوق العاده ای دارن . مخصوصا مادربرد

مادربرد : Msi B250 KRAIT Gaming

پردازنده: Intel core i3 7100

پاور: Green 650 OCPT

کیس: Raid max cobra /Green Grand Z+

رم : Kingston Hyper X Fury 8 gb 2400Mhz

هارد : WD 4TB Blue 7200

شرمنده دادا ببخش ندونستم ، عجله ای تایپک رو زدم اصلا یادم رفت ، دوس داری تا من یه کپی از این مشاوره دوستان بگیرم شما تایپک رو حذف کنی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

شرمنده دادا ببخش ندونستم ، عجله ای تایپک رو زدم اصلا یادم رفت ، دوس داری تا من یه کپی از این مشاوره دوستان بگیرم شما تایپک رو حذف کنی؟

باسلام خدمت دوست گرامی

حذف تاپیک دست من نیست !!!⁦☺️

بعدش هم نیازی به این کار نیست خیلی ها این کار رو میکنناگر هم بد حرف زدم همین جا عذر خواهی میکنم?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Chabouk گفته است :

باسلام خدمت دوست گرامی

حذف تاپیک دست من نیست !!!⁦☺️

بعدش هم نیازی به این کار نیست خیلی ها این کار رو میکنن

ن دادا ما مخلصیم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور های گرین در کنار گارانتی فوق العاده «120 ماه» از کیفیت مناسبی برخوردارند اگر کیفیت خوبی نداشتند هیچوقت استاندارد پلاتینیوم رو دریافت نمی‌کردند.

لینک به دیدگاه

رم دوکاناله  تاثیری تو کارایی نداره .

حداقل من که ندیدم توی سرعت بوت یا اجرای بازی ها تأثیر بزاره شما می تونین ابتدا یک رم خریداری کنید بعدش اگه نیاز شد یکی دیگه بهش اضافه کنید.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

دوست عزیز پاور های گرین در کنار گارانتی فوق العاده «120 ماه?» از کیفیت مناسبی برخوردارند اگر کیفیت خوبی نداشتند هیچوقت استاندارد پلاتینیوم رو دریافت نمی‌کردند.

تا رنج 300 تومن همش 36 ماه هستش گارانتی بعد هم کولر مستر برند جهانی هست ولی گرین ، نه

لینک به دیدگاه

گرین استاندارد پلاتنیوم رو برا عمش داره یکم تحقیق کنین.:| پاور کولرمستر ببندین.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیزمون 

من پیشنهادم اینه

MSI H270M BAZOOKA LGA1151 H270 Mainboard : 475.000

Intel Core i3-7100 Kaby Lake Processor : 465.000

Green 500B-HP : 285.000

Seagate Barracuda 4TB 64MB Buffer SATA3 HDD : 485.000

DeepCool DUKASE Black V3 Case : 235.000

Kingston HyperX FURY 4GB 2400Mhz CL15 DDR4 : 240.000

قیمت نهایی : 2.185.000

میتونید بعدا یدونه رو 4 گیگه دیگه بندازید موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...