رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس کامل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

تا رنج 300 تومن همش 36 ماه هستش گارانتی بعد هم کولر مستر برند جهانی هست ولی گرین ، نه

اون پاوری که من در سیستم پیشنهادی برای شما نوشتم فکر کنم ۱۲۰ ماهه یا ۱۱۲ ماه

لینک به دیدگاه

شما منظور من رو متوجه نشدید استاندارد های جهانی مثل:

Bronze

Gold

Platinum

در ۱ ساعت قبل، ar_prv گفته است :

گرین استاندارد پلاتنیوم رو برا عمش داره یکم تحقیق کنین.:| پاور کولرمستر ببندین.

پاور های کولر مستر عالی هستن ولی به قیمتش هم نگاه کنید بد نیست !!! توی کشور ما ۱۰۰۰ تومن ۱۰۰۰ متر زیر زمینه ، وگرنه هممون به جای موس و کیبورد تسکو ، گرین ، ای فورتک و ... ،موس و کیبورد ریزر می‌خریدیم  و خیلی چیزای دیگه که مردم  مشهد امروز همه چیز رو بدون ترس گفتن .

دمشون گرم

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

شما منظور من رو متوجه نشدید استاندارد های جهانی

منظور شمارو متوجه شدم و استاندارد پلاتنیوم که گفتم همه جا یکیه و اسمش ثابت. منظورمم از تحقیق این بود که به سایت اصلی استاندارد های پاور و لیست پاور هاش سر بزنین. (دنبال اسم گرین باشین:4_joy:)

قیمت پاور های کولر مستر صد تومن تا دویست تومن گرون تره. حتی دوبرابر گرین بود من این پولو میدادم تا اینکه کل سیستم پنج میلیونی رو با جنس ایرانی کپی شده ضمانت کنم:12_slight_smile:.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

:4_joy:پ ن پ همش واقعیه!

یه پاور خوب میفرستن اون سایته که استاندارد  80 پلاس میده میگیره. بعد پاور آشغال تو همون باکس عرضه میکنن تو بازار. هیچ راهی هم نیست متوجه بشی اونی که تست گرفتن این نیست. نظارت هم کیلو چند.

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزمون 

من پیشنهادم اینه

MSI H270M BAZOOKA LGA1151 H270 Mainboard : 475.000

Intel Core i3-7100 Kaby Lake Processor : 465.000

Green 500B-HP : 285.000

Seagate Barracuda 4TB 64MB Buffer SATA3 HDD : 485.000

DeepCool DUKASE Black V3 Case : 235.000

Kingston HyperX FURY 4GB 2400Mhz CL15 DDR4 : 240.000

قیمت نهایی : 2.185.000

میتونید بعدا یدونه رو 4 گیگه دیگه بندازید موفق باشید

دوست عزیز ممنون از مشاوره ولی قاب کیس پیشنهادی شما جای 4 هارد دیسک 3.5 نداره و ...

در 18 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

اول هم گفتم تا حالا دو تا پاور گرین خریدم هر دوتا یه بار مادربوردم سوخت یه بار دیگه کارت گرافیکم ! دیگه خودتون قضاوت کنید درباره گرین ( پاور گرین اولی که خریدم سال 90 بود 2 هفته کار نکرد روی کیس ، کارت گرافیک رو خراب کرد )

در 17 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

اون پاوری که من در سیستم پیشنهادی برای شما نوشتم فکر کنم ۱۲۰ ماهه یا ۱۱۲ ماه

موجود نبود چند جا نگاه کردم ولی اخرین قیمتش 450 تومن بود اصلا ارزش نداره

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/07, 08:42:28، Geek گفته است :

1212121212.thumb.png.0c0a4580b53ad29d4540ee9b070aab56.png

http://meghdadit.com/product/3150/

http://meghdadit.com/product/62429/

http://meghdadit.com/product/48926/

http://meghdadit.com/product/50002/

http://meghdadit.com/product/50151/

اینا رو میتونید کارکرده تهیه بکنید تا مقرن به صرفه تر باشه براتون

دوستان کسی تا حالا از این سایت خرید کرده ؟

قیمتش به نسبت دیجی کالا خیلی پایین تر هست بطور مثال رم  داخل دیجی 228 تومن زده !!!

لینک به دیدگاه

خیلی از دوستان مادربورد Msi B250 KRAIT Gaming پیشنهاد دادن ولی واسه من تعداد USB هاش کمه و خروجی  VGA هم نداره  ولی مادربورد MSI B250 PC MATE بنظرم به نسبت مدل قبلی بهتر باشه و از نظر قیمت هم آن چنان اختلافی هم ندارن و نظر شما دوستان به این مادربورد چیه ؟

تفاوت دو رم کینگستون CL15 Dual Channel Desktop RAM  و  Single Channel RAM HX424C15FB4 در چی هست ؟ و آیا بجز این دو مدل کینگسون مدل بهتری داریم یا نه؟

نظر تون در مورد رم G.SKILL Ripjaws  چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

خیلی از دوستان مادربورد Msi B250 KRAIT Gaming پیشنهاد دادن ولی واسه من تعداد USB هاش کمه و خروجی  VGA هم نداره  ولی مادربورد MSI B250 PC MATE بنظرم به نسبت مدل قبلی بهتر باشه و از نظر قیمت هم آن چنان اختلافی هم ندارن و نظر شما دوستان به این مادربورد چیه ؟

تفاوت دو رم کینگستون CL15 Dual Channel Desktop RAM  و  Single Channel RAM HX424C15FB4 در چی هست ؟ و آیا بجز این دو مدل کینگسون مدل بهتری داریم یا نه؟

یه چندتا جایی از بعضی از دوستان شنیدم که میگفتن هیچ وقت یه رم تک کاناله نخرید به امید اینکه بعداً یکی مثل خودش بخرید و بزارید کنارش. میگفتن از همون اول یه پَک دو تایی که حتماً هر دوتاشون داخل یه جعبه باشن بخریدO.o

هنوز نفهمیدم دلیلش چی بودکه اینو به بعضیا میگفتن؟!

:35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

موجود نبود چند جا نگاه کردم ولی اخرین قیمتش 450 تومن بود اصلا ارزش نداره

اگه قیمتش جدیدا این شده ، اصلا ارزش نداره

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

یه چندتا جایی از بعضی از دوستان شنیدم که میگفتن هیچ وقت یه رم تک کاناله نخرید به امید اینکه بعداً یکی مثل خودش بخرید و بزارید کنارش. میگفتن از همون اول یه پَک دو تایی که حتماً هر دوتاشون داخل یه جعبه باشن بخریدO.o

چون اگه بعداً  نتوانید لنگشو پیدا کنید به مشکل بر می خورید

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

دوستان کسی تا حالا از این سایت خرید کرده ؟

قیمتش به نسبت دیجی کالا خیلی پایین تر هست بطور مثال رم  داخل دیجی 228 تومن زده !!!

بله من خودم سه چهار بار خرید زدم بدون هیچ مشکلی بوده و دقیقا همون چیزی رو که گفتن فرستادن، بسته بندی هم عالی، نگران نباشید با خیال راحت خرید کنید. مقداد خیلی سایت معتبریه برا خرید.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

هنوز هیچ کدومتون جواب سوال های بالا رو ندادید!

کسی در مورد اینا جوابی داره ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

هنوز هیچ کدومتون جواب سوال های بالا رو ندادید!

کسی در مورد اینا جوابی داره ؟

چه تعداد پورت USB مد نظرتون هست؟

خانواده Ripjaws های جی اسکیل چند سری داره مثل Ripjaws V و Ripjaws 4 و نمیدونم سری دیگه ای داره یا نه! در مورد سری Ripjaws 4 که چیزی نمیدونم ولی سری Ripjaws V رو حتی توی سیستم های ۷-۸ میلیونی هم میبندن (و شاید هم سیستم های گرونتر). توی لیست راهنمای خرید کامپیوتر خیلی از سایت ها هم اسم این رم های Ripjaws V دیده میشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

چه تعداد پورت USB مد نظرتون هست؟

خانواده Ripjaws های جی اسکیل چند سری داره مثل Ripjaws V و Ripjaws 4 و نمیدونم سری دیگه ای داره یا نه! در مورد سری Ripjaws 4 که چیزی نمیدونم ولی سری Ripjaws V رو حتی توی سیستم های ۷-۸ میلیونی هم میبندن (و شاید هم سیستم های گرونتر). توی لیست راهنمای خرید کامپیوتر خیلی از سایت ها هم اسم این رم های Ripjaws V دیده میشه.

حداقل 6 عدد usb 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، HARE46 گفته است :

حداقل 6 عدد usb 

این یکی هست:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/مادربرد-گیگابایت-b250-hd3p-58.html

ولی به نظر من که زیاد مادربرد جالبی نیست؛ همینطوری از ظاهرش گفتم :3_grin:

به نظر من همین مادربرد هایی که دوستان حرفه ای، بالا تر و صفحه ی قبل پیشنهاد دادن استفاده کنید. 

اونا رو من که دیدم حداقل ۴  تا پورت USB پشت کیس دارن (مستقیماً به مادربرد وصل هستند) .

و واسه ی یکی دو تا پورت USB دیگه میتونید از هدرهای USB جدایی که توی مادربرد های برای جلوی کیس در نظر گرفته شده استفاده کنید؛ به این صورت که بیشتر کیس ها، پنل جلویی پورت هاشون یه کابل نمیدونم چند پینی مثلاً ۱۹ پینی داره که باید اون رو به قسمت مخصوص مادربرد که اسمش به انگلیسی هم درج شده بزنید. یه چیزی مثل این:

23.thumb.jpg.eaa2e2d5841dfb2776a7f2431084b968.jpg

" ... همچنین در کنار کانکتور 24Pin پاور و در بخش پایینی PCB دو کانکتور 19 پین USB 3.0 منشعب شده از چیپست PCH Intel B250 تعبیه شده است که روی هم رفته 4 پورت USB 3.0 جهت اتصال به پنل جلویی کیس و یا براکت های جانبی فراهم می‌کند. ..."

مدل مادربرد مورد بررسی: Asus ROG Strix B250F 

منبع: شهر سخت افزار

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

این یکی هست:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/مادربرد-گیگابایت-b250-hd3p-58.html

ولی به نظر من که زیاد مادربرد جالبی نیست؛ همینطوری از ظاهرش گفتم :3_grin:

به نظر من همین مادربرد هایی که دوستان حرفه ای، بالا تر و صفحه ی قبل پیشنهاد دادن استفاده کنید. 

اونا رو من که دیدم حداقل ۴  تا پورت USB پشت کیس دارن (مستقیماً به مادربرد وصل هستند) .

و واسه ی یکی دو تا پورت USB دیگه میتونید از هدرهای USB جدایی که توی مادربرد های برای جلوی کیس در نظر گرفته شده استفاده کنید؛ به این صورت که بیشتر کیس ها، پنل جلویی پورت هاشون یه کابل نمیدونم چند پینی مثلاً ۱۹ پینی داره که باید اون رو به قسمت مخصوص مادربرد که اسمش به انگلیسی هم درج شده بزنید. یه چیزی مثل این:

23.thumb.jpg.eaa2e2d5841dfb2776a7f2431084b968.jpg

" ... همچنین در کنار کانکتور 24Pin پاور و در بخش پایینی PCB دو کانکتور 19 پین USB 3.0 منشعب شده از چیپست PCH Intel B250 تعبیه شده است که روی هم رفته 4 پورت USB 3.0 جهت اتصال به پنل جلویی کیس و یا براکت های جانبی فراهم می‌کند. ..."

مدل مادربرد مورد بررسی: Asus ROG Strix B250F 

منبع: شهر سخت افزار

منظورم از تعداد USB از درگاه های که مستقیم به مادربورد وصل هستن و در پشت کیس هست نه اتصال کابل !

همین مادربورد هم که مدلش رو گفتم همین دوستان پیشنهاد دادن دادا   ( قرار نیست که با مادربورد سلفی بگیرم که از ظاهرش بررسیش کنم از نظر فنی واسم مهمه ) !

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/08, 20:05:05، Chabouk گفته است :

چون اگه بعداً  نتوانید لنگشو پیدا کنید به مشکل بر می خورید

در در 1396/10/08, 19:18:04، Hossein.9 گفته است :

دوستان هیچ ربطی به پیدا شدن جفتش نداره . رم ها کلا با هم نا هماهنگی دارن بنابراین بهتره رم دیگری هم که خریداری میشه مثل خودش باشه ولی بعضی اوقات پیش آمده که یه شخص که یکی دیگه از رمش رو خریده با هم نا هماهنگی داشتن و فرکانس اصلی خودشون نمی رسیدن  ولی وقتی جداگانه تست میشدن هر دوتاشون به فرکانس کارخانه  ای خودشون میرسیدن ! رم هایی که با هم داخل یک پک قرار دارند با هم داخل کارخانه تست میشن بنابراین نا هماهنگی به حداقل خودش میرسه .

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/06, 17:20:29، HARE46 گفته است :

ویندوز 10 تا حالا چندبار نصب کردم ولی طول عمرش خیلی پایین هست ( ناسازگاری با بعضی از برنامه ها داره و زود ویندوز مشکل پیدا میکنه و بالا نمیاد )  و اتوماتیک هی دانلود میکنه ( هرچند داخل سایت های مختلف روش متعددی بوده و تست کردم ولی کامل قطع نشده ) !

سلام دوست خوبم اون سیستمت چی شد ؟ فروختیش؟ ویندوز 10 به روش UEFIنصب بشه چون مایکروسافت برای ویندوز 10 بوت لگیسی ارایه نکرده و اینهایی هم که میبینی روی بوت لگیسی نصب میشن ادیت شده و مزخرف

هستن. ویندوز 10تعداد زیادی سرویس داره بنده با اینکه تعدادی از سرویس های پر مصرف اش را بستم رم توی حالت بی باری 2 گیگ و خورده ایش پره! برای کیس هم اگر هارد و رایتر زیاد داری X3 +VIPERکیس خوبیه شش قفسه ی هارد داره و سه جای 5.25اینچی! ولی اگر نهایتا سه عدد هارد و یک رایتر دارین پیشنهاد من MAC 1هستش . مین برد هم متاسفانه من از رده پایین ها اطلاعاتی ندارم ولی شنیدم میگن برای این کاربری ایسوس بهتره رم کروشال بالسیتیک نسبت به قیمتش خوبه  جی اسکیل ریپجاوز خیلی عالیه ولی نمیصرفه روی سیستمت ببندی نهایتا  KINGSTONE HYPER X FURY 2400 mhz CL15

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

سلام دوست خوبم اون سیستمت چی شد ؟ فروختیش؟ ویندوز 10 به روش UEFIنصب بشه چون مایکروسافت برای ویندوز 10 بوت لگیسی ارایه نکرده و اینهایی هم که میبینی روی بوت لگیسی نصب میشن ادیت شده و مزخرف

هستن. ویندوز 10تعداد زیادی سرویس داره بنده با اینکه تعدادی از سرویس های پر مصرف اش را بستم رم توی حالت بی باری 2 گیگ و خورده ایش پره! برای کیس هم اگر هارد و رایتر زیاد داری X3 +VIPERکیس خوبیه شش قفسه ی هارد داره و سه جای 5.25اینچی! ولی اگر نهایتا سه عدد هارد و یک رایتر دارین پیشنهاد من MAC 1هستش . مین برد هم متاسفانه من از رده پایین ها اطلاعاتی ندارم ولی شنیدم میگن برای این کاربری ایسوس بهتره رم کروشال بالسیتیک نسبت به قیمتش خوبه  جی اسکیل ریپجاوز خیلی عالیه ولی نمیصرفه روی سیستمت ببندی نهایتا  KINGSTONE HYPER X FURY 2400 mhz CL15

سلام

دوست عزیز واسه اون سیستم تقریباٌ به نتیجه ای نرسیدم ( اگه فقط  هارد ویندوز به مادربورد وصل باشه چیپ داغ نمیشد ولی بصورت تک بقیه قطعات رو تست کردم ولی نتیجه ای نداشت ) تصمیم گرفتم یکی دیگه سیستم اسمبل کنم و بعد اونو بفروشم.

مادربورد ایسوس خوبه ولی در اون رنج زیر 500 تومن چند جا نگاه کردم ولی مدل جالبی پیدا نکردم که موجود باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

سلام

دوست عزیز واسه اون سیستم تقریباٌ به نتیجه ای نرسیدم ( اگه فقط  هارد ویندوز به مادربورد وصل باشه چیپ داغ نمیشد ولی بصورت تک بقیه قطعات رو تست کردم ولی نتیجه ای نداشت ) تصمیم گرفتم یکی دیگه سیستم اسمبل کنم و بعد اونو بفروشم.

مادربورد ایسوس خوبه ولی در اون رنج زیر 500 تومن چند جا نگاه کردم ولی مدل جالبی پیدا نکردم که موجود باشه

دوست عزیز من احتمال میدم که مین برد با چیپست سری b که بعضی هاشون شش ساتا دارن چیپست نمیتونه به ساتا های زیاد پشتیبانی کنه و عملا چیپست گرم میشه (یعنی شرکتش شش ساتا را الکی گذاشته روش) البته فقط این احتمال هست ولی من نظرم اینه که بگردی دنبال مین برد Z حتی z170بخری (خوب گیر میاد با قیمت مطلوب) بعد بدی جایی  برات بایوسش را آپدیت کنه cpu i3 7100بندازی روش . چون z برای ساتا های زیاد بهتر جواب میده و قدرتمند تر هست . چیپست های Bشش ساتای واقعی ندارن . در ضمن یادت باشه اگر پردازنده  ی نسل هشت یعنی همون کافی لیک در نظر داری حتما مین برد با چیپست اینتل سری 300مثل Z370بگیری و پردازنده های نسل هفت و شش مین برد با چیپست سری 300 را ساپورت نمیکنند!!!!!! به زبان ساده تر یعنی کافی لیک فقط برای مین برد ها با چیپست های سری 300ساخته شده و  و پردازنده های نسل هفت و شش یعنی kaby lakeو skylakeروی چیپست سری 300جواب نمیدن . یه پردازنده ی i3 7100بگیر و یک مادربرد Z170بگیر بده   روی مین بردت پردازنده ی نسل شش بندازن بایوسش رو آپدیت کنن و بعدپردازنده ی نسل هفتتون که همون i3 7100هست بندازن روش . بعد هم تعداد زیادی usb پشت مادربرد داره موفق باشی

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

دوست عزیز داشتم میگشتم این مین برد را دیدم چیپست Z270هم  هست !!!! msiاست و شش کانکتور ساتا سه داره  و شش عدد پورت usb و برای کاربری شما کاملا مناسبه البته یکم مدار رگولاتور ولتاژ cpuضعیف ولی برای cpuشما خوبه جوابگو هست ولی خازن های جامدش سر آبی هستش که پایین ترین نوع هست . این موزد یکم دلسرد کنندس.

MSI Z270-A PRO LGA 1151 Motherboard

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

این مورد هم هست با چیپست z170البته از نوع گیمینگ است و کامپوننت های بهتری داره و کلا مین برد قوی تری نسبت به بالایی هستش با اپدیت بایوس عالی میشه! و هیتسینک بهتری هم داره

البته گارانتیش خود فروشگاه همسایه هست که یکم بهتره از خیر گارانتیش بگذری ! ولی با کامپوننت های خوبش خراب توش بعیده !

MSI Z170A TOMAHAWK LGA 1151 Motherboard

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

تنها گزینه های ما که با kaby lake سازگار باشه ( بدون نیاز به دستکاری بایوس ) : چیپست های B250 ، H270 ، Z270  و سری B از همه ضعیف تر هست و H متوسط و Z حرفه ای و حالا  موندم که کدوم چیپست رو انتخاب کنم چون B احتمال داره توان واقعی 6 ساتا رو نداشته باشه و از طرفی قیمت مناسبی داره و از طرف دیگه سری H که میان رده هست  دوستان در موردش نظری ندادن ! و از طرفی دیگه Z270  یه گزینه عالی هست ولی با قیمت گرون تر ، متاسفانه چند سایت مختلف هم گشتم چیزی با قیمت مناسب Z270 پیدا نکردم .

اگه مدلی دیگه از چیپست های سری kaby lake رو جا انداختم بگید و نظرتون رو نسبت به چیپست ها توضیح بدید ممنون میشم

حالا نظر شما دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HARE46 گفته است :

تنها گزینه های ما که با kaby lake سازگار باشه ( بدون نیاز به دستکاری بایوس ) : چیپست های B250 ، H270 ، Z270  و سری B از همه ضعیف تر هست و H متوسط و Z حرفه ای و حالا  موندم که کدوم چیپست رو انتخاب کنم چون B احتمال داره توان واقعی 6 ساتا رو نداشته باشه و از طرفی قیمت مناسبی داره و از طرف دیگه سری H که میان رده هست  دوستان در موردش نظری ندادن ! و از طرفی دیگه Z270  یه گزینه عالی هست ولی با قیمت گرون تر ، متاسفانه چند سایت مختلف هم گشتم چیزی با قیمت مناسب Z270 پیدا نکردم .

اگه مدلی دیگه از چیپست های سری kaby lake رو جا انداختم بگید و نظرتون رو نسبت به چیپست ها توضیح بدید ممنون میشم

حالا نظر شما دوستان چیه؟

دوست عزیز بایوس دستکاری که نمیشه ! آپدیت میشه . خود شرکتشم آپدیش رو گذاشته! هیچ آسیبی نمیرسونه و چیپست Z270وZ170 مثل هم هستن و تفاوت فقط تو اسمشونه موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سری B ضعیف ترین چیپست نیست بلکه چیپست تجاریه و مخفف Business هستش و اینتل تو چیپست های تجاری یه امکانات منحصر به فرد برای استفاده شرکت ها و ورک استیشن ها میذاره که بدرد یه گیمر نمیخوره.

بعدش سری B قابل مقایسه با سری H و Z نیست چون سری H و Z سری های خونگی و گیمینگ اینتل هستن و سری B باید با سایر سری های تجاری مثل Q250 و Q270 که البته تو ایران وارد نمیشن مقایسه بشه.

یعنی در واقع B250 پایین ترین سری تجاری و H270 پایین ترین سری خونگی و گیمینگ حساب میشه اما خب این وسط تولیدکننده های مادربورد برای اینکه با هزینه کم هم بتونن گیمر ها رو جذب کنن بعضاً روی سری B هم نسخه های Gaming ارائه کردن.

دوست عزیز چیپست سریBفقط به درد مصارف اداری میخوره و برای ورک استیشن باید به فکر یک چیپستX299 بود . برای cpuهای بالاتر باید چیپست های بالاتری هم خریداری کرد. ولی نسبت به کار ایشونZ170بهتره و Bکه شرکتا میان روش مودینگ میکنن و شش ساتا دارش میکنن فایده ای نداره . برای پردازنده یi3بهتره از چیپست های Hو یاZاستفاده بشه چیپست Bرو بیشتر برای کلرون و پنتنیوم میبندن. (معمولی اش داخل ادارات)

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...