رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GTX 970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از طریق سایت دیوار فروخته شد.

GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING

گارانتی  آواژنگ      تا      24FEB--2018

دارای جعبه

قیمت : 950.000

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط ashkan13_13
لینک به دیدگاه

سلام.خريدارم.پخ دادم خدمتتون براي هماهنگي

ویرایش شده توسط hunter
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، apple2070 گفته است :

دوست عزیز به توافق رسیدید یا فروش رفته؟

نه هنوز

لینک به دیدگاه

اگر با دوستانی که در اولویت هستن هر زمان که به توافق نرسیدید  به بنده هم اطلاع بدید.سپاس

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

سلام کارت رو داری تعویض 960 چهارگیگ ایننو تری دی داری؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، jalal00405 گفته است :

سلام کارت رو داری تعویض 960 چهارگیگ ایننو تری دی داری؟

سلام

نه عزیز

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ebisalimi58 گفته است :

سلام

جسارتا اگه 800 جا داره یه پیام به من بدید

تلگرام 09367727450

ممنونم

شرمنده

لینک به دیدگاه

اگه تهران هستی با هم قرار بذاریم برای معامله حضوری اگرم شهرستان هستی با یک واسطه با هم معامله میکنیم

لینک به دیدگاه

از استارتر محترم درخواست میشود شرایط فروش و وضعیت کنونی فروش را اعلام کند. چون من هم که میخوام بخرم میام میبینم هیچی به هیچی نیست معلوم نیست اولویت با کی هست، فروخته شده،نشده،...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

از استارتر محترم درخواست میشود شرایط فروش و وضعیت کنونی فروش را اعلام کند. چون من هم که میخوام بخرم میام میبینم هیچی به هیچی نیست معلوم نیست اولویت با کی هست، فروخته شده،نشده،...

موجوده عزیز

با قیمت جدید : 950.000

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی بنده از این آقا درخواست شرحی از وضعیت کارت گرافیک چندتا عکس از گرافیک و GPU-Z کردم اومده توی پیغام خصوصی برگشته میگه داداچ!!!  مگه میخوای فانتوم بخری انتظار داره پول رو بریزید به حسابش و انتظار هیچ توضیح و درخواستی هم ازش نداشته باشید پول رو واریز کنید و باقیش هم پای خودتون، بهش پیام دادم شما طبق قوانین سایت وظیفه اته از کالایی که میفروشی شرح کاملی به خریدار بدی برگشته یه استیکر خنده واسم ارسال کرده به نظر شما چنین فردی قابل اعتماد برای معامله هست؟ من حتی برای خریدار خودم از محیط بازی فیلم گرفتم و آپلود کردم تاپیک هاش هنوز هست میتونید برید ببینید در ضمن به بازخورد منفی شخصی مثل آقای خبات کریمی هم به این آقا دقت کنید و مد نظر بگیرید که فردا مشکلی واستون پیش نیاد

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، apple2070 گفته است :

دوستان گرامی بنده از این آقا درخواست شرحی از وضعیت کارت گرافیک چندتا عکس از گرافیک و GPU-Z کردم اومده توی پیغام خصوصی برگشته میگه داداچ!!!  مگه میخوای فانتوم بخری انتظار داره پول رو بریزید به حسابش و انتظار هیچ توضیح و درخواستی هم ازش نداشته باشید پول رو واریز کنید و باقیش هم پای خودتون، بهش پیام دادم شما طبق قوانین سایت وظیفه اته از کالایی که میفروشی شرح کاملی به خریدار بدی برگشته یه استیکر خنده واسم ارسال کرده به نظر شما چنین فردی قابل اعتماد برای معامله هست؟ من حتی برای خریدار خودم از محیط بازی فیلم گرفتم و آپلود کردم تاپیک هاش هنوز هست میتونید برید ببینید در ضمن به بازخورد منفی شخصی مثل آقای خبات کریمی هم به این آقا دقت کنید و مد نظر بگیرید که فردا مشکلی واستون پیش نیاد

خیلی ممنون که توضیح دادید دوست عزیز. شاید نهصد و خورده ای تومن برا بعضیا عددی نباشه اما برا من زیاده و ترجیح میدم جای مطمئن تری صرف بشه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، apple2070 گفته است :

ممنون برای اطلاع رسانی 
کاملا حق با شماس و نمیشه همینطوری چش بسته خرید کرد 900 تومن هم پول کمی نیست 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Aliraesi گفته است :

سلام

داداش 900 خریدارم

قیمت جدید 950 هستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...