رفتن به مطلب

کدوم یکی از این خنک کننده ها ( CPU Cooler )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Xps گفته است :

هت سینک های تو ارتفاعش کمتر از ماله منه . اگه امکانش هس چن تا عکس از داخل کیست بذار.

دیگه دوتا انگشت که دیگه بیشتر نیس دادا. متاسفانه امکان گذاشتن عکسو ندارم فعلا. میبخشید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

برای چه پردازنده ای میخواین استفاده کنید ؟ 

Intel Core i7 4970K

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Cube گفته است :

Intel Core i7 4970K

Thermalright LE GRAND MACHO RT

کاملاً برای این پردازنده مناسبه. برای نصب این ایر کولر گُنده، دقت لازم رو مبذول بفرمایید .

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

Thermalright LE GRAND MACHO RT

کاملاً برای این پردازنده مناسبه. برای نصب این ایر کولر گُنده، دقت لازم رو مبذول بفرمایید .

به متخصصین من عکس سیستممو نشون دادم گفتن این کولر به دلیل درگیری با هت سینک های رم نصبش مقدور نیس.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Xps گفته است :

به متخصصین من عکس سیستممو نشون دادم گفتن این کولر به دلیل درگیری با هت سینک های رم نصبش مقدور نیس.

اگر رم هاتو، روی اسلات دو و چهار بزاری چطور ؟

و اینکه اگر مایل به خرید این ایر کولر هزارماشالا پردردسر نیستی، COOLERMASTER PRO 4 بگیر . (ولی GRAND MACHO ی چیز دیگست)

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

درود برای بنده هم با رم برخورد میکرد ولی اگر سمت گرافیک نصبش کنید نصب میشه.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

اگر رم هاتو، روی اسلات دو و چهار بزاری چطور ؟

و اینکه اگر مایل به خرید این ایر کولر هزارماشالا پردردسر نیستی، COOLERMASTER PRO 4 بگیر . (ولی GRAND MACHO ی چیز دیگست)

رم ها در حالت دوال چنل قرار گرفتن و اسلات اخری رم ( کنار پردازنده ) خالیه . با این حال جا نمیشه .

ضمنا Gammax GT از Master Pro 4 خنک تره .

chart2-1.png

photo_2017-12-28_02-57-59.jpg

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود برای بنده هم با رم برخورد میکرد ولی اگر سمت گرافیک نصبش کنید نصب میشه.

این روش نصب به نظرم صلاح نیس چون گرما خارج شده از کارت گرافیک شما مستقیما به داخل هت سینک ماچویه شما کشیده میشه.

فعلا بین این سه کولر دارم تحقیق میکنم :

Deep Cool Gammax GT RGB
Cooler Master Hyper 412 Slim
Cooler Master Hyper 212 LED Turbo

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

XPS عزیز، پردازنده شما 7700K، بررسی کولرهارو از پردازنده 4790K نبینید .

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/cooler/11301-cooler-master-masterair-pro-4-cpu-cooler-review (این یک بررسی جون دار و کامل از ایر کولر، کولر مستر پرو 4، البته بر روی پردازنده 6600K)

انصافاً، کسی رو ندیدم، RGB بودن رو به کیفیت و کارایی بالا ترجیح بده . 

و بهترین حالت نصب ایر کولر، اینطوری که، فنش به طرف رم ها (یا طرف راست، یا به طرف جلوی کیس) باشه . 

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

XPS عزیز، پردازنده شما 7700K، بررسی کولرهارو از پردازنده 4790K نبینید .

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/cooler/11301-cooler-master-masterair-pro-4-cpu-cooler-review (این یک بررسی جون دار و کامل از ایر کولر، کولر مستر پرو 4، البته بر روی پردازنده 6600K)

انصافاً، کسی رو ندیدم، RGB بودن رو به کیفیت و کارایی بالا ترجیح بده . 

و بهترین حالت نصب ایر کولر، اینطوری که، فنش به طرف رم ها (یا طرف راست، یا به طرف جلوی کیس) باشه . 

1.همانطور که در جدول بالا مشخصه روی پردازنده 4790k که به 4.5 اور شده ، کارایی Deep Cool Gammax GT به مراتب بهتر از Cooler Master Air Pro 4 هستش.

ضمنا شما که میگی بررسی پردازنده های دیگه رو نبین ، خودتون لینک بررسی Air Pro 4 رو روی پردازنده 6600k رو برام گذاشتین که به مراتب خنک تر از 4790K هستش.

نکته مهم : دیگه نیاز به لینک دیگری نیس چون خودمون عملا کولر Deep Cool Gammax GT و Cooler Master Air Pro 4 رو تست کردیم و Gammax GT خنک تر بود و طراحی چشم نوازی داشت.

2.بله بهترین حالت نصب ایر کولر به طوری هست که فنش به طرف رم باشه تا بادو از طرف رم بده تا از پشت کیس خارج شه ، دوست عزیزمون که Le Grand رو طوری وص کردن که فنش به طرف قسمت پشت گرافیک هست کاملا اشتباهه . چون گرمایه خارج شده از گرافیک مستقیما توسط خنک کننده پردازنده به داخل فنس های آلومینیومش کشیده میشه.

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

XPS جان من که خودم گفتم، روی پردازنده CORE I5 6600K این تست و بررسی انجام شده، تست و بررسی دیگه ای که کامل باشه پیدا نکردم، دیگه به سلامتی باشه، انشالا فن هاش همیشه برات بچرخه، خیلی خوبه که برای خرید یک قطعه یا هر چیزی قبلش تحقیق کنی، دمت گرم .

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

XPS جان من که خودم گفتم، روی پردازنده CORE I5 6600K این تست و بررسی انجام شده، تست و بررسی دیگه ای که کامل باشه پیدا نکردم، دیگه به سلامتی باشه، انشالا فن هاش همیشه برات بچرخه، خیلی خوبه که برای خرید یک قطعه یا هر چیزی قبلش تحقیق کنی، دمت گرم .

ممنون دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...