رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم.

با سلام و عرض ادب ، راستش می خواستم بدونم که با بودجه حدود 600 هزارتومان چه کیسی مناسب هست؟
معیار ها :
1. درب شیشه ای داشته باشه.
2. تا حد امکان کاور پاور داشته باشه
3. تا حد امکان قابلیت نصب واترکولر 360 داشته باشه.
4. قول تاور باشه و قدش حد اقل 60 سانتی متر

راستش با توجه به این معیار ها نظر خودم روی Green Panzer Max هست ، ولی مشکلش اینه که هارد ها ایستاده نصب شدن . نصب عمودی هارد ها در دراز مدت مشکلی براشون ایجاد نمی کنه؟
با تشکر از دوستان

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم.

با سلام و عرض ادب ، راستش می خواستم بدونم که با بودجه حدود 600 هزارتومان چه کیسی مناسب هست؟
معیار ها :
1. درب شیشه ای داشته باشه.
2. تا حد امکان کاور پاور داشته باشه
3. تا حد امکان قابلیت نصب واترکولر 360 داشته باشه.

راستش با توجه به این معیار ها نظر خودم روی Green Panzer Max هست ، ولی مشکلش اینه که هارد ها ایستاده نصب شدن . نصب عمودی هارد ها در دراز مدت مشکلی براشون ایجاد نمی کنه؟
با تشکر از دوستان

پنزر فناش هوادهی صفره و باید 200 تومن بدی فن واقعی بگیری براش.
مستر کیس 5 خیلی خیلی بهتره.

نصب هارد به صورت عمودی هم جالب نیست.

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
لینک به دیدگاه

منم با نظر دوستان کاملاً موافقم، کیس های کولر مستر(PRO 5 و 6) زیبا، محکم، کولینگ عالی، و اسمبل قطعات تو این کیس ها، خیلی خوب درمیاد (من PRO 6 BLUE دارم، خیلی عالیه)

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان

راستش از mastercase 5pro کلا خوشم نمیاد،
mastercase 6 pro هم که علاوه بر این که ناموجوده نسبتا گرونه.

بیشتر می خوام بدونم اون عمود ایستادن هارد در panzer مشکلی ایجاد می کنه یا خیر؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

پنزر فناش هوادهی صفره و باید 200 تومن بدی فن واقعی بگیری براش.
مستر کیس 5 خیلی خیلی بهتره.

نصب هارد به صورت عمودی هم جالب نیست.

راستش روی خودش که 3 تا فن تزئینی گرین که هست ،به علاوه خودم هم 5 تا فن معمولی دارم
واتر 360 هم دارم تهیه می کنم که با اضافه شدن 3 تا فن دیگه به واتر میشه 6 تا فن.
در کل 14 تا فن ، کمه بازم؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

با تشکر از دوستان

5 pro  یکی از بهترین کیس ها توی این رنج قیمتی هست . کیفیت فوق العاده بالایی داره و ظاهر زیبایی هم داره . نمیدونم چرا ازش خوشتون نمیاد . همه ی خریدار ها کاملا ازش راضی بودن .

پنزر هم کیس خوبی هست ولی در مقابل pro 5  حرف انچنانی  برای گفتن نداره ( عکس پیوست رو ببینید )

و محل قرار گیری هارد های 3.5  اینچی مناسب نیست ( به دلیل عمودی بودن ممکنه در دراز مدت  هدر هارد معیوب بشه ) 

IMG_1779.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

5 pro  یکی از بهترین کیس ها توی این رنج قیمتی هست . کیفیت فوق العاده بالایی داره و ظاهر زیبایی هم داره . نمیدونم چرا ازش خوشتون نمیاد . همه ی خریدار ها کاملا ازش راضی بودن .

پنزر هم کیس خوبی هست ولی در مقابل pro 5  حرف انچنانی  برای گفتن نداره ( عکس پیوست رو ببینید )

و محل قرار گیری هارد های 3.5  اینچی مناسب نیست ( به دلیل عمودی بودن ممکنه در دراز مدت  هدر هارد معیوب بشه ) 

IMG_1779.jpg

سلام.
راستش ثیافه کیسهم برام مهمه و متاسفانه 5 PRO خیلی ساده و مسخرس،

در ضمن ، تو کاور پاور پنزر نمیشه باری هارد جای مناسب و افقی ساخت؟

لینک به دیدگاه

همشهری عزیز، فن های rgb گرین، هوادهی مناسبی ندارن و فقط ظاهرن (و همون ظاهر هم، یک فن معمولی با یک نوار smd دورش)، ولی این فن های جدیدشون خوبن، هم کم نویز و هم هوادهی خوبی دارن با بیست و چهار تومن قیمت . 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/فن---خنک-کننده-ها/فن-کیس/فن-کیس-گرین-gf120-haf.html

این لینک بررسی کیس پنزر:    http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/case/13685-green-z8-panzer-max

(دوتا فن که در جلو کیس نصب میشه، شه تا روی رادیاتور 360، یک دونه هم عقب، روی درب های کناری محل نصب فن نداره، در کف این کیس هم نمیشه فن نصب کرد، چطوری میخوای این همه فن نصب کنی؟)

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

همشهری عزیز، فن های rgb گرین، هوادهی مناسبی ندارن و فقط ظاهرن (و همون ظاهر هم، یک فن معمولی با یک نوار smd دورش)، ولی این فن های جدیدشون خوبن، هم کم نویز و هم هوادهی خوبی دارن با بیت و چهار تومن قیمت . 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/فن---خنک-کننده-ها/فن-کیس/فن-کیس-گرین-gf120-haf.html

این لینک بررسی کیس پنزر:    http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/case/13685-green-z8-panzer-max

(دوتا فن که در جلو کیس نصب میشه، شه تا روی رادیاتور 360، یک دونه هم عقب، روی درب های کناری محل نصب فن نداره، در کف این کیس هم نمیشه فن نصب کرد، چطوری میخوای این همه فن نصب کنی؟)

همشهری به دلیل روش ساندویچی واتر کولر میشه در سقفش 6 تا فن نصب کرد ، با 3 تا فن 140 در جلو و یک عدد فن 120 هم در عقب و یک عدد فن 140 در محل پاور به علاوه یک عدد فن اسلات توسعه باز هم کم میاره؟
فن های مورد نظر : 
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/فن-کیس-گرین-gf120fsb-12.html
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/فن-گرین-gf140w-pwm-12.html

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

همشهری به دلیل روش ساندویچی واتر کولر میشه در سقفش 6 تا فن نصب کرد ، با 3 تا فن 140 در جلو و یک عدد فن 120 هم در عقب و یک عدد فن 140 در محل پاور به علاوه یک عدد فن اسلات توسعه باز هم کم میاره؟

در بررسی که آقای کریمی، انجام داده، با نصب واتر کولر روی این کیس ی خورده مشکل داشته. یعنی میخوای سه تا فن روی رادیاتور و سه تا فن زیر رادیاتور نصب کنی ؟ که این کار تو این کیس فکر نکنم بشه. دوتا فن میشه جلوی پنزر نصب کرد، اون که در پشت محل نصب درایو نوری اگر بسته بشه، عملاً بی فایدست، چون پشتش بستس .

z7 گلادیاتور هم خوبه، کیس haf کولر مستر چطوره ؟ قیمتش حدود 800 .

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

با تشکر از دوستان

هارد ها برای استفاده افقی طراحی شدن اما جایی هم گفته نشده نباید عمودی استفاده بشه. اما کار کردن عمودی باعث فشار به سیستم یاتاقان و البته موتور متحرک هارد میشه. درسته قرار نیست فورا بترکه اما ایده آل هم نیست.

جدای از بحث فنای تزئینی- این کیس برای نصب رادیات 360 مشکل زیاد داره حواستون باشه.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

فن های مورد نظر : 
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/فن-کیس-گرین-gf120fsb-12.html
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/فن-گرین-gf140w-pwm-12.html

نه عزیز نمیشه 6 تا فن نصب کرد

اصلا امکان نصب فن زیر رادیات وجود نداره و باید بالای کیس نصب بشه.

لینک به دیدگاه

کیس green z8 panzer المانیه و خداییش هیچ کیسی زیباییشو نداره فقط چون اسم گرین پشتشه بدیشو میگن وگرنه خیلیم عالیه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

کیس green z8 panzer المانیه و خداییش هیچ کیسی زیباییشو نداره فقط چون اسم گرین پشتشه بدیشو میگن وگرنه خیلیم عالیه

تنها جایی که اسم گرین پشتشه، رو کارتونشه!
و الا همین کیس رو دارن تو آمریکا و .... می فروشن

لینک به دیدگاه

من پنزر مکس دارم واقعا عالیه

فقط ی مشکل داره ک روی کاور پاور سوراخی برای رد کردن سیم نداره و با کمی حوصله و دقت میتونید اسمبل تمیزی داشته باشید

در رابطه با ایستاده بودن هارد فک نمیکنم مشکلی داشته باشه

در رابطه با واتر کولینگ ک فن هاش رو باید بالای رادیاتور نصب کنید من ک هیچ افت کارایی ندیدم 

کیس جادار و بزرگیه.مخصوصا پشت کیس محل رد کردن کابل های پاور ک به راحتی میتونید درب  پشت کیس رو ببندید

من ک همه فن هاشو با فن جت فلو عوض کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شرمنده شاید مطالبی که میگم تکراری باشه.

مستر کیس ها واقعا عالین . شما یه بار سیستم توشون اسمبل کنی عاشقشون میشی و دیگه سمت هیچ کیس دیگه ای نمیری .

من پنزر رو از نزدیک دیدم . متریال و طراحیش به گرد پای مستر کیس ها هم نمیرسه. برامدگی و تقعر های روی بدنش که یکم زیباش کرده در طولانی مدت خاک میگیرن که تمیز کردنشون مصیبته .

هارد هم اگر عمودی باشه در طولانی مدت دیسک هاش تاب ور میدارن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

فناشو برداشتن فن تزئینی روش گذاشتن که کم کم باید 200 تومن پول فن بدی.

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من پنزر مکس دارم واقعا عالیه

فقط ی مشکل داره ک روی کاور پاور سوراخی برای رد کردن سیم نداره و با کمی حوصله و دقت میتونید اسمبل تمیزی داشته باشید

در رابطه با ایستاده بودن هارد فک نمیکنم مشکلی داشته باشه

در رابطه با واتر کولینگ ک فن هاش رو باید بالای رادیاتور نصب کنید من ک هیچ افت کارایی ندیدم 

کیس جادار و بزرگیه.مخصوصا پشت کیس محل رد کردن کابل های پاور ک به راحتی میتونید درب  پشت کیس رو ببندید

من ک همه فن هاشو با فن جت فلو عوض کردم

کیس جادار ندیدن

این کیس اصلا در حد فول تاور نیست

فضای اضافی صرف اون زایده های بیرونی شده. اخه فول تاور و 2 تا جایگاه هارد؟ آخه فول تاور و فضای ناکافی برای نصب رادیاتور؟ آخه فول تاور و فن تزئینی؟ آخه فول تاور و نداشتن سوراخ برای رد کردن کابلا؟ 

الکی تعریف نکنید. بگید من راضیم نگید عالیه.

لینک به دیدگاه

داداش دوستان اینو راس میگن فنای z8 panzer فقط قشنگی داره اما master case pro 5 ۳ فن ۱۴ سانتی خیلی عالی داره فقط مدیریت سیم کشیش ضعیف تره 

کلا اگه برا فن میخوای 5 pro بخر

لینک به دیدگاه

بررسی کیسا رو هم حتما ببین من تازه بررسی pro 5 رو دیدم نسبت به قیمتش خیلی بهتره ولی زیبایی z8 panzer رو نداره 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

کیس جادار ندیدن

این کیس اصلا در حد فول تاور نیست

فضای اضافی صرف اون زایده های بیرونی شده. اخه فول تاور و 2 تا جایگاه هارد؟ آخه فول تاور و فضای ناکافی برای نصب رادیاتور؟ آخه فول تاور و فن تزئینی؟ آخه فول تاور و نداشتن سوراخ برای رد کردن کابلا؟ 

الکی تعریف نکنید. بگید من راضیم نگید عالیه.

شما فول تاور دیدی تعریف کن ماهم بهره ببریم

2تا جایگاه هارد برای شخص من اضاف هم هست ادم باید طبق نیازش خرید کنه

چطور فضای ناکافی برای رادیاتور داره ک واتر کولینگ من روش بدون مشکل سوار شده؟؟ 

در رابطه با فن ها باهات موافقم خودمم فن هاشو عوض کردم

سوراخ رد کردن کابل ها رو هم ک خودم گفتم

شما مشکل داری من ک. مشکل ندارم نگم عالیه. من ازش راضیم مشکلی هم جز فن و سوراخ برا رد کردن سیم ندیدم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

شما فول تاور دیدی تعریف کن ماهم بهره ببریم

2تا جایگاه هارد برای شخص من اضاف هم هست ادم باید طبق نیازش خرید کنه

چطور فضای ناکافی برای رادیاتور داره ک واتر کولینگ من روش بدون مشکل سوار شده؟؟ 

در رابطه با فن ها باهات موافقم خودمم فن هاشو عوض کردم

سوراخ رد کردن کابل ها رو هم ک خودم گفتم

شما مشکل داری من ک. مشکل ندارم نگم عالیه. من ازش راضیم مشکلی هم جز فن و سوراخ برا رد کردن سیم ندیدم 

شاه علی، کارت درسته . 

میگن، نصب واتر 360 رو این کیس ی خورده اذیت میکنه .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

شاه علی، کارت درسته . 

میگن، نصب واتر 360 رو این کیس ی خورده اذیت میکنه .

تو کیفیت کیس های مستر کیس شکی نیس ولی گرونن

اینم خدمت شما

5a44d605bfbec_images(1).jpg.e6eeb7708aec0286b69bb429fb836c5a.jpg

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

تو کیفیت کیس های مستر کیس شکی نیس ولی گرونن

اینم خدمت شما

5a44d605bfbec_images(1).jpg.e6eeb7708aec0286b69bb429fb836c5a.jpg

الآن توی این کیس نمیشه رادیاتور رو به صورت ساندویچی بست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...