رفتن به مطلب

*نصف چیزایی که سفارش دادم نیست ! *

alireza5157
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

بنده تابحال حدودا 6،7 بار از لیون کامیپوتر خرید کردم  و ایندفعه هم مثل دفعات قبل سفارش خودم رو ثبت و پرداخت کردم  ،چیزایی که خرید کردم  : 

کیس : deep cool dukase 

کیبورد و موس : A4tech bloody b2100

کولر : cooler master hyper d92 

کیت rgb گرین 

یه دونه نوار اضافه rgb گرین 

دی وی دی رایتر ایسوس 

موس پد تسکوtmo 42

بنده نحوه ارسال رو تیپاکس انتخاب کردم بعد از یه روز و نیم  کد پیگیری رو گرفتم و زنگ زدم شعبه تیپاکس  شهرمون  گفتن که بسته رسیده  رفتم بسته رو گرفتم و اومدم خونه  و وقتی باز کردم  در عین تعجب دیدم که فقط  کیس و موس و کیبورد هستش  حالا معلوم نیست بقیشون کجان  دو تا فرض میمونه  :

1 - لیون بقیه رو ارسال نکرده  

2- کل مجموعه رو تو 2 تا بسته فرستادن که من فقط یکی رو گرفتم 

حالا من تکلیف خودمو نمیدونم !  ایا باید زنگ بزنم لیون  یا تیپاکس  فردا هم که تعطیله !

ویرایش شده توسط alireza5157
تکمیل
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

احتمال زیاد دوتا بسته فرستادن  یااینکه  نصفشو  اشتباها  فقط  ارسال  کردن!

شما  تاشنبه  صبر کنید  

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/07, 19:11:56، alireza5157 گفته است :

با سلام 

بنده تابحال حدودا 6،7 بار از لیون کامیپوتر خرید کردم  و ایندفعه هم مثل دفعات قبل سفارش خودم رو ثبت و پرداخت کردم  ،چیزایی که خرید کردم  : 

کیس : deep cool dukase 

کیبورد و موس : A4tech bloody b2100

کولر : cooler master hyper d92 

کیت rgb گرین 

یه دونه نوار اضافه rgb گرین 

دی وی دی رایتر ایسوس 

موس پد تسکوtmo 42

بنده نحوه ارسال رو تیپاکس انتخاب کردم بعد از یه روز و نیم  کد پیگیری رو گرفتم و زنگ زدم شعبه تیپاکس  شهرمون  گفتن که بسته رسیده  رفتم بسته رو گرفتم و اومدم خونه  و وقتی باز کردم  در عین تعجب دیدم که فقط  کیس و موس و کیبورد هستش  حالا معلوم نیست بقیشون کجان  دو تا فرض میمونه  :

1 - لیون بقیه رو ارسال نکرده  

2- کل مجموعه رو تو 2 تا بسته فرستادن که من فقط یکی رو گرفتم 

حالا من تکلیف خودمو نمیدونم !  ایا باید زنگ بزنم لیون  یا تیپاکس  فردا هم که تعطیله !

سلام بالاخره چی شد نتیجه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/09, 18:33:27، Vikings گفته است :

سلام بالاخره چی شد نتیجه ؟

بالاخره بعد از چندین روز  ( اول که به تیپاکس زنگ زدم گفتن نه بسته دیگه ای نیست ) خودشون زنگ زدن گفتن  یه بسته براتون هست واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم  طبیعی بود که در اون لحظه نه لیون زیر بار میرفت و نه تیپاکس البته من هنوز به لیون زنگ نزده بودم  ولی توقع دارم فروشگاه بزرگی مثل لیون که این همه مشتری داره  کمی بیشتر به بخش سفارش ها برسه  لااقل از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنن   وقتی که سفارش دادم کلی منتظر کد پیگیری سفارش بود که اخرم خودم زنگ زدم کد رو گرفتم  شاید اگر  لیون از طریق حساب کاربری یا ایمیل یه اطلاع رسانی کوچیک میکرد که سفارشتون با دوتا بسته  ارسال شده این چند روزا اینقدر از کارم نمی افتادم و با مامور تیپاکس کل نمیگرفتم. حالا باز خدارو شکر که من چیز قیمتی سفارش ندادم  ولی  اون حس  امنیتی که آدم به فروشگاه داره طبیعیه که از بین میره !

لینک به دیدگاه

بنده 15 ابان از لیون خرید کردم و به مشکل خوردم با کلی پیگیری که کردم هنوز جواب بنده رو ندان 

اینم  پیامی که به اقای حسینی دادم ولی هرگز جواب بنده رو ندادن 

سلام اقای حسینی
بنده اقای رضا محمد زاده هستم تاریخ سیزدهم قصد خرید چند کالا رو داشتم با یکم گشتن تو سایت های دیگه و قیمت گرفتن چند کالا فهمیدم نزدیک به 40 هزار تومان قیمت کالاهای که میخاستم سفارش بدم تو سایت شما گرونتر هست به علت اینکه قبلا همه خریدهام رو از لیون سفارش دادم بازم میخاستم از شما خرید کنم تماس گرفتم با فروشگاه و گفتم قیمت شما کمی بالاتر از جاهیی دیگست گفتند ما تمام قیمتهامون کف قیمت هست بنده گفتم اقای حسینی تو این برنامه اخیر که پخش شد گفتن اگه فروشگاهی کالای رو از ما ارزونتر میده تماس بگیرید ما زیر قیمت میدیم خلاصه با شما صحبت کردن گفتن مشکلی نداره حتی اون فروشگاه به من گفتن خرید بالای 1 میلیون ارسالش با ماست خلاصه من به خاطر اعتمادم به شما از شما خرید کردم بعد از پرداخت با فروشگاه تماس گرفتم گفتم به خاطر اینکه سیستم قبلیم رو فروختم و کار مشتریم طراحیش مونده خیلی سریع نیاز دارم و گفتم یا با پست ویژه ارسال کنید یا با تیپاکس فرمودن با تیپاکس 24 ساعته میرسه و قرار شد با تیپاکس ارسال کنند دیروز من رفتم تیپاکس و کلی انبار رو گشت گفت نیومده امروز صبح دوباره رفتم ساعت 8 تیپاکس بازم هرچی گشت پیدا نکرد نزدیک تا ساعت 9 من با شماره شما تماس میگرفتم و همش میگفت مشغوله بعد که موفق به صحبت شدم گفتن بار شما با چاپار ارسال شده گفتم کی ارسال شده گفتن شنبه و تا الان باید رسیده باشه شماره چاپار تهران رو دادن تماس گرفتم گفتن برید میدان راه اهن چاپار اونجاست دوباره ماشین گرفتم رفتم راه اهن بعد از کلی پرس و جو گفتن چاپار از اینجا به داخل شهر رفته دوباره ماشین گرفتم رفتم اونجا بعد از کلی صحبت با تهران گفت بار شما شنبه ارسال نشده وبعد از  96 ساعت دیگه میرسه اول اینکه نزدیک به 60 هزار تومان کرایه الکی دادم دوم کارم رو دادم همکارم انجام بده و کلی هم منتظر موندم و الاف شدم واقعا شعار فروشگاهتون رو پاک کنید خرید خوب حال خوب. یعنی چی   دوباره تماس گرفتم با لیون شماره من رو گرفتن گفتن چند دقیقه دیگه تماس میگیریم و خسارت شما هر چی باشه پرداخت میکنیم  حتی تماس نگرفتن یه معذرت خواهی کنند و در اخر اینکه من خیلی راحت میتونستم از  رقیب شما  خرید کنم و خیلی سریع و رایگان دریافت کنم .  ولی شما دیگه برای مشتری هاتون ارزش قاعل نیستید دیگه سعی میکنم از جایی که به نفع خودم هست خرید کننم واقا خیلی اذیتم کردید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

بنده 15 ابان از لیون خرید کردم و به مشکل خوردم با کلی پیگیری که کردم هنوز جواب بنده رو ندان 

اینم  پیامی که به اقای حسینی دادم ولی هرگز جواب بنده رو ندادن 

سلام اقای حسینی
بنده اقای رضا محمد زاده هستم تاریخ سیزدهم قصد خرید چند کالا رو داشتم با یکم گشتن تو سایت های دیگه و قیمت گرفتن چند کالا فهمیدم نزدیک به 40 هزار تومان قیمت کالاهای که میخاستم سفارش بدم تو سایت شما گرونتر هست به علت اینکه قبلا همه خریدهام رو از لیون سفارش دادم بازم میخاستم از شما خرید کنم تماس گرفتم با فروشگاه و گفتم قیمت شما کمی بالاتر از جاهیی دیگست گفتند ما تمام قیمتهامون کف قیمت هست بنده گفتم اقای حسینی تو این برنامه اخیر که پخش شد گفتن اگه فروشگاهی کالای رو از ما ارزونتر میده تماس بگیرید ما زیر قیمت میدیم خلاصه با شما صحبت کردن گفتن مشکلی نداره حتی اون فروشگاه به من گفتن خرید بالای 1 میلیون ارسالش با ماست خلاصه من به خاطر اعتمادم به شما از شما خرید کردم بعد از پرداخت با فروشگاه تماس گرفتم گفتم به خاطر اینکه سیستم قبلیم رو فروختم و کار مشتریم طراحیش مونده خیلی سریع نیاز دارم و گفتم یا با پست ویژه ارسال کنید یا با تیپاکس فرمودن با تیپاکس 24 ساعته میرسه و قرار شد با تیپاکس ارسال کنند دیروز من رفتم تیپاکس و کلی انبار رو گشت گفت نیومده امروز صبح دوباره رفتم ساعت 8 تیپاکس بازم هرچی گشت پیدا نکرد نزدیک تا ساعت 9 من با شماره شما تماس میگرفتم و همش میگفت مشغوله بعد که موفق به صحبت شدم گفتن بار شما با چاپار ارسال شده گفتم کی ارسال شده گفتن شنبه و تا الان باید رسیده باشه شماره چاپار تهران رو دادن تماس گرفتم گفتن برید میدان راه اهن چاپار اونجاست دوباره ماشین گرفتم رفتم راه اهن بعد از کلی پرس و جو گفتن چاپار از اینجا به داخل شهر رفته دوباره ماشین گرفتم رفتم اونجا بعد از کلی صحبت با تهران گفت بار شما شنبه ارسال نشده وبعد از  96 ساعت دیگه میرسه اول اینکه نزدیک به 60 هزار تومان کرایه الکی دادم دوم کارم رو دادم همکارم انجام بده و کلی هم منتظر موندم و الاف شدم واقعا شعار فروشگاهتون رو پاک کنید خرید خوب حال خوب. یعنی چی   دوباره تماس گرفتم با لیون شماره من رو گرفتن گفتن چند دقیقه دیگه تماس میگیریم و خسارت شما هر چی باشه پرداخت میکنیم  حتی تماس نگرفتن یه معذرت خواهی کنند و در اخر اینکه من خیلی راحت میتونستم از  رقیب شما  خرید کنم و خیلی سریع و رایگان دریافت کنم .  ولی شما دیگه برای مشتری هاتون ارزش قاعل نیستید دیگه سعی میکنم از جایی که به نفع خودم هست خرید کننم واقا خیلی اذیتم کردید

لیون کامپیوتر ، لیون کامپیوتر قدیم نیست و ارزش خرید ازش رو نداره.

لینک به دیدگاه

من چند بار از لیون خرید کردم. کد پیگیری پستی رو معمولا نمیدن چون صفارشات زیاده. باید زنگ بزنی بگی به اقای اکبری اگه اشتباه نکنم بگی تا بهت بدن

لینک به دیدگاه

من تا حالا هرچی سفارش دادم معمولا روز بعد کد رهگیری به ایمیلم ارسال شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...