رفتن به مطلب

دلیل کمبود قطعات مخصوصا گرافیک در بازار چیه؟

Recommended Posts

سلام.

الان چک میکردم دیدم سایت های فروش سخت افزار من جمله لیون down هستن ! و قطعات به شدت کم شده؟ مخصوصا گرافیک! بار نرسیده؟ چی شده کسی میدونه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 162
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

سلام.

الان چک میکردم دیدم سایت های فروش سخت افزار من جمله لیون down هستن ! و قطعات به شدت کم شده؟ مخصوصا گرافیک! بار نرسیده؟ چی شده کسی میدونه؟

ماینرها!

حتی دیگه پاور هم گیر نمیاد. 

این حباب بیت کوین باعث شده ملت هجوم بیارن. دیدم طرف تو اداره دولتی که کار میکنه یه سیستم برای ماین گذاشته! برق صلواتی!!!!!

لینک به دیدگاه

گرافیک و پاور که مشخصه ولی قطعات دگ مثل سی پی یو 8700k واقعا نظری ندارم 

احتمالا بار نرسیده!

این عکس هم جالب بود! ۰ بازدید ۱ پاسخ!! چجوریی؟؟

Screenshot_20171229-004839.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

ماینرها!

این حباب بیت کوین باعث شده ملت هجوم بیارن. دیدم طرف تو اداره دولتی که کار میکنه یه سیستم برای ماین گذاشته! برق صلواتی!!!!!

یعنی هیچ امیدی نیست  پایین بیاد قیمت گرافیک؟؟:52_fearful:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ehsaaan metro گفته است :

سازنده های کارت گرافیک دارن یه حرکتایی میزنن اما کوتاه مدت خیر بسیار بعیده.

پاور هم هفته آینده بار جدید میرسه احتمالا.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

ماینرها!

عجب! ولی بیت کوین که دیگه با گرافیک ماین نمیشه که! حباب ! مثل حباب های ایرانه حتما وقتی دلار شد 3 تومن گفتن حبابه ! خ خ خ

در هم اکنون، danyalbmw گفته است :

گرافیک و پاور که مشخصه ولی قطعات دگ مثل سی پی یو 8700k واقعا نظری ندارم 

احتمالا بار نرسیده!

این عکس هم جالب بود! ۰ بازدید ۱ پاسخ!! چجوریی؟؟

Screenshot_20171229-004839.png

دقیقا! Cpu نیست. اکثر چیزای دیگه هم پیدا نمیشه! من شنیدم چون امارات تحریم کرده ایرانو این طوری شده! یعنی این وارد کننده ها جا بهتر این عرب ها ندیدن برای خرید؟!؟!؟!

پرشین تولز هم همین طوره. آمار گیر تاپیک ها آنلاین نیست هر چند دقیقه یک بار هست.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ehsaaan metro گفته است :

زمانی پایین میاد که مردم بدونن وقتی میخوان فقط  بایه سیستم روشن نگه داشتن و کلی هزینه خرید گرافیک برای ماین  خودشون رو سرکار گذاشتن و سودی براشون نداشته گرافیک های ماین شدشون رو برای فروش بزارن و یکم به فکر اونایی که در ارزوی خرید کارت گرافیک قوی هستن باشن .

لینک به دیدگاه

مثلا سازنده ها کارت ماینینگ زدن که ماینر ها سمتش نمیرن ؛انگاری گیمرا باید برن!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دقیقا! Cpu نیست. اکثر چیزای دیگه هم پیدا نمیشه! من شنیدم چون امارات تحریم کرده ایرانو این طوری شده! یعنی این وارد کننده ها جا بهتر این عرب ها ندیدن برای خرید؟!؟!؟!

پرشین تولز هم همین طوره. آمار گیر تاپیک ها آنلاین نیست هر چند دقیقه یک بار هست.

خوب دبی نزدیکترین جا هست و فکر میکنم گمرک هم به طور کل نداره برا همین بهترین جا برای خریده و خیلی هم ارزون در میاد

آخه قاعدتا هر زمانی که آپدیت بشه باید تعداد ویو ها هم آپدیت بشه همزمان با پستا!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خیر

کارتای ارزون تر زدن +خروجی بخش تولید تراشه رو بالا بردن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

زمانی پایین میاد که مردم بدونن وقتی میخوان فقط  بایه سیستم روشن نگه داشتن و کلی هزینه خرید گرافیک برای ماین  خودشون رو سرکار گذاشتن و سودی براشون نداشته گرافیک های ماین شدشون رو برای فروش بزارن و یکم به فکر اونایی که در ارزوی خرید کارت گرافیک قوی هستن باشن .

وقتی سازنده های گرافیک دارن کارت برای ماین میزنن! فکر نمیکنم سر کاری باشه دوست من. الان در بازار بورس شیکاگو هم خرید و فروش میشه بیت کوین. به قول گفتنی این تو بمیری از اون توبمیری ها نیست.

وقتی گرافیک ماین شدشون رو میزارن برای فروش که دیگه زوری برای استخراج نداشته باشه نه این که مثلا به قول شما شکست خورده باشن!xD شما نخرید ازشون !

دقیقا. چون خروجی تصویر ندارن کیفیتشون هم فوق العاده پایین هست! در نهایت هم نمیتونه بفروشش!!

لینک به دیدگاه

خیر

کارتای ارزون تر زدن +خروجی بخش تولید تراشه رو بالا بردن.

این البته فکر نمیکنم زیاد به حال گیمرا و قیمت تاثیر داشته باشه!!

کسی که یه فارم داشته باشه با درآمد روزانش میتونه ۵۰ تا از اینا رو بخره؛ تازه وقتی فقط یک نفر اینجوری باشه حالا شما حساب کن چند نفر ماینر وجود دارن

اخیرا دیدم که کارت ۵۸۰ چهار گیگ رو ۱۸۰۰ مبادله کردن!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed0c گفته است :

وقتی گرافیک ماین شدشون رو میزارن برای فروش که دیگه زوری برای استخراج نداشته باشه نه این که مثلا به قول شما شکست خورده باشن!xD شما نخرید ازشون !

من یه ۴۸۰ ایسوس خریدم ماین شده راضی هم هستم!

لینک به دیدگاه

والا تو همین بازارچه لیون نمونه اش رو می‌بینید

یه دوست عزیزمون تمام کارت های gtx 1070 رو دارن خریداری می‌کنن

به یکی از فروشنده ها پیام دادم برای خرید کارت شون گفتند الویت با ایشونه!

لینک به دیدگاه

کسی که یه فارم داشته باشه با درآمد روزانش میتونه ۵۰ تا از اینا رو بخره؛ تازه وقتی فقط یک نفر اینجوری باشه حالا شما حساب کن چند نفر ماینر وجود دارن

بیشتر بحث جوگیر بودنه.

الان که تخم مرغ گرون تر شده یه بنده خدایی که تو کار توزیعه میگفت فروشمون چندبرابر موقعی شده که ارزون تر بود!

ملت یه خبر میخونن مثلا بیت کوین شد 20 هزار تا- سریع هجوم میبرن میخرن.

لینک به دیدگاه

دقیقا کارتاش تاثیر نداشت فقط بدترم شد چون ماینر ها به شدت دنبال سری گیمش میگردن تا ماینش!

چون بعد کریسمس به شدت قیمت ایتریوم بالا میره .الان هم شبکه شلوغ نیست هم راحت تر ماین میشه. همین 1800 رو در چند روز میتونه در بیاره.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

وقتی سازنده های گرافیک دارن کارت برای ماین میزنن! فکر نمیکنم سر کاری باشه دوست من. الان در بازار بورس شیکاگو هم خرید و فروش میشه بیت کوین. به قول گفتنی این تو بمیری از اون توبمیری ها نیست.

دقیقا. چون خروجی تصویر ندارن کیفیتشون هم فوق العاده پایین هست! در نهایت هم نمیتونه بفروشش!!

سلام سعیدعزیز

منظورم تو ایران بود که باید یه آشنایی بیرون از کشور داشته باشی تا بتونی کیف پولت مجازی تو  انتقال بدی یا روش های دیگه  و هزینه سرسام آور برق  که برای خیلی از ما ایرانی ها مقدور نیست !

وگرنه فکر کنم ماین کردن در کشورهای دیگه جواب بده .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

من یه ۴۸۰ ایسوس خریدم ماین شده راضی هم هستم! ?

باید از کارتای 3 سال پیش بترسید نه 480 ! خ خ خ مثلا 280 290 380 390 .

480 ها که گارانتی هم دارن هنوز چیزیش شد سریع گارانتی.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

سلام سعیدعزیز

منظورم تو ایران بود که باید یه آشنایی بیرون از کشور داشته باشی تا بتونی کیف پولتو انتقال بدی یا روش های یا هزینه سرسام آور برق دیگه که برای خیلی از ما ایرانی ها مقدور نیست !

وگرنه فکر کنم ماین کردن در کشورهای دیگه جواب بده .

درود.

نه کیف پول که مجازی هست داخل کشور هم تا دلتون بخاد صرافی به نرخ روز براتون به تومن تبدیل میکنه. یعنی از بیت کوین مستقیم به تومن یا هر ارز دیگه یی!

هزینه ی برق هم با وجود کارت های انویدیا نسبت به کسانی که سال های پیش ماین میکردن ان قدر کم شده که باورش سخته! مثلا میگم یک کارت 1060 میتونه با 75 وات!!!!!!!! (دستکاری و آندر کلاک) ماهی 240 هزار تومن درامد داشته باشه! !

برق در ایران ارزون هست!

لینک به دیدگاه

الان تو این شرایط اقتصادی و وضع بازار بهترین گزینه برای گیمر ها خرید کنسوله که به تازگی خبر هک شدن ps4 به گوش میرسه به نظر من گیمر های عزیز یه ps4 بخرن و به زندگی در نهایت رفاه و امنیت اقتصادی ادامه بدن.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

ناامید شدم  واقعا 1ماهه  دنبال یه گرافیک واسه گیم هستم  گرافیک نیست اگرم هست گرونه:(

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

الان تو این شرایط اقتصادی و وضع بازار بهترین گزینه برای گیمر ها خرید کنسوله که به تازگی خبر هک شدن ps4 به گوش میرسه به نظر من گیمر های عزیز یه ps4 بخرن و به زندگی در نهایت رفاه و امنیت اقتصادی ادامه بدن.

برای همه جایگزین مناسبی نیست. یکی سیستم میخره باش زندگی کنه. یکی میخره باش تفریح کنه...

صورت مسئله رو پاک نکنیم این طوری. مسولان باید یک فکری بکنن. چهع وضعشه الان 5 ساله بازار کامپیوتر همینه اوضاعش.

لینک به دیدگاه

همین امشب 1070 g1 خریدم به 2 تومن آکبند!!!درصورتی ک هنوز پخ یه دوست رو دارم ک چند ماه پیش 1080gaming x رو میگفت 1.800 و من از خدا بی خبر نخریدم:D

به لطف بچه های ماینر گرافیکا غیب شدن البته سیاست این amd هم خیلی تاثیر گذار بود تو ماینینگ

البته ناگفته نمانه پاور با وات بالا هم ناموجوده:D

کابل ریزر هم همینطور:D

لینک به دیدگاه

یکی از دلایل گرونی گرافیک اینکه نمایندگان دیدن که تعداد ماینر ها رو به افزایش هست کارت ها را به صورت محدود روانه بازار می کنن تا قیمت را افزایش دهند بیشترین افزایش قیمت برای کارت های ۱۰۷۰ و ۵۸۰ بوده . بطوری که قیمت ۱۰۷۰ در بعضی از مدل ها از کارت های ۱۰۸۰ بیشتر هست. تو این مملکت یه چیز ثابت شده که هر جنسی که گرون شده دیگه ارزون نشده. پس منتظر ارزون شدن نباشید عزیزان. و کلا ماینرها  بازار کامپیوتر را چه در ایران چه بصورت جهانی خراب کردن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

یکی از دلایل گرونی گرافیک اینکه نمایندگان دیدن که تعداد ماینر ها رو به افزایش هست کارت ها را به صورت محدود روانه بازار می کنن تا قیمت را افزایش دهند بیشترین افزایش قیمت برای کارت های ۱۰۷۰ و ۵۸۰ بوده . بطوری که قیمت ۱۰۷۰ در بعضی از مدل ها از کارت های ۱۰۸۰ بیشتر هست. تو این مملکت یه چیز ثابت شده که هر جنسی که گرون شده دیگه ارزون نشده. پس منتظر ارزون شدن نباشید عزیزان. و کلا ماینرها  بازار کامپیوتر را چه در ایران چه بصورت جهانی خراب کردن.

تو مشهد 1070 msi gaming x به قیمت 2.700 معامله میشهO.o

یادمه عید نوروز کارت 1080 رو 2.300 میفروختن:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...