رفتن به مطلب

دلیل کمبود قطعات مخصوصا گرافیک در بازار چیه؟

Recommended Posts

آقا کسی میدونه پاور Cooler master V650 Full Modular کی دوباره موجود میشه؟ من 2 هفته پیش میخواستم بخرم، قیمتش اون موقع 500 بود، اشتباه کردم آخر هفته نخریدم گفتم شنبه بخرم. شنبه شد رفتم دیدم از همه ی سایت ها نا موجود شده :| فقط Semi Modular اش موجوده اونم فروشگاه ها محبت کردن از 460 تومن قیمتشو بردن حدود 550. نفهمیدم توی اون آخر هفته یهو چی شد قیمت پاور زیاد شد :4_joy: هیچ پاوری هم موجود نیست دیگه... من نفهیدم توی یه آخر هفته همه ی پاور ها کجا رفت ..

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• ارسال 162
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

هر چی فکر میکنم  بنظرم این ماینینگ هم مثل بازاریابی شبکه ایه،اخرش گندش در میاد،بازارو نابود کردن با این کارشون،rx480 یکو صد تومنی یادش بخیر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

هر چی فکر میکنم  بنظرم این ماینینگ هم مثل بازاریابی شبکه ایه،اخرش گندش در میاد،بازارو نابود کردن با این کارشون،rx480 یکو صد تومنی یادش بخیر

یادش بخیر فروردین ماه GTX 1080 G1 آکبند از لیون خریدم 2100 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

انشالله گندش در بیاد قیمتا مثل اول شه :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، apple2070 گفته است :

من چی بگم دارم با 5450- stronghold و counterبازی میکنم:D،،،خیلی منتظر بودم باز ارزون شه با 900 تومن میشد یه rx 470 بخری الانم که دیگه دچار کمبود هم شده

ویرایش شده توسط Ali-S021
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Majidi گفته است :

زمانی پایین میاد که مردم بدونن وقتی میخوان فقط  بایه سیستم روشن نگه داشتن و کلی هزینه خرید گرافیک برای ماین  خودشون رو سرکار گذاشتن و سودی براشون نداشته گرافیک های ماین شدشون رو برای فروش بزارن و یکم به فکر اونایی که در ارزوی خرید کارت گرافیک قوی هستن باشن .

اخه اون کارتشم برا فروش بزاره بدرد نمیخوره که ،پدر کارت دیگه در اومده،آخرشم یارو میکنه تو پاچت

لینک به دیدگاه

مطمین باشین انبار همه از جمله ... و تمامی فروشنده ها پر از قطعاته، فقط خبر به گوششون رسیده که میخواد گرون بشه قایم کردن که با قیمت بالاتر بفروشن

لینک به دیدگاه

چند تا را حل !

1-fpsرا در بازیا بی خیال شید و رزولیشن  هم بندازید دور! فقط لگ نزنه!

2-با دو برید سمت پورت vgaو hdmi,و... را بی خیال شید!

3- دیگه بدون گرافیک بسوزید و بسازید!

این مورد بی دلیل به ماینینگ نیست! ماینینگ به زودی به یک مشکل بزرگ برای کاربران تبدیل میشه به طوری که شما تو هر سایتی برید از سیستمتون ماین کنه! یا هر فایلی دانلود کنید توش ویروس ماین باشه!شایدم اصلا مین برد و... گیمینگ از زمانه حذف و ههمه شرکت ها با دو برن تجهیزات ماینیگ بزنن! شاید یکم مسخره باشه به نظر بیاد ولی ماین باید جلوش گرفته بشه ! و یا باید اصولی استفاده کرد! هر روز داره بد تر میشه!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام دوست عزیز دارن جایگزین دلار می کنن ، چون پشتوانه و چیزی مثل بانک مرکزی توی هیچ جای دنیا نداره حبابش می ترکه و از بین می ره  . گرافیگ ۴۸۰ گفتی و کردی کبابم  الان ۱۰۶۰ سه گیگ یک‌و‌سیصده !

لینک به دیدگاه

دیروز رفتم تو نمایندگی کی از گارانتی ها در اصفهان شاید بگم چند دقیقه ای که بودم 15-20 تا کارت گرافیک ایسوز rx480 اوسی نو از تو انبارشون از تهران اورده بودند تو مغازه که بفروشندگفتم قیمت چند؟ گفت 2600 هزار تومان

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

بیشتر تحقیق کنید از این خبرا نیست ! خ خ خ چیزی که من میبینم ادامه داره و آخرش دولت ها هم ازش استفاده میکنن.

در 5 ساعت قبل، blackviking094 گفته است :

مطمین باشین انبار همه از جمله ... و تمامی فروشنده ها پر از قطعاته، فقط خبر به گوششون رسیده که میخواد گرون بشه قایم کردن که با قیمت بالاتر بفروشن

ایرانه دیگه xD

لینک به دیدگاه

دلیلش که معلومه

طمع فروشنده ها

چجوری ی شبه همه تموم میکنن..........

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دیدم طرف تو اداره دولتی که کار میکنه یه سیستم برای ماین گذاشته! برق صلواتی!!!!!

شوخی می کنی ! :4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

عالیییی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

مثلا سازنده ها کارت ماینینگ زدن که ماینر ها سمتش نمیرن ؛انگاری گیمرا باید برن!!

اینا از عمد سمت کارت ماینینگ نمیرن چون میخوان اگه طوری شد بتونن بندازن به گیمر جماعت ولی اگر مدل ماینینگ بخرن دیگه نمی تونن

لینک به دیدگاه

مقداری از مشکل به ماینینگ بر میگرده ولی  فکر نمیکنم مخصوصا الان آنچنان که میگن ربطی به ماینینگ داشته باشه چون به طور واضح غیر از کارت گرافیک باقی قطعات هم تقریبا همین وضعشونه

بنظر میرسه این حرکت هماهنگ شده بین واردکننده هاست تا بازار رو خالی نگه دارن قیمت ها رو بالا ببرن و چون جنسی هم نیست که تاریخ انقضا و خراب شدن داشته باشه به راحتی احتکار و بازار خالی میشه و جز ورود سازمان های نظارتی و یا باز کردن درهای انحصار و روش خرید مستقیم از سایت های فروش خارج از کشور راهی نیست

الان 8700K تو سایت های خارجی 380 و 1800X هم 350 دلاره ولی تو کشور این دوتا تقریبا 2 میلیون به بالا فروخته میشه

بازار ایران خیلی وقته جولانگاه سودجوها شده

لینک به دیدگاه

مغازه بودم ، یک بنده خدایی اومد تو ، یه نگاه به گرافیکا انداخت ، بعد رو کرد به ما :

+ سلام ، دنبال r9 290x می گردم.
- سلام ، داریم
+50 تا می خوام

گذشته از این که هممون هنگ کردیم ، گویا این جناب همه مغازه های مشهد و تهران رو گشته بودن و می خواستند 300 میلیون تومن پول بی زبون رو خرج ماین کنن! (300 میلیون فقط گرافیک بخرن)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.گفتم حالا که اینجا جاش هست یکم کنارتون اشک بریزم.ما گیمرها چه گناهی کردیم با این گرونی؟نه رم تونستم پیدا کنم نه گرافیک مورد علاقم.خدایا خودت ظهور کن یه رم corsair ba led 16gb 3200 و یدونه gtx 1070 gamingx بهم بده تا یکم بازی کنم.بقیه سیستمم رو خریدم گذاشتم گوشه اتاق هر روز با حسرت نگاهش میکنم.

الان زدم تو کار بازیهای قدیمی:43_slight_frown: با شبیه ساز دارم god of war میزنم..

لعنت به روزی که همین کارت گرافیک رو ۱۷۰۰ دیدم و نخریدم.

لینک به دیدگاه

بابا کمبود ممبود رو بیخیال ، من اصن نمیتونم وارد سایت شم ، نه با گوشی نه با پی سی ،همش رو این روبیکه هستش [emoji848][emoji24]e6218d9f11676efe12f04634bbd6a5b5.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فکر کنم لیون سایت را بسته روز جمعه ای یکی خرید نزنه قیمت ها بالارفته باشه و ضرر بخواد بده

لینک به دیدگاه

فکر کنم لیون سایت را بسته روز جمعه ای یکی خرید نزنه قیمت ها بالارفته باشه و ضرر بخواد بده
خدای بدشانسی ام من .
کلی منتظر موندم تا ی پولی گیرم بیاد ،دیشب پولم جور شد اومدم خرید بزنم دیدم اینجوریه [emoji52][emoji24].

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

جدیدا معلوم نیست لیون کامپیوتر چه سیاستی در پیش گرفته دیگه لیون سابق نیست  ...

صد در صد منتظر روال قیمت هاست

عزیزان بهترین راه اینه نخرید یکم صبر کنید

در 18 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

خدای بدشانسی ام من .
کلی منتظر موندم تا ی پولی گیرم بیاد ،دیشب پولم جور شد اومدم خرید بزنم دیدم اینجوریه emoji52.pngemoji24.png.

غمت نباشه دادا . یکم صبر کن بهتر از اینکه یه جنسی رو بخری بعد از ارزون شدنش هی بگی کاش صبر می کردم

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Cube گفته است :

غمت نباشه دادا . یکم صبر کن بهتر از اینکه یه جنسی رو بخری بعد از ارزون شدنش هی بگی کاش صبر می کردم

خدا از دهنت بشنوه قطعات مخصوصا گرافیک ارزون شه :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

دوستان قیمت ASUS GTX 1060 DUAL رو ببینید دیجی کالا زده 1,849,000 تومان

مودم 4جی MR200 تی پی لینک توی همین سایت(چون یه مدت پیگیر مودم های 4جی بودم و البته که خیلی از وسیله های دیگه به همین منوال دچار شدن) ظرف 10روز از 400تومن رسیده به 560هزار تومن این وضعیت تا کجا میخواد ادامه داشته باشه؟ همه امکانات و موقعیت ها و شرایط شده واسه پولدارها و مایه دارها از اینترنت بگیرید تا سخت افزار و باقی مسائل دارن میشن امکانات لوکس و لاکچری واسه قشر کاخ نشین و دارا باقی مردم هم باید برن ...

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

چرا راه دور می رید پاور گرین 650 اوسی که هفته پیش 400 تومان بوده الان شده 680-650

لینک به دیدگاه

دلیل این گرونی منم!
چون قراره سیستمم رو آپگرید کنم کائنات همه تلاشش رو می کنه تا منو منصرف کنه!
از همه دوستان عذر می خوام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...