رفتن به مطلب

دلیل کمبود قطعات مخصوصا گرافیک در بازار چیه؟

Recommended Posts

• ارسال 162
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 8 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

خخخ یعنی واقعا ما تورم نداریم ؟!!! 

ما کلمه تورم رو زیر سوال بردیم دیگه این اسمش تورم نیست . نمیدونم بدترین کلمه ای که تو این حال میشه حساب کرد چیه خودتون زحمتش رو بکشید :3_grin:

لینک به دیدگاه

و بازار کامپیوتر نیز نابود شد تسلیت به هموطنان سخت افزار دوست و سخت افزار پرور ایران به هیچ عنوان وضعیت درست نخواهد شد 1ماه پیش آخرین pc طول عمرمو گرفتم دیگه خداحافظی کردم تجربه نشون داده هیچی تو ایران درست بشو نیست خرابتر خواهد شد. فک کنم دو سال دیگه جمعش کنن فروش سخت افزار تو ایرانو شدیم فیلیپین.

لینک به دیدگاه

کجاست اون روزا که قطعات میخریدیم با خوشحالی دیگه رفت تا ابد و بر نخواهد گشت اینجا ایران است سرزمین دلیران

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hi-end گفته است :

کجاست اون روزا که قطعات میخریدیم با خوشحالی دیگه رفت تا ابد و بر نخواهد گشت اینجا ایران است سرزمین دلیران

خخخخ کلمه اخر نیاز به باز نگری داره به نظرم راهزنان بهتره یا دزدان 

لینک به دیدگاه

دیگه دلال ها دارن بیشترین حد استفاده سو از این وضعیت رو می کنن کارت های های اند تموم شد سود های چند (صد؟!) درصدی شون رو رو کارت های این رده ها (۵۶۰-۱۰۵۰-۱۰۵۰ti) دارن می کنن:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، hi-end گفته است :

و بازار کامپیوتر نیز نابود شد تسلیت به هموطنان سخت افزار دوست و سخت افزار پرور ایران به هیچ عنوان وضعیت درست نخواهد شد 1ماه پیش آخرین pc طول عمرمو گرفتم دیگه خداحافظی کردم تجربه نشون داده هیچی تو ایران درست بشو نیست خرابتر خواهد شد. فک کنم دو سال دیگه جمعش کنن فروش سخت افزار تو ایرانو شدیم فیلیپین.

دقیقا ،منم مهر سیستم جمع کردم 4 تومن سیستم حرفه ای متوسط ای فایو زد270 با ان وی ام ای و چهارترا هارد و 8 گیگ 2666 رم و گراف 1060 6 گیگ،و.... الان فقط قیمت کارتم بیش از دو سوم خرید وسایلم شده !! شانس اوردم لبتاپم اونموقع ترکید بفکر سیستم جم کردن افتادم ، اگه الان میشد باید قید سیستمو میزدم ،از بیکاری هم معتاد میشدم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sky84 گفته است :

خخخخ کلمه اخر نیاز به باز نگری داره به نظرم راهزنان بهتره یا دزدان 

:4_joy::4_joy:دقیقا داداش، ایران سرزمین یاغیان اصلاح شد خخخخخ.

لینک به دیدگاه

دوستان چندتاراه به ذهنم رسیده به قول ممد باقر گاز انبری ماینرا رو جمع کنیم برن(با اینکه راه درآمد زایی خوبی هست برا خیلیا که بیکار هم شاید بودن ولی خب..)

1- چند تا از هکرها جمع بشن دورهم(یا ما گیمرها پول بدیم بهشون) تو سایت اشیانه وامثالهم خیلی زیادن وبزنن این کیف پولا ی این ماینرای ایرانیو حداقل هک کنن وبپکونن!!دزدی نکنن ولی  حداقل اینکه موجودی همشونو صفر کنن.:Dبعدش دیگه ایرانیا دست برمیدارن

2-میشه هم دولت یه حرکتایی بزنه کلن  مبادلشو مسدود کنه ونزاره از طریق صرافی ها تبدیل کنن اون موقع هم فاتحهههه.9_9کسی تو دولت یا قوه قضایه آشنا مهم نداره؟:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

3-خودمون شخصی واردات کنیم از دبی درحد 10تا واینا که نیاز به هماهنگی داره .بخدا خیلی خوش قیمت درمیاد فقط بحث نبودن گارانتیش هست که اونم بخاطر درصد خرابی کم اینجور قطعات زیاد مهم نیس وگارانتی ایران هم بود ونبودش یکیه.

خلاصه که راه زیاده فقط عملی کردنش سخته.:D

گفتم یکم بخندیم تو این اوضاع

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

دقیقا ،منم مهر سیستم جمع کردم 4 تومن سیستم حرفه ای متوسط ای فایو زد270 با ان وی ام ای و چهارترا هارد و 8 گیگ 2666 رم و گراف 1060 6 گیگ،و.... الان فقط قیمت کارتم بیش از دو سوم خرید وسایلم شده !! شانس اوردم لبتاپم اونموقع ترکید بفکر سیستم جم کردن افتادم ، اگه الان میشد باید قید سیستمو میزدم ،از بیکاری هم معتاد میشدم

منم 7700k با z270 بایواستار و رم 16 gb 3000mhz و گل سرسبد بازار کارت فوق گران ایران:4_joy: gtx 1060 6gb asus dual قوربونش برم 3 میلیون قیمت زدن بهش خریدم خوش شانس هستیم ولی خطر از بیخ گوشمون گذشت منم دقیقا مثل شما دوست گلم اگه نمیخریدم دیگه کلا باید میزاشتمش کنار و معتاد میشدم تازه داداشم میگفت فعلا گرونه نخریم بزار ارزون بشه گفتم ارزون نشه که هیچ چنان گرون بشه کیف کنی پیشگوییم درست از آب در اومد 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

1060 6 گیگ در حد گرفتم مهر یک تومن :22_stuck_out_tongue_winking_eye::22_stuck_out_tongue_winking_eye:

نوش جان .

خیلی هم عالی

من که بیخیال گرافیک شدم پلستیشن چهار گرفتم ، این انحصاری های پلستیشن رو هم تجربه کنیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

دوستان چندتاراه به ذهنم رسیده به قول ممد باقر گاز انبری ماینرا رو جمع کنیم برن(با اینکه راه درآمد زایی خوبی هست برا خیلیا که بیکار هم شاید بودن ولی خب..)

1- چند تا از هکرها جمع بشن دورهم(یا ما گیمرها پول بدیم بهشون) تو سایت اشیانه وامثالهم خیلی زیادن وبزنن این کیف پولا ی این ماینرای ایرانیو حداقل هک کنن وبپکونن!!دزدی نکنن ولی  حداقل اینکه موجودی همشونو صفر کنن.:Dبعدش دیگه ایرانیا دست برمیدارن

2-میشه هم دولت یه حرکتایی بزنه کلن  مبادلشو مسدود کنه ونزاره از طریق صرافی ها تبدیل کنن اون موقع هم فاتحهههه.9_9کسی تو دولت یا قوه قضایه آشنا مهم نداره؟:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

3-خودمون شخصی واردات کنیم از دبی درحد 10تا واینا که نیاز به هماهنگی داره .بخدا خیلی خوش قیمت درمیاد فقط بحث نبودن گارانتیش هست که اونم بخاطر درصد خرابی کم اینجور قطعات زیاد مهم نیس وگارانتی ایران هم بود ونبودش یکیه.

خلاصه که راه زیاده فقط عملی کردنش سخته.:D

گفتم یکم بخندیم تو این اوضاع

با عبارت "دولت یک حرکتایی بزنه" موافقم

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

نوش جان .

خیلی هم عالی

من که بیخیال گرافیک شدم پلستیشن چهار گرفتم ، این انحصاری های پلستیشن رو هم تجربه کنیم

با اینکه من خیلی از پی سی خوشم میاد اما بهترین حرکتو الان شما زدین. دست مریزاد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

راه حل اصلی درحال حاضر همین یه جمله بالاست

باید یه حرکت انقلابی توسط کاربرهای لیون انجام بگیره و یه شرکت تعاونی عام تاسیس بشه و نفر از دوستان که توانایی واردات قطعه از دبی یا هر جای دیگه رو داره ، قبول مسئولیت کنه و بصورت ماهیانه یا هر دو سه ماه یکبار اقدام به دریافت لیست قطعات مورد نیاز کاربران لیون بکنه و هزینه ها رو به قیمت عرف خارج از کشور به اضافه هزینه های جانبی گمرک و ...  از دوستان بگیره و این قطعات رو وارد کنه و به دست دوستان برسونه

فقط و فقط و فقط این تنها راه چاره هست

بیخودی اینجا ننشینید و عذاداری کنید و توی سر خودتون بزنید

از یکی از کاربرها خواهشمندیم که یه تاپیک جداگانه ویژه نظرسنجی و تهیه مقدمات انجام اینکار باز کنه ....

یا علی مدد  .. بسم اله

لینک به دیدگاه

واقعا دیگه حرفی نمی مونه ?(عکسو ببینید)

_20180114_192431.JPG

لینک به دیدگاه

چه وضعیتی شده هیچی نمیشه خرید هر روز هم از دیروز گرون تره امروز قیمت می گیری تا می خوای اوکی بدی فردا ۵۰۰ تا ۱ تومان رفته روش 

مگه نگفتن گرونی تا کریسمسه این کریسمس کی تمومه تا قیمت ها درست بشه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

واقعا دیگه حرفی نمی مونه ?(عکسو ببینید)

_20180114_192431.JPG

وای خدا مردم از خنده.... من صبح همینو دیدم یک و ششصد خخخخخخخخ
این فروشنده ها چشون شده؟ توهمی شدن؟ چی میزنن؟ یعنی وااااقعااااا کسی می خره؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

وای خدا مردم از خنده.... من صبح همینو دیدم یک و ششصد خخخخخخخخ
این فروشنده ها چشون شده؟ توهمی شدن؟ چی میزنن؟ یعنی وااااقعااااا کسی می خره؟

یعنی من فقط رفتم تو کف اون 30 هزار تومان خرده قیمت کارت

بنده خداها چقدر نشستن فسفر سوزوندن و به مغزشون فشار آوردن تا فهمیدن که 1800000 درست نیست و قیمت باید 1830000 تومان باشه  :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

1060 6 گیگ  مزخرف ترین مدل شده 3120 هزارتومن
https://meghdadit.com/product/63585/asus-dual-gtx1060-6g-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-دوآل-جی-تی-ایکس-1060-با-ظرفیت-6-گیگابایت/

این سایت مقداو باید به رگبار بست :43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

اگه گرافیک یا پاور مخصوص بیت کوین خواستید، میتونید به سایت پورومیکس www.poromix.com برید.
اونجا موجود هست البته با قیمت های معقول و مناسب 
:)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

یا خداااااااا

با این قیمت 1070 میشد پارسال !!اونم اکبند

اونم مارک ایسوس لاکچری با سوپر چارجر 

در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

یعنی من فقط رفتم تو کف اون 30 هزار تومان خرده قیمت کارت

بنده خداها چقدر نشستن فسفر سوزوندن و به مغزشون فشار آوردن تا فهمیدن که 1800000 درست نیست و قیمت باید 1830000 تومان باشه  :14_relaxed:

اون سی تومنو فردا میزنن فروش ویژه کم میکنن

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

با اینکه من خیلی از پی سی خوشم میاد اما بهترین حرکتو الان شما زدین. دست مریزاد.

قربانت ، خودم ۹۶۰ دارم ، بین ۹۷۰ و پلستیشن ۴ وقتی قیمت رفت بالا همون کنسول رو گرفتم ، راضی راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...