رفتن به مطلب

درخواست راهنمايي براي سيستم , مانيتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازم از دوستان ممنون.

مي خواستم بدونم با كارت گرافيك GTS 450 بازي مثل Crysis2 (كه تقريبا از سنگين ترين بازي هاي موجود هست) رو ميشه بازي كرد؟اگه ميشه با DX11 چي ؟ ميشه؟

يه سوالا ديگه اين مادربردها كارت صداشون onb هست ديگه نه؟ نميشه تعداد ورودي خروجي هاي كارت صداش رو افزايش داد؟

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من بازی کردم . ولی تو full hd افت فریم میده . مادربورد ها صدای آنبورد دارن . اگر نیاز داری میتونی کارت صدای حرفه ای بذاری . ولی مادربورد های جدید خروجی 7.1 دارن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربورد های جدید خروجی 7.1 دارن .

حامد جان توی 1155 چه مدلایی خروجی 7.1 دارند؟

لینک به دیدگاه

asus p8p67 - asus p8h67 - asus p8h61 - asus P8Z68-V

تقریبا همه دارن . اینهایی که گفتم فقط مثال بود . شاید چند تا مدل ارزون قیمت نداشته باشن . ولی اکثرا چون از یک چیپ برای صدا استفاده میکنن 8 کاناله هستن . چیپ Realtek® ALC 892

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان مي خواستم بدونم در رنج قيمت ASUS P8H67 مادربرد ديگه اي هم سراغ داريد (البته اينم بگم اين مادربرد خوب هست و تا 32GB رم رو ساپورت مي كنه) .

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

MSI H67MA-E45 هست که حدود 165000 قیمتشه . ولی من خودم همن ایسوس رو ترجیح میدم . الیته این مدل که الان گفتم خروجی گرافیک هم داره و میتونی از گرافیک مجتمع داخل سی پی یو استفاده کنی . ولی اون مدل ایسوس که شما گفتی خروجی گرافیک نداره .

لینک به دیدگاه

سلام

مي خواستم بدونم بين اين دوتا كارت گرافيگ كدوم بهتره:

VGA: EVGA GeForce GTS 450 1GB = 160

VGA: Gainward GTX 550 Ti = 205

من مقايسه هاي اين دوتا كارت رو ديدم و واقعا هميشه GTS 450 با تعدادي كمي تفاوت فريم زير 550Ti بود. حالا مي خوام بدونم گرفتن 550 ti واقعا به صرفه هست يا نه ؟

اين سوال از اونجايي واسم پيش اومد كه تو سايت خود gainward دو تا لينك گذاشته بود كه كارت رو بررسي كردنده بودند و واقعا من رو متعجب كرد چون در اخر بررسي يه طورايي كارت GTS 450 یرو ارجعيت داده بود.

لينك بررسي:

75.jpg

يه چيز ديگه اين كه يه جايي ديدم (داخل همين تالار) شما كارت GTS 450 ساخت gainward رو پيشنهاد داده بوديد .مي خواستم بدونم اين دوتا

GTS 450 Gainward از مدل GTS 450 EVGA ضعيفتر هست؟ يا اون قدري نيست كه به چشم بياد؟همچنين مي خواستم بدونم قيمت :

Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB "Golden Sample"

چند هست؟

يه سوال ديگه داشتم كه مي خواستم بپرسم اگه در كيس Green MAGNUM 2 تمام فن ها گذاشته شه صداش اذيت مي كنه يا نه؟

يا اصلا نياز مبرمي نيست كه از تمامي ظرفيت فن ها استفاده شه (فن هاي مد نظرم فن گرين ultra silent و فن گرين 120L-turbo هست , هردو 12mm)؟

لینک به دیدگاه

اون لینکی که شما گذاشتی از بررسی کارت به زبان چینیه که . من این زبان رو بلد نیستم متاسفانه :-? ولی 450 و 550 تفاوت دارن با هم :

GPU GTX 550 Ti

GPU Speed 951Mhz

Pixel Pipelines 192

Shader Clock 1903MHz

RAM 1024

RAM Type

RAM Speed 4356Mhz (effective)

Memory Bandwidth 104.5 GB/s

Max Refresh 240Hz

Max Resolution Analog 2048x1536

Max Resolution Digital 2560x1600

GPU GTS 450

GPU Speed 822Mhz

Pixel Pipelines 192

Shader Clock 1645MHz

RAM 1024

RAM Type

RAM Speed 3608Mhz (effective)

Memory Bandwidth 57.7 GB/s

Max Refresh 240Hz

هر دو کارتی که گذاشتم ساخت EVGA و از سری FPB هستن . هیچ کدوم اور شده نیستن و از مشخصات رفرنس استفاده کردن . همونطوری که میبینی 550 قویتر عمل کرده . البته اختلاف قیمت واقعیه این 2 کارت 15 دلاره که اینجا شده 45000 تومان @};-?

در مورد گینوارد بگم ، برای این پیشنهاد دادم چون قیمت کمتری داره . از نظر قدرت تفاوتی با EVGA نداره زیاد . ولی از نظر کیفیت ساخت EVGA بهتره .

در مورد کیس من خودم مگنوم پلاس دارم که تفاوت زیادی با مگنوم 2 نداره . تمام فنها رو هم نصب کردم . همه گرین سایلنت . صداش به قدری کمه که گاهی اوقات فکر میکنم خاموشه . من که مشکلی ندیدم .به نظر من از تمام ظرفیت فن استفاده بشه بهتره.

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان

ترجمه متن كره اي:

Performance -

GTS450 slightly more advanced compared to the overall performance:

Depending on the game as a whole, HD5770 and the Gurney dwitseogeonihaneun performance ahead.

power consumption -

varies depending on the game as a whole

when compared with GTS450 high consumption of about 5W ~ 20W represents power:

the equivalent of more regret than those AMD VGA:

Fever Sound -

Gainward product standards pulrodeu children and temperature, and noise, all is good.

the price -

in the same price as if there were existing GTS450,

GTS450 possible replacement of the seat seems, however ... * GTX550 Ti, rather than just a name GTS550 did not belong to more support.

يه چيز هم از سوالات بالا موند اگه جواب بدي ممنون ميشم.قيمت Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB "Golden Sample" حدودا چند هست؟

مي خواستم بدونم پيشنهاد شما (با توجه به اين خودت GTS 450 ) داري چيه ؟

من اگه GTS 450 بگيرم بهتره يا 550ti از برند gainward (البته با توجه به CPU كه i3 2100 رو مد نظر دارم)؟

GPU GTX 550 Ti

GPU Speed 951Mhz

Pixel Pipelines 192

Shader Clock 1903MHz

RAM 1024

RAM Type

RAM Speed 4356Mhz (effective)

Memory Bandwidth 104.5 GB/s

Max Refresh 240Hz

GPU GTS 450

GPU Speed 822Mhz

Pixel Pipelines 192

Shader Clock 1645MHz

RAM 1024

RAM Type

RAM Speed 3608Mhz (effective)

Memory Bandwidth 57.7 GB/s

Max Refresh 240Hz

حامد جان مشخصاتي كه شما گذاشتيد مربوط به 550TI برند EVGA هست ولي من منظورم 550TI از برند gainward بود. تفاوت قيمت اين دوكارت چه قدر هست؟چون مشخصات EVGA از gainward بهتر بود.

لينك مربوطه:

Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

Gainward GTX 550 Ti

GPU :GeForce GTX 550 Ti

GPU Clockspeed :900 Mhz

Memory :1024MB GDDR5 192bits

Memory Clockspeed :2050 Mhz

Bandwidth :98.4 GB/s

Ramdac :400 MHz

Bus ;PCI-Express 2.0

Cooling :2-Slot Fan

Video-Features :HDMI

Connectivity :DVI-I + VGA

این مشخصات گینوارد که آخرین قیمتی که ازش دارم 205000 تومانه

EVGA GTX 550 Ti

NVIDIA GT 550

951 MHz GPU

192 CUDA Cores

400 MHz RAMDAC

Memory

1024 MB, 192 bit GDDR5

4356 MHz (effective)

104.5 GB/s Memory Bandwidth

Interface

PCI-E 2.0 16x

DVI-I, DVI-I, Mini-HDMI

Resolution & Refresh

240Hz Max Refresh Rate

2048x1536 Max Analog

2560x1600 Max Digital

این هم مشخصات EVGA که آخرین قیمتش 225000 تومان بود . میبینی که EVGA کمی قویتر از گینوارد هست .

من خودم با توجه به نیازی که دارم با 450 راحتم و مشکلی ندارم . چون نه فول اچ دی بازی میکنم و نه اونقدر پای بازی میشینم که پدر کارت در بیاد . اگر شرایط تو هم مثل منه ، به نظر من 450 کفایت میکنه . ولی اگر دوست داری کمی آینده نگری کنی و کارت قویتری برداری 550 بگیر . البته این رو بگم 550 هم برای فول اچ دی زیاد مناسب نیست . خنک کننده اون هم مثل 450 هست . پس از این موارد تفاوتی با 450 نداره . ولی ممکنه اون قدرت اضافه تری که داره تو بعضی از بازیها خودش رو نشون بده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون حامد جان

ترجمه متن كره اي:

Performance -

GTS450 slightly more advanced compared to the overall performance:

Depending on the game as a whole, HD5770 and the Gurney dwitseogeonihaneun performance ahead.

power consumption -

varies depending on the game as a whole

when compared with GTS450 high consumption of about 5W ~ 20W represents power:

the equivalent of more regret than those AMD VGA:

Fever Sound -

Gainward product standards pulrodeu children and temperature, and noise, all is good.

the price -

in the same price as if there were existing GTS450,

GTS450 possible replacement of the seat seems, however ... * GTX550 Ti, rather than just a name GTS550 did not belong to more support.

يه چيز هم از سوالات بالا موند اگه جواب بدي ممنون ميشم.قيمت Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB "Golden Sample" حدودا چند هست؟

مي خواستم بدونم پيشنهاد شما (با توجه به اين خودت GTS 450 ) داري چيه ؟

من اگه GTS 450 بگيرم بهتره يا 550ti از برند gainward (البته با توجه به CPU كه i3 2100 رو مد نظر دارم)؟

حامد جان مشخصاتي كه شما گذاشتيد مربوط به 550TI برند EVGA هست ولي من منظورم 550TI از برند gainward بود. تفاوت قيمت اين دوكارت چه قدر هست؟چون مشخصات EVGA از gainward بهتر بود.

لينك مربوطه:

Gainward GeForce® GTX 550 Ti 1024MB

این لینک مقایسه

http://www.tomshardware.com/charts/2011-gaming-graphics-charts/compare,2664.html?prod%5B4913%5D=on∏%5B4925%5D=on

سمت چپی 550Ti هست!

سمت راست 450

همونطور که میبینید 550ti سرتر هست!برای برند هم اگه اورکلاک نمیکنید بهترین برند EVGA هست!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حداقل کارتی هم که برای DirectX11 بخواین استفاده کنید 460 و 560 هست!wink.gif

لینک به دیدگاه

دانیال جان من از DX11 استفاده کردم و مشکلی نداشتم . ولی تو رزولوشن 1600 نه فول اچ دی . تو فول اچ دی صد در صد با شما موافقم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانیال جان من از DX11 استفاده کردم و مشکلی نداشتم . ولی تو رزولوشن 1600 نه فول اچ دی . تو فول اچ دی صد در صد با شما موافقم @};-

بله منظور بنده Full HD بود!

لینک به دیدگاه

ولی اگر دوست داری کمی آینده نگری کنی و کارت قویتری برداری 550 بگیر . البته این رو بگم 550 هم برای فول اچ دی زیاد مناسب نیست . خنک کننده اون هم مثل 450 هست .

اين حرف شما يعني اينده نگري در مورد كارت 550TI برند gainward هم صادق هست ؟

يا بهتره اين 45 تومان هزينه رو بزارم روي يه كار ديگه؟

اصلا شما تا همين 200 تومان كارت ديگه اي رو سراغ نداري؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين حرف شما يعني اينده نگري در مورد كارت 550TI برند gainward هم صادق هست ؟

يا بهتره اين 45 تومان هزينه رو بزارم روي يه كار ديگه؟

اصلا شما تا همين 200 تومان كارت ديگه اي رو سراغ نداري؟

تا 200 تومن بهترین انتخاب همین 550Ti هست!البته قیمت روزش رو ندارم!

لینک به دیدگاه

5770 از 450 کمی قویتره . ولی امکاناتی مثل physex و cuda رو نداره . این امکانات باعث برتری تکنولوژیکی 450 میشه . تو بعضی از بازیها این موارد تاثیر دارن . اگر به انتخاب من باشه همون 450 رو بر میدارم و اون 45 تومان اضافه رو برای یک چیز دیگه هزینه میکنم . ولی شما خودت مختار هستی و تصمیم گیرنده .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

براي اين كه يه تصوير كند باشه فريم بايد زير 30 باشه ديگه نه؟

دوستان كسي قيمت مدل هاي ديگه GTS 450 رو داره (برند EVGA)؟

يه سوال ديگه اون هم اينه كه حامد جان گفتن مادربرد MSI H67MA-E45 خروجی گرافیک هم دار و میشه از گرافیک مجتمع داخل سی پی یو استفاده کرد , منظور چيه؟

پهناي باند يك كارت گرافيك مي تونه عامل تاثير گزاري براي انتخاب باشه؟(فقط يه چيزي كه هست من تو خيلي از موارد چند تا كار با كامپيوتر انجام ميدم)

ممنون ميشم.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

معمولا میانگین فریم رو برای قدرت کارت محاسبه میکنن . منتها مشکل تو میانگین پیش نمیاد . مشکل تو خداقل فریم پیش میاد . اگر شما کارتی بگیری که تو یک رزولوشن خاص میانگین مثلا 30 داشته باشه و بگیم با این فریم خوب اجرا میشه ، تو بعضی صحنه ها و لحظات این فریم ممکنه حتی به زیر 10 برسه که اون موقع میشه فاجعه . من تا الان با این سیستمم هیچ مورد کند شدن نداشتم . خیلی از بازیها رو هم امتحان کردم .

در مورد قیمت مدلهای دیگه من اطلاعی ندارم .

خروجی کارت گرافیک تو مادربورد های سری H فقفط در صورتی کاربرد داره که کارت گرافیک مجزا نداشته باشید . اگر کارت جداگانه گرفته باشید اون خروجی ها دیگه به کار نمیان و مادربورد از گرافیک مجتمع استفاده نمیکنه . فقط بعضی از مدلهای سری Z هستن که میتونن بین گرافیک اصلی و گرافیک مجتمع سوئیچ کنن .

پهنای باند بیشتر به شما سرعت انتقال داده بیشتر و در نتیجه سرعت کار بالاتری میده . اما تو کارهای غیر گرافیکی تاثیری نداره . شما که نمیتونید 2 تا بازی رو همزمان اجرا کنید . البته به جز مینی گیمها . شما ممکنه با کامپیوتر به اینترنت وصل باشید و همزمان آهنگ گوش کنید و مثلا کار محاسباتی یا برنامه نویسی و یا تایپ انجام بدید . تو این کارها CPU و رم نقش پر رنگی دارن . گرافیک تاثیری نداره .

لینک به دیدگاه

حامد جان به طور مثال من مثلا حين ويرايش يك عكس دارم يك فيلم رو هم ويرايش مي كنم. تو اين مورد ها چي؟؟

همچنين جا داره واقعا ازت و همه ي بچه ها تشكر كنم كه به همه ي سوالات باسرعت بالا جواب ميديد.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان به طور مثال من مثلا حين ويرايش يك عكس دارم يك فيلم رو هم ويرايش مي كنم. تو اين مورد ها چي؟؟

همچنين جا داره واقعا ازت و همه ي بچه ها تشكر كنم كه به همه ي سوالات باسرعت بالا جواب ميديد.

تو این مورد به CPU مربوط میشه!

لینک به دیدگاه

منظورت از ویرایش فیلم میکس و مونتاژه؟ من اینطور برداشت کردم که شما مونتاؤفیلم و ادیت عکس با فتوشاپ انجام میدی . کارت گرافیک روی این موارد تاثیر داره و اگر بخوای هر دوی این کارها رو با هم انجام بدی بهتره کارت گرافیکت قویتر باشه و به قول خودت پهنای باند بیشتری داشته باشه . البته به این معنا نیست که کارتی مثل 450 نتونه کارت رو انجام بده . ولی تو سرعت کار مسلما تاثیر داره . ولی باز هم CPU و رم مهمتر از کارت گرافیک هستن . البته تو کار رندر فیلم و عکس هارد هم دخالت داره . چون سرعت نوشتن و خوندن هارد تاثیر زیادی روی این کار میذاره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه ي دوستان سيستم نهايي رو انخاب كردم (هرچند كه هنوز تو انتخاب كارت گرافيگ مردد هستم).

مي خواستم نظر دوستان رو بدونم.

همچنين مي خواستم بدونم اگه كارت گرافيك پايين تر رو بگيرم پول اضافي رو كه در حد و حدود 40 تومان ميشه رو كجا استفاده كنم؟مادربرد بالاتر ؟يا نه هر قطعه اي كه بعدا به درد ميخوره.

MB: ASUS P8H67

Cpu: Intel Core i3 2100 115

VGA: Gainward GTX 550 Ti

يا

VGA: EVGA GeForce GTS 450 1GB

H.D.D : Seagate 1TB

Case: Green MAGNUM 2

RAM: Patriot 2*2GB DDR3 1333

Power: Green GP530A-EU

K.B: A4TECH KB 5A

MOUSE: A4TECH X5-70MD

monitor:LG LED W2050

مي خواستم بدونم اگه از هر 6 تا فن magnum2 استفاده كنم باز هم ممكنه با اين قطعات مشكل دما داشته باشم؟ چون من كيسم زياد روشن مي مونه؟

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

شما رم رو ننوشتی . اون 40 تومان رو به نظرم یه کم دیگه بذار روش و CPU Corei5 بگیر . بهترین کار همینه.

لینک به دیدگاه

شما رم رو ننوشتی .

اره از قلم افتاده بود اضافه شد.

حالا سيستم چجوريه؟ خوبه؟بده؟

cpu رو من قيمت گرفتم i3 2100 حدودا 160 تومان هست , cpu i5 2500 هم حدودا 260 تومان.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...