رفتن به مطلب

فروخته شد ختم تایپیک

XBOX ONE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

مزایده کارت گرافیک : MSI  GTX 1050 GAMING  X  

کارت یک ماه پیش خریداری شده  جعبه باز شده ولی استفاده نشده پیچ هم نشده کارت روی مانیتور بنده جواب نداد علت اینکه مانیتور پورت DVI-یا HDMI نداره پس کارت با اکبند فرقی نداره 

گارانتی:      از تاریخ 1396/07/24 تا 1399/08/24  تقریبا 3 سال    ( گارانتی GREEN)

مزایده  :    در   لیون  -  دیوار   برقرار هست  24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد فروخته خواهد شد

شرایط مزایده  :       کسانی که کاربران قدیمی هستند و امتیاز خوبی در معامله دارن اول براشون پست میشه بعد از رسیدن کالا به دستشون بعد از تست کالا همون روز میبایست مبلغ رو واریز کنند 

کاربران که قدیمی نیستند و امتیاز خوبی ندارند  اول باید مبلغ رو واریز کنند سپس ارسال میشه  یا یکی از کاربران با سابقه لیون ضمانت ایشون رو بکنند  ( معامله با واسطه لیون انجام نمیشه لطفا درخواست نکنید) 

پست :     کالا با پست پیشتاز ارسال میشه و هزینه ارسال با خریداره  

قیمت  :    قیمت پایه 500 هزار تومان              قیمت فوری  600 هزار تومان            گام افزایش قیمت 10+

دوستانی که هنوز تصمیم قطعی خود برای شرکت در مزایده رو نگرفتند لطفا شرکت نکنند 

فکر کنم توضیح کامل و مفید بود  با تشکر از تمامی دوستان عزیزم ممنون

20171230_035238.jpg

20171230_035602.jpg

20171230_041436.jpg

20171230_041728.jpg

20171230_041756.jpg

ویرایش شده توسط XBOX ONE
لینک به دیدگاه

مزایده امروز ساعت 7 بعد از ظهر  بسته میشه 

تا ساعت 7 به بالا ترین پیشنهاد فروخته خواهد شد 

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که قیمت 590 پیشنهاد دادن هنوز جواب بنده رو ندادن اگر دوستان پیشنهاد دارن اعلام کنند

لینک به دیدگاه

به قول یه نفر من نمی تونم علت این که کسی بیاد قیمت بگه و بعدش خبری ازش نشه یا بگه منصرف شدم رو درک کنم.خخخ

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

دوست عزیزی که قیمت 590 پیشنهاد دادن هنوز جواب بنده رو ندادن اگر دوستان پیشنهاد دارن اعلام کنند

اگر طبق به مزایده به نفر بعدی میرسه بنده خریدارم

لینک به دیدگاه

دوستان تا ساعت 9  صبح اگه پیشنهاد بالاتر 590 نبود به کاربر Hamed2G   خواهد رسید در صورت انصراف ایشون به کاربر hamed_zz که پیشنهاد بعدی رو دادن  با تشکر از همه دوستان عزیزم   

در اخر یک نکته رو بگم دوستانی که فرهنگ مزایده ندارن لطفا به هیچ عنوان در مزایده شرکت نکنند چون علاوه بر این که چیزی حاصل ایشون نمیشه چیزی هم از دست میدن اونم اعتبار خودشون هست 

ویرایش شده توسط XBOX ONE
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

به قول یه نفر من نمی تونم علت این که کسی بیاد قیمت بگه و بعدش خبری ازش نشه یا بگه منصرف شدم رو درک کنم.خخخ

واقا حرفتون درسته بنده هم علتی پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

فروخته شد به کاربر Hamed2G  ختم تایپیک امیدوارم مبارکشون باشه 

تشکر از همه 

لینک به دیدگاه

سلام

گرافیک امروز رسید و همه چیز اوکی هست 

استارتر محترم لطفا شماره کارت بفرمایید واریز بشه تماس باهاتون مقدور نیست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...