رفتن به مطلب

مشاوره انتخاب کولر گازی مناسب

Recommended Posts

سلام 

دوستان یه کولر گازی گرفتم مدل ۳۰۰۰۰۰ اجنرال ASGS30LFCA حالا گویا زیاد هست و فک کنم پر مصرف.

قیمتی ک گرفتم خیلی زیر قیمت بازار هست و ۲۳۰۰ گرفتم آکبند هست.

حالا به نظرتون ۲۴۰۰۰ برای خونه ۱۰۰ متری بهتره؟ و چقدر تفاوت مصرف برق دارن میرزه بفروشم یکی دیگه بگیرم و اگه آره چی بگیرم جاش

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

عذر میخوام من خیلی اطلاعی ندارم از این مسئله ولی یه سوال از شما داشتم.

این که گاها اون جنسی که توی بازار به اسم اصلی و با گارانتی اصلی هست سه برابر قیمت جنسای بانه ای قیمت داره بخاطر چی هست؟ چون بارها دیدم توی تلویزیون و خبرگزاری ها نشون دادن که این کولرها اصلی نیستند و روشون مارک خورده و مارکش عوض شده و از طرفی خیلی ها با همین وجود تمایل دارند از جنسای ارزون و به اصطلاح بانه ای استفاده کنن.

تجربه شما چطور بوده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، indianboy گفته است :

سلام دوست عزیز

عذر میخوام من خیلی اطلاعی ندارم از این مسئله ولی یه سوال از شما داشتم.

این که گاها اون جنسی که توی بازار به اسم اصلی و با گارانتی اصلی هست سه برابر قیمت جنسای بانه ای قیمت داره بخاطر چی هست؟ چون بارها دیدم توی تلویزیون و خبرگزاری ها نشون دادن که این کولرها اصلی نیستند و روشون مارک خورده و مارکش عوض شده و از طرفی خیلی ها با همین وجود تمایل دارند از جنسای ارزون و به اصطلاح بانه ای استفاده کنن.

تجربه شما چطور بوده؟

سلام

والا این اولین خرید من از بانه نیست قبلا TV سونی هم خریدم و راضیم دلیل قیمت پایین هم گمرک + هزینه هایی هست که میچسبونن به کالا TV که تو بازار 9500 بود من 7  خریدم! اونایی هم که میگن اصل نیست شاید باشه نمیدونم ولی کسی که کارش لوازم خونگیه نمیاد خودشو برای یه بار کولر خراب کنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کولری که خریدی همون جنرال هست نه O General قیمت اصلش چیزی حدود 7 میلیون باید باشه نصاب خواستی در خدمتم

از نظر من همون برای 100 متر خوبه ولی Inverter  نیست و مقداری مصرفش بالا هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اینورتر نداشته باشه خیلی مصرف برقش بالاست منم چند سال پیش یه کولر گازی اوجنرال اصل خریدم قبل از این بود که مدل های اینورتر دار بیاد بسیار خنکه ولی مصرف برقش بسیار بالاست قبض برق بالای 700-800 میومد دیگه تابستونا بسیار کم روشنش می کنم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز کولری که خریدی همون جنرال هست نه O General قیمت اصلش چیزی حدود 7 میلیون باید باشه نصاب خواستی در خدمتم

از نظر من همون برای 100 متر خوبه ولی Inverter  نیست و مقداری مصرفش بالا هست

رو جعبش که نوشته اینورتر و تو سایت ها هم نوشتن اینورتر دار

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...