رفتن به مطلب

اولین و آخرین خرید از بامیلو!!!

Recommended Posts

سلام خدمت همگی :19_kissing:

(خطاب ب مدیران محترم، از این ک تاپیک رو در جای‌ درستش زده باشم مطمئن نیستم ، لطفا زحمت انتقال رو بکشید)

امشب تصمیم گرفتم ک تجربه خودمو در رابطه خرید از بامیلو باهاتون در میون بزارم ، قطعا استفاده خواهید برد!

داستان از ۳ آذر شروع شد و در واقع همون تخفیفات جمعه سیاه ، منم تخفیفات خیلی عالی و مناسب سایت بامیلو رو دیدم و تصمیم گرفتم ۴ تیکه لباس از این سایت خریداری کنم ، همون ۳ آذر سفارشو ثبت و پرداخت کردم و خوشحال و خندان ک چ قدر مفت خریدم ، 

یک هفته گذشت ، دو هفته گذشت ، سه هفته گذشت ... هییییچ خبری نشد 

بعد از سه هفته هنوز داخل اپ بامیلو نشانه ای از ارسال خرید من نبود . تصمیم گرفتم با بامیلو تماس بگیرم و جویای وضعیت بشم ، ۲۴.۷ مشغول بود ! بعد روز ها تلاش پی در پی بالاخره بوق آزاد خورد و رفت روی سیستم answering machine ، اون موقع متوجه شدم ک کل شبکشون کامپیوتری و اوتومات هست و ب ندرت پیش میاد اوپراتوری جواب تماس رو بده .

بعد از چند روز دیدم ک داخل اپ سه تا از کالا ها تأمین شده و یکی هنوز نشده ، با هر بدبختی بود تماس گرفتم و ب یکی از اوپراتور ها وصل شدم و گفتم داستان چیه ، گفت ک یکی از سفارش های شما بین المللی هست و طول می‌کشه بیاد ! گفتم خب نوشتین ۱۵ روز زمان ارسالشه الان ک یک ماه شده ! هیچ حرف خاصی واسه گفتن نداشت و گفت کمی صبر کنین ! منم الحمدالله صبرم زیاده! 

بعد از دو سه روز یک پیام از طرف بامیلو اومد با این مضمون 

Screenshot_20171230-221530_01.thumb.jpg.db8ecd96a8f6b37020fe74485d1831a2.jpg

ک گفتم خب احسنت دست کم سه تاش میاد اون یکیم عجله ای نیست . 

امشب ک فکر میکنم ۴ ۵ روزی از ارسال این پیام گذشته ، یک ایمیل واسم اومد :

Screenshot_20171230-214817.thumb.jpg.6efb25cd01ef77bc3245f07f14c3a192.jpg

و بله ! بیشتر از یک ماه علاف شدم و یک قلمش کنسل شد که خدا می‌دونه پولو برگشت میزنن یا نه ! و سه قلم دیگه هم هنوز ب دستم نرسیده !

Screenshot_20171230-221311.thumb.jpg.f7808c4b57e05d7687175acd06486e23.jpg

اینم از آخرین وضعیت ! ۳ آذر سفارش دادم و امروز ۹ دی ماه هست و هنوز هیچی ! 

...

دوستان ب نظرم ب این فروشگاه اعتماد نکنید و فقط اگر ساکن تهران هستین پرداخت در محل بزنین ک ضرر نکنین . 

اگر پیشرفتی در سفارش رخ بده در تاپیک میگم ک در جریانش باشین.

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...