رفتن به مطلب

بروز مشکل هایی در نوار وظیفه ی ویندوز ۱۰ و بخش های دیگرش

Majiz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من ، یروز کامپیوترمو روشن کردم زدم روی استارت ویندوز دیدم کار نکرد !! ، کلید windows روی کیبرد رو هم زدم ولی بازم کار نکرد ، اومدم برم تو ستینگ ویندوز ۱۰ دیدم اونجا هم باز نمیشه !!! ، Ctrl+i هم زدم باز هم باز نشد !!

من تو اینترنت سرچ کردم برای حلش و هر راهی رو امتحان کردم ، از زدن دستور توی command prompt و powershell بگیر تا نرم افزار های تروبل شات آماده ی شخص ثالث و خود مایکروسافت !!  ولی هیچ کدوم کار نکرد جالب اینه که این برنامه : ervices_default.zip    رو که دانلود و نصب و اجراش کردم و طبق دستورش ریبوت کردم سیستمو ولی بعد ریبوت هیچ تغییری نکرد !! و خواستم برم تو Personalize و دیسپلی ستینگ که کار نکردن ، جالبتر از همه اینکه هیچ عکسی هم باز نمیکنه ویندوز !! 

اینم اسکرین شات هایی که گرفتم : 

w3c9_capture_thumb.png

sf7c_capture2_thumb.png

hctf_capture3_thumb.png

0q5c_capture4_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام داداش . اگر از نسخه های قدیمی ویندوز 10 استفاده میکنی سریعا نسخه جدیدو دانلود و نصب کن چون نسخه های اولیه پر از مشکل بودن. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام داداش . اگر از نسخه های قدیمی ویندوز 10 استفاده میکنی سریعا نسخه جدیدو دانلود و نصب کن چون نسخه های اولیه پر از مشکل بودن. موفق باشید.

اتفاقا نسخه ی جدید ۱۷۰۹ هم هست .

لینک به دیدگاه

اتفاقا اپدیتای جدیدم بعضیاشون مشکل دارن برای خودم هرباز خاموش روشن میکردم یساعت میرف عقب! یا وقتی اسلیپ میکردم بعضی اوقات بلو اسکرین میداد driver power state error ولی اپدیت کردم  دوباره حل شدن!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

اتفاقا اپدیتای جدیدم بعضیاشون مشکل دارن برای خودم هرباز خاموش روشن میکردم یساعت میرف عقب! یا وقتی اسلیپ میکردم بعضی اوقات بلو اسکرین میداد driver power state error ولی اپدیت کردم  دوباره حل شدن!

آره دوست عزیز من با ورزن 1709مشکل صدا داشتم هی درایور حذف و نصب و ورژن جدیدو... کردم هیچ فایده ای نکرد که تازه بدترم شد. رفتم ورژن 1607 را ریختم . جالب بود بدون نصب درایور هم همون مشکل را داشت یعنی باید سیستم خاموش میشد و اسپیکرم خاموش تا بشناسه و چند دقیقه ای وصل شه!!!! بعد قطع میشد درصورتی که و.صل بود و میرفت رو اپتیکال . ورژن جدید را اگر گرفتید باید یکم بایستید تا با درایور ها و دیوایس ها مشکلاتش برطرف شه. آپدیتشم که خدا لعنتش کنه . از لاکپشت هم کمتر میره . 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

آره دوست عزیز من با ورزن 1709مشکل صدا داشتم هی درایور حذف و نصب و ورژن جدیدو... کردم هیچ فایده ای نکرد که تازه بدترم شد. رفتم ورژن 1607 را ریختم . جالب بود بدون نصب درایور هم همون مشکل را داشت یعنی باید سیستم خاموش میشد و اسپیکرم خاموش تا بشناسه و چند دقیقه ای وصل شه!!!! بعد قطع میشد درصورتی که و.صل بود و میرفت رو اپتیکال . ورژن جدید را اگر گرفتید باید یکم بایستید تا با درایور ها و دیوایس ها مشکلاتش برطرف شه. آپدیتشم که خدا لعنتش کنه . از لاکپشت هم کمتر میره . 

بله داداش کلا هی اپدیت میده مایکروسافت کلی نت برد ازم ولی الان اون تاریخه درست شده . امیدوارم موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اگر  از گرافیک amd استفاده میکنین ویندوز 10 با چند نسخه درایور مشکل داره و باعث ایجاد این باگ میشه 

لینک به دیدگاه

اکسر این مشکلات به این دلیل اتفاق میفته که ویندوز را دستکاری میکنن یعنی توی کشور آمریکا ساخته میشه تست میشه بعد میاد داخل کشور و جوانان خلاق در بخش مداخله در همه امور وارد عمل میشن و این بلا را سر ویندوز میارن بعد در اختیار کاربران قرار میدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...