رفتن به مطلب

درخواست مشاوره برای خرید کیس تا 8 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان میخوام یه کیس ببندم بین 7 تا 8 میلیون تومن برای گیمینگ، میخوام فقط گرافیک ترجیحا 1080 ببندم حالا اگه میشه با این بودجه که چه عالی ولی اگه نمیشه نمیخوام زیر 1070 جمع کنم ممنون میشم پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میدم اگر پولتان برایتان ارزش دارد در این آشفته بازار از خرید قطعات نو خودداری کنین ! برای گیمینگ پیشنهاد میدم با توجه به ظرفیت بالای اورکلاک نسل جدید پردازنده ها (خود مادربورد زحمتشو میکشه) پردازنده ای در حد 7600K یا Ryzen 1700 به همراه یک بورد خوب تهیه کنین و گرافیک را حداقل 1070 بگیرید . به نظرم شما سیستم انتخابی خودتون رو اینجا قرار بدید تا تغییراتی در جهت هرچه بهتر شدنش براتون به وفور نوشته شه .

لینک به دیدگاه

سلام.یه 1080ti asus fe در حد اک با حدود سه سال گارانتی اصلی لایف دارم.3700 میفروشم.البته اول باید یه کارت ضعیف جایگزین برا سیستم خودم پیدا کنم.اگه خواستی در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

پیشنهاد میدم اگر پولتان برایتان ارزش دارد در این آشفته بازار از خرید قطعات نو خودداری کنین ! برای گیمینگ پیشنهاد میدم با توجه به ظرفیت بالای اورکلاک نسل جدید پردازنده ها (خود مادربورد زحمتشو میکشه) پردازنده ای در حد 7600K یا Ryzen 1700 به همراه یک بورد خوب تهیه کنین و گرافیک را حداقل 1070 بگیرید . به نظرم شما سیستم انتخابی خودتون رو اینجا قرار بدید تا تغییراتی در جهت هرچه بهتر شدنش براتون به وفور نوشته شه .

با این وضع دلار که هر روز داره میره بالا فکر نکنم صبر کردن درست باشه قطعات دست دوم هم پیدا نمیشه واسه سری جدید قطعات میخوام تا 2 هفته دیگه ببندم سیستم رو، یه سیستم انتخابی داشتم که با حساب کتاب خودم نزدیک 8 میلیون میشد راحت با یک گرافیک 1080ti جمعش کرد ولی الان نه!

GA-Z170-GAMING K3 rev1.1

Core i7-7700 Kaby Lake

GeForce GTX 1080 Ti AERO 11G OC

Cooler Master V750S Semi-Modular Computer Power Supply

G.SKILL RIPJAWS V DDR4 3200MHz CL16 Single Channel Desktop RAM - 16GB

Western Digital Black WD2003FZEX Internal Hard Drive 2TB

Western Digital BLUE WDS250G1B0B SSD M.2 Drive - 250GB

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Alireza Asadi گفته است :

با این وضع دلار که هر روز داره میره بالا فکر نکنم صبر کردن درست باشه قطعات دست دوم هم پیدا نمیشه واسه سری جدید قطعات میخوام تا 2 هفته دیگه ببندم سیستم رو، یه سیستم انتخابی داشتم که با حساب کتاب خودم نزدیک 8 میلیون میشد راحت با یک گرافیک 1080ti جمعش کرد ولی الان نه!

خرید این قطعات که شما انتخاب کردید، به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه . 

این سیستم پیشنهادی منه : 

پردازنده: core i5 7600k

مادربرد: ASUS ROG STRIX Z270 F 

رم: GSKILL TRIDENT Z RGB 16GB 8*2 3200 

کارت گرافیک: ASUS ROG STRIX 1080TI OC 11GB

اس اس دی: SMASUNG 960 EVO 250GB M.2

هارد دیسک: دو ترابایت سیگیت بارکودا پرو 

پاور: GREEN 750 OCPT

کولر: گرین گلیشر 120 ایوو 

کیس: GREEN Z4

برای گیم فقط پردازنده های اینتل، CORE 15 7600K کاملاً نیاز شما رو برآورده میکنه .

یک دونه کارت 1080TI کافیه، خرید هارد دیسک های سری بلک وسترن پیشنهاد نمیشه، از نظر اعداد و ارقام روی کاغذ نسبت به بقیه برتری دارن ولی هم گرونن و هم پر سر و صدا و خریدشون پیشنهاد نمیشه، هارد دیسک های سیگیت بارکودا پرو بسیار عالی  هستن .

اس اس دی سامسونگ، کاملاً  جواب خودشو خوب پس داده و برای نیاز شما عالیه .  

لینک به دیدگاه

همین یه ماه پیش msi gtx 1080 gaming x قیمتش ۲۸۰۰ بود الان شده ۳۳۰۰ که حدود ۵۰۰ رفته روش

الان بستن سیستم اصلا به صرفه نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

خرید این قطعات که شما انتخاب کردید، به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه . 

این سیستم پیشنهادی منه : 

پردازنده: core i5 7600k

مادربرد: ASUS ROG STRIX Z270 F 

رم: GSKILL TRIDENT Z RGB 16GB 8*2 3200 

کارت گرافیک: ASUS ROG STRIX 1080TI OC 11GB

اس اس دی: SMASUNG 960 EVO 250GB M.2

هارد دیسک: دو ترابایت سیگیت بارکودا پرو 

پاور: GREEN 750 OCPT

کولر: گرین گلیشر 120 ایوو 

کیس: GREEN Z4

برای گیم فقط پردازنده های اینتل، CORE 15 7600K کاملاً نیاز شما رو برآورده میکنه .

یک دونه کارت 1080TI کافیه، خرید هارد دیسک های سری بلک وسترن پیشنهاد نمیشه، از نظر اعداد و ارقام روی کاغذ نسبت به بقیه برتری دارن ولی هم گرونن و هم پر سر و صدا و خریدشون پیشنهاد نمیشه، هارد دیسک های سیگیت بارکودا پرو بسیار عالی  هستن .

اس اس دی سامسونگ، کاملاً  جواب خودشو خوب پس داده و برای نیاز شما عالیه .  

الان قیمت کارت گرافیک ASUS ROG STRIX 1080TI OC 11GB خیلی بالا رفته و خریدش اصلا دیگه به صرفه نیست فکر نمیکنم زیر 5 میلیون تومن پیدا بشه الان! من بتونم فوقش 3500 برای گرافیک بودجه بذارم که فک کنم ASUS ROG STRIX-GTX1080-A8G مناسب باشه اگر بتونم تا 3500 یک گرافیک 1080ti در حد پیدا کنم هم خوبه ولی متاسفانه نیست!

با گرافیک 1080 که گفتم برای سیستم پیشنهادی شما و یه حساب سر انگشتی اینترنتی حدودا 7 میلیون و 600 هزار تومن - تا 800 هزار تومن قیمتش میشه که خوش بختانه با بودجه بنده میخونه!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

همین یه ماه پیش msi gtx 1080 gaming x قیمتش ۲۸۰۰ بود الان شده ۳۳۰۰ که حدود ۵۰۰ رفته روش

الان بستن سیستم اصلا به صرفه نیست

اره قیمتا خیلی بالا رفتن و هر روز هم بدتر خواهد شد با این وضعیت به نظر نمیاد قیمتا کاهش چشمگیری داشته باشند البته من سیستم رو 2 تا 3 هفته دیگه میبندم فعلا دارم روش تحقیق می کنم ولی اگر ببینم که قیمتش بالاتر داره میره سریعتر میبندم!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alireza Asadi گفته است :

الان قیمت کارت گرافیک ASUS ROG STRIX 1080TI OC 11GB خیلی بالا رفته و خریدش اصلا دیگه به صرفه نیست فکر نمیکنم زیر 5 میلیون تومن پیدا بشه الان! من بتونم فوقش 3500 برای گرافیک بودجه بذارم که فک کنم ASUS ROG STRIX-GTX1080-A8G مناسب باشه اگر بتونم تا 3500 یک گرافیک 1080ti در حد پیدا کنم هم خوبه ولی متاسفانه نیست!

با گرافیک 1080 که گفتم برای سیستم پیشنهادی شما و یه حساب سر انگشتی اینترنتی حدودا 7 میلیون و 600 هزار تومن - تا 800 هزار تومن قیمتش میشه که خوش بختانه با بودجه بنده میخونه!

دوست عزیز، کارت 1080Ti ایسوس رو من حدود دو هفته پیش از داخل مجتمع تک (پاساژ بزرگ خرید و فروش سخت افزار داخل مشهد) به قیمت 3700 خریدم . 

یادتون باشه 1070ti رو اگر اورکلاک کنی، کاملاً از 1080 کارایی بهتری میگیری . 

خلاصه خیلی خوبه، قبل از خرید تحقیق کردی، انشالا سیستمت رو تهیه میکنی و  باهاش چندتا بازی مشتی میکنی و جیگرت به حال میاد .

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

دوست عزیز، کارت 1080Ti ایسوس رو من حدود دو هفته پیش از داخل مجتمع تک (پاساژ بزرگ خرید و فروش سخت افزار داخل مشهد) به قیمت 3700 خریدم . 

یادتون باشه 1070ti رو اگر اورکلاک کنی، کاملاً از 1080 کارایی بهتری میگیری . 

خلاصه خیلی خوبه، قبل از خرید تحقیق کردی، انشالا سیستمت رو تهیه میکنی و  باهاش چندتا بازی مشتی میکنی و جیگرت به حال میاد .

بله تا دو هفته پیش این قیمت بوده ولی الان خیر! گرافیک 1070ti هم هنوز درست حسابی وارد ایران نشده و معلوم نیست کی موجود میشه.

الان دارم با یک GTX 960m سر میکنم ولی خب دیگه خیلی جوابگو نیست :)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alireza Asadi گفته است :

بله تا دو هفته پیش این قیمت بوده ولی الان خیر! گرافیک 1070ti هم هنوز درست حسابی وارد ایران نشده و معلوم نیست کی موجود میشه.

الان دارم با یک GTX 960m سر میکنم ولی خب دیگه خیلی جوابگو نیست :)

منم مثل شما میخواستم سیستم ببندم شانس من قطعات خیلی گرون شدن الان مجبورم xbox one x بخرم یا صبر کنم قیمتا شکسته بشه که گمون نکنم چیزی تو این کشور درست بشه!!!

لینک به دیدگاه

اگه لپتاپ با cpuهای دسکتاپی /کامپیوتری نسل 7ام و8 ام خواستی، فقط درکانال تلگرام یا اینستاگرام laptopstockshiraz قابل سفارشه و گرافیکهای سری ماکسول و پاسکال..خوبی لپتاپ قابل  حمل بودنشه دیگه.

رو 8.5 بادلارفعلی : 

dell m7710 17inch

6820hq/16gb ecc ddr4 2133/1tb+128gb ngff/m5000m

و کارهای خاص مشهور کلوو که قابلیت ارتغاوتغییر گرافیک و پردازشگر و.. دارید:

clevo p750tm/terranforce x559

15.6inch fhd g-sync/i7 8700/16gb 2666mhz/256gb ssd

و

clevo p751tm باکانفیگهای زیر(بعدا میتونید پردازنده به 8700K  ارتقابدید)

15.6inch fhd  120hz/i3 8350k/8gb 2400mhz /128gb ssd/htx1070 OC 

15.6inch fhd 120hz/i7 8700 / 8gb ddr4/ gtx1060/1tb+128gb ssd 

15.6inch fhd 120hz/8gb ddr4 2666mhz/i5 8400/gtx1070/1tb+128gb ssd

مارک ومدل hasee zx8 - cp5s1 هم که ازهمین لپتاپه باقیمت و کانفیگ مشابه قابل سفارشه.

ارزونترین لپتاپ باgtx1080 هم که بخایم اسمبل کننند از msi / clevo روی 9.5 تاده درمیادبا همون i5 8400...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...