رفتن به مطلب

درخواست بررسی و حذف امتیازهای منفی بی مورد از کاربرای ناشی

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

کاربر SMN درخاست خرید کارت 780ti داده بودن و من پیشنهاد یه 970 گارانتی دار رو دادم بهشون

ایشون با این که همشهری هم هستن و امکان معامله حضوری هم بود و من ادرس مغازه یکی از دوستان رو بهشون دادم که بیان اونجا تحویل بگیرن و همه جوره‌مطمعن بشن و گفتم که تا 24 ساعت هرتستی خاستی بکن و اگ مشکلی بود برگردون

و تست از 3d mark طبق خاسته خودشون و اسکرین از gpu Z و این چیزا براشون فرستادم بازم بخاطر وسواس زیاد و‌ ایراد های بنی اسراییلی که میگرفتن من واقعا تحملم سر اومد و تشخیص دادم که ایشون خریدار نیستن و قصد اذیت داره

اخرین بار یه ایراد مزخرف و عجیب گرفت و منم گفتم بله شما درست میگی و کارت مشکل داره و تو تلگرام بلاک کردم چون قبلا هم تو تلگرام ازم سوال پرسیده بود و بعدم هیچی

خلاصه بدون‌این که معامله ای انجام بشه ایشون الان امتیاز منفی بهم داد عین بچه کوچولوها

و کارت رو امروز برای یکی از کاربرا باسم micpet. تو مشهد ارسال کردم

و بازخوردش رو خاهید دید

منم امتیازم بالای 30 هستش و واقعا دوس ندارم اینجوری بشه

از مدیریت محترم تقاضا دارم یا بررسی کنن امتیاز هارو

یا کاربرای اماتور و اینچنینی رو یه هشداری چیزی بدن‌خاهشا

فروم اینجوری اوضاعش بد نشه

تشکر از مدیران محترم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود 

بله واقعا کارشون زشت بوده .معامله ای که انجام نشده کسی هم ضرری ندیده امتیاز منفی واسه چی آخه ؟!!!

لینک به دیدگاه

عجب ادمایی پیدا میشه،قطعا باید با چنین مساعلی برخورد بشه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، septemer گفته است :

درود 

بله واقعا کارشون زشت بوده .معامله ای که انجام نشده کسی هم ضرری ندیده امتیاز منفی واسه چی آخه ؟!!!

واقعا ملت بعضیا چجورین!

من رفتم از یکی از دوستان فروم 1080ti بگیرم پول رو هم برای واسطه واریز کردم بعد از تایید واریزی ایشون گفتن بنده منصرف شدم کارت رو نمیفروشم :|:|

من هم که ضرری نکردم گفتم خوب چیزی رو که از دست ندادم پس منفی دادن دلیلی نداره، پولم هم که دست یارو نبود بگم 2-3 روز پولم دستش بود کارش را افتاد و ...

از خیرش گذشتم به خوبی و خوشی

لینک به دیدگاه

قربون ادمای چیز فهم

من قبلا واسه کسایی که امتیازشون 0 بود هم اعتماد‌ میکردم

الان بااین همه امتیازی که دارم 

تازه ادرس مغازه کامپیوتری هم دادم

کارت گارانتی هم داره

و...

دیگه ازین بهتر؟

لینک به دیدگاه

این باهوش هنوز نفهمیده سیستم امتیازدهی مال بعد معامله است نه اینکه بهت برخورده امتیاز منفی بدی؛به نظرم باید بنش کنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من یاد اون بچه دبستانی  میندازه که میگفت اقا مشقامون نگاه نمیکنید میندازه 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، unhappy گفته است :

من یاد اون بچه دبستانی  میندازه که میگفت اقا مشقامون نگاه نمیکنید میندازه 

خخخ

لینک به دیدگاه

مثل اینکه بعضی از دوستان حسابی از اسباب بازی جدیدشون خوششون اومده

امیدوارم فروم کنترلی روی بازخورد ها هم داشته باشه

همونطور که معامله های سوری رو به سرعت تشخیص میدن، بازخورد های الکی رو هم یه سرو سامونی بدن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

مثل اینکه بعضی از دوستان حسابی از اسباب بازی جدیدشون خوششون اومده

امیدوارم فروم کنترلی روی بازخورد ها هم داشته باشه

همونطور که معامله های سوری رو به سرعت تشخیص میدن، بازخورد های الکی رو هم یه سرو سامونی بدن

این اتفاق میوفته 

اقا جواد گل شما به یکی از مدیران مثل اقا حامد عزیز پیام بدید این موضوع سریع حل میشه 

اخرین جندین نفر بخاطر استفاده نادرست از این سیستم امتیاز خودشون امتیاز منفی گرفتن 

شما نگران نباش درست میشه با مدیر هماهنگ کن چون این اقا کلا همینطوریه و قبلا با منم همین رفتار رو داشته 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

این اتفاق میوفته 

اقا جواد گل شما به یکی از مدیران مثل اقا حامد عزیز پیام بدید این موضوع سریع حل میشه 

اخرین جندین نفر بخاطر استفاده نادرست از این سیستم امتیاز خودشون امتیاز منفی گرفتن 

شما نگران نباش درست میشه با مدیر هماهنگ کن چون این اقا کلا همینطوریه و قبلا با منم همین رفتار رو داشته 

تشکر از اقا مهرداد عزیز

لینک به دیدگاه

والا منم از این موضوع زخم خورده ام. ممنون از استارتر عزیز. این مدیران یک نگاهی هم به بازخوردهای قشنگ دوستان بندازن، یکی دیگه با یکی دیگه معاملش نمیشه، بازخوردش برای منه .

آقا حامد مدیر، که هزار ماشالا یک روز درمیون قوانین جدید تنظیم میکنی، یک قانون درست و حسابی برای این بازخوردها بزار، مثلا کسی حق گذاشتن دوتا بازخورد رو نداشته باشه .

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

درود دوستان

کاربر SMN درخاست خرید کارت 780ti داده بودن و من پیشنهاد یه 970 گارانتی دار رو دادم بهشون

ایشون با این که همشهری هم هستن و امکان معامله حضوری هم بود و من ادرس مغازه یکی از دوستان رو بهشون دادم که بیان اونجا تحویل بگیرن و همه جوره‌مطمعن بشن و گفتم که تا 24 ساعت هرتستی خاستی بکن و اگ مشکلی بود برگردون

و تست از 3d mark طبق خاسته خودشون و اسکرین از gpu Z و این چیزا براشون فرستادم بازم بخاطر وسواس زیاد و‌ ایراد های بنی اسراییلی که میگرفتن من واقعا تحملم سر اومد و تشخیص دادم که ایشون خریدار نیستن و قصد اذیت داره

اخرین بار یه ایراد مزخرف و عجیب گرفت و منم گفتم بله شما درست میگی و کارت مشکل داره و تو تلگرام بلاک کردم چون قبلا هم تو تلگرام ازم سوال پرسیده بود و بعدم هیچی

خلاصه بدون‌این که معامله ای انجام بشه ایشون الان امتیاز منفی بهم داد عین بچه کوچولوها

و کارت رو امروز برای یکی از کاربرا باسم micpet. تو مشهد ارسال کردم

و بازخوردش رو خاهید دید

منم امتیازم بالای 30 هستش و واقعا دوس ندارم اینجوری بشه

از مدیریت محترم تقاضا دارم یا بررسی کنن امتیاز هارو

یا کاربرای اماتور و اینچنینی رو یه هشداری چیزی بدن‌خاهشا

فروم اینجوری اوضاعش بد نشه

تشکر از مدیران محترم

شما دست پیش گرفتید پس نیفتید ؟

ازتون برمیاد خوب لابد

شما تست 3dmark از نوع استرس برای من فرستادید ؟ خوب اگر صادق هستید پیام های تلگرام رو ارسال کنید تا روشن بشه که صادق هستید

مشکل کارتهای 970 عمدتا افت فریم هست که با تست استرس مشخص میشه شما 3  4 روز بنده رو الاف کردید و دائم پیغام میدادید که میزارم

اما گفتید ایراد مزخرف گرفتم ؟؟
بزاریم دوستان قضاوت کنن که ایراد بنده مزخرف بود یا نه

شما این عکس رو برای من فرستادید که پیوست کردم بنده سوال کردم از شما که طبق گفته شما که فول لود هست چرا وقفه ایجاد شده کارت مشکل افت فریم داره یا نه

این سوال مزخرفه ؟؟

سری که درد نمیکنه چرا دستمال ببندیم اینکه 24 ساعت مهلت تست میدی که نشد کار عقلانی شما تستش رو انجام میدادی واسه من میفرستادی نه اینکه من بخام برم تست کنم بعد اگر مشکل داشت بخام دنبال شما و پولم بدوم تازه شما آدرس مغازه کس دیگه ای رو دادید نه آدرس منزلتون رو که خیال خریدار راحت تر باشه بگه منزل خودشون هست

نکته قابل توجه اینکه بعد از اینکه بنده از ایشون سوال کردم که کارت مشکل افت فریم داره که اینطوری هست ایشون پیام گذاشته :
" منصرف شدم از فروش "
و بعد بنده رو بلاک کرد

بنده بی احترامی به ایشون نکردم که بلاک کنه و به خاطر این حرکتشون و رفتارهای مشکوکی که میدیدم از یه کاربر حرفه ای که تفره میره از ارائه یه تست ساده بازخورد منفی دادم به ایشون و حقیقت مطلب رو عنوان کردم که دوستان شناخت بهتری رو ایشون داشته باشن

اما ایشون باز با توهین به بنده امتیاز منفی دادن

اگر لازم شد تمام پیام های تلگرام رد و بدل شده رو قرار میدم تا مابقی دوستان قضاوت کنند

photo_2018-01-04_11-38-23.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

smn عزیز، 

فروشنده تست هاشو برای شما فرستاده، مهلت تست هم براتون گذاشته، شما باید کارتو میگرفتی خودت با حساسیتی که داری تستش میکردی، بعدشم شما که وسواسی مجبور نیستی، قطعه دست دو بخری، آکبند بخر خیالت راحت باشه. بعدشم هر نرم افزاری باگ خودشو داره، و اینو همه میدونن .  

تا الان که همه دوستان حق رو به استارتردادن . 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

smn عزیز، 

فروشنده تست هاشو برای شما فرستاده، مهلت تست هم براتون گذاشته، شما باید کارتو میگرفتی خودت با حساسیتی که داری تستش میکردی، بعدشم شما که وسواسی مجبور نیستی، قطعه دست دو بخری، آکبند بخر خیالت راحت باشه . 

تا الان که همه دوستان حق رو به استارتردادن . 

دوست عزیز شما بر اساس گفتار میگید تسهاشو فرستاده یا بر اساس مدارک ؟؟

چه تستی فرستاده عزیزم تست GPUz ارسال کرده که بنده سوال کردم از تستی که ارسا ل کرده حق سوال ندارم ؟ مشکل 970 افت فریم هست بنده هم همین سوال رو بر اساس gpu-z گفتم

به نظر شما مشکوک نیست  اینکه فردی تفره بره از قرار دادن تست استرس و تست های دیگه ارسال کنه ؟ از ایشون که یه کاربر حرفه ای هست خیلی بعید بود این رفتار یه تست استرس جمعا شاید 20 دقیقه هم طول نکشه

اشتباه شما همینه خیلی از افراد کارتی رو خریدند به حساب اعتبار کاربر و بعد دنبال کاربر دویدند که بخام پولشون رو پس بگیرن نمونه اش هم تو انجمن زیاده

کاملا مشخص بود که ایشون نمیخواست تست استرس بزاره و وقتی هم بنده سوال کردم با کمال وقاحت بلاک کرد این حرکت بی احترامی نیست ؟

عاقلانه قضاوت کنیم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SMN گفته است :

شما دست پیش گرفتید پس نیفتید ؟

ازتون برمیاد خوب لابد

شما تست 3dmark از نوع استرس برای من فرستادید ؟ خوب اگر صادق هستید پیام های تلگرام رو ارسال کنید تا روشن بشه که صادق هستید

مشکل کارتهای 970 عمدتا افت فریم هست که با تست استرس مشخص میشه شما 3  4 روز بنده رو الاف کردید و دائم پیغام میدادید که میزارم

اما گفتید ایراد مزخرف گرفتم ؟؟
بزاریم دوستان قضاوت کنن که ایراد بنده مزخرف بود یا نه

شما این عکس رو برای من فرستادید که پیوست کردم بنده سوال کردم از شما که طبق گفته شما که فول لود هست چرا وقفه ایجاد شده کارت مشکل افت فریم داره یا نه

این سوال مزخرفه ؟؟

سری که درد نمیکنه چرا دستمال ببندیم اینکه 24 ساعت مهلت تست میدی که نشد کار عقلانی شما تستش رو انجام میدادی واسه من میفرستادی نه اینکه من بخام برم تست کنم بعد اگر مشکل داشت بخام دنبال شما و پولم بدوم تازه شما آدرس مغازه کس دیگه ای رو دادید نه آدرس منزلتون رو که خیال خریدار راحت تر باشه بگه منزل خودشون هست

نکته قابل توجه اینکه بعد از اینکه بنده از ایشون سوال کردم که کارت مشکل افت فریم داره که اینطوری هست ایشون پیام گذاشته :
" منصرف شدم از فروش "
و بعد بنده رو بلاک کرد

بنده بی احترامی به ایشون نکردم که بلاک کنه و به خاطر این حرکتشون و رفتارهای مشکوکی که میدیدم از یه کاربر حرفه ای که تفره میره از ارائه یه تست ساده بازخورد منفی دادم به ایشون و حقیقت مطلب رو عنوان کردم که دوستان شناخت بهتری رو ایشون داشته باشن

اما ایشون باز با توهین به بنده امتیاز منفی دادن

اگر لازم شد تمام پیام های تلگرام رد و بدل شده رو قرار میدم تا مابقی دوستان قضاوت کنند

photo_2018-01-04_11-38-23.jpg

ببین گل پسر

اولا اون ادرس مغازه که دادم خودم هرروز میرم اونجا و توش کارمیکنم

شما ادرس خونه هم میخاستی بهت میدادم

و بار اول و دوم سوم و دهم نیست که معامله میکنم تولیون

اون ایراد بنی اسراییلی هم که خودت اسکرین گذاشتی و همه فهمیدن

دوما انقدر خوب معامله کردم و همه راضی بودن که کسی حرفتو حساب نیاره که من ادم مشکوکی ام!

گفتی کارتت افت فریم داره منم گفتم بله همینطوره و خداحافظ 

از نظر شما بلاک کردن بی احترامیه

کسی باعث دردسر و دهن سرویسی افراد میشه باید بلاک بشه

شما اگ قصد اذیت نداشتی بعدش نمیومدی امتیاز منفی بدی که الان بخای قضیه رو فیتیله پیچ کنی

خودت شروع کردی

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، SMN گفته است :

دوست عزیز شما بر اساس گفتار میگید تسهاشو فرستاده یا بر اساس مدارک ؟؟

چه تستی فرستاده عزیزم تست GPUz ارسال کرده که بنده سوال کردم از تستی که ارسا ل کرده حق سوال ندارم ؟ مشکل 970 افت فریم هست بنده هم همین سوال رو بر اساس gpu-z گفتم

به نظر شما مشکوک نیست  اینکه فردی تفره بره از قرار دادن تست استرس و تست های دیگه ارسال کنه ؟ از ایشون که یه کاربر حرفه ای هست خیلی بعید بود این رفتار یه تست استرس جمعا شاید 20 دقیقه هم طول نکشه

اشتباه شما همینه خیلی از افراد کارتی رو خریدند به حساب اعتبار کاربر و بعد دنبال کاربر دویدند که بخام پولشون رو پس بگیرن نمونه اش هم تو انجمن زیاده

کاملا مشخص بود که ایشون نمیخواست تست استرس بزاره و وقتی هم بنده سوال کردم با کمال وقاحت بلاک کرد این حرکت بی احترامی نیست ؟

عاقلانه قضاوت کنیم

چند تا نکته رو باید به دوطرف  متذکر بشم

1- وقتی شما برای خرید کالای دست دوم اینقدر  شکاک هستی  بهتره اکبند خریداری کنید

2- فروشنده 24 ساعت مهلت تست دادن . در خواست تست کلا بی معنی هست . 24 ساعت وقت دارید هر تستی میخواید انجام بدید . به نظر من همون gpu-z کافی هست ( فروشنده که به خاطر حساسیت شما نمیتونه وقتش رو صرف شما بکنه )

3- دادن امتیاز چه منفی چه مثبت برای بعد از معامله هست . قبل از انجام شدن معامله حق دادن بازخورد رو ندارید

4- کاربری که 32 امتیاز مثبت داره مسلما اعتبارش رو به خاطر 970 خدشه دار نمیکنه .

5- اون عکسی که پیوست شده هیچ مشکلی رو نشون نمیده  . داخل گیم همیشه کامل لود نیست . ممکنه کاربر بازی رو پاز کرده باشه یا به یه محیط بسته رفته باشه و از بار پردازشی کم شده باشه

در 6 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

ببین گل پسر

اولا اون ادرس مغازه که دادم خودم هرروز میرم اونجا و توش کارمیکنم

شما ادرس خونه هم میخاستی بهت میدادم

و بار اول و دوم سوم و دهم نیست که معامله میکنم تولیون

اون ایراد بنی اسراییلی هم که خودت اسکرین گذاشتی و همه فهمیدن

دوما انقدر خوب معامله کردم و همه راضی بودن که کسی حرفتو حساب نیاره که من ادم مشکوکی ام!

گفتی کارتت افت فریم داره منم گفتم بله همینطوره و خداحافظ 

از نظر شما بلاک کردن بی احترامیه

کسی باعث دردسر و دهن سرویسی افراد میشه باید بلاک بشه

شما اگ قصد اذیت نداشتی بعدش نمیومدی امتیاز منفی بدی که الان بخای قضیه رو فیتیله پیچ کنی

خودت شروع کردی

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

همین حرفت خودش بی احترامیه

شما منو کلاهبردار فرض کردی؟

کاربر بوده تو لیون که پول نداشته قطعه منو بخره

گفته برام نگه دار ومنم بخاطراعتبارش همون روز براش فرستادم که کارش راه بیوفته ولنگ نمونه

تاحالا سه بار این کارو کردم

با این که مشتری نقدی هم براش بوده

ولی اینجا رفاقت با خیلی ها و رفیق شدن ها ارزشش بیشتراز معامله‌و این چیزاس

شما کجای کاری؟

متاسفم برا این طرز تفکر

واقعا باید یه فکری بحال یه سری ها کرد

لینک به دیدگاه

نقل قول

چند تا نکته رو باید به دوطرف  متذکر بشم

1- وقتی شما برای خرید کالای دست دوم اینقدر  شکاک هستی  بهتره اکبند خریداری کنید

2- فروشنده 24 ساعت مهلت تست دادن . در خواست تست کلا بی معنی هست . 24 ساعت وقت دارید هر تستی میخواید انجام بدید . به نظر من همون gpu-z کافی هست ( فروشنده که به خاطر حساسیت شما نمیتونه وقتش رو صرف شما بکنه )

3- دادن امتیاز چه منفی چه مثبت برای بعد از معامله هست . قبل از انجام شدن معامله حق دادن بازخورد رو ندارید

4- کاربری که 32 امتیاز مثبت داره مسلما اعتبارش رو به خاطر 970 خدشه دار نمیکنه .

این چه عقلیه شما دارید دوست عزیز

کاربر داریم که امتیاز فروشگاهش بسیار بالا بوده و یه کارت به چند نفر فروخته و کلاه برداری کرده اما خودش قبول نداره کلاه برداری کرده و طرف با یه بدبختی پولشو پس گرفته اونم با تهدید و ...
بنده برم کارت رو از کسی بگیرم امتیازش در حد اونها نیست ثانیا  آدرس یه مغازه رو میده واسه تست و معامله و حاضر نمیشه یه تست که 20 دقیقه هست رو واسم بفرسته و 3 4 روز الاف میکنه و تست های بی مورد ارسال میکنه که به اعتبار اینکه 24 ساعت مهلت تست داره ؟؟؟

حرفهای خندار نزنید خواهشا اینجا اینقدر از این مشکلات رخ داده با همین عناوین 24 و 48 ساعت مهلت تست و ... بعدم خریدار باید بدوه دنبال پولش که حالا بتونه پس بگیره یا نه و بعد هم بیاد تو انجمن پست و ...بزنه که فلانی پولمو خورد ، که بندگان خدا پولشون هم برگشت داده نشده

ایشون که امتیازی نداره کاربر از ایشون بالاتر بوده کلاهبرداری کرده به امتیاز نیست دوست عزیز به صداقته

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

همین حرفت خودش بی احترامیه

این حرف رو من پست نکردم . کاربر smn پست کردن ولی داخل نقل قول من پیست کردید . لطفا ویرایش کنید سو تفاهم نشه

در هم اکنون، SMN گفته است :

کاربر داریم که امتیاز فروشگاهش بسیار بالا بوده و یه کارت به چند نفر فروخته و کلاه برداری کرده اما خودش قبول نداره کلاه برداری کرده و طرف با یه بدبختی پولشو پس گرفته اونم با تهدید و ...
بنده برم کارت رو از کسی بگیرم امتیازش در حد اونها نیست ثانیا  آدرس یه مغازه رو میده واسه تست و معامله و حاضر نمیشه یه تست که 20 دقیقه هست رو واسم بفرسته و 3 4 روز الاف میکنه و تست های بی مورد ارسال میکنه که به اعتبار اینکه 24 ساعت مهلت تست داره ؟؟؟

حرفهای خندار نزنید خواهشا اینجا اینقدر از این مشکلات رخ داده با همین عناوین 24 و 48 ساعت مهلت تست و ... بعدم خریدار باید بدوه دنبال پولش که حالا بتونه پس بگیره یا نه و بعد هم بیاد تو انجمن پست و ...بزنه که فلانی پولمو خورد ، که بندگان خدا پولشون هم برگشت داده نشده

ایشون که امتیازی نداره کاربر از ایشون بالاتر بوده کلاهبرداری کرده به امتیاز نیست دوست عزیز به صداقته

معامله ای انجام نشده . پولی هم جا به جا نشده . کارت هم به فرد دیگه ای فروخته شده . بهتره همینجا بحث تموم بشه . امتیاز منفی هم به زودی پاک میشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان زیاد مسئله رو داخل تاپیک کشش ندید، مدیران حاظر در صحنه، میان تاپیک رو سه قفله میکنن .

شما همشهری هستین، حضوری یک قرار میذاشتین یک تست مختصر میگرفتی و با مهلت تستی هم که داشتی، خیالت از همه چی راحت میشید دیگه . 

البته کارت فروخته شده و تموم .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SMN گفته است :

شما بسیار انسان مقعول و صادق و فول اپشنی هستی

خوبه؟

منم که عرض کردم اقا کارت مشکل داره و تموم

ازین بهتر؟ 

خیالتو راحت نکردم؟

روز اول بهت گفتم وقت ندارم تست کنم

چند روز بعد برات فرستادم یا نه؟

تلگرام فیلتر هست یا نه؟

شما چقدرکش دادی قضیه رو حالا هم دست بردار نیستی؟

همه مشکل دارن شما اوکی اوکی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

این حرف رو من پست نکردم . کاربر smn پست کردن ولی داخل نقل قول من پیست کردید . لطفا ویرایش کنید سو تفاهم نشه

معامله ای انجام نشده . پولی هم جا به جا نشده . کارت هم به فرد دیگه ای فروخته شده . بهتره همینجا بحث تموم بشه . امتیاز منفی هم به زودی پاک میشه

بله اقا اشتباه شده ببخشید

اعصاب نمیذارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SMN گفته است :

سلام

کار شما خلاف قوانین کلی انجمن هستش، چه بسا چند روز قبل هم یه مورد مشابه شما بودش که با کاربر متخلف برخورد شد، شما می دیدیدن فروشنده از نظر شما مشکوکه زودتر می گفتین

کارت رو نمیخوام و انصراف میدادین! و اینکه بعدا اومدین و بدون هیچ معامله ای فیدبک منفی دادین به کاربر تا صرفا اعتبار اون شخص رو بیارین پایین کار خیلی خیلی غلطیه!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

همه پستها رو خوندم

به نظرم برای اینکه این قضیه فیصله پیدا کنه

و بخاطر سوء تفاهمی که بین دو طرف پیش اومده, دو طرف امتیاز منفی که بهم دادن رو حذف کنند

چون معامله ای انجام نشده و هیچکدوم از طرفین هم ضرری براشون پیش نیومده 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...