رفتن به مطلب

درخواست بررسی و حذف امتیازهای منفی بی مورد از کاربرای ناشی

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، SMN گفته است :

این چه عقلیه شما دارید دوست عزیز

کاربر داریم که امتیاز فروشگاهش بسیار بالا بوده و یه کارت به چند نفر فروخته و کلاه برداری کرده اما خودش قبول نداره کلاه برداری کرده و طرف با یه بدبختی پولشو پس گرفته اونم با تهدید و ...
بنده برم کارت رو از کسی بگیرم امتیازش در حد اونها نیست ثانیا  آدرس یه مغازه رو میده واسه تست و معامله و حاضر نمیشه یه تست که 20 دقیقه هست رو واسم بفرسته و 3 4 روز الاف میکنه و تست های بی مورد ارسال میکنه که به اعتبار اینکه 24 ساعت مهلت تست داره ؟؟؟

حرفهای خندار نزنید خواهشا اینجا اینقدر از این مشکلات رخ داده با همین عناوین 24 و 48 ساعت مهلت تست و ... بعدم خریدار باید بدوه دنبال پولش که حالا بتونه پس بگیره یا نه و بعد هم بیاد تو انجمن پست و ...بزنه که فلانی پولمو خورد ، که بندگان خدا پولشون هم برگشت داده نشده

ایشون که امتیازی نداره کاربر از ایشون بالاتر بوده کلاهبرداری کرده به امتیاز نیست دوست عزیز به صداقته

دوست خوبم. جواد از بچه های فعال و قابل اطمینان فروم هست و اعتبار خودشو با یه کارت 900 تومانی خراب نمی کنه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

دوست خوبم. جواد از بچه های فعال و قابل اطمینان فروم هست و اعتبار خودشو با یه کارت 900 تومانی خراب نمی کنه

دقیقا اینطوره

ایشون یکی از کار درست های فروم هستش

و با شناختی که از ایشون دارم آدم متعهد و با وجدانی هستن,ایشون رو 3 ماهیه من میشناسم و بقدری کار درست هستن که تو این مدت 4 بار با ایشون معامله کردم و چشم بسته از ایشون جنس میگیرم بدون اینکه زره ای به ایشون شک داشته باشم

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، behruz_godrat گفته است :

همه پستها رو خوندم

به نظرم برای اینکه این قضیه فیصله پیدا کنه

و بخاطر سوء تفاهمی که بین دو طرف پیش اومده, دو طرف امتیاز منفی که بهم دادن رو حذف کنند

چون معامله ای انجام نشده و هیچکدوم از طرفین هم ضرری براشون پیش نیومده 

قربون داداش بهروزم برم من

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام

کار شما خلاف قوانین کلی انجمن هستش، چه بسا چند روز قبل هم یه مورد مشابه شما بودش که با کاربر متخلف برخورد شد، شما می دیدیدن فروشنده از نظر شما مشکوکه زودتر می گفتین

کارت رو نمیخوام و انصراف میدادین! و اینکه بعدا اومدین و بدون هیچ معامله ای فیدبک منفی دادین به کاربر تا صرفا اعتبار اون شخص رو بیارین پایین کار خیلی خیلی غلطیه!

تشکر از شما و بقیه

فقط نمیدونم‌ چرا ناظرین عزیز تاحالا سر نزدن

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

تشکر از شما و بقیه

فقط نمیدونم‌ چرا ناظرین عزیز تاحالا سر نزدن

دوستان

از بابت این داستان وجهی رد و بدل شده؟

اگر وجهی رد و بدل نشده - معامله ی صورت نگرفته - منفی ها بیخودی داده شدن و هر دو پاک میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این فروم و فروشگاه دیگه اون کارایی که قبلا داشت رو نداره.

چند وقته فروم به هیچ وجه نظارت درست و حسابی نداره و در دیگ که باز باشه بی حیا ای گربه معلوم میشه. دیگه کاربرای مطرح فروم هفته ای یه بار به زور یه پست میدن.چرا؟؟؟چون یه عده کاربر تازه وارد(خودمو میگم)نخورده طرفو میکوبن و کاربرای قدیمی برای حفظ شأنشون بیخیال پست دادن و کمک به بقیه شدن.یه زمانی هم منفی بیخود خوردن کاربرای قدیمی توسط یه عده تازه وارد (مثل من) دلیل عدم فعالیت این عزیزان بود ولی تنها راه چاره ی لیون برداشتن توانایی امتیاز منفی دادن بود. بعد برداشتن امتیاز منفی هم که کاربرای تازه وارد(منظورم خودمه) مستقیم تو روی بقیه وا می ایستن و عقاید چرت خودشونو میخوان به طرف فرو کنن.

طی چند ماه اخیر چندین کاربر گزارش همچین سو ٕتفاهم هایی مثل همین تاپیک رو دادن.

تو برترین ارسال کننده های هفته همیشه کاربرای قدیمی و با تجربه بودن. ولی الان کاربرای تازه واردن که تمام پست هاشون اسپمه. 

اینها به کنار. یه تاپیک ایجاد شد که مشکلات سایت فروشگاه رو مطرح کنیم ولی کو گوش شنوا. هزار بار گفتیم به خاطر ایکون های بزرگ سایت سنگینه و دیر لود میشه. روی گوشی که افتضاحه. الان هم تبلیغ جشنواره ی وب ایران نصف صفحه ی موبایل رو میگیره. فیلتر های سایت هم که با موبایل به سختی میشه تنظیم کرد. قیمتای سایت قبلا بین تمام فروشگاه ها کمترین بود ولی الان قیمت هر چیزی در هر سایت دیگه ای که میاد پایین لیون یکماه طول میده تا قیمت رو اپدیت کنه.در قیمت بالا بردن هم که لیون اولین فروشگاهه.

فروم فقط تبدیل شده به محل مثلا امن برای معاملات یه عده که شاهد مواردی مثل همین تاپیک هستیم. 

طبق گفته ی اقای حسینی فروم بیشتر برای مشاوره و کمکی به مشتری ها و کاربرها برای خرید قطعه و مطرح کردن مشکلاتشون تاسیس شده ولی الان که بیشتر مشکل ساز شده. دیگه بیشتر از این بگم ممکنه با لطف ناظرین مواجه بشم...

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان

از بابت این داستان وجهی رد و بدل شده؟

اگر وجهی رد و بدل نشده - معامله ی صورت نگرفته - منفی ها بیخودی داده شدن و هر دو پاک میشه.

نه ارمین‌ جان

هیچ وجه و مالی رد و بدل نشده

تشکر بابت پاک کردن نگاتیو

لینک به دیدگاه

راستش بنده هم چند روز پیش یک 980Ti مناسب بود و قسط تعویض داشتم ولی فروشنده قسط تعویض نداشتن . و کاربر smn هم از داخل اون تایپیک برای خرید کارت من پیام دادن.دادن برای خرید 980 و منم گفتم قسطم تعویض هست و قیمت مورد نظرتون رو بدید و پس از اینکه کلی عیب گذاشتن رو کارت و میگفتن 1060 رو میدن 1.2 و کارتتون رو پایینتر میخوام بنده هم قبول نکردم گفتم همون 1060 رو که میدن 1.2 بخرید.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

راستش بنده هم چند روز پیش یک 980Ti مناسب بود و قسط تعویض داشتم ولی فروشنده قسط تعویض نداشتن . و کاربر smn هم از داخل اون تایپیک برای خرید کارت من پیام دادن.دادن برای خرید 980 و منم گفتم قسطم تعویض هست و قیمت مورد نظرتون رو بدید و پس از اینکه کلی عیب گذاشتن رو کارت و میگفتن 1060 رو میدن 1.2 و کارتتون رو پایینتر میخوام بنده هم قبول نکردم گفتم همون 1060 رو که میدن 1.2 بخرید.

خدامیدونه اگ معامله میکردی بعدش چه مکافاتی میشد

چه اعتماد سازیا و پشیمونی ها

منم خودم تشخیص دادم‌که معامله با ایشون اول قصه س

لینک به دیدگاه

همین که کارت برسه نتایج تست رو با 3d mark و furmark قرار میدم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

شما در بحث کردن های بی مورد و تعصب بیجا و غیر عاقلانه بروی کارت خودتون با چندین نفر دیگه سابقه دارید

کل صحبت و سوال بنده از پیام دادن به شما گرفتن قیمت از کارت شما بود که فقط کافیه دوستان عکس های پیوست شده رو ببینند تا متوجه بشند که آیا صحبت بنده بیجا بود یا شما که به جای قیمت دادن مسائل حاشیه ای رو بیان کردید

شما 2 تا ادعا داشتید
1 - قدرت کارت شا به طور کل از 1060 بالاتره

2- کارت 980 شما دارای 2 سال گارانتی هست
بنده هم به ادعا شما پاسخ دادم و آخر دست هم شما قیمت ندادید و دیدم کش دادن قضیه و صحبت با شما بی فایده هست

Untitled2.png

Untitled.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

خدامیدونه اگ معامله میکردی بعدش چه مکافاتی میشد

چه اعتماد سازیا و پشیمونی ها

منم خودم تشخیص دادم‌که معامله با ایشون اول قصه س

اعتماد سازی باید از طرف فروشنده ایجاد بشه یا خریدار ؟؟

شما نیازی به تشخیص دادن نداشتید فقط از ارائه تست طفره رفتید

بنده از شما نخواستم کوه جا به جا کنید یه تست خواستم ارائه بدید که ندادید و با بی شرمی تمام و وقاحت سوال رو که ج ندادید بلاک کردید

نمیدونم این عزیزانی که دارن طرفداری میکنن روی چه فازی هستند اما مشخصا هر کسی بدون دلیلی فردی رو بلاک کنه،  به فرد مقابل توهین کرده و مشخصا این رفتارها به غیر از افراد نابالغ از کس دیگه ای سر نمیزنه

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، micpet گفته است :

همین که کارت برسه نتایج تست رو با 3d mark و furmark قرار میدم.

تشکر از اقا مهرداد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SMN گفته است :

شما در بحث کردن های بی مورد و تعصب بیجا و غیر عاقلانه بروی کارت خودتون با چندین نفر دیگه سابقه دارید

کل صحبت و سوال بنده از پیام دادن به شما گرفتن قیمت از کارت شما بود که فقط کافیه دوستان عکس های پیوست شده رو ببینند تا متوجه بشند که آیا صحبت بنده بیجا بود یا شما که به جای قیمت دادن مسائل حاشیه ای رو بیان کردید

شما 2 تا ادعا داشتید
1 - قدرت کارت شا به طور کل از 1060 بالاتره

2- کارت 980 شما دارای 2 سال گارانتی هست
بنده هم به ادعا شما پاسخ دادم و آخر دست هم شما قیمت ندادید و دیدم کش دادن قضیه و صحبت با شما بی فایده هست

یه سوال، شما تا به حال جنس دسته دوم هم خریدین؟!

بحث قدرت و پردازش یک کارت گرافیک و از فروشنده نمیپرسن، یه جست و جو کوچیک تو اینترنت بکنی کلی سایت ریخته، گیرم هم این کارت چند درصدی ضعیف تر باشه!

مسلما یک وسیله الکترونیکی چند مدتی ازش استفاده بکنی ضعیفتر میشه و این غیر قابل پیشگیریه!

و در نهایت شما جنسی رو که حدود 20 تا 30 درصد زیر قیمت داری میخری هیچوقت با یه جنس اکبند مقایسه نکن!

لینک به دیدگاه

داداش من گفتم قدرتش بالاتر از 1060 هست ولی 2 گیگ مموری کمتر داره در نتیجه ارزش 1060 بیشتره که قیمتشم بالاتره و دوسالم گارانتی داره میخواین عکس بدم تا جولای 2019 که میشه یه سال و نیم دیگه الان .

قیمتم از اول تایپیک میگفتم شما  قیمت بدید بنده در موردش فکر کنم تو عکسا که گذاشتینم هست.بعد شما اومدین میگین 1060 میدن 1.2 الان (که نیست همچین قیمتی الان) منم گفتم برین همونرو بخرین اگر قبول ندارین عکس هم میزارم براتون ببینید چقدر گارانتی داره.

شما اومده بودی میگفتی 980Ti میدن 1.7 کارتتو بده من 1 تومن برو اونو بگیر اخه یعنی چی بنظر خودتون این؟ برید هرجا میخواید بزنید قدرت 980 از 1060  کمی در گیم بالاتره  که اونم همون مساویه یجوری که 1060 دو گیگ مموری بیشتر داره که قیمتشم بالاتر هست. بعد میگفتین 980 از 1060 تو رندر ضعیف تره! بعد لینک گذاشتین داخل همون 980 از 1060 قویتره(118 به 85 یا 118 به 95)! بعد گفتم بزنین تو اینترنت 980 یکم از 1060 تو گیم قویتره در حدی که میشه گفت همون مساویه ولی دوگیگ مموری کمتر داره حرف منو قبول ندارین خدمت شما.
https://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3613&gid2=2471&compare=Nvidia GeForce GTX 1060 Asus ROG Strix Gaming OC 6GB Edition-vs-Nvidia GeForce GTX 980 Zotac AMP! Extreme 4GB Edition

5a4e627eec10b_1.JPG.7a0f9ad57ba3cabcaa509f61ff72ec88.JPG

در 58 دقیقه قبل، SMN گفته است :

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SMN گفته است :

اعتماد سازی باید از طرف فروشنده ایجاد بشه یا خریدار ؟؟

شما نیازی به تشخیص دادن نداشتید فقط از ارائه تست طفره رفتید

بنده از شما نخواستم کوه جا به جا کنید یه تست خواستم ارائه بدید که ندادید و با بی شرمی تمام و وقاحت سوال رو که ج ندادید بلاک کردید

نمیدونم این عزیزانی که دارن طرفداری میکنن روی چه فازی هستند اما مشخصا هر کسی بدون دلیلی فردی رو بلاک کنه،  به فرد مقابل توهین کرده و مشخصا این رفتارها به غیر از افراد نابالغ از کس دیگه ای سر نمیزنه

من یه کلمه گفتم کارت مشکل داره یانه؟

دوس داشتی کارت معیوب بهت میدادم؟

هرچند عمرا‌ ازین کارا نمیکنم

شما متخصص بلوغی؟

من ذهنا و فکرا و اخلاقا به بلوغ رسیدم نمیدونم شما چه بلوغی رو میگی

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

داداش من گفتم قدرتش بالاتر از 1060 هست ولی 2 گیگ مموری کمتر داره در نتیجه ارزش 1060 بیشتره که قیمتشم بالاتره و دوسالم گارانتی داره میخواین عکس بدم تا جولای 2019 که میشه یه سال و نیم دیگه الان .

قیمتم از اول تایپیک میگفتم شما  قیمت بدید بنده در موردش فکر کنم تو عکسا که گذاشتینم هست.بعد شما اومدین میگین 1060 میدن 1.2 الان (که نیست همچین قیمتی الان) منم گفتم برین همونرو بخرین اگر قبول ندارین عکس هم میزارم براتون ببینید چقدر گارانتی داره.

شما اومده بودی میگفتی 980Ti میدن 1.7 کارتتو بده من 1 تومن برو اونو بگیر اخه یعنی چی بنظر خودتون این؟ برید هرجا میخواید بزنید قدرت 980 از 1060  کمی در گیم بالاتره  که اونم همون مساویه یجوری که 1060 دو گیگ مموری بیشتر داره که قیمتشم بالاتر هست. بعد میگفتین 980 از 1060 تو رندر ضعیف تره! بعد لینک گذاشتین داخل همون 980 از 1060 قویتره(118 به 85 یا 118 به 95)! بعد گفتم بزنین تو اینترنت 980 یکم از 1060 تو گیم قویتره در حدی که میشه گفت همون مساویه ولی دوگیگ مموری کمتر داره حرف منو قبول ندارین خدمت شما.
https://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3613&gid2=2471&compare=Nvidia GeForce GTX 1060 Asus ROG Strix Gaming OC 6GB Edition-vs-Nvidia GeForce GTX 980 Zotac AMP! Extreme 4GB Edition

5a4e627eec10b_1.JPG.7a0f9ad57ba3cabcaa509f61ff72ec88.JPG

عزیز شما خودتا درگیر نکن

دیگه همه ایشونو شناختن و اوضاعش رو داره خودش بدتر میکنه

هرچند اعتباری هم نداره

کل افراد فروم رو زیر سوال برده

فقط مونده به ناظرین هم گیر بده

دلم میخاست عکسای پروفایل تلگرامش رو چک میکردی

اولین چیزی که به ذهنت میرسه واژه خودخواه هستش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

خاهشا دیگه ادامه ندید

بحث زیادی کش خورده و بچه گونه شده

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

حق با شماست داداش فقط قسطم قانع کردن ایشون بود .

بنظرم بهتره یه سیستم تآیید برای منفی و مثبت هم گذاشته بشه که بعد از تآیید مدیر اعمال بشه چون جدیدا خیلی از کاربران تازه وارد به بقیه منفی میدن.

امیدوارم موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SMN گفته است :

این چه عقلیه شما دارید دوست عزیز

کاربر داریم که امتیاز فروشگاهش بسیار بالا بوده و یه کارت به چند نفر فروخته و کلاه برداری کرده اما خودش قبول نداره کلاه برداری کرده و طرف با یه بدبختی پولشو پس گرفته اونم با تهدید و ...
بنده برم کارت رو از کسی بگیرم امتیازش در حد اونها نیست ثانیا  آدرس یه مغازه رو میده واسه تست و معامله و حاضر نمیشه یه تست که 20 دقیقه هست رو واسم بفرسته و 3 4 روز الاف میکنه و تست های بی مورد ارسال میکنه که به اعتبار اینکه 24 ساعت مهلت تست داره ؟؟؟

حرفهای خندار نزنید خواهشا اینجا اینقدر از این مشکلات رخ داده با همین عناوین 24 و 48 ساعت مهلت تست و ... بعدم خریدار باید بدوه دنبال پولش که حالا بتونه پس بگیره یا نه و بعد هم بیاد تو انجمن پست و ...بزنه که فلانی پولمو خورد ، که بندگان خدا پولشون هم برگشت داده نشده

ایشون که امتیازی نداره کاربر از ایشون بالاتر بوده کلاهبرداری کرده به امتیاز نیست دوست عزیز به صداقته

آقای پر مغز و باهوش و نخبه ی جها ن،اصلا هر چی تو میگی درست یه قانون وجود داره اونم اینکه : تا معامله ای صورت نگرفته حق امتیاز دهی ندارید ! امتیاز معامله در واقع reaction شما بعد از انجام یک معامله است نه سر دعوا و ناراحتی که هیچ ضرری به کسی نرسیده !!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آقای پر مغز و باهوش و نخبه ی جها ن،اصلا هر چی تو میگی درست یه قانون وجود داره اونم اینکه : تا معامله ای صورت نگرفته حق امتیاز دهی ندارید ! امتیاز معامله در واقع reaction شما بعد از انجام یک معامله است نه سر دعوا و ناراحتی که هیچ ضرری به کسی نرسیده !!!!!!!!!!!!

من واقعا عذر خواهی میکنم از شما

عرض کردم به خیلی ها داره بی احترامی میشه تو فروم جدیدا

لینک به دیدگاه

من چند روز پیش تو فروم یه معامله کردم و یه گوشی الجی برد خراب خریدم.

به  فروشنده هم گفتم ممکنه گوشیو چند روز دیگه تست کنم.چون میخواستم قطعات گوشی رو روی یه گوشیه دیگه قرار بدم.

خلاصه فروشنده گفت چند روز مهلت تست بهت میدم ولی من بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد

دو هفته بعد گوشی بدستم رسید و بعد از تست دیدم تاچ و ال سی دی گوشی هم مشکل داره.

در واقع گوشیه کلا باطل بود همه چیش و الانم رو دستم مونده و کسی مفت هم ازم نمیخره.و پولی که دادم کلا سوخت شد.ولی من بازخورد منفی ندادم چون خودم سهل انگاری کردم و گوشیو دیر تست کردم.فک کنم این دوستمون جای من بود پای پلیس فتا هم به میون میاورد :)

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، peto گفته است :

من چند روز پیش تو فروم یه معامله کردم و یه گوشی الجی برد خراب خریدم.

به  فروشنده هم گفتم ممکنه گوشیو چند روز دیگه تست کنم.چون میخواستم قطعات گوشی رو روی یه گوشیه دیگه قرار بدم.

خلاصه فروشنده گفت چند روز مهلت تست بهت میدم ولی من بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد

دو هفته بعد گوشی بدستم رسید و بعد از تست دیدم تاچ و ال سی دی گوشی هم مشکل داره.

در واقع گوشیه کلا باطل بود همه چیش و الانم رو دستم مونده و کسی مفت هم ازم نمیخره.و پولی که دادم کلا سوخت شد.ولی من بازخورد منفی ندادم چون خودم سهل انگاری کردم و گوشیو دیر تست کردم.فک کنم این دوستمون جای من بود پای پلیس فتا هم به میون میاورد :)

احســـــــــــــــــــــــــــــنت

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...