رفتن به مطلب

logitech g402 یا cougar 500m

arman1234
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

همونطور که از موضوع مشخصه میخام ببینم کدوم موس بهتره یا هر موسی تو رنج این قیمت حدود 150 تومن با توجه به این که دستام هم یکم بزرگه

و آیا موس دست دوم ارزش خرید داره که با کمی افزایش بودجه deathadder یا g403 دست دوم بگیرم یا نه

ویرایش شده توسط arman1234
لینک به دیدگاه

درود

من g402 دارم

واقعا عالیه

ولی دستام بزرگه بازم مشکل دارم یکم

بنظرم g502 انتخاب بهتریه

لینک به دیدگاه

پس تا اونجایی که تا حالا فهمیدم g402 برای دستای بزرگ خوب نیس

کسی با 500m تاحالا کار نکرده؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

پس تا اونجایی که تا حالا فهمیدم g402 برای دستای بزرگ خوب نیس

کسی با 500m تاحالا کار نکرده؟

500m افتضاحه. تو هوا هم کار میکنه. اصلا نخر. کفی های زیرشم انقدر خشکن که تکون نمیخوره اصلا. نسبتا هم سنگینه.

موس tt sport cambat عالیه. سبک و لیز. وزنه هم داره سنسورشم عالیه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

500m افتضاحه. تو هوا هم کار میکنه. اصلا نخر. کفی های زیرشم انقدر خشکن که تکون نمیخوره اصلا. نسبتا هم سنگینه.

موس tt sport cambat عالیه. سبک و لیز. وزنه هم داره سنسورشم عالیه

ممنون

تو هوا کار میکنه یعنی موس رو که برمیداری تکون میخوره؟

این موسی که گفتین برا دست من خیلی کوچیکه و دوتا دکمه بغل موس رو حتما لازم دارم که مال این خوب نبود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arman1234 گفته است :

ممنون

تو هوا کار میکنه یعنی موس رو که برمیداری تکون میخوره؟

این موسی که گفتین برا دست من خیلی کوچیکه و دوتا دکمه بغل موس رو حتما لازم دارم که مال این خوب نبود

اتفاقا موسش بزرگه. خودم داشتم. موس اگه خیلی بزرگ باشه کنترولش سخته و چالاکی خودشو از دست میده.

اره بر میداری هم تا 2 3 سانت کار میکنه.

لینک به دیدگاه

درود

اگه دنبال موس بزرگ هستید به a4tech terminator tl80 هم یه نگاهی بندازید

خودم ازش یه دونه سفارش دادم در هفته آتی میرسه دستم

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-ایفورتک-tl80-24.html

البته با خرید من ناموجود شده ولی آریا موجود داره هنوز

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من سری بلادی رو پیشنهاد نمیکنم.

برخی هاشون سنسورشون جوریه که تو هوا هم کار میکنه و خطا زیاد میشه.

سنگینن

چالاکی کمی دارن و آرگونومیکشون جالب نیست.

سیمشون خشکه و مانع آزادی موس میشه.

البته x7 747h خیلی بهتر و چالاک تره. ولی کفی های سری بلادی لیز ترن.

پیشنهاد من همون کامبته. هم بزرگه هم لیز هم سبک و هم خوش دست.

سنسورشم خوبه عین x7. تو هوا هم کار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

درود

اگه دنبال موس بزرگ هستید به a4tech terminator tl80 هم یه نگاهی بندازید

خودم ازش یه دونه سفارش دادم در هفته آتی میرسه دستم

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس-گیمینگ-ایفورتک-tl80-24.html

البته با خرید من ناموجود شده ولی آریا موجود داره هنوز

ممنون

موس الانم بلادیه  و به خاطر یه سری مشکلات کوچیک مثل باگ نرم افزارش میخام یکی دیگه بخرم

در 15 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دوست عزیز من سری بلادی رو پیشنهاد نمیکنم.

برخی هاشون سنسورشون جوریه که تو هوا هم کار میکنه و خطا زیاد میشه.

سنگینن

چالاکی کمی دارن و آرگونومیکشون جالب نیست.

سیمشون خشکه و مانع آزادی موس میشه.

البته x7 747h خیلی بهتر و چالاک تره. ولی کفی های سری بلادی لیز ترن.

پیشنهاد من همون کامبته. هم بزرگه هم لیز هم سبک و هم خوش دست.

سنسورشم خوبه عین x7. تو هوا هم کار نمیکنه.

ممنون ولی تو این مشکلاتی که گفتین فقط خشکی سیم رو دارن. چالاکی و ارگونومیشون متوسطه یه گزینه کالیبریشن هم داره که اگه موسو کالیبره کنین دیگه تو هوا کار نمیکنه

موس کامبت هم همین که دکمه های بغلش خوب نیستن کلا از گزینه هام کنار میره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من همیشه از موس و کیبردهای Logitech  استفاده میکنم که اولین مدلی که داشتم موس G518 بود و کیبرد G510 که فروختم بعد دوباره خریدم یعنی پشیمون شدم از فروشش که بعدا G400 و همون G510 را خریدم

مدلهای اولی که داشتم از خارج کشور تهیه کرده بودم که کیفیتش خیلی بهتر بود ولی خوب فعلا که از اینها هم راضی هستم

اگر میخواهی بازی کنی G402 با اینکه بزرگه  ولی راحت نیست ولی نسبت به 2 مدلی که اشاره کردی G402 بهتر هست و کیفیت بهتری داره با دکمه هایی که میشه به دلخواه تنظیم کرد که چه کاری انجام بدن

من G300 و G400 و G402 دارم از همشون هم راضی هستم شما ببین بیشترین کاری که انجام میدی چی هست

برای من همین که میتونم به دکمه های موس و کیبرد برنامه بدم که چه کاری انجام بدن خیلی مهم هست و انتخاب من فقط Logitech هست ولی برندهای دیگری هم با این قابلیتها وجود داره با قیمتهای مختلف درباره اونها هم تحقیق کن شاید اونها را پسند کردی

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/16, 10:36:33، Royal گفته است :

برای من همین که میتونم به دکمه های موس و کیبرد برنامه بدم که چه کاری انجام بدن خیلی مهم هست و انتخاب من فقط Logitech هست

این موردو که همه برندها دارن دیگه

در در 1396/10/16, 10:36:33، Royal گفته است :

اگر میخواهی بازی کنی G402 با اینکه بزرگه  ولی راحت نیست

یه توضیحی میدین درباره این

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

این موردو که همه برندها دارن دیگه

یه توضیحی میدین درباره این

همه دارن ولی همشون راحت نیستن و فقط برندهای نام دار و معروف خوب هستن

مورد 2وم هم اینکه تا خودت با موسی مثل G400 کار نکنی و بعدش هم با این موس کار نکنی و یا بازی نکنی نمیتونم توضیح بدم من هنوز هم بیشتر با G400 کار میکنم

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

الان من تنها دلیلی که شک دارم اینه که دستام بزرگه و g402 یه موس برای دستای متوسط حساب میشه و تنها دلیلیم که میخام موس بخرم اینه که موس الانم برام کوچیکه

کسی هست که دستاش بزرگ باشه و g402 داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

terminator tl80 امروز رسید دستم و در یک کلام فوق العادس

نه باگ سنسور نه اشکال ارگونومیکی نه لگ نه وزن زیاد

کفی فلزی هم داره و خیلی راحت روی سطح میز یا پد سر میخوره

یه موس عالی در یک کلام. تازه rgb هم هست -__-

هنوزم خریدشو توصیه میکنم

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

terminator tl80 امروز رسید دستم و در یک کلام فوق العادس

نه باگ سنسور نه اشکال ارگونومیکی نه لگ نه وزن زیاد

کفی فلزی هم داره و خیلی راحت روی سطح میز یا پد سر میخوره

یه موس عالی در یک کلام. تازه rgb هم هست -__-

هنوزم خریدشو توصیه میکنم

خودم الان بلادی دارم یه باگی داره نرم افزارش که بعد یه مدت زیاد فهمیدم

وقتی dpi رو تغییر بدی یه بار باید ریستارت کنی کامپیوترو تا درست ست بشه. وقتی dpi عوض میکردم نمیتونستم ایم بگیرم ولی همون موقع که ریستارت میکردم درست میشد. داداشم هم همینو میگفت. که به احتمال 99 درصد باگ نرم افزارشه

ولی کلا میخام یه برند جدیدو تست کنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

خودم الان بلادی دارم یه باگی داره نرم افزارش که بعد یه مدت زیاد فهمیدم

وقتی dpi رو تغییر بدی یه بار باید ریستارت کنی کامپیوترو تا درست ست بشه. وقتی dpi عوض میکردم نمیتونستم ایم بگیرم ولی همون موقع که ریستارت میکردم درست میشد. داداشم هم همینو میگفت. که به احتمال 99 درصد باگ نرم افزارشه

ولی کلا میخام یه برند جدیدو تست کنم

داداش اون مدل کامبت بزرگه برای دستت عالیه. خواستی تو یوتوب چنتا کلیپ ببین. من موس های زیادی دستم اومده. خیلی بزرگ ازیت میکنه. عکس العملت کم میشه. شما مثلا ارگونومیک x7 747h رو ببین. درسته متوسطه ولی چالاک ترین موسیه که داشتم. با دستام کلش رو تو دستم میگرفتم. موقعی که میخواستم سریع تکون بدم تسلط به موس زیاد بود. حالا اگه موس بزرگ باشه یا در میره یا انگشت هات به قصمت های پایین نمیرسه و ازیت میشی. خود دانی

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

داداش اون مدل کامبت بزرگه برای دستت عالیه. خواستی تو یوتوب چنتا کلیپ ببین. من موس های زیادی دستم اومده. خیلی بزرگ ازیت میکنه. عکس العملت کم میشه. شما مثلا ارگونومیک x7 747h رو ببین. درسته متوسطه ولی چالاک ترین موسیه که داشتم. با دستام کلش رو تو دستم میگرفتم. موقعی که میخواستم سریع تکون بدم تسلط به موس زیاد بود. حالا اگه موس بزرگ باشه یا در میره یا انگشت هات به قصمت های پایین نمیرسه و ازیت میشی. خود دانی

اون کامبت رو نه از ارگونومیش خوشم اومد و نه از دکمه های اضافیش

رفتم X7 747 رو هم دیدم. خوب منم میخام موسم تقریبا همین اندازه و با همین شکل باشه دیگه که تو این قیمت فقط g402 و 500m رو پیدا کردم

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

اون کامبت رو نه از ارگونومیش خوشم اومد و نه از دکمه های اضافیش

رفتم X7 747 رو هم دیدم. خوب منم میخام موسم تقریبا همین اندازه و با همین شکل باشه دیگه که تو این قیمت فقط g402 و 500m رو پیدا کردم

500m اصلا خوب نیست.

G402 رو نمیدونم ولی g400 داشتم سنگین بود.سنسورشم خوب نبود تو هوا کار میکرد. اگه 402 سیستم وزنه داشته باشه که بهتره.

X7 747 تنها بدیش اینه که پایه های زیریش به روونی کامبت یا سری های بلادی نیست. ولی بازم بد نیست. اینم بگم موس با dpi بالا نگیر. پایین ترین dpi مناسب ترین حالت برای گیمه. به جاش سنسیویتی رو ببر بالا. خواستی دلیلشم میگم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

خواستی دلیلشم میگم.

بفرما اقا میلاد ماهم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

بفرما اقا میلاد ماهم استفاده کنیم

موقعی که dpi رو زیاد میکنی مجبوری سنس رو کم کنی.

موقع بازی وقتی یکی روبروت باشه حتی با سنس کم یکم که موسو تکون میدی نشونه اصلحه زیاد تر از چیزی که انتظار داری میچرخه و ممکنه به چپ یا راست دشمن بخوره. حالا اگه یکی یهو بپره تو صورتت تا بیایی نیم ساعت موسو بچرخونی مردی. برای دشمنان روبروت هر چه سنس رو کمتر کنی شاید بهتر باشه ولی اگه کسی بپره تو صورتت موس دیر تر میچرخه چون سنست کمه.

حال اگه dpi تا اخر کم باشه و سنس بالا هم از روبرو موس خیلی نمیچرخه که خطا بشه هم اگه یکی نزدیکت باشه بپره تو صورتت راحت میتونی موسو بچرخونی چون سنست بالاست و کم نمیاد. الان خیلی از موس های جدید کمترین dpi شونو روی 200 میزارن شایدم کمتر. توی درایورشونم کمترین dpi رو گذاشتن حالت گیم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

موقعی که dpi رو زیاد میکنی مجبوری سنس رو کم کنی.

موقع بازی وقتی یکی روبروت باشه حتی با سنس کم یکم که موسو تکون میدی نشونه اصلحه زیاد تر از چیزی که انتظار داری میچرخه و ممکنه به چپ یا راست دشمن بخوره. حالا اگه یکی یهو بپره تو صورتت تا بیایی نیم ساعت موسو بچرخونی مردی. برای دشمنان روبروت هر چه سنس رو کمتر کنی شاید بهتر باشه ولی اگه کسی بپره تو صورتت موس دیر تر میچرخه چون سنست کمه.

حال اگه dpi تا اخر کم باشه و سنس بالا هم از روبرو موس خیلی نمیچرخه که خطا بشه هم اگه یکی نزدیکت باشه بپره تو صورتت راحت میتونی موسو بچرخونی چون سنست بالاست و کم نمیاد. الان خیلی از موس های جدید کمترین dpi شونو روی 200 میزارن شایدم کمتر. توی درایورشونم کمترین dpi رو گذاشتن حالت گیم.

میتونم بگم کاملا اشتباه بود چون مثلا سنس 5 و dpi 800 با سنس 10 و dpi 400 از نظر میزان تکون خوردن موس هیچ فرقی ندارن

ولی جدا از این حرفا کسی نبود که این موس هارو تست کرده باشه بگه کدوم بهتره؟ یا حتی یه لینک مقایسه ازشون بده؟ چون خودم مقایسه ای بین این دو تا پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

میتونم بگم کاملا اشتباه بود چون مثلا سنس 5 و dpi 800 با سنس 10 و dpi 400 از نظر میزان تکون خوردن موس هیچ فرقی ندارن

ولی جدا از این حرفا کسی نبود که این موس هارو تست کرده باشه بگه کدوم بهتره؟ یا حتی یه لینک مقایسه ازشون بده؟ چون خودم مقایسه ای بین این دو تا پیدا نکردم

تکون خوردن تو محیط ویندوز اره. اما وقتی بری تو بازی آنلاین مثل کالاف 4 کاملا متوجه میشی.

این تجربه رو من و اکثر پلیر های مطرح تو cod4 کسب کردیم. اون هم بعد 5 سال کار با سنس و dpi های مختلف

موس ها رو هم باز هم میگم کوگار رو به هیچ وجه نخر چون خودم داشتم کار کردم. کلیک هاشم سفتن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

تکون خوردن تو محیط ویندوز اره. اما وقتی بری تو بازی آنلاین مثل کالاف 4 کاملا متوجه میشی.

این تجربه رو من و اکثر پلیر های مطرح تو cod4 کسب کردیم. اون هم بعد 5 سال کار با سنس و dpi های مختلف

موس ها رو هم باز هم میگم کوگار رو به هیچ وجه نخر چون خودم داشتم کار کردم. کلیک هاشم سفتن

با تجربیات جدید، شما درست میگید

چابکی یه موس با dpi 3500 و سنس 80 خیلی بیشتر از dpi 7000 با سنس 40 بود

موقع وان تپ و اسنایپ کردن هم میشه aim sensitivity رو بالاتر برد و با یه کلاچ گیری به موقع dpi رو کشید پایین رو 1000 یا 1500

لینک به دیدگاه

https://....ir/computer-accessories/mouse/mouse-cooler-master-mastermouse-mm530-ergonomic-gaming#yt_tab_products1

این موس سنسورش Pixart PMW-3360  هست که یکی از بهترین سنسورای موجوده که حتی تو موسی مثل rival 700 هم استفاده شده

به شخصه نمیدونم کولرمستر تو زمینه موس چقد خوب عمل کرده

ولی به نظرم یه تحقیقی بکن ببین چجوریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...