رفتن به مطلب

از کجا بفهمم که میشه روی هارد ایکس باکس بازی نصب کرد یا نه؟(جیتگ)

MrLegend
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

از کجا بفهمم که میشه روی هارد ایکس باکس بازی نصب کرد یا نه؟(جیتگ)

و اینکه برای من فت هسش و هارد هم نداره-اگه بخوام روش هارد بزارم از کدوم هارد ها میخوره؟چجوریاس قضیه هارد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

میخوای بدونی از کجا میشه فهمید کنسول جیتگ هست یا نه؟خب داشبورد کنسولهای جیتگ معمولا فرق داره با کنسول های معمولی و گزینه های اضافی مثل dvd extract و ... اینا داره

فکر کنم هر فیرموری هم میشه جیتگ کرد الان دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

هارد های ایکس باکس 360 مثل هارد های معمولی نیستش که بتونید خودتون یه مدل هارد بهش اضافه کنید.

فقط ایکس باکس وان هستش که می تونه HDD یا SSD های معمولی 2.5 اینچی بخوره اما تو 360 از این خبرا نیست.

هارد های ایکس باکس 360 اینطورین:

microsoft_xbox250gbhdd.jpg

تا 320 گیگ هم بیشتر ندارن که 320 گیگ ها روی نسخه Gears of War Edition اش بود.

این هارد ها رو می تونید تو میدون توپخونه تهران پیدا کنید ولی بهتره دستگاه هم ببرید خودشون براتون وصلش کنن یه ذره مرحله اتصالش هم شاید سخت باشه.

درباره jTag و نصب بازی های این نوع کرک زیاد نمی دونم ولی برای خودم کرک LT 3 هستش و بازی های ISO. ایکس باکس دانلود میکنم و یه دور با نرم افزار abgx360 تستش میکنم و آخر روی DVD-9 رایت و تو کنسول اجرا میکنم.هزینه هر DVD-9 هم برام 2500 الی 3000 تومن میفته ولی اگه همون بازی رو بخوام از سی دی فروشا بخرم حداقل 6000 الی 9000 پول بازی میگیرن.

jTag خوبه که بدون دیسک رایگان براتون میفته ولی بدیش اینه که اولاً بازی های جی تگ شده کمتر از بازی های کرک LT 3 هستن دوماً در حالت jTag دیگه شما باید کلاً با اینترنت کنسولتون هم خداحافظی کنید و کلاً آفلاین استفاده کنید ولی روی کرک LT 3 با امن سازی کامل دیسک توسط نرم افزار abgx360 میشه با داشتن حساب Gold آنلاینم بازی کرد.

تا حدودی صحبت های دوستمون درسته

این عکسی که مشاهده میکنید فقط ظاهر کار هستش و هارد داخل این باکس هم همون هارد ۲.۵ اینچ هست منتها پیشنهاد من این هستش که اگر کنسولتون فت هست و هارد نداره از هارد اکسترنال استفاده کنید که تا ۲ ترابایت رو کنسول قبول میکنه هارد اینترنال تا جایی که من تجربه داشتم فقط دردسره

بازی های کرک lt3 و lt2 و برادران حتی homebrew ها و Demo ها رو هم میشه به راحتی روی‌کنسول جیتگ اجرا کرد بدون هیچ مشکلی حتی میشه DLC بازیا رو هم مستقیم روی کنسول دانلود کرد و بهره برد!

نه اینجوری نیست که دیگه نشه مولتی پلیر زد؛اگر از لانچر FS3 یا Auroa استفاده کنید؛به راحتی میتونید از System link برای آنلاین بازی کردن یک سری بازی ها مثل‌اغلب کال آف دیوتی ها و ... استفاده کنید. به صورت رایگان البته!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...