رفتن به مطلب

لطفا لیون کامپیوتر پاسخگو باشد!

tonypb
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

هدفم از ایجاد این تاپیک به جواب رسیدن هست. حس میکنم منی که به درستکاری و صداقت لیون اعتماد و اطمینان داشتم الان کاملا به من بی احترامی محض شده!

جدا از یه سری سیاست های مسخره فروش باندلی سی پی یو ( مثل سری 8 اینتل که فقط با مین بورد های msi فروخته میشه و همینطور لیون مین بورد های ایسوس هم موجود داره ولی معلوم نیست به چه هدفی اونا رو داره وقتی خود سی پی یو رو فقط با مین بورد های ام اس آی میفروشه و من اگه ایسوس بخوام فقط انگشت به دهان میتونم به صفحه ی سایت خیره بشم.) و همچنین موجود نبودن تقریبا اکثر قطعات مهم! چیزی که انتظار میره با توجه به تب بی رویه و مسخره ماینینگ و افزایش مزحک قیمت ها، لیونی که من همیشه بهش اعتماد داشتم تا پیش از این هم ثابت کرده بود بهم (مثل پارسال که با تخفیف هایی که زد قیمت گرافیک رو کنترل کرد)، ولی امسال به کل رویه ش رو تغییر داده و کلا یه راه دیگه ( به نظر پرسود) رو در پیش گرفته....

خب حالا میرسیم به سوالم:

با توجه به این وضع فجیح بازار و قیمت های مسخره، دلیل اینکه لیون یه سری قطعات رو با ریگ ماینینگ برای فروش موجود داره ولی همون قطعه رو تک فروشی نداره و ناموجوده چیه؟

من از لیون انتظار داشتم همیشه به اینچنین وضع ها سامان بده، نه این که بهشون دامن بزنه!

برای مثال در دو ریگ زیر که در لیون الان موجوده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ماینینگ/lmr36-8x-xfx-rx-480-core-4gb-ریگ-ماینینگ.html#additional

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ماینینگ/lmr52-8x-biostar-gtx-1060-6gb-ریگ-ماینینگ.html

ولی قطعات زیر که دو ریگ بالا شاملشون میشن موجود نیست!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/پاور-گرین-700-وات-gp700a-hp-88.html

این که اصلا 404 میده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/پاور-گرین-1250-وات-gp1200b-oc+-23.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/پاور-گرین-1050-وات-gp1050b-ocplus.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/amd/کارت-گرافیک-rx-480-core-4gb.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/کارت-گرافیک-بایواستار-biostar-gtx-1060-vn1065xp69-6gb.html

ممنون میشم لیون پاسخ بده.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حالا قیمتا و موجودیا به کنار

قالب سایت جدید خیلی سنگینه مخصوصا واسه موبایل و تقریبا زجر آوره قیمتی رو چک کردن

دوم اینکه ترتیب بندی هم مشکل داره باید سه چهار بار بزنی تا بر اساس قیمت ترتیب شه و وسط کارم بعضی وقتا دوباره بهم میریزه

من نمیدونم قالب قبل چه مشکلی داشت که عوضش کردن :|

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

قالب سایت جدید خیلی سنگینه مخصوصا واسه موبایل و تقریبا زجر آوره قیمتی رو چک کردن

دوم اینکه ترتیب بندی هم مشکل داره باید سه چهار بار بزنی تا بر اساس قیمت ترتیب شه و وسط کارم بعضی وقتا دوباره بهم میریزه

اره قالب جدید خیلی مشکل داره من که با کامپیوتر هم باز کردن سایت برام  مشکل داره

خیلی هم باگ داره -  صفحه  یک کالا باز میکنی همه چی درهم برهم هست باید خیلی  صبر کنی تا درست نمایش داده بشه 

لینک به دیدگاه

لیون متاسفانه طی یه برنامه بلندمدت، بازار ماینینگ رو هدف گرفته

و همچنین تبلیغات و فروش انحصاری محصولات msi و گرین

قالب سایت هم بی اندازه سنگینه و وقتی دو تا پیچ میزنم باز بشه همه پهنای باند اشغال و پینگ time out میشه

ولی خب چه میشه کرد. این اولین تایپیک اعتراضی نبوده، آخریشونم نخواهد بود

همونطور که دوستان گفتن چیزی که زیاده فروشگاه مطمئن و رقیب جدی برای لیونه

یه کوچ فصلی بزنیم به آریا همه چی حل میشه

لینک به دیدگاه

متاسفانه لیون کامپیوتر هم مثل دیجی کالا دیگه هدفش جلب رضایت مشتری نیست و فقط به فکر پول

درست کردن سایتشون هم که کار چند روز چند سال هنوز درست نشده

app هم تابستان پرسیدم کی درست میشه گفتن همین روزا ولی حدود ۴ ماه گذشته هنوز که هنوز نه سایت درست شده نه app

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tonypb گفته است :

سلام.

هدفم از ایجاد این تاپیک به جواب رسیدن هست. حس میکنم منی که به درستکاری و صداقت لیون اعتماد و اطمینان داشتم الان کاملا به من بی احترامی محض شده!

جدا از یه سری سیاست های مسخره فروش باندلی سی پی یو ( مثل سری 8 اینتل که فقط با مین بورد های msi فروخته میشه و همینطور لیون مین بورد های ایسوس هم موجود داره ولی معلوم نیست به چه هدفی اونا رو داره وقتی خود سی پی یو رو فقط با مین بورد های ام اس آی میفروشه و من اگه ایسوس بخوام فقط انگشت به دهان میتونم به صفحه ی سایت خیره بشم.) و همچنین موجود نبودن تقریبا اکثر قطعات مهم! چیزی که انتظار میره با توجه به تب بی رویه و مسخره ماینینگ و افزایش مزحک قیمت ها، لیونی که من همیشه بهش اعتماد داشتم تا پیش از این هم ثابت کرده بود بهم (مثل پارسال که با تخفیف هایی که زد قیمت گرافیک رو کنترل کرد)، ولی امسال به کل رویه ش رو تغییر داده و کلا یه راه دیگه ( به نظر پرسود) رو در پیش گرفته....

خب حالا میرسیم به سوالم:

با توجه به این وضع فجیح بازار و قیمت های مسخره، دلیل اینکه لیون یه سری قطعات رو با ریگ ماینینگ برای فروش موجود داره ولی همون قطعه رو تک فروشی نداره و ناموجوده چیه؟

من از لیون انتظار داشتم همیشه به اینچنین وضع ها سامان بده، نه این که بهشون دامن بزنه!

برای مثال در دو ریگ زیر که در لیون الان موجوده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ماینینگ/lmr36-8x-xfx-rx-480-core-4gb-ریگ-ماینینگ.html#additional

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ماینینگ/lmr52-8x-biostar-gtx-1060-6gb-ریگ-ماینینگ.html

ولی قطعات زیر که دو ریگ بالا شاملشون میشن موجود نیست!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/پاور-گرین-700-وات-gp700a-hp-88.html

این که اصلا 404 میده:

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/پاور-گرین-1250-وات-gp1200b-oc+-23.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/پاور-گرین-1050-وات-gp1050b-ocplus.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/amd/کارت-گرافیک-rx-480-core-4gb.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/کارت-گرافیک-بایواستار-biostar-gtx-1060-vn1065xp69-6gb.html

ممنون میشم لیون پاسخ بده.

موفق باشید.

احتیاج به یه فروشگاه اختصاصی برا گیمرا که واقعا به فکر گیمر باشه حس میشه.

لینک به دیدگاه

من خودم شخصا زمانی که قالب قبلی سایت بود همیشه چشم به سایت میدوختم که قطعه جدید که میاد ببینم و کیف کنم.

الان که هیچی تو سایت نیست.

قیمتای برخی قطعات از خیلی از جاهای دیگه بیشتره.

قالب سایت خوب نیست.

سنگینه. با مبایل که اصلا نمیشه رفت. تا میزی یا هنگ میکنه یا کنده یا قاطی یا یه چیز میاد پاین سمت راست که به این سایت رای بدهید.

یه اپلیکیشن که نداره حتی بامیلو هم داره.

همش شده تجهیزات ماین. اکثر پاور ها شدن گرین.

لیون جان قصد بدی از زدن این حرفا ندارم  میگن نقد سازندس امیدوارم بعدا نگید که فلانی داره تخریب میکنه :D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Cantaver گفته است :

خوب شد یکی گفت فکر کردم فقط من هستم.

افتضاح هست قالب سایت جدید برای فروشگاه. افتضااااااااااااح. انگار یک بچه 18 ساله نوشته متنشو. حتی نتونست ایمیل بازیابی رمز عبور رو برای من ارسال کنه.

سنگینیش در حدی هست که آدم فکر میکنه از این پلاگین های ماین بیت کوین داره کار میکنه روی سیستم.

لینک به دیدگاه

کلا دیگه تو این کشور عادت کردیم وقتی چیزی خراب میشه منتظر درست شدنش نباشیم.

حالا فروشگاه واسم زیاد مهم نیست چون چیزی که زیاده فروشگاه خوبه ولی من فقط حسرت روزای قدیم فروم لیون رو میخورم،چه رونقی داشت با کلی کاربرای مشتی و با انصاف...

حیف.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

دلیلش کاملا واضحه. لیون هم به عنوان یک فروشگاه هدف اصلیش سود کردنه. حتما این روند سود بیشتری را برای فروشگاه داره.

لینک به دیدگاه

اصلا کالا جدید که نمیاد هیچ همون هایی هم که موجود بوده ناموجود میشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

دلیلش کاملا واضحه. لیون هم به عنوان یک فروشگاه هدف اصلیش سود کردنه. حتما این روند سود بیشتری را برای فروشگاه داره.

خوب همه دنبال سودن و ما هم نمیگیم قطعات رو مفتی تقدیم کنن به مشتری

هیشکی صبح از خواب بلند نمیشه بگه بریم مفتی کار کنیم امروز...

ولی سود اندازه ای داره و راضی نگه داشتن مشتریا مخصوصا مشتریای قدیمی خیلی مهمه

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، TeraFloppy64 گفته است :

خوب همه دنبال سودن و ما هم نمیگیم قطعات رو مفتی تقدیم کنم به مشتری

هیشکی صبح از خواب بلند نمیشه بگه بریم مفتی کار کنیم امروز...

ولی سود اندازه ای داره و راضی نگه داشتن مشتریا مخصوصا مشتریای قدیمی خیلی مهمه

فکر کنم لیون خیلی وقته دیگه فکر این موردی که گفتید نیست...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

قالب سایت هم بی اندازه سنگینه و وقتی دو تا پیچ میزنم باز بشه همه پهنای باند اشغال و پینگ time out میشه

بدتره . باگوشی که اصلا نمیشه رفت وقتی هم میریم داخل سرچ کار نمیکنه . والا فکر کنم سیستم سرورشون مثل ارگان های دولتی پردازنده ی پنتیوم با رم ddr2 دو گیگ هست (فقط با هارد ده ترا)که اصلا لود نمیشه!!!!!!!! یکم از این سیستم های اینتل زئون که با مین سوپر میکرو هست برا خودت ببند لیون!!

لینک به دیدگاه

ایشالا ماینینگ از دوره حذف یا ورچیده بشه خیال ما هم راحت شه!!!!

لینک به دیدگاه

آقایون 

سعید حسینی، مصطفی رضایی، معتمدی ها و ...

پاسخگو باشین .

لینک به دیدگاه

gamer_311x311.jpg.0ca86db71947ea98e4ca5f9d21029b92.jpg

یه وقتایی که میام لیون این چیزارو میبینم احساس میکنم نشستم دارم شبکه خبر ایرانو میبینم.

گوینده خبر : همه چی گل و بلبله (ناگهان صدای انفجار می آید :|)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

gamer_311x311.jpg.0ca86db71947ea98e4ca5f9d21029b92.jpg

یه وقتایی که میام لیون این چیزارو میبینم احساس میکنم نشستم دارم شبکه خبر ایرانو میبینم.

گوینده خبر : همه چی گل و بلبله (ناگهان صدای انفجار می آید :|)

باید "فروش انواع سیستم های گیمینگ در لیون کامپیوتر" تبدیل بشه به "فروش انواع قطعات گیمینگ در لیون کامپیوتر"

بحث سر همین موضوعه

لینک به دیدگاه

سلام  دوستان گل لیونی

منم میخوام انتقادی کنم !

چرا تقریبا  همچی  ناموجوده؟؟:35_thinking:

بابا  چرا معطل نشستین خودتون  گرافیک وارد کنید!!!:x

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

بنده اولین خرید اینترنتی رو از لیون کردم

بسیار لذت بخش بود و قیمتاش هم نسبت به مشهد مخصوصا مجتمع تک خیلی عالی بود

تا اینکه جشنواره های تخفیف 1 ساعته لیون اومد  مث همین تصویر زیر

RAM.jpg.d220bb02751a79a3b50569ddb1a54d3d.jpg

یا آتیش بازی گرافیک و این داستانا ک فوق العاده قیمتا رو تو بازار تنظیم میکرد

photo_2018-01-04_13-47-35.thumb.jpg.9cd03005a0cedc97d2a81d30bfc89c28.jpg

یا ارسال رایگان های هر جمعه ک خودم صفحه کلید و فن های جت فلو برای سیستم رو تو همین تخفیفا و ارسال های رایگان خریدم

ولی حدود چند وقتیه ک این بازار خرابی به لیون هم رسیده و کلا سیاست لیون شده ماینینگ که به نظرم یکم زیاده روی شده تو این بحث

امیدوارم لیون عزیز هم مث بقیه فروشگاه های اینترنتی ک اول خوب بودن و بعد افتضاح شدن نشه واقعا حیفه این فروشگاس با اینکه میدونم خیلی از کاربرا خریداشونو از فروشگاه های همسایه میکنن امیدوارم زودتر لیون یه حرکتی بزنه

به امید پیشرفت لیون:x

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چند تا مورد رو عرض میکنم خدمتتون . خودم از بچه های لیون پرسیدم . من هم تو رشت نماینده لیون هستم و خودم هم مشکل خرید قطعه رو دارم . سعی کردم بفهمم جریان چیه .

ببینید ، کالا نیست و اگر هم بیاد خیلی کمتر از نیازه بازاره و سریعا هم تموم میشه . قیمتها خیلی بالا هست . مثلا پاور 850 گرین که 550 تومان بود ، شده 1100 . خب کی میاد بخره این قیمت به جز ماینر ؟ کارت گرافیک 1060 بایواستار که تو ریگ هست ، اگر تک فروشی بذاره ، قیمتش بالای 2 میلیون هست . چرا ؟ چون نیست تو بازار.  لیون هم این کالاها رو داره از مغازه ها و فروشگاههای دیگه میگه ، فقط برای اینکه کالا داشته باشه برای فروش . پاور 750 وات گرین رو که 450 تومان بود ، 900 تومان خریدن خودشون . فقط برای اینکه وقتی کسی از در میاد تو و بگه سیستم میخوام ، بتونن چیزی بهش بدن . موجودی کالاهای مهم خیلی کمه .  وارد نشدن ، یا خیلی کم وارد شدن . برای همین قیمتشون کشیده بالا . اگر لیون بخواد پاور رو تک بفروشه با یه سود جزئی ، قطعات دیگه اش میمونه . چون خیلی ها هم هستن که سیستم کامل میخوان و بدون قطعاتی مثل پاور ، نمیشه سیستم رو کامل کرد . لیون هم باید کار کنه ، سود کنه ، این رو که همه قبول دارید . تا جایی که بتونه ، هوای کاربرهای خودش رو داره . ولی وقتی اوضاع اینطوریه ، اول باید به فکر نگه داشتن خودش باشه تو بازار . همینطور به فکر کسانی که دارن اونجا نون میخورن .

سیستم کامل گیمینگ هم توی سایت هستش و دوستانی که سیستم کامل گیمینگ میخوان ، میتونن بخرن . ولی قیمتها بالاست . شکی درش نیست .

در مورد  سایت هم به من گفتن که قالب جدیدی در جهت تسهیل در خرید سیستم کامل به امید خدا این هفته میاد بالا و مشکلات سیستمها و انتخاب قطعات هم حل میشه و کلی قطعه مورد نیاز به اون بخش اضافه میشه
و در نهایت بعد از بارگزاری این سیستم روی قالب کلی سایت کار خواهیم کرد حتما . این جوابی بود که گرفتم .

مطمئن باشید اگر روال بازار برگرده به حالت پایدار ، لیون هم مثل قبل کارش رو ادامه میده . در حال حاضر مشکلات خیلی زیاده .

به نظر من دوستانی که فعلا نیازی ندارن ، خرید رو نگه دارن برای موقعی که اوضاع بازار مساعد شد . اگر اصرار به خرید دارن ، باید با قیمت های نجومی خرید کنن .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

یعنی امکان داره مدتی صبر کنیم خرید نزنیم و ببینیم واقعا قیمتها کاهش پیدا کردن؟

همیشه هر امکانی هست پس این امکان هم هست.

البته یه امکان دیگه هم هست: که بعد از یکی دو ماه حسرت همین روزها رو هم بخوریم و بگیم کاش 1060 رو دو ملیون خرید میزدیم...

واقعا از ته دلم آرزو دارم روزی برسه که همه گیمرا به راحتی بتونن هر یکی دو سال یه بار دستی به سیستمشون بکشن و ته دلشون نگن که دیگه باید پی سی رو کنار بذارم و برم یه پی اس 4 بخرم تا از این وضعیت خلاص شم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

یعنی امکان داره مدتی صبر کنیم خرید نزنیم و ببینیم واقعا قیمتها کاهش پیدا کردن؟

همیشه هر امکانی هست پس این امکان هم هست.

البته یه امکان دیگه هم هست: که بعد از یکی دو ماه حسرت همین روزها رو هم بخوریم و بگیم کاش 1060 رو دو ملیون خرید میزدیم...

واقعا از ته دلم آرزو دارم روزی برسه که همه گیمرا به راحتی بتونن هر یکی دو سال یه بار دستی به سیستمشون بکشن و ته دلشون نگن که دیگه باید پی سی رو کنار بذارم و برم یه پی اس 4 بخرم تا از این وضعیت خلاص شم.

اون موقعی که 1080 اومد همه گفتن نگیرین... 

منم 980ti داشتم خواستم بفروشم  1080 بگیرم ولی منصرف شدم. 

گذشت قیمت 1080 بالاتر رفت 980ti هم ارزون تر شد. 

نتیجه گیری :

راننده اتوبوسی که داره مارو با خودش میبره مسیرش بهتر نمیشه که هیچ بدتر هم میشه. 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

اون موقعی که 1080 اومد همه گفتن نگیرین... 

منم 980ti داشتم خواستم بفروشم  1080 بگیرم ولی منصرف شدم. 

گذشت قیمت 1080 بالاتر رفت 980ti هم ارزون تر شد. 

نتیجه گیری :

راننده اتوبوسی که داره مارو با خودش میبره مسیرش بهتر نمیشه که هیچ بدتر هم میشه. 

تو یکی از تاپیکهای همین لیون دوستان گفتن نخرید ارزون بشه، اونجا هم گفتم که این نخریدن با نخریدن تخم مرغ و نمیدونم هر چیز دیگه فرق داره. چون اگر ما نخریم یه نفر به اسم جناب ماینر میاد تو مغازه، میگه گرافیک چی دارین؟فروشنده میگه دویست تا ۱۰۷۰ دارم هیشکی نمیخره! ماینر هم میگه همه دویست تا رو بده ماه بعد هم میام پونصد تا ببرم. چیزی نیست که من نخرم بمونه خراب بشه، یا هر کسی بتونه نهایتش دو تا استفاده کنه و زیاد نخرنش. نخریدن همیشه در حالتی باعث ارزانی کالا میشه که استفاده از اون جنس محدود باشه. این در مورد گرافیک و پاور و غیره صدق نمیکنه.

اگر ۹۰درصد جامعه تخم مرغ نخرن، اون ۱۰درصد دیگه نمیتونه همه تخم مرغها رو بخوره،میمونه رو دستشون و ارزون میشه. اما اگر ۹۰درصد جامعه گرافیک نخرن یک درصدشون که ماینر هستن میتونن همه گرافیکها رو بخرن و استفادش هم ببرن.

لینک به دیدگاه

سلام.

میدونید مشکل کجاست؟

یادمه چند سری که بعضی مغازه دار ها قطعات رو بی هیچ دلیلی گرون کردن لیون اون کالا رو گرون نکرد، با خیال راحت میرفتی تو مغازه میگفتی اقا این جنس رو این قیمت میدی یا برم از لیون بخرم؟!!
این قبیل کارهای بی نهایت خوب لیون باعث شد ما مصرف کننده ها از لیون خوشمون بیاد و روش حساب دیگه ای جدا از بقیه فروشگاه ها و ... باز کنیم.

اینکه الان هر دو سه روز تاپیک باز میشه که چرا فلان جا این قیمته اینجا این قیمته اینجا جنس نیس اونجا هست! همه این ها دلیلش بازار کاملا بی ثبات و تخم مرغیه ماس.

طرف وارد میکنه به جای اینکه بریزه تو بازار نگه میداره تو انبار و کالاهای موندش رو با قیمت بالاتر میفرسته تو بازار. با این کار چند نشون رو میزنه. یکیش اینکه تقاضای کالا رو زیاد میکنه( ایجاد قیمت های حبابی) در قدم بعد قیمت رو بیشتر میکنه (به خاطر عطش بازار سود بی نهایت خوب)  و مهمتر از همه جنس های بنجل قدیمیش رو هم فروخته همه جوره سوده براشون.

لیون یه فروشگاه اینترنتی هست که همیشه حواسش به کاربرها و گیمر ها بوده. اینکه چند وقته خبری از اون هواداری و ... نیست به شخصه درصد کمترش رو به لیون مربوط میدونم.

اگر شما برید تو بازار و چند جنس حتی معمولی قیمت و موجودی بگیرید متوجه میشید که اوضاع تا چه حد خرابه!
اینکه لیون دنبال سود بیشتره و ... یه تزه که بعضی دوستان مطرح کردن که بعید میدونم خیلی از اوضاع بازار خبر داشته باشن.

اینکه یه عالمه گرافیک و پاور و ... داره ولی همه رو به صورت یه ماینینگ ریگ میفروشه هم مطمعنا یه دلیل موجهی جز سود بیشتر داره.

به امید روزهای بهتر ایران.
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...